forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Predlozi, komentari, kritike..
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 32

Poli
Advanced Member



Slovenia
37787 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 19/09/2012 : 22:28:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

kako to mislis sve slike? pa jos su tu



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 19/09/2012 : 22:33:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
sve se vratilo u normalu. bio kratki prekid... svejednom, probajte IMGUR. :)
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37787 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 19/09/2012 : 22:41:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

aha :D

samo reklama ;P


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 20/09/2012 : 09:54:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
molio bih da mi se otključa topik Pravo Na Prosvjed. radi se o pametnom, staloženom topiku i tu su u pitanju ozbiljne stvari o kojima treba trezveno porazgovarati zbog turbulentnih vremena u kakvim se nalazimo. glavno da je paro izrazio svoje mišljenje, ali je zatim u svome perfidnom stilu odmah okarakterizirao topik "političkim", kao dežurni (lažni) dušebrižnik i moralista (iako svi dobro znamo kakvu podlu jezičinu taj čovjek ima).

inače, taj paro je još nedavno, nakon povratka nas nekolicine forumskih velikana, razočaran odlučio demonstrativno napustiti ovaj forum... no problem je bio u tome što to nitko nije primijetio niti je žalio za njim, pa se odlučio vratiti...

neka se jednostavno kloni mojih topika i ostavi nas normalne i poštene ljude da fino razgovaramo.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8555 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 20/09/2012 : 10:06:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

molio bih da mi se otključa topik Pravo Na Prosvjed. radi se o pametnom, staloženom topiku i tu su u pitanju ozbiljne stvari o kojima treba trezveno porazgovarati zbog turbulentnih vremena u kakvim se nalazimo. glavno da je paro izrazio svoje mišljenje, ali je zatim u svome perfidnom stilu odmah okarakterizirao topik "političkim", kao dežurni (lažni) dušebrižnik i moralista (iako svi dobro znamo kakvu podlu jezičinu taj čovjek ima).

inače, taj paro je još nedavno, nakon povratka nas nekolicine forumskih velikana, razočaran odlučio demonstrativno napustiti ovaj forum... no problem je bio u tome što to nitko nije primijetio niti je žalio za njim, pa se odlučio vratiti...

neka se jednostavno kloni mojih topika i ostavi nas normalne i poštene ljude da fino razgovaramo.



Kikec, fala ti na lijepim riječima i željama, ali vidiš onaj topik je politički skroz...a ako je politika ovdje dozvoljena, onda nema problema, otvorit ću odmah topik o atentatu na JFK-a, jako zanimljiva tema.
Rugala se sova sjenici da ima velku glavu. Ti se meni našao popovat, a još uvijek nikom nije jasno otkud ti uopće obraz da se nakon svega izrečenog vraćaš ovdje..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8555 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 20/09/2012 : 10:56:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
I da, opet si počeo s ego tripovima. Nije paro otišo zbog povratka nekog kikya, nego što je najsmješnije zbog onog o čemu si ti pričao tih davnih dana, a to su dvostruka mjerila. Zar je fer da se o povratku nekih članova danima diskutira u pollovima, ko da je maltene riječ o ratnim zločincima, dok se druge vraća bez ikakvog objašnjena? Ja mislim da to nije fer. Tako da uopće nije važno dal se vratilo kikya, paru ili Štefeka78. Što se tiče politike, tako je kako je. Lwood se trudio iz petnih žila, otvarao čovjek pollove i ne znam šta. I meni je žao, što se zbog toga ne može diskutirati o nekim povijesnim događajima, ali tako je kako je. Jbga..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 20/09/2012 : 11:07:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
mene se vratilo po kratkom postupku zato jer sam važniji i bolji od večine ljudi ovdje... kratko i jasno.

a drugo, ti bi pričao o JFK-u? pa tu se sve zna! ubojstvo su mu naručili bankari i moćne američke korporacije jer je, između ostalog, ozbiljno razmišljao o uvođenju beskamatnog oblika kredita i bio protiv politike ratovanja. kratko i jasno.



molio bih da mi se otključa topik.

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39992 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/09/2012 : 11:15:57  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

mene se vratilo po kratkom postupku zato jer sam važniji i bolji od večine ljudi ovdje... kratko i jasno.



Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8555 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 20/09/2012 : 11:23:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

mene se vratilo po kratkom postupku zato jer sam važniji i bolji od večine ljudi ovdje... kratko i jasno.




Ma naprosto si prekrasan...

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 20/09/2012 : 12:24:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
evo, činjenica da još nitko nije ništa napisao u svaštari otkako su mi zaključali topik, dovoljno govori o ogorčenosti forumaša, kako moderatorima, tako i parom.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8555 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 20/09/2012 : 12:27:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Istina forumski velikanu, paro je kriv za sve...

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 20/09/2012 : 13:03:54  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by kiky

mene se vratilo po kratkom postupku zato jer sam važniji i bolji od večine ljudi ovdje... kratko i jasno.




Ma naprosto si prekrasan...


I jos ga bije glas kako je vrlo skroman...


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 20/09/2012 : 13:06:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
skroman? možda materijalno... ali duhovno sigurno ne... viš' kak se razbacujem.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 20/09/2012 : 20:10:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
bojkot svastare i dalje traje!!!!

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 20/09/2012 : 20:54:48  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky
a drugo, ti bi pričao o JFK-u? pa tu se sve zna! ubojstvo su mu naručili bankari i moćne američke korporacije jer je, između ostalog, ozbiljno razmišljao o uvođenju beskamatnog oblika kredita i bio protiv politike ratovanja. kratko i jasno.


Ne zna se baš ništa. Sve su to puke špekulacije, nagađanja...
Američki predsjednik nije tako svemoćan kao što neki misle, on nema nikakvih ovlasti uvoditi tako nešto kao što je beskamatni oblik kredita. Što se tiče njegovog "protivljenja ratovanju", dovoljno govori invazija u Zaljevu svinja, slanje vojnih instruktora i ratne opreme u Južni Vijetnam i blokada Kube...
Naravno, potpuno razimijem sve te mjere koje su se poduzimale protiv crvene opasnosti, takva su bila vremena.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 20/09/2012 : 21:21:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
ma ja bi rado o svemu tome popričao...
ali sada čekam da mi globinjo otključa topik.
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 20/09/2012 : 21:24:27  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
Stvarno...u "svaštari" od 13:10 nitko post nije ostavio...
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 20/09/2012 : 21:32:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

ma ja bi rado o svemu tome popričao...
ali sada čekam da mi globinjo otključa topik.



koje će se desit na sveto Nigdarjevo očito...

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25139 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 20/09/2012 : 21:58:20  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

ma ja bi rado o svemu tome popričao...
ali sada čekam da mi globinjo otključa topik.



Topic sam ja zaključao. Tema je zanimljiva, ali znam da ti je jasno kuda će da ode. I zato je i zaključana.

Inače, o kakvom bojkotu pričate, svaštara je puna postova? Eno ljudi pričaju o sportu, filmovima, muzici, knjigama...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/09/2012 : 22:01:32  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by kiky

ma ja bi rado o svemu tome popričao...
ali sada čekam da mi globinjo otključa topik.



Topic sam ja zaključao. Tema je zanimljiva, ali znam da ti je jasno kuda će da ode. I zato je i zaključana.

Inače, o kakvom bojkotu pričate, svaštara je puna postova? Eno ljudi pričaju o sportu, filmovima, muzici, knjigama...



moga bi neko pomislit da napiše nešto politički.
stvarno strašno

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25139 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 20/09/2012 : 22:01:42  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Inače, do sada sam ja bio taj koji nije zaključavao "problematične" topice. Na primer, topic o gej paradi. Na kraju se sve dobro završilo, ljudi su pokazali da mogu da civilizovano diskutuju čak i na takvu temu. Što sumnjam da bi bio slučaj kod ovog topica.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/09/2012 : 22:03:46  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
zaključaj sve topice na forumu i ja ti tvrdin da neče niko pisat o politici

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 20/09/2012 : 22:18:15  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

zaključaj sve topice na forumu i ja ti tvrdin da neče niko pisat o politici


Care
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8555 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 20/09/2012 : 23:53:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Kikec čeka da mu globinjo otključa topik...aawwww, preslatko..

Inače, još uvijek mi se čini kako je najbolje dozvolit politiku, ali po globinom receptu...Znači, budući kako je nemoguće da su moderatori cijelo vrijeme prisutni na sajtu, najbolje da prvi koji počne sa uvredama ili psovkama popije ban od 6 mjeseci- godine dana...pa da vidimo ko će prvi zastranit..jer očito ovdje nema drugog lijeka.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 21/09/2012 00:14:25
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 21/09/2012 : 00:37:17  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

mene se vratilo po kratkom postupku zato jer sam važniji i bolji od večine ljudi ovdje... kratko i jasno.



briga me za celom pricom, ali moram da primetim logicku gresku...

bolji od svih "povratnika" ovde su valjda oni clanovi koji nisu ni banovani i cija se persona i ne spominje u Punisheru

nja nja nja-nja njaa njaa


DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 21/09/2012 00:40:37
Go to Top of Page
Page: of 32 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000