forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Спортско друштво "Црвена звезда" - Београд
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 362

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 10/10/2012 : 14:40:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Nema me nedelju dana, ali nema ni Mirosa primecujem. On mora da je moj zli alter ego, kao Zagorova crna dusa, samo sto ja to jos nisam izvalio. Tema za izvesno razmisljanje.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

-jeremija-
Senior Member



Serbia
1611 Posts

Member since 14/08/2012

Posted - 10/10/2012 : 15:38:54  Show Profile Show Extended Profile  Send -jeremija- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

Nema me nedelju dana, ali nema ni Mirosa primecujem. On mora da je moj zli alter ego, kao Zagorova crna dusa, samo sto ja to jos nisam izvalio. Tema za izvesno razmisljanje.





Edited by - -jeremija- on 30/02/2014 00:00:15
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 10/10/2012 : 15:41:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

Nema me nedelju dana, ali nema ni Mirosa primecujem. On mora da je moj zli alter ego, kao Zagorova crna dusa, samo sto ja to jos nisam izvalio. Tema za izvesno razmisljanje.



Sto ja volim taj strip

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - dis a war
Go to Top of Page

miros
Average Member



Serbia
635 Posts

Member since 07/04/2008

Posted - 10/10/2012 : 16:44:44  Show Profile Show Extended Profile  Send miros a Private Message  Reply with Quote
E Mairosu, dobili ste od Spartaka po nosu,
pa te nema nedelju dana, treba da se liže rana.Zlo izbija iz svake tvoje reči,poješće te jednog dana!
Go to Top of Page

-jeremija-
Senior Member



Serbia
1611 Posts

Member since 14/08/2012

Posted - 10/10/2012 : 17:39:26  Show Profile Show Extended Profile  Send -jeremija- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by miros

E Mairosu, dobili ste od Spartaka po nosu,
pa te nema nedelju dana, treba da se liže rana.Zlo izbija iz svake tvoje reči,poješće te jednog dana!




Koje lizanje rana? Misliš iskreno da neki Delija, Cigan ili Zvezdaš nije već odavno oguglao i navikao na Zvezdine poraze?

Edited by - -jeremija- on 30/02/2014 00:00:15
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 10/10/2012 : 17:41:40  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote

KK Crvena zvezda: Ne finansira nas Demokratska stranka

Predsedništvo KK Crvena zvezda usvojilo je finansijski izveštaj za prethodnu sezonu, finansijski plan (budžet) za sezonu pred nama i kao tromesečni izveštaj o sprovođenju unapred pripremljenog plana reorganizacije. Na taj način sa Malog Kalemegdana su demantovane spekulacije da Demokratska stranka finansira klub.



- Konstatovano je da je najveći finansijer kluba za prošlu sezonu bio FMP, koji je u budžetu kluba učestvovao sa 46,99 odsto. Država, odnosno javna preduzeća Telekom Srbija, Dunav osiguranje i Grad Beograd učestvovali sa sa 8,74 odsto (Telekom Srbija 4,94, Grad Beograd 3,26 i Dunav osiguranje 0,54 odsto). Privatne kompanije i preduzeća su učestvovale sa 42,33 odsto, od prodaje ulaznica je zarađeno 1,45 odsto, a od škola košarke 0,49 odsto.
A Agrobanka?A KK Crvene zvezda?

- Predsedništvo KK Crvena zvezda na ovaj način oštro je demantovalo navode pojedinih medija da je Demokratska stranka na bilo koji način učestvovala u finansiranju KK Crvena zvezda u prošloj sezoni i da je sa bilo kakvim sredstvima učestvovala u popuni budžeta kluba - između ostalog je navedeno u klupskom saopštenju u kojem se pominje i "slučaj Nenada Miljenovića".

- Jednoglasno je konstatovano da su skoro sve obaveze iz prethodne sezone izmirene, a da će minimalna zaostala dugovanja biti rešena kada KK Partizan uplati obeštećenje za Nenada Miljenovića u iznosu od 75 hiljada evra plus PDV.


Na kraju je i zaključeno da crveno-beli očekuju veću pomoć države.

- S obzirom na prikazane brojke, Predsedništvo KK Crvena zvezda u budućnosti očekuje znatno veću podršku i pomoć države u finansijskom smislu, jer je u stabilizaciji našeg trofejnog kluba bogate tradicije, koji je u finansijskom smislu u potpunosti oporavljen, učestvovala sa samo 8,74 odsto, što su neznatna sredstva u odnosu na neke druge klubove.


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 10/10/2012 : 17:51:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by miros

E Mairosu, dobili ste od Spartaka po nosu,
pa te nema nedelju dana, treba da se liže rana.Zlo izbija iz svake tvoje reči,poješće te jednog dana!



Pa ti i rimujes, sunce ti jebem. Pesnik ! Da si pazio na casu, umesto gledao gole sise u "Glasu", primetio bi momak, da odsustvovah od prosli utorak, te propustih i Javor i prvo mesto, sto se ne zbiva tako cesto. Pamet ti je kratkog daha, prava si groarska azdaha.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej

Edited by - Mairosu on 10/10/2012 17:52:11
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 10/10/2012 : 17:59:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elfak nish

- S obzirom na prikazane brojke, Predsedništvo KK Crvena zvezda u budućnosti očekuje znatno veću podršku i pomoć države u finansijskom smislu, jer je u stabilizaciji našeg trofejnog kluba bogate tradicije, koji je u finansijskom smislu u potpunosti oporavljen, učestvovala sa samo 8,74 odsto, što su neznatna sredstva u odnosu na neke druge klubove.


Sto bi rekao Rajko Dujmic, sto se smijes klipane ? KKCZ ima 15 drzavnih titula, Sistem 19. Uz 5 kupova i jedan evropski trofej, ako to nije trofejni klub, Miros i Starudija su fini i posteni ljudi.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Cuvam starudije
Senior Member



1911 Posts

Member since 03/02/2012

Posted - 10/10/2012 : 18:56:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Cuvam starudije a Private Message  Reply with Quote
O kom trofejnom klubu pricas, o onom zamrznutom? Ovaj koji sada igra pod tim imenom u celoj svojoj istoriji ima jednu titulu u jadranskoj ligi i cini mi se jedan kup Srbije. A ne znam po cemu si zakljucio da ja nisam dobar covek, lose si spavao, decko ti nije dao ili nesto trece?
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 10/10/2012 : 19:04:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Opppppppppppp !


Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 10/10/2012 : 19:41:58  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Ovi naši pioniri uzeli bod u rukometnom večitom derbiju!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 10/10/2012 : 19:46:58  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by elfak nish

- S obzirom na prikazane brojke, Predsedništvo KK Crvena zvezda u budućnosti očekuje znatno veću podršku i pomoć države u finansijskom smislu, jer je u stabilizaciji našeg trofejnog kluba bogate tradicije, koji je u finansijskom smislu u potpunosti oporavljen, učestvovala sa samo 8,74 odsto, što su neznatna sredstva u odnosu na neke druge klubove.


Sto bi rekao Rajko Dujmic, sto se smijes klipane ? KKCZ ima 15 drzavnih titula, Sistem 19. Uz 5 kupova i jedan evropski trofej, ako to nije trofejni klub, Miros i Starudija su fini i posteni ljudi.


KKCZBGDIVA nema nijedan trofej,ne znam o kome klubu ti prices.
I vidi gore koji je klub bio finansijka osnova ovog vaseg novostvorenog mutanta,pa tek onda racunaj trofeje


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

miros
Average Member



Serbia
635 Posts

Member since 07/04/2008

Posted - 10/10/2012 : 19:47:22  Show Profile Show Extended Profile  Send miros a Private Message  Reply with Quote
Mairosu ima dečka,znači i to ga pored ostalog razlikuje od nas!
Go to Top of Page

miros
Average Member



Serbia
635 Posts

Member since 07/04/2008

Posted - 10/10/2012 : 19:58:50  Show Profile Show Extended Profile  Send miros a Private Message  Reply with Quote
Nisi trebao da napišeš da su onda Miros i Čuvam Starudije fini i pošteni ljudi, nego da je onda Mairosu nevin kao jastuče za igle!
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 10/10/2012 : 20:37:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Miros, prijatelju, idi u avliju vidi jel' nije zagorelo to prase, u cacku ionako samo to umete. Nedostajali ste mi, mili groari moji :*

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

miros
Average Member



Serbia
635 Posts

Member since 07/04/2008

Posted - 10/10/2012 : 20:44:35  Show Profile Show Extended Profile  Send miros a Private Message  Reply with Quote
Nema te od utorka, jesi li to učestvovao u organizacionom odboru "Parade ponosa"
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 10/10/2012 : 21:01:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Ja sam poznat kao uspesan poslovni preduzetnik, tako da je odgovor ne. Uglavnom ne uzimam ucesce u propalim poduhvatima - gej parade, agrobanka, kolubara, navijanje za partizan itd. :P

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5353 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 11/10/2012 : 16:42:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

Ja sam poznat kao uspesan poslovni preduzetnik, tako da je odgovor ne. Uglavnom ne uzimam ucesce u propalim poduhvatima - gej parade, agrobanka, kolubara, navijanje za partizan itd. :P


Ja ode svega gore navedenog ne ucestvujem u gej paradi i navijanju za partizane
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5353 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 11/10/2012 : 16:43:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by masni

Sasri je opak


sasri, to je neka instant ekipa...
Go to Top of Page

miros
Average Member



Serbia
635 Posts

Member since 07/04/2008

Posted - 13/10/2012 : 17:57:49  Show Profile Show Extended Profile  Send miros a Private Message  Reply with Quote

...Navijači Zvezde napali Kolarova, Ivanović odveo igrača Sitija u autobus!

Neposredno po završetku utakmice kvalifikacija za SP između Srbije i Belgije, manja grupa navijača Crvene zvezde koja se nalazila na terasi ovog Sportskog društva, verbalno je napala fudbalera Aleksandra Kolarova.

Dotični navijači očito su u zameniku kapitena Srbije videli jednog od krivaca teškog poraza pa su po njemu osuli "drvlje i kamenje" zbog lošeg rezultata.






Kolarov nije želeo da ćuti te im je uzvratio, a fudbalera Mančester sitija u autobus je potom brzo sproveo Branislav Ivanović.



Kako se nezvanično saznaje, policija je bila na licu mesta u trenutku incidenta i pažljvo je motrila na situaciju, koja se na sreću dalje nije pogoršavala.
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 13/10/2012 : 18:18:35  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
Goveda,mogli su Bisevca pitati gde je bio kod prva dva gola


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/10/2012 : 18:20:35  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Znaci istina je.
Sinoc, nakon utakmice, vidjeo sam Kolarova na tv kako ide prema navijacima i bahato se drzi za uho kao u fazonu da se obracuna sa njima.
Publika ko publika, takvih stvari uvijek ima, ali to je strasno neprofesionalno i prepotentno ponasanje od Kolarova, pogotovo poslije onako teskog poraza.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 13/10/2012 : 18:24:06  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Шта би хтео Коларов, да му се захвале за ону бламажу од синоћ?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 13/10/2012 : 18:25:29  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srdjandj

Шта би хтео Коларов, да му се захвале за ону бламажу од синоћ?


Sto da ne,ionako su dosli da navijaju za zvezdu.


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Cuvam starudije
Senior Member



1911 Posts

Member since 03/02/2012

Posted - 13/10/2012 : 18:28:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Cuvam starudije a Private Message  Reply with Quote
ciganska posla, ubedljivo nas najbolji igrac
Go to Top of Page
Page: of 362 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.92 seconds. Snitz Forums 2000