forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 613

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 14/10/2012 : 19:35:56  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote


ja bi na mistu starog placa sagradia nesto u stilu Anfielda..



ali bez popratnih sadrzaja..restorana i pizdarija..samo tribine i neki navijacki ducan..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 14/10/2012 19:36:16
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 14/10/2012 : 19:40:00  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Kojim novcem?



pa reka sam da sanjam..jedno je san drugo zbilja..ali jedan šeik bi sve rijesia..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 14/10/2012 : 19:43:14  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Kojim novcem?



mi bar nismo potrosili stotine milijuna maraka da bi nadogradili stadion kojem ce se rugati cila Europa i na kojeg u LP dode 4 iljada svita..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 14/10/2012 19:44:10
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 14/10/2012 : 19:46:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Kojim novcem?


OD TURIZMA...prestat ćemo slat novac u zg
stari plac...pita bi te ja onda tko bi smio mahnuti ofsjad ili nekakav prekršaj kontra hajduka

"mnogo su nevaspitani ovi splićani...taman sam hteo da sviram prekršaj,kad ono...lako što su me psovali i pljuvali,nego su pretili da će me slomiti posle meča...jako teško je suditi dole u splitu...svi se ponašaju kao nevaspitana razularena horda,kao da im je hajduk otac...ili majka"

i više od toga,druže sudija!


https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 14/10/2012 : 19:58:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by izivko

Kojim novcem?



mi bar nismo potrosili stotine milijuna maraka da bi nadogradili stadion kojem ce se rugati cila Europa i na kojeg u LP dode 4 iljada svita..


Jbg ko ima taj i troši. Uvik je tako bilo


lopovi

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8233 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 15/10/2012 : 11:10:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote


Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 15/10/2012 : 11:58:08  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote









"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26475 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/10/2012 : 12:05:01  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

mi bar nismo potrosili stotine milijuna maraka da bi nadogradili stadion kojem ce se rugati cila Europa i na kojeg u LP dode 4 iljada svita..


Nisu ni "oni" nego svi mi.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 15/10/2012 : 12:06:08  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by brni

mi bar nismo potrosili stotine milijuna maraka da bi nadogradili stadion kojem ce se rugati cila Europa i na kojeg u LP dode 4 iljada svita..


Nisu ni "oni" nego svi mi.



a i to sta kazes..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 15/10/2012 : 12:12:52  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Batman Torcida..




"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 15/10/2012 : 12:14:15  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
"Ovo je jedino riješenje. Moramo spasiti Hajduk. Torcida je najstarija europska navijačka skupina. Evo, već me zvao Abramovič, spreman je desetke milijuna dati za takvu tradiciju. Imamo još i ponude od Mamića i Manchester Cityja. Dinamo muči bojkot navijača, a City ima para na bacanje – objasnio nam je Kerum."


"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 15/10/2012 : 12:42:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message  Reply with Quote
hajduk i propada zbog takvih kao kerum, ovo je spas cisto jer ima vjerne navijace

There can be only one, me!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7228 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 15/10/2012 : 12:58:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Hajde dobro, nećemo u 4. ligu. Još...

Sve se bojim šta će biti za godinu-dvije. Trebala bi se Torcida organizirati za put na Arapski poluotok, jer ako nas uskoro neki šeik ne kupi bojim se da je ovo samo odgađanje neizbježnog.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 15/10/2012 : 15:40:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Dao Bog da neki Šeik kupi Hajduk i od njega napravi klub koji ce redovito igrati u LP, sa dobrim rezultatima.

Ali iman osjecaj da opcenito Hajdukovci okolo setali u bijelim haljinama i preobratili se na Islam.

Onda ne bi govorili o novcu, kupovanju, lopovima, umjetnosti kluba i slicnim stvarima.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 15/10/2012 : 16:07:23  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Prvi cu se preobratit..Allah : The one and only God..



"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 15/10/2012 : 16:48:26  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote





"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 15/10/2012 : 16:49:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Što nije Lekića skinilo?

Trljam ruke.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 15/10/2012 : 16:51:29  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

Što nije Lekića skinilo?



Mislim da nije jos izabrana nova garnitura..vjerovatno jos obavlja ove neke administrativne stvari..a i ko ce ga zaminit..lik je stvarno legenda..vidit ce se tek u buducnosti koliko je unaprijedia sve to zajedno..ima je i negativnih stvari ali puno vise onih pozitivnih..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 15/10/2012 : 16:55:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Zlotvor

Što nije Lekića skinilo?

a i ko ce ga zaminit..lik je stvarno legenda..vidit ce se tek u buducnosti koliko je unaprijedia sve to zajedno..ima je i negativnih stvari ali puno vise onih pozitivnih..

+1

Ni ja ne bi volia da na njegovo misto dođe neko tele jer, što jest-jest, čovik je Torcidi (bar što se organizacije tiče) dao jednu sasvim novu dimenziju.
Čak mi se sviđa ono što se baklje ostale na tribini, a da se na one koji ih bacaju u teren vrši represija. Dok su na tribin, čak se može reći i da sačinjavaju "navijački folklor"

Trljam ruke.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 15/10/2012 : 16:56:10  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Zlotvor

Što nije Lekića skinilo?

a i ko ce ga zaminit..lik je stvarno legenda..vidit ce se tek u buducnosti koliko je unaprijedia sve to zajedno..ima je i negativnih stvari ali puno vise onih pozitivnih..


Ni ja ne bi volia da na njegovo misto dođe neko tele jer, što jest-jest, čovik je Torcidi (bar što se organizacije tiče) dao jednu sasvim novu dimenziju.



apsolutno..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 15/10/2012 : 20:01:18  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9MhXitwAW1A

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 15/10/2012 20:01:48
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/10/2012 : 20:30:37  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Zlotvor

Što nije Lekića skinilo?



Mislim da nije jos izabrana nova garnitura..vjerovatno jos obavlja ove neke administrativne stvari..a i ko ce ga zaminit..lik je stvarno legenda..vidit ce se tek u buducnosti koliko je unaprijedia sve to zajedno..ima je i negativnih stvari ali puno vise onih pozitivnih..



bivši susid

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/10/2012 : 20:31:35  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9MhXitwAW1A





depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 15/10/2012 : 21:43:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
DAN KAD JE SPAŠEN HAJDUK


Marin Brbić: Borba se nastavlja!; Torcida predala zahtjev: Kredite vratiti, odgovorne tužiti!



Gradsko vijeće izglasalo je jamstvo za kredit Hajduku u iznosu od 30 milijuna kuna. Na 'reprizi' sjednice održane četiri dana ranije na istom mjestu, no ovaj put s oko dvije tisuće navijača Hajduka koji su uoči sjednice stigli pred Banovinu, jutros je svih 16 prisutnih vijećnika (od 25 koliko čini vijeće) dalo svoj glas za jamstvo 'bijelima'.

- Ovo je vrlo važna odluka, ovo je vozilo hitne pomoći koje će nas odvesti do bolnice. Bez ovoga jednostavno ne bismo preživjeli. Račun bi bio pod blokadom, dugovi bi se sručili na klub kao lavina i ne bi se moglo dalje. Sada ćemo poplaćati ono najnužnije što moramo, a to su obveze prema igračima, zaposlenicima, državi, drugim vjerovnicima. Napravit ćemo sve ono što UEFA od nas traži – rekao je predsjednik uprave Hajduka Marin Brbić s kojim su klub s Poljuda na sjednici predstavljali i članovi NO Branka Ramljak i Nikola Koceić Bilan, te predsjednik skupštine i odvjetnik kluba Vinko Radovani.

- Ovo će nam pomoći da stanemo na noge, ali treba tražiti put i za nove prihode. Put je dug i trnovit, ali mislim da ćemo nakon ovoga uspjeti – najavio je nakon završetka sjednice vidno umorni Brbić.

Mnogo je polemike bilo oko toga hoće li klub moći vraćati kredit.

- Nitko danas ne može sa sigurnošću reći da Hajduk neće moći vratiti kredit. Za godinu dana Hajduk će moći vratiti kredit, imamo plan rada – rekao je Brbić.

Iz kluba su već najavljivali kako očekuju prihod i od zimskog prijaznog roka.

- To je izgledna opcija. Žao bi mi bilo da bude tako na sportskom planu, ali bojim se da je to put Hajduka, ne samo za ovu godinu nego i ubuduće. U budućnosti moramo svake godine proizvesti jednog ili dvojicu igrača koje ćemo plasirati i dijelom od toga živjeti, jer naravno da moramo pronaći nove puteve financiranja. Prvenstveno mislim na marketing, nema više sponzora koji su pomagali po političkoj direktivi, Moramo brandirati proizvode s logom Hajduka, više raditi na tome. U vojsci naših najvjernijih navijača je naša šansa – istaknuo je Brbić.

Brbić je nakon sjednice oko 11 sati razgovarao i s navijačima ispred Banovine koji su iščekivali vijest kada će jamstvo biti potpisano, te su se potom razišli. Oko dva sata kasnije i službeno je gradonačelnik Kerum prenio punomoć za potpisivanje jamstva na dogradonačelnicu Visković. Sada se čeka mišljenje Agencije za zaštitu tržišnog natjecanja koja bi ovog tjedna trebala dati svoju suglasnost.

- Agencija će u postupku koji će vjerujem relativno brzo biti završen dati odobrenje za davanje jamstva. Agencija mora utvrditi da se radi o državnoj potpori i dati odobrenje, nakon čega krećemo u postupak sanacije i restrukturiranje. Moramo dokazati da Hajduk nakon dobijanja kredita i nakon određenih radnji, smanjenja broja zaposlenih, ugovora ... sposoban nastaviti kao samostalno trgovačko društvo. Da ne dođe u konačnici do toga da grad mora vraćati kredit – pojasnio je Radovani.

Predsjednik Hajduka je istaknuo kako se borba nastavlja.

- Ova moja dva i pol mjeseca prošla su u svakodnevnom rješavanju financijskih dubioza i pokušajima da se izađe iz blokade. Moramo se još ozbiljnije posvetiti organizaciji kluba, na natječaju za mjesta u klubu su se prijavili neki novi ljudi. Malo svježe krvi će nam trebati.

Štednja?

- Naravno. Moramo se pokriti koliko je lancun dug.

A više od dvije tisuće navijača Hajduka, unatoč radnom danu i najavljenoj kiši, stiglo je u ponedjeljak ujutro pred zgradu gradske uprave s nadom da će splitski političari odobriti davanje jamstva za kredit koji bi klub s Poljuda trebao održati na životu. Uz pjesmu, bubnjeve i neizostavnu pirotehniku navijači su nekoliko sati strpljivo čekali "bijeli dim" kojeg je oko 11 sati službeno pustio predsjednik Hajduka Marin Brbić, potvrdivši okupljenima kako će do kraja tjedna dobiti spasonosni kredit. I onda naravno - ludnica! Hajduk je spašen!

- Najvažnije je da klub neće u stečaj, da je još živ. Žao mi je samo što većina Splićana ne razumije ili ne želi razumjeti Torcidu i naše zahtjeve. Mi ne tražimo da Grad da Hajduku 30 milijuna kuna, već samo jamstvo za kredit kako bi se klub spasio. Grad je, naime, većinski vlasnik i obveza mu je pomoći. Nitko ne želi da zbog Hajduka trpe ostali građani, da zbog davanja klubu pate vrtići ili bolnica. Ne želimo ni kune iz gradskog proračuna. Pa nismo mi Dinamo... - ispričao nam je u jednom dahu 26-godišnji Ivan Smolić, a na njega se nadovezao vjerojatno jedan od jučer najstarijih prosvjednika, 81-godišnji barba Frane Šarić.

- Muči, dobro je! Kako je sve počelo prošli tjedan, mislio sam da ću nadživjeti voljeni klub. Sreća, pa to ovi momci ovdje nisu dopustili - zaključuje barba Frane.

Inače, prosvjed pred Banovinom, na kojeg je Torcida pozivala još u petak, prošao je mirno bez ikakvih incidenata. U jednom trenutku upaljeno je desetak baklji i dimnih bombi, no policija nije imala razloga za intervenciju.

Prvi navijači počeli su se okupljati još u ranim jutarnjim satima. Ispred Banovine su tako već oko četiri ujutro po jakoj kiši stigli Ivan Šimić i Tihomir Bodulušić.
- Kisnuli smo satima, ali sada nam nije žao. Došli smo pred Banovinu obraniti svoje! - kazali su nam uglas.

Navijači su predsjedniku uprave Hajduka Marinu Brbiću i dopredsjednici Nadzornog odbora Branki Ramljak ispred Banovine uručili otvoreno pismo Torcide i udruge Naš Hajduk u kojem traže od vodećih ljudi kluba da milijunski kredit vrate u cijelosti kako Hajduk ne bi pao na teret Grada, ali i da s Poljuda konačno potjeraju nesposobne djelatnike te javno objave imena onih koji su klub doveli u ovakvu situaciju. Pismo prenosimo u cijelosti:

"Poštovani članovi Nadzornog odbora i predsjedniče Uprave,nakon što je Grad Split odobrio jamstva za kredite koje Hajduk namjerava realizirati, kako se ne bi stvorili bilo kakvi nesporazumi obraćamo vam se s vrlo jasnim i konkretnim zahtjevima nas, navijača Hajduka. Ujedno se nadamo da je ovo posljednji put da klub ovisi o političarima, i to onima koji su svojom nebrigom glavni krivci za sadašnje stanje. Vjerujemo da imate ozbiljnu namjeru Hajduk voditi pošteno, zakonito i transparentno i u tom slučaju imat ćete našu punu i bezuvjetnu podršku. Svjesno smo se odrekli kratkoročnih rezultata kako bi se započeo stvarati zdrav i uspješan, financijski stabilan i dobro organiziran, Veliki Hajduk.Kao naš prilog tom cilju od vodstva Hajduka javno tražimo:

- Očistite klub od neradnika, uhljeba i nesposobnjakovića! Riješite se zaposlenika koji su pridonijeli urušavanju Hajduka, a i danas vjerojatno ne rade u njegovom interesu!

- Krediti se moraju vratiti! Hajduk je uvijek bio na ponos grada i puka, a ne njegov teret. Tako mora i ostati!

- Svi prolaze, samo Hajduk živi vječno! I vi ćete jednom postati 'bivši', dobro pazite da iza vas ne ostanu financijski problemi i organizacijsko rasulo!

- Objavite tko je kriv za današnju katastrofu, tko je sklapao štetne ugovore i stvorio 100 milijuna kuna duga! Ukoliko postoji bilo kakva pravna mogućnost, zahtijevamo pokretanje sudskih postupaka!"

A nedugo nakon odluke o davanju jamstva Hajduku za kredit od 30 milijuna kuna, na prozoru Banovine neočekivano se pojavila predsjednica Gradskog vijeća Nevenka Bečić. Sestra gradonačelnika Keruma ničim izazvana stala je slati poljupce okupljenim navijačima, pljeskati i dizati ruke u znak pobjede. Ipak, građani su je žestoko izviždali, nakon čega se povukla iza zavjese u zgradu gradske uprave.

Masa nije propustila brecnuti ni poteštata koji opet nije došao na radno mjesto. U nekoliko navrata Kerumu se pogrdno skandiralo: "Kerume Turčine, napuši se k......", "Prodaj hotel, spasi Hajduk", "Prestani kockat, spasi Hajduk!" islično.
Unatoč teškim vremenima za Hajduk, humor ipak nije napustio navijače splitskog kluba.

Pokazao je to i prigodni transparent koji se zavijorio pred Banovinom u trenucima kada su gradski vijećnici još uvijek raspravljali o tome hoće li u drugom pokušaju odobriti jamstvo za kredit."Fra Šime, uplatite to Hajduku!" pisalo je na velikom lancunu, aludirajući naravno na fratra Šimu Nimca koji je pobjegao iz Baške Vode s milijun crkvenih eura.

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 15/10/2012 : 21:44:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
ŠTA REĆI NA SVE OVO...bio sam jutros...ubio lagano 2 i pol sata...vidio neke ljude koje dugo nisam vidio,malo proćakulao i otišao doma...borba se nastavlja,hajduk živi vječno...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page
Page: of 613 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 2.87 seconds. Snitz Forums 2000