forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 613

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30693 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 16/10/2012 : 11:15:33  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Evo ankete sa Sportneta:

Koju odluku Gradskog vijeća Splita glede Hajduka smatrate ispravnom?

Davanje kreditne garancije 50%

Odbijanje kreditne garancije 50%

Ukupno glasova: 383

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 16/10/2012 : 11:25:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Nema tu kruha sve dok se onaj klaunovski NO u potpunosti ne raspusti i dode jedan pametan covjek s vizijom na celo kluba.
Taj NO srče svaku lipu koja dode u Hajduk.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 16/10/2012 : 11:28:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Usput gdje su novci od onog panja Anasa Sharbinia?
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 16/10/2012 : 12:02:09  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Nema tu kruha sve dok se onaj klaunovski NO u potpunosti ne raspusti i dode jedan pametan covjek s vizijom na celo kluba.
Taj NO srče svaku lipu koja dode u Hajduk.


Pa da i mi imamo smeće od kluba?
NO srče svaku lipu?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8233 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 16/10/2012 : 12:08:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Evo ankete sa Sportneta:

Koju odluku Gradskog vijeća Splita glede Hajduka smatrate ispravnom?

Davanje kreditne garancije 50%

Odbijanje kreditne garancije 50%

Ukupno glasova: 383



Ljudi su realni.

Kad klub potpiše s igračima pristojna primanja, na razini prosječne mjesečne plače i kad se riješi tzv. vanjskih suradnika onda se možemo nadat nečemu.
A savez bi treba donit odluku da niko prije 23-24 godine života ne može napustit zemlju i otič igrat u strane klubove.
Tako konačno nečemo morat gledat Radoševića , Kalinića i sl. u reprezentaciji prije nego se dokažu.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 16/10/2012 : 12:14:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Tonka24

Nema tu kruha sve dok se onaj klaunovski NO u potpunosti ne raspusti i dode jedan pametan covjek s vizijom na celo kluba.
Taj NO srče svaku lipu koja dode u Hajduk.


Pa da i mi imamo smeće od kluba?
NO srče svaku lipu?




Vidim gdje vas je doveo taj vaš NO.
Svaki dan se spašavate da ne završite u sestoj ligi, to je taj NO.
Ah da po tebi je kriv Mamić, Dinamo i suci sto je Hajduk pred bankrotom
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 16/10/2012 : 12:40:30  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Tonka24

Nema tu kruha sve dok se onaj klaunovski NO u potpunosti ne raspusti i dode jedan pametan covjek s vizijom na celo kluba.
Taj NO srče svaku lipu koja dode u Hajduk.


Pa da i mi imamo smeće od kluba?
NO srče svaku lipu?




Vidim gdje vas je doveo taj vaš NO.
Svaki dan se spašavate da ne završite u sestoj ligi, to je taj NO.
Ah da po tebi je kriv Mamić, Dinamo i suci sto je Hajduk pred bankrotom



Zašto lažeš?
Di san ja napisa da je Mamić kriv za stanje u Hajduku?
Di nas je dovea NO?
Konačno u legalno i realno poslovanje.
Zabranu sklapanja štetnih ugovora.
Odjeb Keruma i njegovih jurišnika.

Tebi su bitne tutule, meni nisu.
Rađe županijsku ligu sa visoko uzdignutin čelon nego za par titula prepustit klub kriminalcu.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 16/10/2012 : 13:01:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Momak malo lakse sa rijecetinama.
Ja ne lazem, ok?
Mamića sam spomenuo da bude komicnije... cisto zafrkancija koju ti nisi skuzio kao ni ja tvoju u topicu repke. Samo razlika je u tome sto ja ne napadam niti grizem velikim rijecetinama kao ti.

Samo potpuni debil moze kriviti Mamića za Hajdukovo stanje u kojem se trenutno nalazi.
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 16/10/2012 : 13:05:40  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message  Reply with Quote
rijecetinama? hrvatski naš svagdašnji...


evo još malo o hajduku,al iz drugog kuta http://h-alter.org/vijesti/uvodnik/hajduk-iznad-svega
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 16/10/2012 : 13:08:53  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Momak malo lakse sa rijecetinama.
Samo razlika je u tome sto ja ne napadam niti grizem velikim rijecetinama kao ti.




"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 16/10/2012 : 13:11:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Momak



https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 16/10/2012 : 13:16:35  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Momak malo lakse sa rijecetinama.
Ja ne lazem, ok?
Mamića sam spomenuo da bude komicnije... cisto zafrkancija koju ti nisi skuzio kao ni ja tvoju u topicu repke. Samo razlika je u tome sto ja ne napadam niti grizem velikim rijecetinama kao ti.

Samo potpuni debil moze kriviti Mamića za Hajdukovo stanje u kojem se trenutno nalazi.



Tonka, ako napišeš(a jesi, napisa si), da ja meni Mamić kriv za stanje u Hajduku-lažeš, jer ja to nisan nigdi napisa.
Ja ne kažen da to radiš svjesno, al onda ti prvi pazi šta pišeš pa se nećeš ni dovest u takvu situaciju .

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 16/10/2012 13:19:07
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 16/10/2012 : 13:17:38  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI


Zašto lažeš?



Laže ovaj napaceni narod..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 16/10/2012 13:18:16
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 16/10/2012 : 13:20:36  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
čitam ovaj tekst sta je stavia djule i naletim na ovo..




"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 16/10/2012 : 13:20:45  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by NESVRSTANI


Zašto lažeš?



Laže ovaj napaceni narod..



Ma neman ja ništa protiv Tonke, al šta prije shvati da je on taj "napaćeni narod" bit će mu jasnije neke stvari.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 16/10/2012 : 13:23:10  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Momak malo lakse sa rijecetinama.
Ja ne lazem, ok?
Mamića sam spomenuo da bude komicnije... cisto zafrkancija koju ti nisi skuzio kao ni ja tvoju u topicu repke. Samo razlika je u tome sto ja ne napadam niti grizem velikim rijecetinama kao ti.

Samo potpuni debil moze kriviti Mamića za Hajdukovo stanje u kojem se trenutno nalazi.



samo potpuni debil može podržavati mamića. nije mamić kriv za hajduk samo, kriv je za sve klubove hnl-a. evo,ne bum spominjao ni igrače, ni trenere, ni suce, samo jedan podatak...

dok su svi bili u dreku(varteks,zagreb,osijek,rijeka,hajduk...) sa poreznim dugovima, jedino mamić(dinamo) nije to moral platit. fantomska udruga građana. odmah u startu je izbjegnuto plaćanje poreza, dok su drugi bili magarci, pa su eto, probali platit. u trenutku kad je dinamo zamaglio plaćanje obaveza, dovede se balaban, olić, mitu, ćiro za trenera... otkud pare ak je par mjeseci ranije ekipa bila polovanec, mešanović i agić?
odjednom brišu se dugovi ladiću,žutom,cviti, jeličiću... sa opravdanjem da oni nisu igrali u dinamo(jer je sad nanovo,udruga građana), kaj s tim?

drugi se koprcaju u blatu, dok ih dinamo gleda sa plota i smije im se, a trebal bi biti u istim govnima kao i oni.

a da ne govorimo o kontroli sudačke organizacije, hns-a, muljaže sa utakmicama, igračima...
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 16/10/2012 : 13:25:29  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message  Reply with Quote
...lokomotiva, devedesete... to sam zaboravil
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 16/10/2012 : 13:26:02  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djule

quote:
Originally posted by Tonka24

Momak malo lakse sa rijecetinama.
Ja ne lazem, ok?
Mamića sam spomenuo da bude komicnije... cisto zafrkancija koju ti nisi skuzio kao ni ja tvoju u topicu repke. Samo razlika je u tome sto ja ne napadam niti grizem velikim rijecetinama kao ti.

Samo potpuni debil moze kriviti Mamića za Hajdukovo stanje u kojem se trenutno nalazi.



samo potpuni debil može podržavati mamića. nije mamić kriv za hajduk samo, kriv je za sve klubove hnl-a. evo,ne bum spominjao ni igrače, ni trenere, ni suce, samo jedan podatak...

dok su svi bili u dreku(varteks,zagreb,osijek,rijeka,hajduk...) sa poreznim dugovima, jedino mamić(dinamo) nije to moral platit. fantomska udruga građana. odmah u startu je izbjegnuto plaćanje poreza, dok su drugi bili magarci, pa su eto, probali platit. u trenutku kad je dinamo zamaglio plaćanje obaveza, dovede se balaban, olić, mitu, ćiro za trenera... otkud pare ak je par mjeseci ranije ekipa bila polovanec, mešanović i agić?
odjednom brišu se dugovi ladiću,žutom,cviti, jeličiću... sa opravdanjem da oni nisu igrali u dinamo(jer je sad nanovo,udruga građana), kaj s tim?

drugi se koprcaju u blatu, dok ih dinamo gleda sa plota i smije im se, a trebal bi biti u istim govnima kao i oni.

a da ne govorimo o kontroli sudačke organizacije, hns-a, muljaže sa utakmicama, igračima...



Ti si...
Ti si jedan...
Jedan obični...
Zavedeni srbin i mrzitelj svega hrvatskog i katoličkog.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 16/10/2012 : 13:27:02  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/10/2012 : 13:29:08  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7229 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 16/10/2012 : 13:34:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 16/10/2012 : 13:50:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
I onda ja neman smisla za humor

@ Djule- riječetine postoje u hrvatskom riječniku ili ne
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 16/10/2012 : 13:52:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by NESVRSTANI


Zašto lažeš?



Laže ovaj napaceni narod..



Ma neman ja ništa protiv Tonke, al šta prije shvati da je on taj "napaćeni narod" bit će mu jasnije neke stvari.



A jos najbolje da imaš
Pa ne kukam ja nego ti, stalno ti nesto nije po volji
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 16/10/2012 : 13:56:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by djule

quote:
Originally posted by Tonka24

Momak malo lakse sa rijecetinama.
Ja ne lazem, ok?
Mamića sam spomenuo da bude komicnije... cisto zafrkancija koju ti nisi skuzio kao ni ja tvoju u topicu repke. Samo razlika je u tome sto ja ne napadam niti grizem velikim rijecetinama kao ti.

Samo potpuni debil moze kriviti Mamića za Hajdukovo stanje u kojem se trenutno nalazi.



samo potpuni debil može podržavati mamića. nije mamić kriv za hajduk samo, kriv je za sve klubove hnl-a. evo,ne bum spominjao ni igrače, ni trenere, ni suce, samo jedan podatak...

dok su svi bili u dreku(varteks,zagreb,osijek,rijeka,hajduk...) sa poreznim dugovima, jedino mamić(dinamo) nije to moral platit. fantomska udruga građana. odmah u startu je izbjegnuto plaćanje poreza, dok su drugi bili magarci, pa su eto, probali platit. u trenutku kad je dinamo zamaglio plaćanje obaveza, dovede se balaban, olić, mitu, ćiro za trenera... otkud pare ak je par mjeseci ranije ekipa bila polovanec, mešanović i agić?
odjednom brišu se dugovi ladiću,žutom,cviti, jeličiću... sa opravdanjem da oni nisu igrali u dinamo(jer je sad nanovo,udruga građana), kaj s tim?

drugi se koprcaju u blatu, dok ih dinamo gleda sa plota i smije im se, a trebal bi biti u istim govnima kao i oni.

a da ne govorimo o kontroli sudačke organizacije, hns-a, muljaže sa utakmicama, igračima...



Ti si...
Ti si jedan...
Jedan obični...
Zavedeni srbin i mrzitelj svega hrvatskog i katoličkog.



Zaboravio si navesti da je on Sotona
A luđaka ej

Djule nemoj ozbiljno shvatiti za sotonu
I da pa ne podrzavam vise mamića, bio sam vjerovatno medu zadnjima koji je brani njegovo politiku... ali bolje ikad nego nikad zar ne?
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 16/10/2012 : 14:07:48  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by djule

quote:
Originally posted by Tonka24

Momak malo lakse sa rijecetinama.
Ja ne lazem, ok?
Mamića sam spomenuo da bude komicnije... cisto zafrkancija koju ti nisi skuzio kao ni ja tvoju u topicu repke. Samo razlika je u tome sto ja ne napadam niti grizem velikim rijecetinama kao ti.

Samo potpuni debil moze kriviti Mamića za Hajdukovo stanje u kojem se trenutno nalazi.



samo potpuni debil može podržavati mamića. nije mamić kriv za hajduk samo, kriv je za sve klubove hnl-a. evo,ne bum spominjao ni igrače, ni trenere, ni suce, samo jedan podatak...

dok su svi bili u dreku(varteks,zagreb,osijek,rijeka,hajduk...) sa poreznim dugovima, jedino mamić(dinamo) nije to moral platit. fantomska udruga građana. odmah u startu je izbjegnuto plaćanje poreza, dok su drugi bili magarci, pa su eto, probali platit. u trenutku kad je dinamo zamaglio plaćanje obaveza, dovede se balaban, olić, mitu, ćiro za trenera... otkud pare ak je par mjeseci ranije ekipa bila polovanec, mešanović i agić?
odjednom brišu se dugovi ladiću,žutom,cviti, jeličiću... sa opravdanjem da oni nisu igrali u dinamo(jer je sad nanovo,udruga građana), kaj s tim?

drugi se koprcaju u blatu, dok ih dinamo gleda sa plota i smije im se, a trebal bi biti u istim govnima kao i oni.

a da ne govorimo o kontroli sudačke organizacije, hns-a, muljaže sa utakmicama, igračima...



Ti si...
Ti si jedan...
Jedan obični...
Zavedeni srbin i mrzitelj svega hrvatskog i katoličkog.



a ti... a ti... ti si jedan URBANI JUGOSLAVEN!!!!
Go to Top of Page
Page: of 613 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 4.07 seconds. Snitz Forums 2000