forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 613

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 16/10/2012 : 15:00:51  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by djule

quote:
Originally posted by Tonka24

Momak malo lakse sa rijecetinama.
Ja ne lazem, ok?
Mamića sam spomenuo da bude komicnije... cisto zafrkancija koju ti nisi skuzio kao ni ja tvoju u topicu repke. Samo razlika je u tome sto ja ne napadam niti grizem velikim rijecetinama kao ti.

Samo potpuni debil moze kriviti Mamića za Hajdukovo stanje u kojem se trenutno nalazi.



samo potpuni debil može podržavati mamića. nije mamić kriv za hajduk samo, kriv je za sve klubove hnl-a. evo,ne bum spominjao ni igrače, ni trenere, ni suce, samo jedan podatak...

dok su svi bili u dreku(varteks,zagreb,osijek,rijeka,hajduk...) sa poreznim dugovima, jedino mamić(dinamo) nije to moral platit. fantomska udruga građana. odmah u startu je izbjegnuto plaćanje poreza, dok su drugi bili magarci, pa su eto, probali platit. u trenutku kad je dinamo zamaglio plaćanje obaveza, dovede se balaban, olić, mitu, ćiro za trenera... otkud pare ak je par mjeseci ranije ekipa bila polovanec, mešanović i agić?
odjednom brišu se dugovi ladiću,žutom,cviti, jeličiću... sa opravdanjem da oni nisu igrali u dinamo(jer je sad nanovo,udruga građana), kaj s tim?

drugi se koprcaju u blatu, dok ih dinamo gleda sa plota i smije im se, a trebal bi biti u istim govnima kao i oni.

a da ne govorimo o kontroli sudačke organizacije, hns-a, muljaže sa utakmicama, igračima...


Samo teški debil može ne podržavati Mamića!


Da.
I srbi, ateisti, pederi, venecijanci, orjunaši, titoisti, staljinisti, mučka đubrad i leptiri kupusari.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 16/10/2012 : 15:21:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ma ja mu zamjeram to sa sucima, i sam je priznao da ih je potkupljivao. Isto tako zamjeram mu sto je jedno vrijeme, kunio se i kleo nema prodaje, pa je prodao Eduarda, Čorluku, Modrića... i to sve u malo vremena.
Zamjeram mu takoder ne podrzavanje trenera i dovodenje lutaka na konopcima za trenere.
Takoder zamjeram mu na dovodenju totalnih promasaja od igraca.
Tu mislim na strance tipa Anderson, Carlos, Callelo, a cini mi se i ovaj zadnji cileanac...
Umjesto da ode u afriku ( senegal ) , kolumbiju... koji vrve talentima...
A ako prebrzo proda ili unisti Halilovica i Kovacica onda je stvarno smece od covjeka.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 16/10/2012 : 15:35:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Najžalosnije je vidit kako još ima "odraslih" ljudi koji žive u zabludi te u svom ovom sranju vide neku Naši & Vaši situaciju...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 16/10/2012 : 15:40:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
http://www.jutarnji.hr/boris-dezulovic--hajduk-zivi-vjecno---a-i-njegovi-dugovi/1060258/

Šta mislite o ovom članku???
Po meni previše sere i generalizira,nije to tako jednostavno.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"

Edited by - Leonid on 16/10/2012 15:40:50
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 16/10/2012 : 15:44:48  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Ne mislim na vas hajdukovce nego na one ko fol dinamovce.
Normalno je da ste vi protiv maminja!



odi za kunu navijat i zviždat u 20. minuti. kad ode mamić, nadam se da budu i takvi navijači otišli. dinamo je bil i prije zdravka i bil bu poslije zdravka, kao i njegovi navijači, a krpiguzi koji navijaju za nekog jer je prvi, a ustvari je najveći grobar hrvatskog nogometa i brane zdravka bez argumenata, kak su došli tak budu i otišli.

i da, na dinamovom topicu sam napisal, bum i ovdje: poserem se na zdravkov GNK.



al da ne gušim hajdukov topic, kaj bi falilo stečaju kluba?

ak mogu sve firme u hrvatskoj koje su milion puta bitnije za društvenu zajednicu od nekog tam kluba---

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hajduk/tabid/83/articleType/ArticleView/articleId/190628/Default.aspx
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 16/10/2012 : 15:45:31  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

Najžalosnije je vidit kako još ima "odraslih" ljudi koji žive u zabludi te u svom ovom sranju vide neku Naši & Vaši situaciju...



Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 16/10/2012 : 15:49:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ako moze jedan velikan kao sto je Rangers, onda sigurno moze i Hajduk.
Bolje da spase i ono malo obraza sto im je ostalo, a ne da okolo moljakaju svako malo tko ce im dati koji milijun za spas.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 16/10/2012 : 15:52:29  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djule





al da ne gušim hajdukov topic, kaj bi falilo stečaju kluba?





Danas bi falilo puno.
Ako se već stečaj i triba napravit, tribalo ga je napravit kad se prvi put, prije 4-5 godina o stečaju pričalo.
Danas, kada je Hajduk š.d.d. to znači kompletno gašenje kluba, osnivanje novog, recimo Hajduk1911, i ako ćemo bit pošteni odricanje od svih titula i povijesti originalnoga Hajduka jer to više nije isti klub.
Ili možemo ka GNK, preuzest titule i povijest, a istovremeno negirat da je najbolji klupski strijelac ikad igra za nas?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 16/10/2012 : 16:03:14  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message  Reply with Quote
jesi siguran da to znači kompletno gašenje kluba? na koji način su napoli, fiorentina, rangersi ili ljubljanska olimpija kompletno ugašeni?
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 16/10/2012 : 16:04:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Ako moze jedan velikan kao sto je Rangers, onda sigurno moze i Hajduk.
Bolje da spase i ono malo obraza sto im je ostalo, a ne da okolo moljakaju svako malo tko ce im dati koji milijun za spas.


Ne radi se o darivanju novca, već posudbi koja će, u momentu kad racionalizacija troškova dođe na svoje (a to je pozitivna nula) biti vraćena.

Mada san osobno za privatizaciju kluba, zadovoljan san s trenutnim vodstvom jer su napokon napravili ono što mnogi prije njih nisu - pokušali funkcionirat u okvirima koje im budžet dopušta.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 16/10/2012 : 16:04:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djule
al da ne gušim hajdukov topic, kaj bi falilo stečaju kluba?


ČUJ,TO TO NE MOŽEŠ SHVATIT...ti tražiš da nestane nešto što je meni druga svetinja u životu...prva svetinja mi je kćer...aj se ti lipo odreci svog imena i prezimena,svega šta si napravio u životu...daj otkaz,prijavi se na burzu...karikiram,ali shvati...hajduk nije firma,hajduk nije klub,hajduk nije šdd,hajduk je život...ilitiga,kako bi krešić reka:hajduk je pokret...hajduk je religija...ja,i ostali navijači su puno i trpili i patili,tugovali i veselili se tom hajduku...identifikacija splita,dalmacije,bodula i vlaja,to je hajduk,hajduk koji danas leži i glorificira se na toj staroj slavi,nažalost...svatko tko misli drukačije,njegov problem...derbi navijači i oni koje ne žive za hajduka,neka mi ne prosipaju pamet da je bolje da se s tom lovom otvori vrtić,škola,i sl...hajduk ne traži pare,nego jamstvo...ako ne vrati pare,grad mu sjeda i uzima 30 posto od svega šta uprihodi...ja želim umrit jednog dana sa spoznajom da će hajduk i dalje bit hajduk...a ne neki hajduk1911 ili hajduksplit ili štatigajaznam...ako je mene moj ćaća odgoji i zatrova hajdukom,red bi bio da mu to i vratim spoznajom da sam i dalje uz tog hajduk,iako je najgori u stogodišnjoj povijesti trenutno...što ga više lome,to ga volin jače...hajduk se voli i kad je prvi i kad je zadnji...floskula ili ne,tako je...dakle,idemo dalje...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 16/10/2012 : 16:06:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Leonid

http://www.jutarnji.hr/boris-dezulovic--hajduk-zivi-vjecno---a-i-njegovi-dugovi/1060258/

Šta mislite o ovom članku???
Po meni previše sere i generalizira,nije to tako jednostavno.


taj dežulović je nekoć bio opčinjen hajdukom...a bio je i dobar novinar...sad je kurac...od ovce...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 16/10/2012 : 16:08:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by Tonka24

Ako moze jedan velikan kao sto je Rangers, onda sigurno moze i Hajduk.
Bolje da spase i ono malo obraza sto im je ostalo, a ne da okolo moljakaju svako malo tko ce im dati koji milijun za spas.


Ne radi se o darivanju novca, već posudbi koja će, u momentu kad racionalizacija troškova dođe na svoje (a to je pozitivna nula) biti vraćena.

Mada san osobno za privatizaciju kluba, zadovoljan san s trenutnim vodstvom jer su napokon napravili ono što mnogi prije njih nisu - pokušali funkcionirat u okvirima koje im budžet dopušta.



ma nije posudba...hajduk uzima kredit,grad mu je jamac...ka šta je meni žena jamac za moj kredit...ako je ne platim,ona će...to je problem,80 posto ljudi misli da split daje novce...ne daje...jamac je...a što je najveća tragedija,split je vlasnik hajduka

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 16/10/2012 : 16:14:36  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by djule
al da ne gušim hajdukov topic, kaj bi falilo stečaju kluba?


ČUJ,TO TO NE MOŽEŠ SHVATIT...ti tražiš da nestane nešto što je meni druga svetinja u životu...prva svetinja mi je kćer...aj se ti lipo odreci svog imena i prezimena,svega šta si napravio u životu...daj otkaz,prijavi se na burzu...karikiram,ali shvati...hajduk nije firma,hajduk nije klub,hajduk nije šdd,hajduk je život...ilitiga,kako bi krešić reka:hajduk je pokret...hajduk je religija...ja,i ostali navijači su puno i trpili i patili,tugovali i veselili se tom hajduku...identifikacija splita,dalmacije,bodula i vlaja,to je hajduk,hajduk koji danas leži i glorificira se na toj staroj slavi,nažalost...svatko tko misli drukačije,njegov problem...derbi navijači i oni koje ne žive za hajduka,neka mi ne prosipaju pamet da je bolje da se s tom lovom otvori vrtić,škola,i sl...hajduk ne traži pare,nego jamstvo...ako ne vrati pare,grad mu sjeda i uzima 30 posto od svega šta uprihodi...ja želim umrit jednog dana sa spoznajom da će hajduk i dalje bit hajduk...a ne neki hajduk1911 ili hajduksplit ili štatigajaznam...ako je mene moj ćaća odgoji i zatrova hajdukom,red bi bio da mu to i vratim spoznajom da sam i dalje uz tog hajduk,iako je najgori u stogodišnjoj povijesti trenutno...što ga više lome,to ga volin jače...hajduk se voli i kad je prvi i kad je zadnji...floskula ili ne,tako je...dakle,idemo dalje...



pa dobro, zakaj grad split nije davao jamstvo propalim splitskim firmama? kaj je bitnije, npr. jedan švker ili jedan nogometni klub?

nije problem u ljubavi prema klubu, već je problem u tome kaj zaista postoje puno važnije stvari u životu od hajduka. hajduk da završi u petoj ligi - i dalje je hajduk,jel tak?

pa zbog čeg nebi bil u 5. ligi, saniran klub,a ne ovak, iz šupljeg u prazno, nit vrit nit mimo umjesto da se krene iz početka, čistih računa, tih 5 godina pretrpit do prve lige nebi trebao bit problem, ak je takva ljubav prema klubu? to je isti klub, igrao on protiv intera iz milana, inkera iz zaprešića ili nk dalmatinca.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 16/10/2012 : 16:15:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by Tonka24

Ako moze jedan velikan kao sto je Rangers, onda sigurno moze i Hajduk.
Bolje da spase i ono malo obraza sto im je ostalo, a ne da okolo moljakaju svako malo tko ce im dati koji milijun za spas.


Ne radi se o darivanju novca, već posudbi koja će, u momentu kad racionalizacija troškova dođe na svoje (a to je pozitivna nula) biti vraćena.

Mada san osobno za privatizaciju kluba, zadovoljan san s trenutnim vodstvom jer su napokon napravili ono što mnogi prije njih nisu - pokušali funkcionirat u okvirima koje im budžet dopušta.



ma nije posudba...hajduk uzima kredit,grad mu je jamac...ka šta je meni žena jamac za moj kredit...ako je ne platim,ona će...to je problem,80 posto ljudi misli da split daje novce...ne daje...jamac je...a što je najveća tragedija,split je vlasnik hajduka

Ma znan ja što si tia reći, pa nisan pao s Marsa da ne znan što znači pojam jamac.

Doduše, u ovom momentu, točno znan što znači kad ti je neko jamac...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 16/10/2012 : 16:18:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djule

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by djule
al da ne gušim hajdukov topic, kaj bi falilo stečaju kluba?


ČUJ,TO TO NE MOŽEŠ SHVATIT...ti tražiš da nestane nešto što je meni druga svetinja u životu...prva svetinja mi je kćer...aj se ti lipo odreci svog imena i prezimena,svega šta si napravio u životu...daj otkaz,prijavi se na burzu...karikiram,ali shvati...hajduk nije firma,hajduk nije klub,hajduk nije šdd,hajduk je život...ilitiga,kako bi krešić reka:hajduk je pokret...hajduk je religija...ja,i ostali navijači su puno i trpili i patili,tugovali i veselili se tom hajduku...identifikacija splita,dalmacije,bodula i vlaja,to je hajduk,hajduk koji danas leži i glorificira se na toj staroj slavi,nažalost...svatko tko misli drukačije,njegov problem...derbi navijači i oni koje ne žive za hajduka,neka mi ne prosipaju pamet da je bolje da se s tom lovom otvori vrtić,škola,i sl...hajduk ne traži pare,nego jamstvo...ako ne vrati pare,grad mu sjeda i uzima 30 posto od svega šta uprihodi...ja želim umrit jednog dana sa spoznajom da će hajduk i dalje bit hajduk...a ne neki hajduk1911 ili hajduksplit ili štatigajaznam...ako je mene moj ćaća odgoji i zatrova hajdukom,red bi bio da mu to i vratim spoznajom da sam i dalje uz tog hajduk,iako je najgori u stogodišnjoj povijesti trenutno...što ga više lome,to ga volin jače...hajduk se voli i kad je prvi i kad je zadnji...floskula ili ne,tako je...dakle,idemo dalje...



pa dobro, zakaj grad split nije davao jamstvo propalim splitskim firmama? kaj je bitnije, npr. jedan švker ili jedan nogometni klub?

nije problem u ljubavi prema klubu, već je problem u tome kaj zaista postoje puno važnije stvari u životu od hajduka. hajduk da završi u petoj ligi - i dalje je hajduk,jel tak?

pa zbog čeg nebi bil u 5. ligi, saniran klub,a ne ovak, iz šupljeg u prazno, nit vrit nit mimo umjesto da se krene iz početka, čistih računa, tih 5 godina pretrpit do prve lige nebi trebao bit problem, ak je takva ljubav prema klubu? to je isti klub, igrao on protiv intera iz milana, inkera iz zaprešića ili nk dalmatinca.


čuj,meni je žao ljudi kojima su propale firme...i bit će toga još...ali i sam znaš šta se tu sve događalo,a hajduku ne treba puno...je,sve to stoji,4 liga ili prva liga,hajduk bi bio hajduk...ali,ipak...nije problem u hajduku nego u onima koji su doveli do psopasti škvera,jgoplastike,dalvina,dalme i ostalih splitskih firmi...dakle,politika...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 16/10/2012 : 16:21:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
i da je Boga i pravde kad je u pitanju hajduk,pa da kazneno odgovaraju oni koji su u zadnje tri godine od plusa stvorili onoliki minus,odmah bi potpisao četvrtu ligu...isti tren...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 16/10/2012 : 16:22:42  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message  Reply with Quote
isto kao i politika koja je razjebala i dinamo i hajduk i rijeku i osijek i zagreb i varteks...

al hoću reći, hajduk je sad sređen klub kaj se tiče upravljanja, navijači imaju utjecaj, trebalo je ipak imat petlju, jebiga tako je kako je, bolje čistih računa i 5. liga, neg ovak...
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 16/10/2012 : 16:40:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djule

isto kao i politika koja je razjebala i dinamo i hajduk i rijeku i osijek i zagreb i varteks...

al hoću reći, hajduk je sad sređen klub kaj se tiče upravljanja, navijači imaju utjecaj, trebalo je ipak imat petlju, jebiga tako je kako je, bolje čistih računa i 5. liga, neg ovak...


dinamo nije razjeban
sam si pisao šta se događalo...udruga građana blabla...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 16/10/2012 : 16:43:05  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message  Reply with Quote
nije, ali bude. i kad bude, onda bude tak tresnuo i osvetit će mu se sve ove pizdarije zadnjih 20 godina kaj je radio. i naravno, zasluženo.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 16/10/2012 : 16:48:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djule

nije, ali bude. i kad bude, onda bude tak tresnuo i osvetit će mu se sve ove pizdarije zadnjih 20 godina kaj je radio. i naravno, zasluženo.


hmmm...načekat ćemo se...a i šta mi to sve vrijedi,meni hajdukovcu...niti će to vratiti hajduku ukradene kupove i titule,niti rijeci titulu,niti osijeku kup itd...i sve ono šta se radilo...i onda meni dođe dinamovac(a puno ljudi,prijatelja,poznanika znam kao takve)..."a zakaj vi dalmoši ne volite dinamo,šta imate protiv maminja itd"...a ništa,to nam je po defaultu

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8104 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 17/10/2012 : 23:11:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
citiram antu tomića, koji slikovito objašnjava kako od neki dan izgleda kada idete u banku po kredit:

“Obrazac ste ispunili? Tako je, evo ga. Preslik osobne iskaznice, i on je tu. Potvrda o visini plaće. Hm, hm”, namršti se ona gledajući papir.

“Dobro je, može proći. Rodni list, imate i to... Ali, samo malo, gdje vam je potvrda od Torcide?”

“Kakva potvrda od Torcide?” upitate je.

“Pa potvrda od Torcide, Bože dragi”, objasni vam žena strpljivo.

“Vi ne znate da po novome navijačke skupine određuju tko je kreditno sposoban?”

Ajoj, zavapite vi bespomoćno se hvatajući za kosu, piše Ante Tomić za Slobodnu Dalmaciju. Zatim, nema vam druge, odete do prostorija Torcide i tu vam referent, susretljivi mladić s tetoviranim Isusom na nadlaktici, na papiru istrgnutom iz male teke na crte napiše potvrdu sljedećeg sadržaja:

“Dajte ovon ćoviku deset miljona kuna. Hajduk živi vjećno.”

“I to je to?”, zapanjite se.

“To je to”, reče momak. “Samo stavite šal kad ulazite u banku.”

“Kakav šal?”

“Pa navijački. Da je priko pedeset miljona, morali bi obavezno ponit i zastavu ili transparent ‘Torcida Skalice’, ali za ove manje iznose progledat će van kroz prste ako samo stavite šal.”


ali nažalost, i tragično

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 18/10/2012 : 00:28:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 18/10/2012 : 14:06:10  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
NAVIJAČI Hajduka u ponedjeljak su prosvjedom pred Banovinom preplašili Keruma i gradske vijećnike i natjerali ih da promjene odluku o neodobravanju jamstva za kredit spasa za klub.

Hajduk je za sada spašen, a u nedjelju na Poljudu protiv Istre 1961. igra prvu utakmicu nakon što je Hajduku dobio jamstvo za kredit od 30 milijuna kuna.

Kako je navedeni iznos namijenjen povratu dugova, a klubu prijeti isključenje struje, ti milijuni neće biti dostatni za tekuće poslovanje i potrebe, pa su navijači shvatili da još jednom trebaju spašavati klub - dolaskom na tribine Hajdukovog stadiona i to u što većem broju.

Zato se Torcida s Rive vraća na tribine, gdje poziva i sve ostale na nedjeljnu utakmicu protiv Istre, kako bi kupnjom ulaznica pomogli klubu da prebordi jedno od najtežih razdoblja u 101 godina Hajduka.

Torcida je izdala priopćenje koje prenosimo:

"U nedjelju, 21.10., NAŠ Hajduk igra utakmicu s Istrom 1961. Nažalost, naš klub se nalazi u jednom od najtežih razdoblja u stogodišnjoj povijesti!

Zato pozivamo sve pripadnike Torcide i ostale navijače Hajduka da dođu u što većem broju na stadion u nedjelju i na taj način pomognu Hajduku i pokažu koliko taj klub znači svojim navijačima. Split je odan Hajduku, Split Hajduka voli, i baš zato u ovom teškom trenutku za klub, Split mora disati za Hajduk! Dužnost svakog navijača Hajduka je doći u nedjelju na stadion! Podržimo pozitivne promjene u našem klubu, podržimo našu mladost i budimo vjetar u leđa Velikom Hajduku.

SPLITE, DIŽI SE NA NOGE! NE DAMO HAJDUK!
"



"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 19/10/2012 : 14:57:50  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote







"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page
Page: of 613 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 2.8 seconds. Snitz Forums 2000