forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 613

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 23/10/2012 : 21:49:50  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by Leonid

quote:
Originally posted by globinjo

tko zna na što se njemu svodi život...živo me zanima...


Takvima se život svodi da drugima pametuju šta je dobro a šta nije.
Ima takvih dosta.
Poručujem im "u svoj pijat gledat"



@ brni
otputoval iguman moderirat na drugi forum pa mi uništil čar "drukanja" (kak bi dotični rekel, ma kaj to značilo).....



legendo..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 23/10/2012 : 22:02:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by Leonid

quote:
Originally posted by globinjo

tko zna na što se njemu svodi život...živo me zanima...


Takvima se život svodi da drugima pametuju šta je dobro a šta nije.
Ima takvih dosta.
Poručujem im "u svoj pijat gledat"



pa ovisi kak gledaš na poučavanje...

ali mi se sigurno nikad ne bi svodil na to da sjednem na vlak i čekam gdje bum se potukel s nekim i to "u ime kluba"....da ne spominjem ono kak je "plinara" bila super jer si mogel pljuvat po igračima i gađatih ih pračkom. Baš jadno.


@ brni
otputoval iguman moderirat na drugi forum pa mi uništil čar "drukanja" (kak bi dotični rekel, ma kaj to značilo).....



I OPET...
kako to da ja se nisam s nikim nikad potuka,a iša sam na gostovanja...i još dosta njih...ako ti nisi išao na vlak,na gostovanja,i pratio voljeni klub,pa zašto imputiraš da su oni koji su to radili niškorisni ljudi...pa ako ti se to ne sviđa,ili nisi nikad navija za neki klub,koji se vrag onda javljaš ovdje,zašto si svakom loncu poklopac,šta smo mi,ovce,a ti čoban...znam,kompleksi su gadna boljka...jer pretpostavljam da je tvoj klub onaj klub kojeg dođe gledat manje ljudi nego na treningu hajduka...praćka?gdje si to pročitao?psovanje i prijetnje da...odi sutra na psg,bit će ti bolje

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 23/10/2012 : 22:06:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Ja mislim da je dosada za ajduka.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 23/10/2012 : 22:07:17  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
ajde pogledaj film i slušaj o cemu pričaju....ne govorim ja o navijačima koji navijaju za svoj klub vec o ovakvim huliganima poput ovih. I ja sam bil na sjeveru 90-tih kad je Koznikuu donosil trofeje i isto se nisam tukel, ali daleko od toga da nije bilo divljaka na tribinama.

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 23/10/2012 : 22:09:34  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

Ja mislim da je dosada za ajduka.



i protiv huligana u redovima torce!

p.s. jedan od sugovornika javno se hvali kak je pored hajduka, isel i na košarku te dinamove utakmice. E to ti je jaka ljubav prema svom klubu!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 23/10/2012 22:11:31
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 23/10/2012 : 22:12:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada
ali daleko od toga da nije bilo divljaka na tribinama.


a dobro ti jutro!!

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 23/10/2012 : 22:13:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada


p.s. jedan od sugovornika javno se hvali kak je pored hajduka, isel i na košarku te dinamove utakmice. E to ti je jaka ljubav prema svom klubu!


hajdukovac?na dinamove utakmice?jesi slušao do kraja,zašto je išao?
btw,ja ovaj film nisam ni pogledao...ni ne trebam...znam sve šta su govorili jer sam od nekih slušao kao dijete...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 23/10/2012 : 22:16:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
npr.sad protiv istre...ja sam popizdio na bakljadu...klasika,62 minuta,ajmo baklje...dim,5 minuta prekida,istra trebala past...na kraju,istra dođe sebi,izgubimo,a ovo je bilo x puta...da ne govorim o kazni,jer jedva čekaju da nam je opauče...pali ih na kraju utakmice,10 minuta prije početka...5 minuta prije početka drugog dijela...itd...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 23/10/2012 : 22:16:39  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by dosada


p.s. jedan od sugovornika javno se hvali kak je pored hajduka, isel i na košarku te dinamove utakmice. E to ti je jaka ljubav prema svom klubu!


hajdukovac?na dinamove utakmice?jesi slušao do kraja,zašto je išao?
btw,ja ovaj film nisam ni pogledao...ni ne trebam...znam sve šta su govorili jer sam od nekih slušao kao dijete...



zato kaj je budala koj trazi sukobe....pa se ide i na dinamo da se potuče s grobarima ili delijama

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 23/10/2012 : 22:19:20  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

npr.sad protiv istre...ja sam popizdio na bakljadu...klasika,62 minuta,ajmo baklje...dim,5 minuta prekida,istra trebala past...na kraju,istra dođe sebi,izgubimo,a ovo je bilo x puta...da ne govorim o kazni,jer jedva čekaju da nam je opauče...pali ih na kraju utakmice,10 minuta prije početka...5 minuta prije početka drugog dijela...itd...



bravo...pa zakaj onda staješ u odbranu ovakvih divljaka!? E pa pogledaj film pa buš čul i za pljuvanje i za gađanje pračkom, sami se hvale kak je to bilo dobra stvar. Poljud ne valja jer nemreš pljunut igrača, a vjerojatno mu i psovat majka a da te čuje (:

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 23/10/2012 : 22:19:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by dosada


p.s. jedan od sugovornika javno se hvali kak je pored hajduka, isel i na košarku te dinamove utakmice. E to ti je jaka ljubav prema svom klubu!


hajdukovac?na dinamove utakmice?jesi slušao do kraja,zašto je išao?
btw,ja ovaj film nisam ni pogledao...ni ne trebam...znam sve šta su govorili jer sam od nekih slušao kao dijete...



zato kaj je budala koj trazi sukobe....pa se ide i na dinamo da se potuče s grobarima ili delijama


da,zamisli...navijači komunističkog i crvenog hajduka idu u zagreb branit hrvatske interese...strašno...treba im sudit...da skratim,ne da mi se više pisat ti i objašnjavat...malo prouči,pročitaj...tko je boyse osnovao...gdje su se osnovali...zašto je masu navijača hajduka išlo u zg kad bi igrali zvezda i dinamo...usporedi ondašnje navijače i današnje...ondašnji-med i mlijeko...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 23/10/2012 : 22:23:15  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
znam ja to sve bolje od tebe, ali da je to glupo glupo. Meni kao kao Hajdukovcu ne pada na pamet navijat za Dinamo, pa nek je stoput naš klub...

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/10/2012 : 14:31:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
http://www.index.hr/sport/clanak/sto-je-vas-hajduk-on-je-bijeg-od-sugavog-posla-i-zivota-programirane-budale/642892.aspx

Hajduk mora platiti zbog bakljade 5000 kuna.
Mislim stvarno, bilo bi smjesno da nije tragicno.
Dolaze na utakmicu kako bi spasili klub i onda rade bakljadu koju redovito moraju skupo placati.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 26/10/2012 : 14:54:55  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

http://www.index.hr/sport/clanak/sto-je-vas-hajduk-on-je-bijeg-od-sugavog-posla-i-zivota-programirane-budale/642892.aspx

Hajduk mora platiti zbog bakljade 5000 kuna.
Mislim stvarno, bilo bi smjesno da nije tragicno.
Dolaze na utakmicu kako bi spasili klub i onda rade bakljadu koju redovito moraju skupo placati.





pa sta je 5000kn..bilo je 20 000 ljudi..i bakle nisu uopce letile na teren nego je sve ostalo na tribini..

ako 20 000 pomnozimo sa min. 50kn dobivamo iznos od milijun kuna..tako da ti je ova konstatacija smisna..to bi Dinamu bilo puno za platit jer mu na tribinu dode 1000 ljudi..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 26/10/2012 : 14:56:09  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

To je postalo normalno
Samo premala je kazna



ne kazna je adekvatna jer je ovo nova sezona..krece se od nule tj. od najmanjeg iznosa..kazna bi bila puno veca da je recimo ovo 3-4 "prekrsaj" u tekucoj sezoni i da su baklje letile u teren i na stazu ali nisu..eto Torcida se popravlja i po tom pitanju..a da ce baklji uvik biti..

naravno da hoce..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 26/10/2012 14:59:19
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/10/2012 : 14:58:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
U najmanju ruku cudan odgovor s obzirom da je klub trebao bankrotirati, a da ne govorim kako mu je i sada potrebna svaka kuna a kamoli tisuca.
Da 5000 kuna, koji ovog trenutka Hajduk nema
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 26/10/2012 : 15:02:17  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

U najmanju ruku cudan odgovor s obzirom da je klub trebao bankrotirati, a da ne govorim kako mu je i sada potrebna svaka kuna a kamoli tisuca.
Da 5000 kuna, koji ovog trenutka Hajduk nema



ali to je nebitno..jer upravo Torcida stvara taj novac..oni su donili Hajduku iz svog dzepa milijun kuna..i to protiv kluba kakav je Istra (nek se njegovi navijaci ne uvride)..pa ako zapalu koju baklju sta oko toga dizati prasinu..oni su i platili kaznu svojim novcem..ne bi da grad izdvaja za hajduka milijune pa sad on mora to pokrivati..glupa ti je retorika jbg..baklje su Torcidin zastitni znak i to ima svoju tradiciju ma koliko se to nekom cinilo glupo..i to nece nestat preko noci..ja sam samo za to da se ne ubacuju na teren i stazu i to je to..i Torcida se vidim drzi toga..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 26/10/2012 : 15:04:08  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Znam Tonka sta pokusavas..izjednacit ovo sa onom maksimirskom bljuvotinom..ali ne uspjeva ti..sam Pamic je reka da bi tija igrat pred ovakvom publikom svaku utakmicu..dovoljno priznanje Torcidi..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 26/10/2012 : 15:07:23  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 26/10/2012 : 15:18:58  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Danas su se u prodaji našle ulaznice za gradski derbi Splita i Hajduka, nema dvojbe da će onaj kontingent koji se nađe na blagajni brzo nestati, jer sveukupni kapacitet Parka mladeži za ovu će utakmicu biti smanjen zbog sigurnosti.

Službeni kapacitet stadiona jest 4075 mjesta, interes je barem dvostruko, ako ne i trostruko veći. Tribina jug prodavat će se za 40 kuna, istok za 50, a zapad za 60 kuna. Na sjeveru je samo mali - semafor.

Naravno, telefoni i mobiteli službenih osoba u Parku mladeži postali su užareni, mnogi bi htjeli na utakmicu i pritom se ne pita za cijenu.


Jebenti taj stadion..da 4075..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 26/10/2012 : 15:24:55  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Dobro, za Dinamo bi 4075 mista bilo sasvim dovoljno..i to uz djeljenje milijuna..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/10/2012 : 16:31:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Tonka24

U najmanju ruku cudan odgovor s obzirom da je klub trebao bankrotirati, a da ne govorim kako mu je i sada potrebna svaka kuna a kamoli tisuca.
Da 5000 kuna, koji ovog trenutka Hajduk nema



ali to je nebitno..jer upravo Torcida stvara taj novac..oni su donili Hajduku iz svog dzepa milijun kuna..i to protiv kluba kakav je Istra (nek se njegovi navijaci ne uvride)..pa ako zapalu koju baklju sta oko toga dizati prasinu..oni su i platili kaznu svojim novcem..ne bi da grad izdvaja za hajduka milijune pa sad on mora to pokrivati..glupa ti je retorika jbg..baklje su Torcidin zastitni znak i to ima svoju tradiciju ma koliko se to nekom cinilo glupo..i to nece nestat preko noci..ja sam samo za to da se ne ubacuju na teren i stazu i to je to..i Torcida se vidim drzi toga..


Zasto onda kazna ako su baklje zapaljene a nisu bacene, ni na teren ni na stazu?
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 26/10/2012 : 16:33:42  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Zato sto su pirotehnicka sredstva zabranjena..kako sam vec objasnia kazna je veca ako se ubacu na teren jer se igra automatski prekida i postoji opasnost ozljedivanja igraca..takoder kazna raste sto je broj preksraja veci u toku tekuce sezone..u novu sezonu se ulazi od nule itd..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 26/10/2012 16:34:24
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/10/2012 : 16:34:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Znam Tonka sta pokusavas..izjednacit ovo sa onom maksimirskom bljuvotinom..ali ne uspjeva ti..sam Pamic je reka da bi tija igrat pred ovakvom publikom svaku utakmicu..dovoljno priznanje Torcidi..


Pamiceva izjava nista ne mora znaciti, kad smo kod toga pa Mamic dolsovno place za publikom upola kao Torcida.
I oprosti ali pretpostavka ti je glupa i netocna.
Nikakvu ja namejru nisam imao usporedivati.
Zna se da BBB trebaju puno papati mlijeka u odnosu na Torcidu.
Barem zasada.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 26/10/2012 : 16:36:34  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by brni

Znam Tonka sta pokusavas..izjednacit ovo sa onom maksimirskom bljuvotinom..ali ne uspjeva ti..sam Pamic je reka da bi tija igrat pred ovakvom publikom svaku utakmicu..dovoljno priznanje Torcidi..


Pamiceva izjava nista ne mora znaciti, kad smo kod toga pa Mamic dolsovno place za publikom upola kao Torcida.



Mamic je to reka da isprovocira BBB tj. Zajedno za Dinamo..reka je on puno toga..poput onog plakanja za Jugoslavijom itd..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page
Page: of 613 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.66 seconds. Snitz Forums 2000