forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Šta vas više nervira?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

anto
Advanced Member



Serbia
20962 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/11/2012 : 21:07:35  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
opcija A
bidujete neki strip (koji godinama željno jurite) i mislite da je ovaj put definitivno vaš, ali u zadnjim sekundama vam ga neko "skine"!

opcija B
na aukciji je opet strip koji godinama tražite, i vi normalno bidujete i mislite "e, ovaj put je moj definitivno, daću sve od sebe da ga osvojim".A onda uleti neki igrač, koji (kad proučite njegovu istoriju ranijih kupovina) ladno može da da 600 evra za jedan strip, a strip koji je na aukciji je verovatno i njemu jako bitan (što se opet da zaključiti ako se prouči šta je prethodno kupovao na aukcijama)


Ovo pitam, zato što sam nekoliko puta (kao i većina ljudi ovde,pretpostavljam) ispizdeo zbog opcije A, ali tu sam barem i imao nekakve šanse.
Sad trenutno sam se našao u opciji B, i mogu samo da plačem.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 04/11/2012 21:08:50

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 04/11/2012 : 21:23:10  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
opcija A.....

Jer kod opcije B, ja znam gdje mi je limit, pa ako me netko nadmaši, svaka čast, ja ponudim koliko sam spreman najviše platiti, ako je netko spreman platiti više, znači da mu taj strip još više znači nego meni, pa je onda super što ga je usvojio. A ja ne mislim bankrotirati zbog nekog stripa ili bilo čega na tom svijetu.

Kod opcije A mi smeta, jer pratim strip, čekam 10+ dana da završi aukcija, onda stavim npr 100 kuna, u zadnjih 15 sekundi a netko stavi 101 kunu u zadnju sekundu....da sam to znao onda bi stavio i ja 110 npr...a nisam htio d astavim 200+ npr pa iako ga možda usvojim za 180 ne bi bio tako sretan....najbolje je kada sve ide gladko, pa se kupi strip za oko 20 kuna....
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 04/11/2012 : 22:25:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message  Reply with Quote
To se Anto dešavalo mnogima od nas; ja sam na taj način ostao na desetine puta bez svojih "dragih" stripova unazad dvije-tri godine kad sam kupovao preko aukcija i kad se imalo poprilično. Pa sam onda skontao da ljudi doslovno bidaju u zadnjim sekundama,pa sam moram priznati i ja par puta na taj način došao do svojih stripova. No, znalo mi se desiti da sam u nekim situacijama bio "težak ko brod" i neke stvari ostavim za druge kolege(iako mi je bilo stalo i do njih), što je rijetkost na aukcijama.:)

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 04/11/2012 : 22:27:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Šta me najviše nervira?

"Ma neću to sad kupit, garant se neće prodat... Sljedeći tjedan/misec ću ga kupit"... I naravno, zbog vlastite gluposti više nikad ne vidite to šta ste tili kupit i onda se grizete ko idioti. Koliko sam samo stvari tako propustija, bože sačuvaj, al većinom su dosta rijetki CDi bili u pitanju, a ne stripovi.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 04/11/2012 : 22:32:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message  Reply with Quote
Koliko sam samo dobrih stripova propustio kad sam bio na prinudnom odmoru. More. I nikad više ni tih stripova, ni tih vremena (kad sam bio zaluđen aukcijama):)

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1591 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 05/11/2012 : 09:24:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message  Reply with Quote
Opcija C, uglavnom ne kupujem stripove (pogotovo serije) za kojima vlada jagma.
Namjerno izbjegavam takve situacije da se ne bih morao još i tu nervirati.
Stripovi su ionako skupi i s redovnom cijenom a kamoli ne još s dodanom vrijednošću .

Srećom danas je toliko ogroman izbor stripova što stranih što domaćih da čovjek stvarno može birati.

Moje aukcije u prodaji
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 05/11/2012 : 11:55:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
Opcija C: cekam da u zadnji tren bidam za aukciju i onda zakasnim sa stavljanjem bida:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 05/11/2012 : 14:15:13  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Mene osobno najviše naživcira kad mi u posljednjim sekundama ili istekne session (rijetko) ili pukne Firefox (ne baš rijetko).
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
545 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 05/11/2012 : 14:35:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
Meni je najgore kad sam na poslu u to vrijeme kad mi ističe aukcija a ja nemam internet nego pokušavam preko mobitela ostaviti ponudu također u zadnji čas pa on loada, vrti, ne može otvoriti stranicu i onda istekne aukcija. Ili uspijem ostaviti ponudu a ovaj klikne poslije mene u zadnji čas!
Go to Top of Page

Fiju
New Member



Croatia
170 Posts

Member since 03/01/2003

Posted - 06/11/2012 : 09:58:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Fiju's Homepage  Send Fiju a Private Message  Reply with Quote
Na hattrick.org (online nogometni manager - nije bitno) svaki bid unutar zadnje tri minute, produzava vrijeme transfera (aukcije) za jos tri minute.
Tako nitko ne moze iskoristiti zadnje sekunde za davanje ponude koju se ne moze nadmasiti.

To je otprilike analogija onome iz IRL aukcija: prvi put, drugi put, prodano!
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 06/11/2012 : 12:30:26  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
Opcija D
Cekam ceo dan aukciju,i kada treba da bidam ukoci se server,ili se Wifi sjebe,ili nesto trece vezano za opremu
Ranije mi se ovo desilo sto puta.


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI

Edited by - elfak nish on 06/11/2012 12:30:40
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/11/2012 : 15:33:34  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elfak nish

Opcija D
Cekam ceo dan aukciju,i kada treba da bidam ukoci se server,ili se Wifi sjebe,ili nesto trece vezano za opremu
Ranije mi se ovo desilo sto puta.


Skoro nikad ne bidan "rijetke" stripove jer me uglavnon ne zanimaju,i kad san jedan put doša u situaciju da vatan takav strip(Asteriks i Kleopatra) dogodili mi se upravo ovo. Cili dan sve šljaka kako triba dok nije doša moment za ostavit ponudu. Da iman šta, počupa bi sam sebi kosu.

Inače,
opcija A
Na početku je i mene ovo sa zadnjon sekundon strašno nerviralo, a onda san jednostavno prihvatija pravila igre. Sad koji put neko iznervira mene, a koji put ja iznerviran nekoga.
opcija B
Ne skupljan ZS/LMS pa sa ovin igračima od 600 eura neman posla, a s druge strane poštujen ludilo onoga koji je u stanju dat takve novce za jedan strip.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 06/11/2012 : 15:59:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
http://www.stripovi.com/aukcije/dh-conan-7-knjiga-glanceri/5848119/

Opis aukcije, ovaj dio:
"Stripovi su 630kuna+20kuna provizije za aukcije = 650kuna"

Mislin daj, nemoj me jebat

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/11/2012 : 16:04:57  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

http://www.stripovi.com/aukcije/dh-conan-7-knjiga-glanceri/5848119/

Opis aukcije, ovaj dio:
"Stripovi su 630kuna+20kuna provizije za aukcije = 650kuna"

Mislin daj, nemoj me jebat


Koliko god bilo smišno, sad bar napiše. Jedan put san se nešto s njin minja, i bez ikakvoga srama mi je kod izračunavanja vrijednosti svojih stripova naglasija da su njegovi u vitrini tako da svaki vridi 5 Kn više i da na ukupan iznos dodan tih 15-20 Kn.
Kako mi se ne da bugarit za tu siću nisan pravija problem, ali ono...

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 06/11/2012 : 16:07:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
A daj jebote Koja glupost...
I tek sad vidin da sam falija topic, tija sam ovo stavit pod "smiješne aukcije"

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/11/2012 : 16:13:16  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

A daj jebote Koja glupost...
I tek sad vidin da sam falija topic, tija sam ovo stavit pod "smiješne aukcije"


Istina.
Ali budući da se topic zove "Šta vas više nervira", i nije toliko off.
Ovo me najviše nervira.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

bluefield
Average Member



Czech Republic
924 Posts

Member since 22/01/2011

Posted - 06/11/2012 : 17:09:21  Show Profile Show Extended Profile  Send bluefield a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

http://www.stripovi.com/aukcije/dh-conan-7-knjiga-glanceri/5848119/

Opis aukcije, ovaj dio:
"Stripovi su 630kuna+20kuna provizije za aukcije = 650kuna"

Mislin daj, nemoj me jebat


Sirotinjo i bogu si teška!
Ovo ide u rubriku-kako se osramotit s pol snage.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 06/11/2012 : 17:53:29  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Paka01

http://www.stripovi.com/aukcije/dh-conan-7-knjiga-glanceri/5848119/

Opis aukcije, ovaj dio:
"Stripovi su 630kuna+20kuna provizije za aukcije = 650kuna"

Mislin daj, nemoj me jebat


Koliko god bilo smišno, sad bar napiše. Jedan put san se nešto s njin minja, i bez ikakvoga srama mi je kod izračunavanja vrijednosti svojih stripova naglasija da su njegovi u vitrini tako da svaki vridi 5 Kn više i da na ukupan iznos dodan tih 15-20 Kn.
Kako mi se ne da bugarit za tu siću nisan pravija problem, ali ono...



Moram priznati da mi ovaj dio s vitrinom nije jasan. Ako je bila zamjena (znači izvan aukcija) vitrina nije bitna. Vitrina, kao i ostali oblici isticanja predmeta, su rizici trgovaca koji ih snose ukoliko se predmet ne proda, tj. plaćaju naknadu prodalo se ili ne. A i da je osvojeno na aukciji vrijednost je ona koja je istaknuta odnosno postignuta na kraju, bez ikakvih naknada.
Inače, s Wandererom sam imao neke sitne transakcije ali nije bilo nikakvih ovakvih stvari. Doduše, sve su to bili stripovi osvojeni na aukcijama i mislim da nije bilo ništa iz vitrine.
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 06/11/2012 : 19:13:46  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
Chek malo,jel to neko coveka primorava na vetrinu,pa dodatno naplacuje po 5kn?

Glupost.


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Barney
Average Member



Croatia
685 Posts

Member since 20/03/2011

Posted - 11/11/2012 : 14:35:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Barney a Private Message  Reply with Quote
Mene najviše nervira kad stavim stripove u prodaju za koje sam odlučio da ih se želim što prije riješiti (ponekad mi je potrebna i hitno lova za neki otkup pa sam prisiljen prodati neke stripove) i naravno dođe nekoliko kupaca na moje aukcije i licitiraju stripove i ja sav sretan i onda mi u zadnjim sekundama uleti neki kupac (neozbiljan, neodgovoran), prebida drugog kupca (ozbiljnog i odgovornog), osvoji strip i ne javi mi se za ralizaciju.
Ostaje mi strip s kojim ne znam više gdje bi, teško mi ga je i vratiti na aukcije jer prodan je pa ga ne mogu prodati nekom drugom i na kraju krajeva platio sam proviziju za taj strip i ako ga ponovo prodam preko aukcija, još ću jednom platiti proviziju.

To me više smeta nego kad mi netko u zadnjim sekundama otme strip, jer aukcija traje do posljednje sekunde a ne do posljednje minute, tako da svaku izgubljenu aukciju prihvaćam vrlo profesionalno i ne uzimam si to previše k srcu.

Za svaku izgubljenu aukciju vrijedi čestitati onome tko me prebidao a za svaki strip koji netko osvoji a ne plati, treba dodijeliti negativan komentar dok pojedinci ne shvate da poigravanje sa tuđim vremenom i novcima nisu mala stvar.


Žene gutaju tablete da muškarce ne bi boljela glava

Edited by - Barney on 11/11/2012 14:37:32
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9331 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 11/11/2012 : 17:27:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Neozbiljni i neodgovorni kupci? Bezobrazni prodavatelji? Da vas pitam, koliko takvih aukcija ima veze s LMS i ZS?

Da, ljuti me kad me netko u zadnji sekundama pretekne, pogotovo kad je nešto meni jako zanimljivo ali ne mislim od toga radit dramu, ima i drugih stripova.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 11/11/2012 : 18:12:13  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
Barney@

Na stripovi.com nema povracaja provizije u slucaju nerealizovane aukcije?


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 11/11/2012 : 18:25:58  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Barneyu još uvijek u grlu stoji gorak okus zvan carlidd74.
Go to Top of Page

Barney
Average Member



Croatia
685 Posts

Member since 20/03/2011

Posted - 12/11/2012 : 18:53:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Barney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elfak nish

Barney@

Na stripovi.com nema povracaja provizije u slucaju nerealizovane aukcije?



Ima ako je u pitanju neki veći iznos i ako dodjeliš negativni kupcu i vratiš stripove u prodaju.

@wolf:
Nije toliko problem kad su u pitanju likovi poput carlidd74.
Njemu sam dodijelio negativni i crnu listu i vratio stripove u prodaju i umanjeno mi je 10 eura provizije.

Meni se u zadnje vrijeme dešava da mi kupci ne plate male iznose, pa se tu nakupi toga malo pomalo.
Prvo ne naplatiš nekih 200, pa 100 kn, pa 10 kn pa 50 kn i td. i tako kuna po kuna vodi sve većem iznosu a za te manje iznose nema povrata provizije.
Isto tako većina tih stripova mi se nikako ne uklapa u plan nadolazećih aukcija.
Npr, jedan mjesec prodajem Stripoteke, Supere, Eks almanahe i td, idući mjesec prodajem Ludens i SD a onda ZS i LMS i kad mi ostanu npr. 2 Eks Almanaha, 4 Stripoteke i 1 Zagor Extra, šta ću s njima kad u prodaju ide 500 ili 1000 kom ZS i LMS.
Takvi stripovi mi samo smetaju i stvaraju mi dodatnu brigu i teret.

Na takve stvari sam alergičan i to ne zbog toga što nisam dobio 10 kn za taj strip nego jednostavno što imam s tim stripom više posla i zajebancije nego što on i vrijedi.

S nekim kupcima se natežem po par mjeseci da naplatim 20 ili 50 kn.
Prvo se ne javi, pa onda kad se konačno javi onda mu je skupa poštarina pa bi on malo pričekao dok ne kupi još koji strip na mojim aukcijama, pa ga onda nema jedno vrijeme, pa nikako da nešto kupi jer ono što imam u prodaji to njemu ne treba, pa onda da će uplatiti preko nekog svojeg prijatelja, onda se opet ne javlja 3 tjedna, onda ga kontaktiram pa kaže da pukla veza s prijateljem i da će uplatiti sutra ili prekosutra WU pa onda ne uplati iduća 2 tjedna...bitno da mi je prebidao kupca koji mi je uplatio novac za osvojene aukcije u roku 2 dana.
Takve stvari me ubijaju i diže mi se kosa na glavi. Ne volim kad mi netko potrati vrijeme i kad me poteže za nos.

@Paka01:
Tebe sam potražio preko foruma, da se ne ponavljam evo link:

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=42903

Odgovorio si 5 minuta kasnije i odmah poslao PM (vidiš da možeš kad hočeš ), isto tako nakon par minuta si i dobio mene podatke za uplatu. Vidim da si i pročitao moj PM.
Obećao si da ćeš uplatiti odmah u Ponedjeljak. Evo prošlo je tjedan dana, odnosno 2 Ponedjeljka a uplate još nema.

Dodijelio sam ti negativan komentar a strip ću prodati kupcu kojeg si prebidao.
Također slijedi ti i crna lista a kad se malo uozbiljiš, javi se pa možemo surađivati.
Ovo ti nije negativan zbog 10 kn nego stvar principa.

Vidio sam da te je i edvin također tražio preko foruma iako ti je na kraju dao pozitivan komentar.
Jedan negativan si već dobio, čovjek je zgrožen.
Očito je da ti je neodgovorno ponašanje prešlo u naviku pa sam ti dodjelio negativan komentar, možda te on malo uozbilji, a ako te neće negativan komentar tada će te 3 negativna koja ćeš skupiti vrlo brzo ako tako nastaviš pa ćeš biti automatski baniran.

Bilo kakav izgovor je bolji nego nikakav, a mene zaista ne zanima zašto mi se nisi javio 3 tjedna od istekle aukcije (što sam ti još i tolerirao iako nisam trebao) i zašto nisi stigao uplatiti sad već više od 8 dana od kada sam ti poslao podatke za uplatu.

Kada sam vozio na poštu 17 paketa i probijao se autom u centar grada, nije bilo tvoje realizacije da pošaljem i tvoj paket zajedno sa ostalima.
Sad nek čekam dok se ti konačno sjetiš uplatiti (ako se ikad sjetiš), i neka vozim strip od 9 kn u centar grada, potrošim 10 kn na benzin, 5 kn na parking da bih dobio 9 kn za strip kojeg sam platio u otkupu 6 kn + provizija.

Ne moraš više trošiti svoje dragocjeno vrijeme, ovako smo skratili vrijeme i posao i tebi i meni.

Do prije par mjeseci sam bio tolerantan pa nisam ostavljao negativan komentar za neke male iznose ali i tome jednom treba stati na kraj.

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=42461








Žene gutaju tablete da muškarce ne bi boljela glava

Edited by - Barney on 12/11/2012 19:15:16
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 12/11/2012 : 19:20:02  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message  Reply with Quote
Kada je već reč o tim zadnjim sekundama, ne smeta mi to, sve je stvar navike pa se tako čovek i na to navikne, ali baš zato što se većina aukcija rešava na samom kraju smeta mi puno kada vidim da aukcije traju 15 dana.Mislim da je to previše vremena i da više od 10 dana nije potrebno, a i to je mnogo, 7 dana je optimalno.
Tako često ugledam neki strip koji me zanima, a ono do kraja aukcije ima još 14 i kusur dana i ko će to čekati, kupim nešto drugo za to vreme.Uglavnom, ponude ostavljam na aukcijama na koje sam u tom momentu naleteo i koje imaju najviše par dana do isteka.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 12/11/2012 : 19:26:11  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tumen

Kada je već reč o tim zadnjim sekundama, ne smeta mi to, sve je stvar navike pa se tako čovek i na to navikne, ali baš zato što se većina aukcija rešava na samom kraju smeta mi puno kada vidim da aukcije traju 15 dana.Mislim da je to previše vremena i da više od 10 dana nije potrebno, a i to je mnogo, 7 dana je optimalno.
Tako često ugledam neki strip koji me zanima, a ono do kraja aukcije ima još 14 i kusur dana i ko će to čekati, kupim nešto drugo za to vreme.Uglavnom, ponude ostavljam na aukcijama na koje sam u tom momentu naleteo i koje imaju najviše par dana do isteka.



Ima tu logike, ali trgovac razmišlja tako da će predmet u dužem periodu vidjeti i više potencijalnih kupaca. Znam po sebi da sam često znao naći meni dosta bitne stripove kojima je aukcija završavala za dan-dva, a trajale su 15 dana. Da su kraće trajale ne bih stigao vidjeti ih.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000