forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 Smartphones
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 06/12/2012 : 08:38:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message  Reply with Quote
ja sam neki dan kupio HTC One X i jako jako zadovoljan, vjerojatno najbolji smartpohone trenutno.

There can be only one, me!
Go to Top of Page

Stripor
New Member



Croatia
194 Posts

Member since 09/03/2011

Posted - 06/12/2012 : 19:17:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Stripor's Homepage  Send Stripor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maddox031

ja sam neki dan kupio HTC One X i jako jako zadovoljan, vjerojatno najbolji smartpohone trenutno.


Potvrđujem... samo obrati pažnju na wireless. HTC je priznao da na pojedinim telefonima koji su za europsko tržište ima hardverskih grešaka na anteni i wireless ne radi kako treba. Na žalost moj je jedan od tih... moram ga dati na servis...
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 07/12/2012 : 14:51:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message  Reply with Quote
eh wireless radi super, bilo problema softwarskih - ali s 4.0.4. verzijom je ispravljeno

i razumijem te

htc desire je imao problem 1:30000 da rikne ekrean nakon par dana, i kad sam ja kupio dobio tog :S

There can be only one, me!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10806 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 07/12/2012 : 21:09:31  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Vidio jucer Sony experia T...izvrsno izgleda ekran veci i super za gledat kakav film ili seriju(ponekad u prijevozu ili na odmoru) ..inace i moja stara koju koristim experia ST18i je dobra, ali manji ekran.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25139 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 07/12/2012 : 21:24:00  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ja sam pre mesec dana uzeo S3, iako mi je prvi izbor bio One X plus. Ali on stiže u februaru. ;)

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 08/09/2013 : 23:41:38  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Sutra prelazim na postpaid, pa imam ponudu telefona, a veze nemam šta je najbolje da uzmem, ako neko može da pripomogne. Izbor:
-Sony xperia E
-Sony xperia tipo
-Sony xperia miro
-HTC desire C
-HTC desire 200
-Huawei ascend G510
-LG L3 optimus E400

Ima još izbora, ali hajd od ovih šta valja...
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17759 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 09/09/2013 : 00:05:18  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ja imam HTC desire C
meni je ekstra

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 09/09/2013 : 12:03:57  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

ja imam HTC desire C
meni je ekstra


Ok, hvala
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 04/12/2013 : 15:21:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Tko koristi Windows Phone od vas? Ja bih prodao svoju Lumiu, a zanima me kako se "riješiti" podataka koji su trenutno na njemu. Je li samo odlogirati svoj račun preko kojeg sam se prijavio?

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10806 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 04/12/2013 : 15:43:57  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

Tko koristi Windows Phone od vas? Ja bih prodao svoju Lumiu, a zanima me kako se "riješiti" podataka koji su trenutno na njemu. Je li samo odlogirati svoj račun preko kojeg sam se prijavio?


Nisam siguran, ali provjeri prije icega i na intu oko toga, mozda i backupove ako ih radis na sim card ili mini sd card, da ti ne zbrise podatke o kontaktima...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 04/12/2013 15:53:37
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 04/12/2013 : 15:54:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Nisam našao ništa konkretno. Doduše, već sam odlučio mijenjati, tako da se neću puno sekirati. Možda mi više možeš pomoći ako kažeš je li ovaj mobitel dobar
http://htc.mobil.hr/Windows_Phone_8X
Ja nisam neki znalac.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000