forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Poziv Globinju,Manhunteru a bogami i Mladju
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

izivko
Advanced Member



Germany
12306 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 21/12/2012 : 16:57:23  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Ja mislim drugačije od tebe.

Have mercy
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 21/12/2012 : 17:06:30  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Ja mislim drugačije od tebe.


To je tvoje pravo.
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3267 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 21/12/2012 : 18:59:56  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by wele

Pominjao sam vec x puta po forumu ali posto niko nije nasao za shodno da mi odgovori rijesio sam da otvorim poseban topik.O cemu se radi?
Elem,moze li neko ko je nadlezan(Markos,Globinjo,Mladjo ili Manhunter) da skrene paznju forumasu Tutti da prestane da radi sledece

quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by adriano

Meni je Teks sve bolji, zagor nažalost nekako stagnira. Slučajno sam i ja prošli tjedan pročitao Čovjeka iz Atlante. Drukčiji je od novih Teksova sa kioska. Nije mi se baš svidio, ni crtež ni priča.
quote:
Originally posted by Tutta

Drugovi-Ovo sam jucer procitao u Tex'u "Covjek iz Atlante" Jordi Bernet

Tex stalno postize sve veci uspjeh,usprkos gotovo pedeset godina izdavanja. sto vi mislite,koja je njegova tajna?

"-Tajna Texova uspjeha jest to sto se uspio prilagodjavati promjenama ukusa citatelja,a da pritom nije izgubio pocetne osobine-".

Evo ovo sto je receno za texa,to vrijedi i za Zagora. Ja tako bar mislim,ne znam za ostale. To znaci,ako bi jednog dana Zagor ,postao "hokus-pokus" Zagor,ja bi ga vjerovatno prestao i citat i skupljat.



!




Pola postova su mu obicni smajlici kao odgovori na tudje postove,zeludac mi se prevrne(a nisam jedini,cijenim) kad otvorim stranice na kojima on radi to sto radi.Ako ovo nije trovanje,gusenje,spamovanje(ili kako vi to vec zovete) foruma onda ne znam sto je.
Nije mi cilj da izazivam svadje,da se odma' ogranicim.
Molio bih odgovor urednika foruma,unaprijed se zahvaljujem.






Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3267 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 21/12/2012 : 19:02:40  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wele

Zelim da mi moderatori objasne zasto ovaj forumas ima toliko kredita kod njih i zasto ga stede.Primjer?
quote:
Tutta (1) - uvrede i provokacije - 7 dana, kazna ističe 9.5. 2012

-Tutta-vrijeđanje na nacionalnoj osnovi-7 dana-ističe 07.08.2012.

covjek je dva puta kaznjavan.Kako to da je drugi put dobio 7 dana?Kako ono pise u vasem pravilniku,svaka sledeca kazna...?
Cekam odgovore.


vidi stvarno - Fuck, kako je to moguče? Tutta tititi, ovaj moderatori vivivi
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 21/12/2012 : 21:38:36  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
Jel' se moderacijo zajebavate ili sto?
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 21/12/2012 : 22:02:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
ok, Tutta radi to što radi. ali reci, što to tebe tangira? jel te možda negdje direktno uvrijedio? pa boli te briga.

"Nothing lasts forever."

Edited by - Darth Ivan on 21/12/2012 22:03:20
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 21/12/2012 : 22:06:57  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

ok, Tutta radi to što radi. ali reci, što to tebe tangira? jel te možda negdje direktno uvrijedio? pa boli te briga.


smeta ga kaj razmišlja drugačije...a to bi smetalo svakom pravom anarhistu poput welea!


razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 21/12/2012 : 22:16:01  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

ok, Tutta radi to što radi. ali reci, što to tebe tangira? jel te možda negdje direktno uvrijedio? pa boli te briga.


Smeta mi sto ga niko od moderatora ne opominje,niko.Napisah vec primjer sa Vronskim,ne da mi se pisati opet.
Uvrijedio?Jeste.Ja nisam ni znao ko je on a nisam bio na forumu skoro citavo ljeto.Za to vrijeme je upadao na nekoliko mjesta gdje sam se ja ranije prepirao sa nekim i pisao gluposti o meni,potpuno nepozvan i neupucen.
Gle,pojavio se na forumu...kad?Mart otprilike?Od tad je nabio skoro 3000 postova.Nema veze,ne bi to bio nikakav problem da mu svaki drugi post nisu
pa daj brate mili,prestani vise
uz to,izrazito je nepismen covjek,izrazito.
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 21/12/2012 : 22:22:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 21/12/2012 : 22:26:52  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
Here it is.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 21/12/2012 : 22:56:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wele

Smeta mi sto ga niko od moderatora ne opominje,niko.Napisah vec primjer sa Vronskim,ne da mi se pisati opet.
Uvrijedio?Jeste.Ja nisam ni znao ko je on a nisam bio na forumu skoro citavo ljeto.Za to vrijeme je upadao na nekoliko mjesta gdje sam se ja ranije prepirao sa nekim i pisao gluposti o meni,potpuno nepozvan i neupucen.
Gle,pojavio se na forumu...kad?Mart otprilike?Od tad je nabio skoro 3000 postova.Nema veze,ne bi to bio nikakav problem da mu svaki drugi post nisu
pa daj brate mili,prestani vise
uz to,izrazito je nepismen covjek,izrazito.



kao što sam rekao, zašto to tebe tangira? boli te briga. izdigni se iz toga.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 21/12/2012 : 23:04:01  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan



kao što sam rekao, zašto to tebe tangira? boli te briga. izdigni se iz toga.


Zanima me zasto ga moderatori drze pod staklenim zvonom,da to istjeramo.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 21/12/2012 : 23:18:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Ignore lista. Amen.

Iako mi na nerve ide to favoriziranje i zaštita, ali jebiga - ipak je tako.

Učini to.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 21/12/2012 : 23:21:12  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

Ignore lista. Amen.

Iako mi na nerve ide to favoriziranje i zaštita, ali jebiga - ipak je tako.

Učini to.


Prvo da rijesimo ovu selektivnu pravdu
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 21/12/2012 : 23:21:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
koja će se očito odvući do unedogled...

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 21/12/2012 : 23:25:41  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

koja će se očito odvući do unedogled...


Nek' se jave modovi i nece.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 21/12/2012 : 23:40:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
kajgod, ja odustajem

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 21/12/2012 : 23:42:57  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

kajgod, ja odustajem


Ovo moram da pokazem Berenu i ostalim filmasima


Ja ne...
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2918 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 23/12/2012 : 12:58:13  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
Jebote, čime se ljudi sve zanimaju

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 23/12/2012 : 13:14:46  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djukak

Jebote, čime se ljudi sve zanimaju


Guraju nos dje im nije mjesto,na primjer.
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2918 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 23/12/2012 : 15:53:10  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wele
Guraju nos dje im nije mjesto,na primjer.



Ipak, moraju ukazati mlađim kolegama na neviđenu glupost u ponašanju

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 23/12/2012 : 16:05:55  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djukak

quote:
Originally posted by wele
Guraju nos dje im nije mjesto,na primjer.



Ipak, moraju ukazati mlađim kolegama na neviđenu glupost u ponašanju


Bravo Kenny,aj polako sad.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5804 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 24/12/2012 : 00:55:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wele

Bravo Kenny,aj polako sad.



Jednako kao što tebe živcira Tutta, ti si mene počeo živcirati svojom reakcijom na njega... Mislim da se riječ 'bauštelac' ni na baušteli ne koristi u mjeri u kojoj je ti ovdje koristiš...

Tutta je spamer? Je, isto kao i Sawitch, recimo... Pa ne primijećujem da si otvorio topic za njega...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2918 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 24/12/2012 : 07:49:30  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wele
Bravo Kenny,aj polako sad.



Naravno da sve treba polako....

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 24/12/2012 : 10:07:52  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva



Jednako kao što tebe živcira Tutta, ti si mene počeo živcirati svojom reakcijom na njega... Mislim da se riječ 'bauštelac' ni na baušteli ne koristi u mjeri u kojoj je ti ovdje koristiš...

Tutta je spamer? Je, isto kao i Sawitch, recimo... Pa ne primijećujem da si otvorio topic za njega...


Poredis Tuttu i Savica?
Savic je imao sto da kaze i sa njim se moglo normalno komunicirati u vecini tema.Nadji mi jedan konstruktivni post od Tutte..."Adam kresno Evu ",da nije to mozda?
"uradijo,jesili,samnom...",ne pamtim da je Savic ikad tako pisao.Ili jeste,isparavi me?
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000