forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Poziv Globinju,Manhunteru a bogami i Mladju
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

oakpeha
Starting Member

92 Posts

Member since 02/01/2011

Posted - 24/12/2012 : 10:28:04  Show Profile Show Extended Profile  Send oakpeha a Private Message  Reply with Quote
Jesu te uposlili kao lektora?
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 24/12/2012 : 10:31:19  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
Aha,pocinjem prvog prvog.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 24/12/2012 : 10:37:23  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by oakpeha

Jesu te uposlili kao lektora?



ma da samo kao lektoricu......pa wele je glavna na forumu!


p.s. ...... naravno

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 24/12/2012 10:39:35
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5804 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 24/12/2012 : 16:40:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wele

Poredis Tuttu i Savica?
Savic je imao sto da kaze i sa njim se moglo normalno komunicirati u vecini tema.Nadji mi jedan konstruktivni post od Tutte..."Adam kresno Evu ",da nije to mozda?
"uradijo,jesili,samnom...",ne pamtim da je Savic ikad tako pisao.Ili jeste,isparavi me?



Ako je svaki Tuttin post spam, zašto ti moraš reagirati na to i stvarati novi spam? Jer ni tvoji postovi 'alo bauštelac' nisu naročito pridonijeli kvaliteti foruma...

Reagirajući na njegove postove ne ispadaš ništa pametniji od njega... OK bi bilo da si poslao PM moderatorima i upozorio ih, ali to nije to, zar ne?

I da se razumijemo, Tutta mi ne predstavlja ništa i općenito ne volim spam na forumu, ali ako već moderatori ne brišu, neću povesti osobni rat protiv spama...

Tebi Tutta nije drag i to je OK, ignoriraj ga, ali prateći ga po forumu odaješ dojam nadrkanog tinejdžera kojemu sve smeta pa se mora iskaliti na nekome... Pogotovo što se frazom 'bauštelac' postavljaš iznad njega, što je uvijek ružno za vidjeti... Da si ne znam kako pametan i načitan, vrijeđajući druge po toj osnovi ispadaš puno nekulturniji od njih... Pa sad vidi je li neki bunt na forumu vrijedan toga...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 24/12/2012 : 16:48:48  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
Beva kak more biti pamnetan kad vidiši sam kakav utisak ostavlja?
...a ne osravlja vec takav je, jer ne mozes ostaviti utisak neceg kaj nisi!

Načitanost ne sporim...

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5804 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 24/12/2012 : 17:04:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

Beva kak more biti pamnetan kad vidiši sam kakav utisak ostavlja?
...a ne osravlja vec takav je, jer ne mozes ostaviti utisak neceg kaj nisi!

Načitanost ne sporim...



Ne želim suditi o tome, što se mene tiče može wele biti najpametniji čovjek na svijetu... Mlad je i to ga donekle opravdava, ali upravo činjenica da je Tutta puno stariji od njega čini te postove još ružnijima za vidjeti...

I wele će sigurno poludjeti zbog toga, ali njega većina foruma i dalje percipira kao jako mladog člana, a upravo zbog godina mnogi ga ne doživljavaju ozbiljno... Naravno, bahaćenjem po forumu nimalo ne pomaže slici koju drugi stvaraju o njemu...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 24/12/2012 : 17:07:06  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by dosada

Beva kak more biti pamnetan kad vidiši sam kakav utisak ostavlja?
...a ne osravlja vec takav je, jer ne mozes ostaviti utisak neceg kaj nisi!

Načitanost ne sporim...



Ne želim suditi o tome, što se mene tiče može wele biti najpametniji čovjek na svijetu... Mlad je i to ga donekle opravdava, ali upravo činjenica da je Tutta puno stariji od njega čini te postove još ružnijima za vidjeti...

I wele će sigurno poludjeti zbog toga, ali njega većina foruma i dalje percipira kao jako mladog člana, a upravo zbog godina mnogi ga ne doživljavaju ozbiljno... Naravno, bahaćenjem po forumu nimalo ne pomaže slici koju drugi stvaraju o njemu...



zanemarimo Tuttu, nebitan je...

percipira ga zbog upisa kojih piše kako ga percipira, a ne zbog godina!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 24/12/2012 : 17:09:16  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
uostalom možda wele uživa u statusu koji ima kod djece i klinaca na forumu, te ga baš briga kaj starijoj ekipi ispada smiješan...

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5804 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 24/12/2012 : 17:11:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

zanemarimo Tuttu, nebitan je...

percipira ga zbog upisa kojih piše kako ga percipira, a ne zbog godina!



Ma dobro, nemam ništa protiv Weleta, ponekad me naživcira s tim 'bauštelac' postovima i sličnim i to je to...

Rekao sam što sam imao na tu temu, sve dalje bi bilo prelijevanje iz šupljeg u prazno...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 24/12/2012 : 17:12:11  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva



Ako je svaki Tuttin post spam, zašto ti moraš reagirati na to i stvarati novi spam? Jer ni tvoji postovi 'alo bauštelac' nisu naročito pridonijeli kvaliteti foruma...

Reagirajući na njegove postove ne ispadaš ništa pametniji od njega... OK bi bilo da si poslao PM moderatorima i upozorio ih, ali to nije to, zar ne?

I da se razumijemo, Tutta mi ne predstavlja ništa i općenito ne volim spam na forumu, ali ako već moderatori ne brišu, neću povesti osobni rat protiv spama...

Tebi Tutta nije drag i to je OK, ignoriraj ga, ali prateći ga po forumu odaješ dojam nadrkanog tinejdžera kojemu sve smeta pa se mora iskaliti na nekome... Pogotovo što se frazom 'bauštelac' postavljaš iznad njega, što je uvijek ružno za vidjeti... Da si ne znam kako pametan i načitan, vrijeđajući druge po toj osnovi ispadaš puno nekulturniji od njih... Pa sad vidi je li neki bunt na forumu vrijedan toga...


Pazi Beva(stoji skoro sve sto si rekao),ja njega mogu da stavim na ignore i miran sam
mene jedino zanima zasto moderatori njemu tolerisu sve te stvari a ostalima ne
Ne zelim se ja iskaljivati na nikome ali mi ova situacija sa njim mnogo bode oci(i ne samo meni).
Da im saljem PM mi ne pada na pamet,vidis da nece ni ovdje da se jave.
Da kojim slucajem okacim cetnicku/ustasku/partizansku sliku ovdje sjatili bi se sva trojica,polomili bi se koji ce da me banuje.
Tri stranice prazne price na ovoj temi nisu trebale da su se oni odmah javili nego se prave pametni kako njima odgovara
ne znam ima li link ovdje,potrazi Kim Kardashian temu i pogledaj ono o cemu pricam.

Dosadu necu da komentarisem,on ima tu cast da ovog trena postane prvi na mojoj ignore listi,nemam vise zivaca za njega i njegovu isfrustriranost i nacionalnu mrznju.

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 24/12/2012 : 17:12:21  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
ja ponekad voli taj sizifov posel......iz šupljeg u prazno

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 24/12/2012 17:13:51
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 24/12/2012 : 17:13:08  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by dosada

zanemarimo Tuttu, nebitan je...

percipira ga zbog upisa kojih piše kako ga percipira, a ne zbog godina!



Ma dobro, nemam ništa protiv Weleta, ponekad me naživcira s tim 'bauštelac' postovima i sličnim i to je to...

Rekao sam što sam imao na tu temu, sve dalje bi bilo prelijevanje iz šupljeg u prazno...



slažem se...da je sve rečeno kaj ima smisla u vezi ovog!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 24/12/2012 : 17:15:51  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wele
Dosadu necu da komentarisem,on ima tu cast da ovog trena postane prvi na mojoj ignore listi,nemam vise zivaca za njega i njegovu isfrustriranost i nacionalnu mrznju.



...vidljivo na svakom koraku koji napravim

p.s. Beva isprika na nacionalizmu

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 24/12/2012 : 17:19:19  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva


Ne želim suditi o tome, što se mene tiče može wele biti najpametniji čovjek na svijetu... Mlad je i to ga donekle opravdava, ali upravo činjenica da je Tutta puno stariji od njega čini te postove još ružnijima za vidjeti...

I wele će sigurno poludjeti zbog toga, ali njega većina foruma i dalje percipira kao jako mladog člana, a upravo zbog godina mnogi ga ne doživljavaju ozbiljno... Naravno, bahaćenjem po forumu nimalo ne pomaže slici koju drugi stvaraju o njemu...


Nema sto da ludim,tvoje misljenje je tvoje misljenje.Ima grupa forumasa koju volim i za koju znam da me gotivi,misljenje ostalih mi nije vazno.
Tuta je dosta stariji od mene,zasto se onda ponasa kao nalozeni klinac od 12 godina?Ja imam brata koji ide u peti razred osnovne skole i odgovorno tvrdim da je pismeniji od njega.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5804 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 24/12/2012 : 17:21:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wele

Pazi Beva(stoji skoro sve sto si rekao),ja njega mogu da stavim na ignore i miran sam
mene jedino zanima zasto moderatori njemu tolerisu sve te stvari a ostalima ne
Ne zelim se ja iskaljivati na nikome ali mi ova situacija sa njim mnogo bode oci(i ne samo meni).
Da im saljem PM mi ne pada na pamet,vidis da nece ni ovdje da se jave.
Da kojim slucajem okacim cetnicku/ustasku/partizansku sliku ovdje sjatili bi se sva trojica,polomili bi se koji ce da me banuje.
Tri stranice prazne price na ovoj temi nisu trebale da su se oni odmah javili nego se prave pametni kako njima odgovara
ne znam ima li link ovdje,potrazi Kim Kardashian temu i pogledaj ono o cemu pricam.

Dosadu necu da komentarisem,on ima tu cast da ovog trena postane prvi na mojoj ignore listi,nemam vise zivaca za njega i njegovu isfrustriranost i nacionalnu mrznju.



Markos nema živaca i potpuno ga razumijem, ni meni se ne bi dalo nakon 10 godina ponavljati stalno jedne te iste stvari...

Što se tiče moderatora, ne znam...

Spam je zabranjem pravilima foruma, pa opet skoro svi spamaju... Vidi brnija, sellanea i ekipu... Ili svojevremeno južnu prugu... Ili teme na sportu Hajduk, Dinamo, Partizan, Zvezda gdje količina spama i glupih prepucavanja debelo prelazi broj kvalitetnih postova...

Uzmi za primjer Okibokija i njegovo konstantno nazivanje Zvezde FMP-om... Pa ako je meni to smetalo, kako je tek bilo simpatizerima Zvezde?

Imaš primjera milijun, što prije oguglaš na sve to, to bolje...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 24/12/2012 : 17:21:31  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
i potpuno logično da je...njih uče gramatiku svaki dan, a odrasle ljude koji delaju kao fizički radnici u principu zaboli za pismenost i gramatiku. Kao npr. kaj mene zaboli za decimalne brojeve ili kemijske formule!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5804 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 24/12/2012 : 17:24:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wele

Nema sto da ludim,tvoje misljenje je tvoje misljenje.Ima grupa forumasa koju volim i za koju znam da me gotivi,misljenje ostalih mi nije vazno.
Tuta je dosta stariji od mene,zasto se onda ponasa kao nalozeni klinac od 12 godina?Ja imam brata koji ide u peti razred osnovne skole i odgovorno tvrdim da je pismeniji od njega.



Bit ću slikovit: Ide li ti na živce kad Darth Ivan uhvati Bushida i počne ga moriti kako ovaj voli svaki film? U ovom slučaju ti si Darth Ivan :)

Opusti se, boli te briga kako tko piše...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 24/12/2012 : 17:27:06  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
Beva, nadam se da tvoje riječ dolaze do nje...

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 24/12/2012 : 17:30:22  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva




Ma i ne kazem za Markosa,on vjerovatno ne zna ni ko je Tutta.Radi se o Globinju i Manhunteru koji mu tolerisu sve to.
Izvini,ne mozes to da poredis.Ja ako nemam pojma o npr. stripovima Moebijusa sigurno necu ici na te teme da komentarisem,a ovaj se svuda ubaci sa nebuloznim komentarima.Juznjake i njega ne mozes da poredis jer to su dva svijeta.
Pazi,mator covjek koji svuda po forumu kaci slike golih djevojaka kojim moze otac da bude,to nije bas normalno.Opet,tema Kim Kardashian...ja sam samo rekao da je zrela za svastaru jer je sramota za ovaj forum da to stoji u pdf stripovi.Naravno,nije prebacena nego globinjo mene optuzuje za svadju sa samim sobom,nakon sto ga je isti Tutta dozvao.
Po stoti put:da te teme otvara profesor inz ili neko slicni osuli bi paljbu po njemu sva trojica.
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 24/12/2012 : 17:33:32  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by wele

Nema sto da ludim,tvoje misljenje je tvoje misljenje.Ima grupa forumasa koju volim i za koju znam da me gotivi,misljenje ostalih mi nije vazno.
Tuta je dosta stariji od mene,zasto se onda ponasa kao nalozeni klinac od 12 godina?Ja imam brata koji ide u peti razred osnovne skole i odgovorno tvrdim da je pismeniji od njega.



Bit ću slikovit: Ide li ti na živce kad Darth Ivan uhvati Bushida i počne ga moriti kako ovaj voli svaki film? U ovom slučaju ti si Darth Ivan :)

Opusti se, boli te briga kako tko piše...


Opet,poredis neuporedivo
Poenta sve price su moderatori...ja sam zadnji put dobio mjesec dana jer sam vronskom rekao da je idiot na temi gdje mu je to reklo njih 20 pa i sami moderatori...
a Tutta dvije kazne po 7 dana za svakakve gadosti(pa i nacionalisticke) u sportu i svastari.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 24/12/2012 : 17:36:31  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
Beva, to je ta pamet o kojoj si pisal...rekoh ti ja da on ipak ne shvaća puno toga, ma koliko mu ljudi na to skretalo pažnju (:

Čak sam se i ja nakon tvojih upisa ponadal da ipak griješim, i ako vec ne želi shvatiti neke stvari zbog toga jer mu to sugeriraju ljudi koje ne podnosi da bu shvatil kad mu to pokažu ljudi koje cijeni. Kod ljudi koje ne podnosi savjetima pristupa s puno predrasuda (misli da su ti ljudi uvijek upereni protiv njegovih stavova), ali izgleda da to deal prema svima...nema ipak koristi!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 24/12/2012 17:40:05
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 24/12/2012 : 17:37:02  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

Kim Kardashian je jedna poznata licnost. nekom mrska,nakom draga. njen lik je "zaplovio" u strip-scenu. Dobio sam pm od cetri osobe koje su me pitale da li je vec na trzistu u njemackoj. ako to nije tvoj slucaj,NE IDI NA TAJ TOPIC! bolje aj broji postove od raznih clanova. ja nemam obicaj ni volje istrazivati postove clanova,al tebe se sijecam,ne znam koji topic,gadno si bio "opalio" po jednom clanu,koji je bio pogodjen sa tim. ja sam onda potvrdio jedan post,koji sam vidio na punisheru. i svih ovih dana,sam ga potvrdjujes.



Ko si ti da se mijesas u moje prepirke sa drugima?Nemoj da izmisljas-nije me bilo citavo ljeto tu i po povratku na forum me docekalo par mjesta na kojima me pljujes bez ikakvog razloga a da ni jednom prije toga nismo usli u komunikaciju.
Kim Kardashian strip?Ok,citaj,tvoj izbor,samo ono je sve bez topik o stripu.Ona je bjelosvjetska kurva i svaki pomen nje nije bez za svastaru.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5804 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 24/12/2012 : 17:48:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wele

Opet,poredis neuporedivo
Poenta sve price su moderatori...ja sam zadnji put dobio mjesec dana jer sam vronskom rekao da je idiot na temi gdje mu je to reklo njih 20 pa i sami moderatori...
a Tutta dvije kazne po 7 dana za svakakve gadosti(pa i nacionalisticke) u sportu i svastari.



Ponavljam onda, manje se živciraj i nemaš problema...

Ako je vronski idiot, nema se potrebe trošiti riječi na njega...

Valjda si i sam svjestan da će te moderatori još lošije gledati nakon ove teme...

Ponavljam, nemam neko mišljene o Tutti i upravo zbog toga me on kao forumaš ne zanima... Mislim da bi i tebi takav stav dobro došao...

Još samo ovo, primijetio sam da ti i mhejl tvrdite kako niste opterećeni nacionalizmom, a među prvima krenete tražiti i osuditi nacionalističke postove... Najpametnije bi obojici bilo držati se dalje od takvih rasprava...

Znaš kako se kaže: 'Ne svađaj se s budalom, jer drugi neće primjetiti razliku.'

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 24/12/2012 : 17:51:32  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva


Vidi brnija, sellanea i ekipu... Ili svojevremeno južnu prugu... Ili teme na sportu Hajduk, Dinamo, Partizan, Zvezda gdje količina spama i glupih prepucavanja debelo prelazi broj kvalitetnih postova...




Osjecam se poput Caponea sad..i u pravu si priznajem da spamam i vise nego sta bi triba..no isto tako ja volim radit konstruktive stvari i na isti nacin raspravljat..medutim problem je to sta mene zanima najvise americki strip ali je zanimanje za to na ovom forumu poprilicno tanko tako da nekad cisto iz dosade krenem pisat pizdarije..ili kad vidim neki topic koji nema veze s mozgom da se svi lipu ka muhe a neki topici bilo o stripu ili filmu zjape prazni poludim..
Sta se tice pisemnosti ili nepismenosti nekoga to mene ne brine..covik koji ne zna sastavit gramaticki tocnu recenicu moze napravit puno kvaliteniji post od onoga sta nesto filozofira..na kraju krajeva ja Calebove upise znam prevoditi s cirilice jer znam da momak kvalitetno razmislja u dosta stvari..
mene samo smeta sta su neki ovdje zasticeni poput lickih medvjeda a moderatori ne mrdaju prstom..na kraju krajeva ja sam sam sebe banira za ono od prije koji misec..a onda sta je najgore baniraju ljude (Mairosu i djule) koji nisu nista skrivili..jednostavno moderatori su totalno izgubili kompas i ne znam di sve ovo vodi..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 24/12/2012 17:54:07
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 24/12/2012 : 17:57:29  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva




Valjda si i sam svjestan da će te moderatori još lošije gledati nakon ove teme...





Ne zanima me to,iskreno.Ionako me ne mirisu jer nisam iz njihove ekipe.

quote:
Još samo ovo, primijetio sam da ti i mhejl tvrdite kako niste opterećeni nacionalizmom, a među prvima krenete tražiti i osuditi nacionalističke postove... Najpametnije bi obojici bilo držati se dalje od takvih rasprava...

Hmmm,ja uglavnom osudjujem one nekaznjene postove i autore istih...
Nisam nacionalista,vjeruj mi.Drugacije razmisljam i gledam na te stvari sad i onda kad sam imao 16 godina.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000