forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Ne razumijem...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Gea
Starting Member

52 Posts

Member since 02/12/2012

Posted - 02/02/2013 : 17:26:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Gea a Private Message  Reply with Quote
Osvojila sam četiri aukcije kod gospodina pod nickom Darko18.
Po osvojenim aukcijama poslala sam mu poruku da mi se pošalju potrebni podaci za uplatu i odgovora nije bilo duže od tjedan dana.
Čitajući po forumu vidjela sam da neki moderatori savjetuju da se u takvim slučajevima slobodno daje negativni komentar - što sam i napravila.

Interesantno da gospodin još uvijek nije odgovorio na moju poruku ali je vrlo bezobrazno odgovorio na moj negativni komantar na aukcijama.

Pitanje: Tko je ovdje kriv?
Zašto je ovdje kupac u podređenom položaju?

Mislim, ako se ja kao kupac moram ulizivati prodavaču onda ovdje definitivno nešto nije u redu!

Smatram da bi se prodavač u ovakvim situacijama trebao malo ljubaznije ponijeti.

Evo aukcija:


http://www.stripovi.com/aukcije/stripoteka-br-14-3/6252878/
http://www.stripovi.com/aukcije/stripoteka-br-33-3/6252500/
http://www.stripovi.com/aukcije/stripoteka-br-46-3/6252490/
http://www.stripovi.com/aukcije/stripoteka-br-59-3/6252479/

Edited by - Gea on 02/02/2013 17:30:45

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 02/02/2013 : 17:48:54  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Po mojem mišljenju prebrzo si dijelila negativne. Darko je jedan od najkorektnijih ljudi na aukcijama. Da je u pitanju mjesec ili više dana još i nekako, ali tjedan dana nije tako velik rok, a on sam je rekao da je u gužvama i da će realizirati aukcije kad bude u mogućnosti.

Koliko bi tek negativnih pokupili Pajini antikviteti kada bi svatko očekivao stripove u roku odmah? A i oni uredno navedu da kome se žuri da ne licitira.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 02/02/2013 : 17:56:40  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

Po mojem mišljenju prebrzo si dijelila negativne. Darko je jedan od najkorektnijih ljudi na aukcijama. Da je u pitanju mjesec ili više dana još i nekako, ali tjedan dana nije tako velik rok, a on sam je rekao da je u gužvama i da će realizirati aukcije kad bude u mogućnosti.

Koliko bi tek negativnih pokupili Pajini antikviteti kada bi svatko očekivao stripove u roku odmah? A i oni uredno navedu da kome se žuri da ne licitira.



Da, prebrzo i preolako dan negativni komentar!
Go to Top of Page

Smomo8
Average Member



Croatia
666 Posts

Member since 17/03/2012

Posted - 02/02/2013 : 18:00:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Smomo8 a Private Message  Reply with Quote
O kakvom ulizivanju ti govoriš ? Nitko te nije tražio da se ulizuješ prodavaču,nego da se strpiš. Čovjek je u gužvi očito.

"There are no men like me. Only me"

Tražim/nudim stripove za razmjenu : http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=47082
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 02/02/2013 : 18:10:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
opravdano:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 02/02/2013 : 18:43:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Taj gospodin je nevaspitan.

Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 02/02/2013 : 18:59:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Pretpostavimo da je bilo kako je Gea rekla.
Malo strpljenja od strane Gea-e nije bilo na odmet. No, tjedan dana je dovoljno da se prodavač javi.
Stvar je vrlo jednostavna.
Ako se Darko18 javi i obrazloži zašto se nije javio, Gea mu treba obrisati negativne komentare i prodaju treba lijepo provesti do kraja.
Što se tiče komentara koje je Darko18 ostavio, to se zove "komentar iz osvete" i nije dozvoljeno. Treba ih svakako obrisati. Osim naravno ako ne postoji neki drugi (opravdan) razlog za ostavljenje takvih komentara. Bilo bi dobro da se Darko javi na ovaj topic.
Uglavnom, uz dogovor, ovo se još uvijek da rješiti na obostrano zadovoljstvo.
Dakle, tolerancije i razumjevanja.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 02/02/2013 19:00:55
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 02/02/2013 : 19:15:25  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Nisam baš siguran da su Darkovi komentari iz osvete, jer on ih je ostavio u smislu da je kupac odustao od kupovine stripova time što je podijelio negativne. Druga bi stvar bila da je kupac uplatio a prodavatelj se ne bi javljao. Tad bi negativni komentari bili bez dvojbe zasluženi.

Ali da ne ispadne kako sam Darkov zastupnik neka se on sam očituje.
Go to Top of Page

DARKO18
Starting Member

91 Posts

Member since 17/01/2011

Posted - 02/02/2013 : 19:56:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DARKO18 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gea

Osvojila sam četiri aukcije kod gospodina pod nickom Darko18.
Po osvojenim aukcijama poslala sam mu poruku da mi se pošalju potrebni podaci za uplatu i odgovora nije bilo duže od tjedan dana.
Čitajući po forumu vidjela sam da neki moderatori savjetuju da se u takvim slučajevima slobodno daje negativni komentar - što sam i napravila.

Interesantno da gospodin još uvijek nije odgovorio na moju poruku ali je vrlo bezobrazno odgovorio na moj negativni komantar na aukcijama.

Pitanje: Tko je ovdje kriv?
Zašto je ovdje kupac u podređenom položaju?

Mislim, ako se ja kao kupac moram ulizivati prodavaču onda ovdje definitivno nešto nije u redu!

Smatram da bi se prodavač u ovakvim situacijama trebao malo ljubaznije ponijeti.

Evo aukcija:


http://www.stripovi.com/aukcije/stripoteka-br-14-3/6252878/
http://www.stripovi.com/aukcije/stripoteka-br-33-3/6252500/
http://www.stripovi.com/aukcije/stripoteka-br-46-3/6252490/
http://www.stripovi.com/aukcije/stripoteka-br-59-3/6252479/



Možda nisam trebao dati negativni.
Napisao sam da se javljam svima nakon završetka svih mojih aukcija i da tražim malo strpljenja ,mislim da su zadnje završile negdje 24.01.2013.(na žalost ta obavijest sam izbrisao kad sam stavljao stripoteka pa možda kupac to nije primjetio )
Trebam provjeriti , mislim da sam 28.01.2013 navečer poslao mail. kupcu sa nikom Gea.
Ne prodajem samo stripove nego radim i drugi posao , kada prodaješ cca 400 do 500 aukcija treba vremena dok popišeš sve kupce i adrese ,izvažeš pakete i poslati svima poruke.
Treba se pitati koliko ja imam tolerancije prema kupcima koji se jave nakon mjesec ,dva .Koji uplate stripove nakon mjesec ,dva i više te koliko sam dao pozitivnih komentara ljudima koji su odustali od kupnje ( što mogu i potvrditi ).
Nije da se opravdavam ,po pravilniku možda sam i trebao dobiti negativni komentar ali mislim da treba biti malo fleksibilniji.
Na kraju priče mislim da je kupac kreten na treću .
Go to Top of Page

DARKO18
Starting Member

91 Posts

Member since 17/01/2011

Posted - 02/02/2013 : 20:03:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DARKO18 a Private Message  Reply with Quote
Provjerio .

Mail poslan 29.01.2013 u 00.06 sati sa podacima za uplatu .
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 02/02/2013 : 20:23:50  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message  Reply with Quote
Poslao si joj mail nakon što je okačila negativne, skinuo si svoje negativne, ona neka skine svoje, obavite prodaju i svi mirni

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 02/02/2013 : 20:34:18  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by karven

Poslao si joj mail nakon što je okačila negativne, skinuo si svoje negativne, ona neka skine svoje, obavite prodaju i svi mirni



Koliko ja vidim prema vremenu na komentarima ona je njemu dala negativne NAKON što je on poslao mail.
Ali slažem se da još uvijek ima prostora za rješavanje nesporazuma.
Go to Top of Page

Gea
Starting Member

52 Posts

Member since 02/12/2012

Posted - 02/02/2013 : 21:13:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Gea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DARKO18

Provjerio .

Mail poslan 29.01.2013 u 00.06 sati sa podacima za uplatu .



Dobro!
I ja onda skidam negativne komentare!

Znači pravila nisu za sve ista?
Ili ja ne kužim dobro?

Interesantno je to da je prodavač mogao prvo ostaviti meni negativne komenatre a tek onda posalti mail...

Sve je dobro što se dobro svrši.
Go to Top of Page

Barney
Average Member



Croatia
685 Posts

Member since 20/03/2011

Posted - 03/02/2013 : 11:05:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Barney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gea

quote:
Originally posted by DARKO18

Provjerio .

Mail poslan 29.01.2013 u 00.06 sati sa podacima za uplatu .



Dobro!
I ja onda skidam negativne komentare!

Znači pravila nisu za sve ista?
Ili ja ne kužim dobro?


Interesantno je to da je prodavač mogao prvo ostaviti meni negativne komenatre a tek onda posalti mail...

Sve je dobro što se dobro svrši.




Pravila su ista, samo nije isto tebi kao kupcu poslati mail jednom prodavaču i čekati njegov odgovor i prodavaču spakirati sve stripove i odgovoriti na hrpetinu mailova.
Malo strpljenja i tolerancije dobro bi došlo.

Idi pusti u prodaju 500 i više stripova, pa kad budu rasprodani na 50 i više različitih kupaca koji će te u roku dan-dva zatrpati mailovima sa tisuću želja, čestitaka i pozdrava da im pošalješ podatke za uplatu, vidjet ćeš kako je to brz i jednostavan posao i pazi da te netko ne bude čekao par dana jer ti slijedi negativan komentar od kupca koji nema strpljenja i tolerancije a dodjelio ti je negativan komentar pošto negdje na forumu piše da su moderatori tako savjetovali.


Žene gutaju tablete da muškarce ne bi boljela glava

Edited by - Barney on 03/02/2013 11:13:25
Go to Top of Page

Gea
Starting Member

52 Posts

Member since 02/12/2012

Posted - 03/02/2013 : 12:15:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Gea a Private Message  Reply with Quote
Razmišljam kao kupac/mušterija.

I postavit ću još jedanput pitanje: Kako je prodavč reagirao tek onda kada sam mu priljepila negativni komentar?

Mislim da je 8 dana nejavljanja previše a vi recite šta god hoćete.

Nedavno sam naručila namještaj iz drugog dijela Hrvatske, naručila sam ga u petak, a u ponedjeljak mi je već stigao.
Kod gospodina Babilona naručim strip u ponedjeljak a u utorak mi već stigne.

Tako se radi pošteno. Ovaj način "Strpi se malo!" mi ne odgovara kao kupcu i ne vidim kako da to ne razumijete.
Ako netko ne može u 8 dana odgovoriti na moj mail onda se vidi da čovjek nije profesionalac - a kao trudi se to biti, odnosno ne vidim onda potrebe da gospodin prodaje 500 stripova od jednom, zašto ne prodaje 100 - onda bi valjda stigao odgovoriti na sve mailove na vrijeme...

Stvar organizacije i profesionalnosti!
Kupovala sam ovdje i od ljudi koji imaju i više aukcija od Darka pa sam odgovor dobila isti dan a stripove isti tjedan - znači može se kad se hoće i zna!
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 03/02/2013 : 12:19:12  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Pa naravno da je reagirao na negativni, svatko bi. Ali on u svom postu kaže da je mail poslao prije nego je dobio negativne.

Nadalje, razumijem da postoje i kupci kojima ne odgovara strpljenje, ali onda se takve aukcije i ne bidaju. Na svojim aukcijama jasno je naveo da se svi koji osvoje stripove malo strpe.
Go to Top of Page

Gea
Starting Member

52 Posts

Member since 02/12/2012

Posted - 03/02/2013 : 12:52:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Gea a Private Message  Reply with Quote
Nije stvar u strpljenju nego u odgovornosti.
Nimalo mi ne bi bilo problem pričekati i mjesec dana ako treba ali da se onda obavjesti o tome.
Na ovim aukcijama koje sam ja osvojila nigdje ne vidim to što vi svi govorite.

Prosvjetlite me i pokažite mi gdje je to pisalo...

Uglavnom vidim kamo to ide... ako si kupac pokrij se po glavi i šuti jer ovdje vrijedi pravilo da je prodavač uvijek u pravu!
Go to Top of Page

Gea
Starting Member

52 Posts

Member since 02/12/2012

Posted - 03/02/2013 : 12:54:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Gea a Private Message  Reply with Quote
Molim moderatore da zaključaju ovaj topic ili ga obrišu jer ovo više nema smisla...

Hvala!
Go to Top of Page

Barney
Average Member



Croatia
685 Posts

Member since 20/03/2011

Posted - 03/02/2013 : 13:04:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Barney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gea

Razmišljam kao kupac/mušterija.

I postavit ću još jedanput pitanje: Kako je prodavč reagirao tek onda kada sam mu priljepila negativni komentar?

Mislim da je 8 dana nejavljanja previše a vi recite šta god hoćete.

Nedavno sam naručila namještaj iz drugog dijela Hrvatske, naručila sam ga u petak, a u ponedjeljak mi je već stigao.
Kod gospodina Babilona naručim strip u ponedjeljak a u utorak mi već stigne.

Tako se radi pošteno. Ovaj način "Strpi se malo!" mi ne odgovara kao kupcu i ne vidim kako da to ne razumijete.
Ako netko ne može u 8 dana odgovoriti na moj mail onda se vidi da čovjek nije profesionalac - a kao trudi se to biti, odnosno ne vidim onda potrebe da gospodin prodaje 500 stripova od jednom, zašto ne prodaje 100 - onda bi valjda stigao odgovoriti na sve mailove na vrijeme...

Stvar organizacije i profesionalnosti!
Kupovala sam ovdje i od ljudi koji imaju i više aukcija od Darka pa sam odgovor dobila isti dan a stripove isti tjedan - znači može se kad se hoće i zna!





Možda jednog dana postaviš par stotina stripova od 1 kn pa počneš razmišljati i kao prodavač.
A možda jednog dana budeš raspolagao/la sa 100 000 stripova u koje si investirao/la hrpetinu love pa ćeš dobiti odgovor zašto se svaki mjesec postavlja 500 ili 1000 aukcija a ne po 20, 50 ili 100

Zašto iz tog "drugog djela hrvatske" ne naručiš i stripoteke, sigurno bi stigle u roku 2 dana.

Uspoređuješ gospodina Babilona koji je do sada prodao 290 aukcija sa darkom koji prodao u jednoj godini preko 5000 aukcija?
Nemoj me krivo shvatiti, nemam ništa protiv gospodina Babilona ali radi se o sasvim različitim prodavačima i njihove aukcije i tempo nisu za usporedbu.


Koji su to prodavači?
Ja nisam ovdje nešto posebno dugo, možda oko 2 godine kao registrirani korisnik ali nisam to primjetio.
Da li ti prodavači imaju svaki mjesec hrpetinu aukcija od 1 kn ili su stavili hrpu stripova na prodaju po fiksnim cijenama pa vrte aukcije dok im netko ne licitira pokoji strip?
Nije isto postaviti 500 aukcija i svih 500 rasprodati na stotinu strana ili postaviti 2000 aukcija i prodati 10-20 komada na 2-3 kupca.



Možda je najbolje da kod darka i još par prodavača koji svaki mjesec imaju rasprodaju stripova od 1 kn u velikim količinama ne licitiraš jer su ako sam dobro shvatio totalno neozbiljni, neprofesionalni i neorganizirani i neoprostivo je da se ne stignu javiti nestrpljivim i netolerantnim kupcima u roku par dana i mislim da bi darka trebalo na lomaču!
Nemaju drugog posla i obaveza i u životu i neshvatljivo je kako se ne stignu javiti u roku par dana.



Darko, možda da si uzmeš 2 radnika koji će ti postavljati aukcije, jedan će ocjenjivati stripove a drugi ih postavljati na aukcije, da si uzmeš jednu zgodnu damu u minici da ti vodi računovodstvo, provjerava uplate i isplate te u rekordno kratkom roku odgovara na mailove kupaca i da si unajmiš 5 ljudi koji će rasprodane aukcije spakirati u roku dan-dva i dostaviti paket na poštu ili kupcu na kućnu adresu?
Istina da nije baš jeftino ali šta češ... kupac je uvijek u pravu.


Žene gutaju tablete da muškarce ne bi boljela glava

Edited by - Barney on 03/02/2013 13:42:28
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 03/02/2013 : 13:32:10  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gea

Nije stvar u strpljenju nego u odgovornosti.
Nimalo mi ne bi bilo problem pričekati i mjesec dana ako treba ali da se onda obavjesti o tome.
Na ovim aukcijama koje sam ja osvojila nigdje ne vidim to što vi svi govorite.

Prosvjetlite me i pokažite mi gdje je to pisalo...

Uglavnom vidim kamo to ide... ako si kupac pokrij se po glavi i šuti jer ovdje vrijedi pravilo da je prodavač uvijek u pravu!



Ako se nađe još neki nezadovoljni kupac kod Darka ili nekog drugog trgovca takvog profila, te iznese te velike probleme u vidu neodgovornih trgovaca koji se ne udostoje javljati (ili još gore - ne poslati već drugi dan stripove nakon isteka aukcija), onda ću se u potpunosti složiti s tobom. Zasad, stanje je takvo da po meni previše pretjeruješ s obzirom na staž kupca koji imaš.

Jer, baš mi kupci i definiramo statuse trgovaca (kao i svoje vlastite kupovinom). Jednom mogu muljati, ali više puta ne. Tome i služe negativni komentari (koji se ipak daju tek kad se iscrpe svi mogući načini komunikacije ili rješavanja aukcija). Zbog nekoliko dana bezveze je dijeliti negativne, kako od strane kupaca tako i od trgovaca.

Jedino s čim bih se složio je da Darko izgleda nije stavio tu obavijest na sve predmete na zadnjim aukcijama. Ja sam je vidio na dosta stripova.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 03/02/2013 : 13:33:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Darko moze i sam da se brani, advokati mu ne trebaju.

Cura je nova, a pritom je cura, naucite se malo komunikaciji.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 03/02/2013 : 13:37:00  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

Darko moze i sam da se brani, advokati mu ne trebaju.

Cura je nova, a pritom je cura, naucite se malo komunikaciji.



Objasni malo ovaj podebljani dio, kad si već tako komunikacijski nadaren.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 03/02/2013 : 13:42:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

Objasni malo ovaj podebljani dio, kad si već tako komunikacijski nadaren.



Ophodjenje prema ljudima? Prema devojkama, curama, zenama?
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 03/02/2013 : 13:46:38  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Ovdje ne vidim da je itko prema 'curi' napadno nastupio. A ne vidim ni da je iznošenje činjenica nekakvo odvjetničko zastupanje.

Nekad sam i ja bio nov na aukcijama, pa nisam već u startu istjerivao neke pravde, već pratio što i kako ide.

Niti dob a niti spol nisu prepreka uljudnoj komunikaciji, kao niti iznalaženju svih oblika rješavanja problema, a ne ishitreno lijepiti negativne.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 03/02/2013 : 13:48:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

Ovdje ne vidim da je itko prema 'curi' napadno nastupio. A ne vidim ni da je iznošenje činjenica nekakvo odvjetničko zastupanje.

Nekad sam i ja bio nov na aukcijama, pa nisam već u startu istjerivao neke pravde, već pratio što i kako ide.

Niti dob a niti spol nisu prepreka uljudnoj komunikaciji, kao niti iznalaženju svih oblika rješavanja problema, a ne ishitreno lijepiti negativne.



Ma postedi me bre demagogije, idi u dnevnik pa tamo Kerumisi
Go to Top of Page

Barney
Average Member



Croatia
685 Posts

Member since 20/03/2011

Posted - 03/02/2013 : 13:49:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Barney a Private Message  Reply with Quote
Pa svaki razuman kupac će shvatiti kad vidi koliku količinu stripova je prodavač je postavio na aukcije od 1 kn da će nakon isteka biti u gužvi i da se ne može sve realizirati u roku 5 minuta kako si neki to zamišljaju.
Ako nemaš strpljenja i razumijevanja kao kupac, onda nemoj ni licitirati. Tko te tjera da licitiraŠ? Kud ti se žuri? Neće ti stripovi nikud pobjeći. Osvojio si i h i dobit ćeš ih, strpi se malo. Zar je to toliko teško?

Žene gutaju tablete da muškarce ne bi boljela glava

Edited by - Barney on 03/02/2013 13:52:13
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000