forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 DARKWOOD - Lilit 9: Prolazni svet
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 28/02/2013 : 10:33:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote




Nakon katastrofalnih događaja iz prethodnog broja, može li Lilit nekako da nastavi borbu protiv Trnovca? I ako može, u kojoj meri su njene akcije promenile čitav svet?

Prolazni privju:

http://www.darkwood.co.rs/assets/files/pdfdownloads/Lilit09privju.pdf

Cene:

* promotivna - 350 dinara
* konačna - 400 dinara

Promotivna cena će važiti dva meseca od izlaska.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.

Poli
Advanced Member



Slovenia
37745 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 28/02/2013 : 10:43:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Fantasticno, konacno cu moci poceti sa citanjem broja 8.


I naslovnica desetke. Jos i prije objave na SBE.
(da li i u Italiji ima naslovnica sledeceg broja na kraju Lilit kao kod ostalih SBE izdanja?)

Super za temu i osvrt na kultnu knjigu i "filmsku obradu".



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 28/02/2013 : 10:54:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 28/02/2013 : 11:03:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message  Reply with Quote
Darkwood izdaje najbolje Bonelli stripove!

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1591 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 28/02/2013 : 11:44:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message  Reply with Quote
Moram priznati da mi je Lilith uz Magičnog najbolji "novi" Bonelli.

Moje aukcije u prodaji
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 28/02/2013 : 12:13:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Čisto me interesira što se dogodilo, budući da je dvodijelna epizoda...
Moram priznati da sam se malo gubio u zadnjoj epizodi sa svim tim suprotstavljenim stranama vojski i japanskim imenima, a da ne spominjem dinamičnu makljažu iz stranice u stranicu. No to je očito iza nas, nastavak mi izgleda manje konfuzniji...

Sve u svemu, jako dobar serijal!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 28/02/2013 : 14:47:43  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli



(da li i u Italiji ima naslovnica sledeceg broja na kraju Lilit kao kod ostalih SBE izdanja?)



To sam se i ja pitao još kod prošle najave. Da, imaju.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 28/02/2013 : 14:54:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Koliko je to vec puta bila u azijatskim zemljama (Kina, Japan, itd) do sad?

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 28/02/2013 : 15:00:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

Koliko je to vec puta bila u azijatskim zemljama (Kina, Japan, itd) do sad?



MIslim da je bila jednom u Kini u vrijeme bokserskog ustanka i sad u Japanu u osmoj... I devetoj.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1805 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 28/02/2013 : 18:30:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Konačno Lilit, jedan od boljih mini serijala!

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

nikia
Junior Member



Serbia
404 Posts

Member since 22/11/2008

Posted - 01/03/2013 : 13:59:03  Show Profile Show Extended Profile  Send nikia a Private Message  Reply with Quote
Odlično....

Zaboravio da se potpiše.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11723 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 01/03/2013 : 18:22:54  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Sta je sa prvim brojem Lilit? Jel rasprodato?





Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4323 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 01/03/2013 : 21:03:51  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
jeste...ali mozda ga ima jos u po nekoj radnji,striparnici,raspitaj se
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 11/03/2013 : 17:09:40  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Sta je sa prvim brojem Lilit? Jel rasprodato?


Jest, barem u striparnicama u Zagrebu.

Jedva čekam devetku, serijal je genijalan. Nisam se odavno ovako oduševio s nekim stripom!
Go to Top of Page

mister-no
Average Member



Slovenia
895 Posts

Member since 06/08/2004

Posted - 11/03/2013 : 18:25:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit mister-no's Homepage  Send mister-no a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by going going

Sta je sa prvim brojem Lilit? Jel rasprodato?


Jest, barem u striparnicama u Zagrebu.

Jedva čekam devetku, serijal je genijalan. Nisam se odavno ovako oduševio s nekim stripom!



Geu imaš?

Ja imam oboje, a čini mi se da je Gea čak malo bolja.

Moje aukcije (kad su)
My website - Joomla - Blog


Go to Top of Page

aved
Average Member



Bosnia and Herzegovina
633 Posts

Member since 25/12/2012

Posted - 11/03/2013 : 18:45:00  Show Profile Show Extended Profile  Send aved a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by going going

Sta je sa prvim brojem Lilit? Jel rasprodato?


Jest, barem u striparnicama u Zagrebu.

Jedva čekam devetku, serijal je genijalan. Nisam se odavno ovako oduševio s nekim stripom!



Rasprodat je i kod Hogara, stripovi.ba i Darkwoodu. Jedino da potrazis negdje na aukcijama.

Inace, potpisujem solara., Lilit je izvrstan strip.

Mornie utúlië, mornie alantië
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 11/03/2013 : 20:43:15  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Geu imaš?

Ja imam oboje, a čini mi se da je Gea čak malo bolja.

Imam prvih 11 brojeva Gee, vjerovatno ću nabaviti i ostatak, ipak, Lilit mi se više sviđa.

Moram kazati da me je Darkwood iznimno ugodno iznenadio, ne samo da su Lilit i Gea u normalnim (mekim) koricama, nego su i nevjerovatno pristupačni, samo dvadesetak kuna.
Nakon svih ovih skupih hc izdanja malog tiraža ovo me šokiralo u najpozitivnijem smislu.
Također mogu kazati da ću sigurno kupovati i "Le storie". Jedva čekam!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 11/03/2013 : 20:45:43  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Rasprodat je i kod Hogara, stripovi.ba i Darkwoodu. Jedino da potrazis negdje na aukcijama.

Zaboravio sam dodati da je i petica rasprodana u zagrebačkim striparnicama.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000