forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 613

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 04/03/2013 : 18:42:05  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
Kakav je Giga Vukovic ove sezone,je li makar standardan?
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 04/03/2013 : 20:11:36  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Odlican je Giga, definitivno najbolji Crnogorac kojeg smo mogli dovest..malo je sporiji i kondiciono bi moga bolje ali zato s balunom zna sve i ima slobodnjak odlican..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 04/03/2013 : 20:12:45  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djule

quote:
Originally posted by brni

Hajduk bez pola ekipe tuka Cibaliu u Vinkovcima 2:0 (Maglica 37, 51)..preko 1000 torcidasa na utakmici..
..bravo bravo..



sori,al ovdje nema ni pola od 1000



Prvo stavia si sliku koja ne otkriva tocan broj ljudi, jer je tribina takva, dosta polegnuta..evo pogledaj ovaj video pa mi reci da nema ni pola od te brojke..


"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 04/03/2013 : 20:48:36  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message  Reply with Quote
pa moje mišljenje je i dalje isto, da ima možda 500 ljudi. a i malo sam gledal najzanimljivije trenutke, ono kaj sam vidio, ultrasi glasniji od vas.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 04/03/2013 : 20:53:33  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Dakle kao sto rekoh ovo je razvucena tribina koja dosta vara tako da je ode procjena min. 700-800 ljudi..da se ovo skupi na gomilu prominia bi misljenje..da Ultrasi su dobro navijali, tj. Torcida je bila nekako neraspolozena..tek kad se vidilo da Cibalia nema nikakvu sansu pobjedit onda su poceli bolje navijat..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 04/03/2013 : 21:40:35  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
SEZONA 2012/13. - Hajduk 39, Dinamo 50

Učinak Krstičevića je 39 bodova u 22 kola. U postocima je to 59%. Gdje su Bijeli gubili bodove? Četiri suparnika trebaju se pričuvati u trećem krugu, jer protiv Istre, Dinama i Lokomotive uzeli su samo tri boda od 24 u osam utakmica. Otkinuli su bod Lokomotivi, Istri i Rijeci, a Dinamu ništa. Za prvim zaostaju 11 bodova i prvenstvo nema dramatike, tim više što Hajduk u posljednjem kolu prvenstva odlazi Dinamu na Maksimir.

ZVIJEZDE: Andrijašević, Vuković, Maloča.
UGOVORNA DAVANJA: oko 500.000 eura, najveći ugovor 180.000 eura

Usporedba:

SEZONA 2009/10. - Hajduk 35, Dinamo 46

Na prolazu od dvije trećine Hajduk je imao tek 35 od 60 bodova (58%), ali plaćali su danak lošem startu u sezonu. Talijan Reja posložio je Bijele tijekom jeseni, a Špaco Poklepović nastavio posao u velikom stilu. Ibričić je bio prva zvijezda momčadi, a Cernat najskuplji igrač. Ali, samo do ljeta kada je transferiran u Karabukspor. Tog proljeća Bijeli su uzeli Kup, ali imali su strašno skupu momčad s čak petoricom igrača koji su primali 30.000 eura i više mjesečno.

ZVIJEZDE: Ibričić, Cernat, Anas i Ahmad Sharbini, Andrić, Strinić, Subašić, Vejić, Skoko.
UGOVORNA DAVANJA: oko 3,5 milijuna eura godišnje, najveći ugovor od 450.000 eura


"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 04/03/2013 21:40:59
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 04/03/2013 : 21:43:59  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Nisam dobro upoznat s ugovorima ali mislim da ovaj ugovor od 180.000eura moze imat samo Vukovic jer je on ostatak stare politike tj. doveden je u tom razdoblju..iako mi je drag igrac triba ga forsirati do kraja sezone i onda prodat..dakle imat cemo momcad od 250.000 - 300.000 eura, biti cemo drugi, mozda osvojit kup isto ka prije 3 sezone kad smo nemilosrdno trosili a opet zavrsili na drugom mistu i osvojili kup..ovako imas mladu potetnu ekipu bez preplacenih zvijezdica, u neravnopravnoj mocvari HNL-u si ionako iovako drugi i konkuriras za kup..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 04/03/2013 21:45:00
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 04/03/2013 : 21:46:16  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Hajduk je sada na jako dobrom putu..to jest tezak i trnovit put ali je i zdrav..triba imat zivaca i istrpit to sve ali isplatit ce se..5 godina ovakvog rada i sve ce doci na svoje..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 05/03/2013 : 11:54:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
Akcija povezivanja Hajduka i Villefranchea: "Bijeli" će u rujnu igrati pred šefovima država?

Sedamdeset godina od ustanka u Villefrancheu, kada su u tom francuskom gradiću pripadnici 13. SS "Handžar" divizije digli pobunu protiv nadređenih nacista s ciljem da se pridruže Saveznicima, što je tada predstavljalo gotovo nevjerojatan događaj u okupiranoj Europi, pokrenuta je inicijativa da od svih klubova na svijetu Hajduk bude taj koji će u Francuskoj uveličati tu veliku godišnjicu. Pred šefovima europskih država, upravo bi splitski klub trebao 17. rujna, na dan obljetnice, odigrati prijateljsku utakmicu s lokalnim nogometnim klubom Villefrancheom.

Ideja je krenula od Europskog institutu za kulturu, obrazovanje, ekonomske kontakte i humanitarne akcije iz Pariza, odnosno njegovog predsjednika Ante Granića. Zadatak ovog instituta je, među ostalim, uspostavljanje prijateljskih odnosa institucija s ovih područja s pogodnima u Francuskoj. U procesu je povezivanje Sinjske alke i ugledne Francuske visoke škole za školovanje kadrova za konjske trke, a s pričom Hajduka i Villefranchea trebala bi biti zaključena njihova misija u Hrvatskoj po tom pitanju.

U akciju povezivanja Hajduka i Villefranchea uključilo se i Veleposlanstvo Republike Hrvatske u Parizu, tako da su na Poljudu već kontaktirani iz ureda veleposlanika Ive Goldsteina. Nakon "bratimljena", utakmica u Villefrancheu pred visokim dužnosnicima se nameće kao logičan slijed pogotovo jer Hajduk ima status počasne momčadi slobodne Francuske te najvećeg hrvatskog kluba.

Hajduk je, poznato je, 1945. godine tijekom turneje u Libanonu odlikovan od strane francuskog Pokreta otpora, točnije generala Charlesa de Gaullea, počasnom momčadi slobodne Francuske. To što je splitski klub tijekom Drugog svjetkog rata postao simbolom otpora nacizmu u Francuskoj se poštuje i danas. Zbog toga su "bijeli" poželjan gost u ovoj priči koja nadilazi nogomet. Hajduka se smatra nogometnim klubom koji je zadužio francusku državu i Europu onda kada je to bilo najteže. U godini kada Hrvatska pristupa Europskoj uniji ova inicijativa se nameće kao projekt od državne važnosti.

Dodajmo i da je pobuna u Villefrancheu brzo i krvavo ugušena, ali su nakon rata stanovnici grada pobunjenike slavili kao heroje i mučenike. Zanimljivo je da zemljište na koje je pala njihova krv nikada nije prepušteno izgradnji, a pristupna avenija je dobila naziv Avenue des Croates (Avenija Hrvata). Handžar diviziju su većinom činili bosanskohercegovački muslimani (Bošnjaci) s teritorija tadašnje NDH, te se za njih koristio službeni naziv "Hrvati muslimanske vjere". Manji dio jedinice popunjavali su Hrvati s istog područja. Divizija je bila formirana u ljeto 1943. te potom upućena na obuku u Francusku kao projekt od najveće važnosti šefa SS-a Heinricha Himmlera. Intencija je bila da se što više muslimana pridruži silama Osovine u daljnjim ratnim operacijama. Pobuna u Villefrancheu bila je nešto što im nikako nije bilo u planu...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 05/03/2013 : 22:41:16  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djule

pa moje mišljenje je i dalje isto, da ima možda 500 ljudi. a i malo sam gledal najzanimljivije trenutke,



Da, evo trazia sam snimku iz zraka i sad vidim da si vjerovatno u pravu..ode je negi 500-tinjak torcidasa..ucinilo mi se znatno vise kad sam gleda onu snimku, sad vidim da se nije ni popunia ovaj dio do kraja..valjda me kut zavara a i na radiju sam slusa prijenos pa je reka ovi oko 1000..


"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 05/03/2013 22:44:14
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 05/03/2013 : 22:56:57  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message  Reply with Quote
ma joj, kaj ti je, ja već 10ak godina ne vjerujem novinarima i reporterima po broju navijača.

vele da sad u kranjči na tekmi zagreba i zadra bilo 500 ljudi, a ja ih sam prebrojao 104

isto tak i na dinamo-rijeka, vele da je bilo 4000 ljudi, što nije istina. bilo je pol od tog, zahvaljujući armadi koja je došla u većem broju neg boysi.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 05/03/2013 : 22:59:23  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djule

ma joj, kaj ti je, ja već 10ak godina ne vjerujem novinarima i reporterima po broju navijača.

vele da sad u kranjči na tekmi zagreba i zadra bilo 500 ljudi, a ja ih sam prebrojao 104

isto tak i na dinamo-rijeka, vele da je bilo 4000 ljudi, što nije istina. bilo je pol od tog, zahvaljujući armadi koja je došla u većem broju neg boysi.



Ma ja sam mislia da su sve popunili..ode se moze nagurat skoro do iljadu ali sad vidim da je ostalo na oba kraja dobar komad i da nisu skroz nagurani..

Daj mi reci za onu krpu "SLOBODA DINAMU" jeli se to u zadnje vrime napravilo..nisam ga vida prije..

Tj. na derbiju sam ga vidia prvi put..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 05/03/2013 23:00:30
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 05/03/2013 : 23:02:59  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message  Reply with Quote
to je novo. sad je bilo na slavenu prvi put na maksmiru.

Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 05/03/2013 : 23:05:36  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djule

to je novo. sad je bilo na slavenu prvi put na maksmiru.



Lipo izgleda..


"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 05/03/2013 : 23:10:51  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message  Reply with Quote
još samo fali u gornjem redu di su boysi "smrt fašizmu"

Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 05/03/2013 : 23:11:36  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djule

još samo fali u gornjem redu di su boysi "smrt fašizmu"






"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26521 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 06/03/2013 : 23:26:23  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
http://inbedwithmaradona.com/journal/2013/3/4/there-is-a-light-that-never-goes-out-croatias-eternal-derby

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4454 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 08/03/2013 : 15:42:57  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
http://www.index.hr/sport/clanak/torcida-napala-krsticevica-sto-gura-sosinog-pulena---miso-ne-pritiscu-me-hajduk-je-iznad-svih/666389.aspx
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4454 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 08/03/2013 : 15:44:58  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
takvi su svi treneri u hajduku osim Bonačića, ali znamo kako je on prošao u okršaju s tom mafijom. Reju se nisu usudili dirat.
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 08/03/2013 : 16:01:43  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

http://www.index.hr/sport/clanak/torcida-napala-krsticevica-sto-gura-sosinog-pulena---miso-ne-pritiscu-me-hajduk-je-iznad-svih/666389.aspx



Izgleda da je globinjo bio u pravu, ako je ovo točno onda za ˝neku stvar˝ čitav Mišin trud i dobra igra kad svi znamo čemu to vodi. Nažalost, gdje ima dima ima i vatre

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 08/03/2013 : 16:12:06  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PAJDO

quote:
Originally posted by adriano

http://www.index.hr/sport/clanak/torcida-napala-krsticevica-sto-gura-sosinog-pulena---miso-ne-pritiscu-me-hajduk-je-iznad-svih/666389.aspx



Izgleda da je globinjo bio u pravu, ako je ovo točno onda za ˝neku stvar˝ čitav Mišin trud i dobra igra kad svi znamo čemu to vodi. Nažalost, gdje ima dima ima i vatre



Pa za Lovru se zna da je Šošin igrac..nije globinjo otkrija toplu vodu..no on je jedini u Hajduka kojem je menađer Šošo..ja sam ima jedno par miseci ode napisa da je on jos osta i da ga se triba rijesiti..nadam se da ce to i uciniti..sad kako mali brani ja neman pojma..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 08/03/2013 : 16:20:08  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Šošini "igraci":



Mislim da je iz ovoga sve jasno..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 08/03/2013 16:20:33
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 08/03/2013 : 21:26:57  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PAJDO

quote:
Originally posted by adriano

http://www.index.hr/sport/clanak/torcida-napala-krsticevica-sto-gura-sosinog-pulena---miso-ne-pritiscu-me-hajduk-je-iznad-svih/666389.aspx



Izgleda da je globinjo bio u pravu, ako je ovo točno onda za ˝neku stvar˝ čitav Mišin trud i dobra igra kad svi znamo čemu to vodi. Nažalost, gdje ima dima ima i vatre


Index.hr

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 09/03/2013 : 11:42:35  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by PAJDO

quote:
Originally posted by adriano

http://www.index.hr/sport/clanak/torcida-napala-krsticevica-sto-gura-sosinog-pulena---miso-ne-pritiscu-me-hajduk-je-iznad-svih/666389.aspx



Izgleda da je globinjo bio u pravu, ako je ovo točno onda za ˝neku stvar˝ čitav Mišin trud i dobra igra kad svi znamo čemu to vodi. Nažalost, gdje ima dima ima i vatre


Index.hr



Al je i to dinamovo glasilo
Kao šta je brni rekao, nemam pojma kako brani Kalinić možda je i on klasa i možda stvarno bude odličan igrač. Uostalom i Čop se pokazao dobrom akvizicijom za Dinamo a Šošin je igrač.
Ono šta je meni zanimljivo je da se Istra dočekuje kao ozbiljan protivnik, nabrajaju se njihovi igrači, Lokomotiva ti puše za vratom, želi se drugo mjesto, a ubacuje se rezervni golman umjesto odličnog prvoga koji niti je ozljeđen niti kartoniran??!! Čemu??

In spite of my rage I´m still rat in a cage...

Edited by - PAJDO on 09/03/2013 11:43:16
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 09/03/2013 : 12:11:18  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PAJDO

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by PAJDO

quote:
Originally posted by adriano

http://www.index.hr/sport/clanak/torcida-napala-krsticevica-sto-gura-sosinog-pulena---miso-ne-pritiscu-me-hajduk-je-iznad-svih/666389.aspx



Izgleda da je globinjo bio u pravu, ako je ovo točno onda za ˝neku stvar˝ čitav Mišin trud i dobra igra kad svi znamo čemu to vodi. Nažalost, gdje ima dima ima i vatre


Index.hr



Al je i to dinamovo glasilo
Kao šta je brni rekao, nemam pojma kako brani Kalinić možda je i on klasa i možda stvarno bude odličan igrač. Uostalom i Čop se pokazao dobrom akvizicijom za Dinamo a Šošin je igrač.
Ono šta je meni zanimljivo je da se Istra dočekuje kao ozbiljan protivnik, nabrajaju se njihovi igrači, Lokomotiva ti puše za vratom, želi se drugo mjesto, a ubacuje se rezervni golman umjesto odličnog prvoga koji niti je ozljeđen niti kartoniran??!! Čemu??



Ma nije dinamovo glasilo al je senzacionalističko glasilo.
Pazi ti naslova: "Torcida napala Krstičevića".
Reka bi čovik da su ga dočekali i natamburali.
I pažljivijin čitanjen nećeš nigdi u tekstu nać "napad".
Do sada su se riješili svih Šošinih igrača, valjda će se riješit i ovoga.
Uostalon sa Šošon se javlja problem oko dijeljenja love od transfera i ugovora, a ja neman pojma kakav ugovor ima Kalinić.
Isto tako neman pojma kakav je vratar, i isto tako neman pojma jel ga neko dolazi gledat pa triba igrat da se proda.
Ja neman ništa protiv da se u situaciji kad namamo za papar, ako je to u interesu kluba guraju neki igrači zbog lakše prodaje, jer nama je svaki transfer od 200k Eura ogromna lova
Nije meni Mišo nekakav bog, al ne pada mi napamet zbog jedne ili dvi loše stvari zaboravit 10 dobrih koje je napravija.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 09/03/2013 12:12:01
Go to Top of Page
Page: of 613 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.38 seconds. Snitz Forums 2000