forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 613

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 09/03/2013 : 12:50:57  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by PAJDO

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by PAJDO

quote:
Originally posted by adriano

http://www.index.hr/sport/clanak/torcida-napala-krsticevica-sto-gura-sosinog-pulena---miso-ne-pritiscu-me-hajduk-je-iznad-svih/666389.aspx



Izgleda da je globinjo bio u pravu, ako je ovo točno onda za ˝neku stvar˝ čitav Mišin trud i dobra igra kad svi znamo čemu to vodi. Nažalost, gdje ima dima ima i vatre


Index.hr



Al je i to dinamovo glasilo
Kao šta je brni rekao, nemam pojma kako brani Kalinić možda je i on klasa i možda stvarno bude odličan igrač. Uostalom i Čop se pokazao dobrom akvizicijom za Dinamo a Šošin je igrač.
Ono šta je meni zanimljivo je da se Istra dočekuje kao ozbiljan protivnik, nabrajaju se njihovi igrači, Lokomotiva ti puše za vratom, želi se drugo mjesto, a ubacuje se rezervni golman umjesto odličnog prvoga koji niti je ozljeđen niti kartoniran??!! Čemu??



Ma nije dinamovo glasilo al je senzacionalističko glasilo.
Pazi ti naslova: "Torcida napala Krstičevića".
Reka bi čovik da su ga dočekali i natamburali.
I pažljivijin čitanjen nećeš nigdi u tekstu nać "napad".
Do sada su se riješili svih Šošinih igrača, valjda će se riješit i ovoga.
Uostalon sa Šošon se javlja problem oko dijeljenja love od transfera i ugovora, a ja neman pojma kakav ugovor ima Kalinić.
Isto tako neman pojma kakav je vratar, i isto tako neman pojma jel ga neko dolazi gledat pa triba igrat da se proda.
Ja neman ništa protiv da se u situaciji kad namamo za papar, ako je to u interesu kluba guraju neki igrači zbog lakše prodaje, jer nama je svaki transfer od 200k Eura ogromna lova
Nije meni Mišo nekakav bog, al ne pada mi napamet zbog jedne ili dvi loše stvari zaboravit 10 dobrih koje je napravija.



Ne pratim index pa ne znam kakvo je glasilo
Al ne slažem se da bi baš na taj način trebalo vršiti prodaju. Prvo, ako je rezultat bitan onda se držimo toga da se ostvari, a drugo, ako je Kalinić dobar golman zašto ga prodati odma za malu lovu (a kasnije ćemo kukat kako smo ga se olako riješili) nego sačekati da nešto napravi pa možda više zaraditi. Neće 200k spasiti Hajduka.

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 10/03/2013 : 12:15:16  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
sinoć se Franko ugledao na Nanija:))

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26520 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 10/03/2013 : 12:30:24  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Izgubili a još nam sudac oprostija crveni Blaževiću.
Kuasi treba igrat od početka.Jedini je koji zna prediblat a i brz je.Caktaša neko vrijeme na hlađenje.Taj nije ništa pokazao ima već ohohho utakmica.Zašto Mišo ne voli Kiša?Ne stavlja ga čak i u situaciji kad nemamo pravog napadača??Jozinović se trudi a da barem zna bolje centrirat.Vuković ne može biti jedini napadač(ako je on to uopće?).

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16957 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 10/03/2013 : 22:41:16  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Stvarno ne kužim zašto dečka iz Obale Bjelokosti ne stavlja u prvu momčad... Toliko pohvala na njegov račun u pripremama, što se sada događa?
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 10/03/2013 : 23:44:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Stvarno ne kužim zašto dečka iz Obale Bjelokosti ne stavlja u prvu momčad... Toliko pohvala na njegov račun u pripremama, što se sada događa?


Mislim da je to neki inat trenera Miše. Tipa kao samo splićani mogu igrati u prvih 11.
Ne kuzim takve ljude, i po meni su dosta zaostali.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 10/03/2013 : 23:54:37  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by velka031

Stvarno ne kužim zašto dečka iz Obale Bjelokosti ne stavlja u prvu momčad... Toliko pohvala na njegov račun u pripremama, što se sada događa?


Mislim da je to neki inat trenera Miše. Tipa kao samo splićani mogu igrati u prvih 11.
Ne kuzim takve ljude, i po meni su dosta zaostali.


Je.
Avdija i Stojanović su dica iz varoša.
Lima, Blažević i Maglica su sa skalica.
Giga i Maloča su getari.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 11/03/2013 : 07:30:20  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by velka031

Stvarno ne kužim zašto dečka iz Obale Bjelokosti ne stavlja u prvu momčad... Toliko pohvala na njegov račun u pripremama, što se sada događa?


Mislim da je to neki inat trenera Miše. Tipa kao samo splićani mogu igrati u prvih 11.
Ne kuzim takve ljude, i po meni su dosta zaostali.


Je.
Avdija i Stojanović su dica iz varoša.
Lima, Blažević i Maglica su sa skalica.
Giga i Maloča su getari.



kaj nisu giga i maglica sa mertojaka?

a i kouassi, isto je ulazio na 3 tekme ovo proljeće, on je sa brda jel tak?

Edited by - djule on 11/03/2013 07:30:40
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 11/03/2013 : 11:26:23  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Tonka24


Mislim da je to neki inat trenera Miše. Tipa kao samo splićani mogu igrati u prvih 11.
Ne kuzim takve ljude, i po meni su dosta zaostali.


Je.
Avdija i Stojanović su dica iz varoša.
Lima, Blažević i Maglica su sa skalica.
Giga i Maloča su getari.


Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 11/03/2013 : 22:22:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by velka031

Stvarno ne kužim zašto dečka iz Obale Bjelokosti ne stavlja u prvu momčad... Toliko pohvala na njegov račun u pripremama, što se sada događa?


Mislim da je to neki inat trenera Miše. Tipa kao samo splićani mogu igrati u prvih 11.
Ne kuzim takve ljude, i po meni su dosta zaostali.


Je.
Avdija i Stojanović su dica iz varoša.
Lima, Blažević i Maglica su sa skalica.
Giga i Maloča su getari.


Pazi oni su bijeli, cudime kako Lima igra, valjda im nije pre crn.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/03/2013 : 22:24:13  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djule

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by velka031

Stvarno ne kužim zašto dečka iz Obale Bjelokosti ne stavlja u prvu momčad... Toliko pohvala na njegov račun u pripremama, što se sada događa?


Mislim da je to neki inat trenera Miše. Tipa kao samo splićani mogu igrati u prvih 11.
Ne kuzim takve ljude, i po meni su dosta zaostali.


Je.
Avdija i Stojanović su dica iz varoša.
Lima, Blažević i Maglica su sa skalica.
Giga i Maloča su getari.



kaj nisu giga i maglica sa mertojaka?

a i kouassi, isto je ulazio na 3 tekme ovo proljeće, on je sa brda jel tak?



on je s Kmana

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 11/03/2013 : 22:25:01  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by velka031

Stvarno ne kužim zašto dečka iz Obale Bjelokosti ne stavlja u prvu momčad... Toliko pohvala na njegov račun u pripremama, što se sada događa?


Mislim da je to neki inat trenera Miše. Tipa kao samo splićani mogu igrati u prvih 11.
Ne kuzim takve ljude, i po meni su dosta zaostali.


Je.
Avdija i Stojanović su dica iz varoša.
Lima, Blažević i Maglica su sa skalica.
Giga i Maloča su getari.


Pazi oni su bijeli, cudime kako Lima igra, valjda im nije pre crn.



Haha..prvo si implicira da tribaju igrati samo Splicani a od njih ni s a sad impliciras da stavlja samo bijelce a pazi u momcadi samo jedan tamnoput i to nedokazani mladic koji je tek dosa..mene vise smeta sta ne stavlja malog Kiša..i da bijel je..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 11/03/2013 22:26:15
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 11/03/2013 : 22:26:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Znamo mi svi kakvo stajaliste imaju splicani prema svima koji su " drugaciji " od njih, tako da molim te postedi me toga
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 11/03/2013 : 22:28:58  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Znamo mi svi kakvo stajaliste imaju splicani prema svima koji su " drugaciji " od njih, tako da molim te postedi me toga



Ko to mi?

Nemas ti pojma kako Splicani tj. dalmosi razmisljaju i kakav je to mentalni sklop..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 11/03/2013 22:29:14
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 11/03/2013 : 22:31:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Tonka24

Znamo mi svi kakvo stajaliste imaju splicani prema svima koji su " drugaciji " od njih, tako da molim te postedi me toga



Ko to mi?

Nemas ti pojma kako Splicani tj. dalmosi razmisljaju i kakav je to mentalni sklop..


Nauci me molim te.
Cili zivot zivim u Zadru, a bome i splicane jako dobr znam, predobro nazalost.
Sto si digao krijestu ti nisi iz Splita ti si iz Vodica
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 11/03/2013 : 22:33:56  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24


Nauci me molim te.
Cili zivot zivim u Zadru, a bome i splicane jako dobr znam, predobro nazalost.
Sto si digao krijestu ti nisi iz Splita ti si iz Vodica



Hehe..samo govorim nije mi jasno sta imas protiv Splicana a nemas recimo protiv Vodicana, Zadrana, Sibencana, Murterina, Primostenaca, Makarana i ostalih Dalmatinaca..zasto samo Splicani?

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 11/03/2013 : 22:36:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Tonka24


Nauci me molim te.
Cili zivot zivim u Zadru, a bome i splicane jako dobr znam, predobro nazalost.
Sto si digao krijestu ti nisi iz Splita ti si iz Vodica



Hehe..samo govorim nije mi jasno sta imas protiv Splicana a nemas recimo protiv Vodicana, Zadrana, Sibencana, Murterina, Primostenaca, Makarana i ostalih Dalmatinaca..zasto samo Splicani?


Eto naveo sam ti neke stvari u drugom topicu
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 11/03/2013 : 23:07:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
opce je poznato da splicani ne vole ostale dalmatince, a ostali dalmatinci bas ne vole splicane, to je lokalna netrpeljivost

u cemu bi trebao biti problem, cjela hrvatska je prepuna lokalne netrpeljivosti

Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 11/03/2013 : 23:09:16  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

opce je poznato da splicani ne vole ostale dalmatince, a ostali dalmatinci bas ne vole splicane, to je lokalna netrpeljivost

u cemu bi trebao biti problem, cjela hrvatska je prepuna lokalne netrpeljivosti





Neznan koliko nas drugi vole, niti me briga.
Al odakle ti da splićani ne vole ostale dalmatince?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 11/03/2013 : 23:14:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Kruger

opce je poznato da splicani ne vole ostale dalmatince, a ostali dalmatinci bas ne vole splicane, to je lokalna netrpeljivost

u cemu bi trebao biti problem, cjela hrvatska je prepuna lokalne netrpeljivosti





Neznan koliko nas drugi vole, niti me briga.
Al odakle ti da splićani ne vole ostale dalmatince?



vec si se postavio svi protiv nas i onda se cudis

odakle znam, jako sam dobar s nekim splicanima ( a nisu sa ovog foruma )
da ti pokusam razbistririti
i kod nas u slavoniji je tako, mi slavonci smo recimo to tako dosta dobri sa svim hrvatskim regijama ali ne mozemo pobjeci od svojih lokalnih netrpeljivosti
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 11/03/2013 : 23:19:33  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Kruger

opce je poznato da splicani ne vole ostale dalmatince, a ostali dalmatinci bas ne vole splicane, to je lokalna netrpeljivost

u cemu bi trebao biti problem, cjela hrvatska je prepuna lokalne netrpeljivosti





Neznan koliko nas drugi vole, niti me briga.
Al odakle ti da splićani ne vole ostale dalmatince?



vec si se postavio svi protiv nas i onda se cudis

odakle znam, jako sam dobar s nekim splicanima ( a nisu sa ovog foruma )
da ti pokusam razbistririti
i kod nas u slavoniji je tako, mi slavonci smo recimo to tako dosta dobri sa svim hrvatskim regijama ali ne mozemo pobjeci od svojih lokalnih netrpeljivosti



Svi protiv nas?
Šta ti brboćeš?
Virovat ću tebi koji poznaješ "neke" splićane a ne sebi koji živin okružen splićanima????????

U stvari, čudin se sam sebi

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 11/03/2013 : 23:27:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
to sto si ti okruzen splicanima a ja poznajem neke splicene, a ne " neke " splicane ne stavlja te u superioran polazaj u koji se postavljas jer i mi koji nismo okruzeni svaki dan splicanima imamo pravo iznjeti svoj stav o nekom

zasto bi se cudio sam sebi, takva reakcija je sasvim normalna za splicane

moras shvatiti da sam drzao stranu osobi koja navija za isti klub za koji ja navijam, a dalmatinac je
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4454 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 12/03/2013 : 09:52:05  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hajduk/tabid/83/articleType/ArticleView/articleId/204737/Default.aspx?__utma=216716429.490646806.1305096729.1362988252.1363075571.302&__utmb=216716429.9.10.1363075573&__utmc=216716429&__utmx=-&__utmz=216716429.1363075573.302.291.utmcsr=google|utmccn=(organic)|utmcmd=organic|utmctr=(not%20provided)&__utmv=216716429.|1=logged-in=no=1^3=username=Guest=1&__utmk=46792804
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26520 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 12/03/2013 : 11:34:36  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
vrli novinari mu kopaju jamu

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26520 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 12/03/2013 : 11:35:39  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

moras shvatiti da sam drzao stranu osobi koja navija za isti klub za koji ja navijam, a dalmatinac je


ako misliš na Tonku čini mi se da se onda varaš.zar on nije iz bosne?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 12/03/2013 : 11:37:18  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by Kruger

moras shvatiti da sam drzao stranu osobi koja navija za isti klub za koji ja navijam, a dalmatinac je


ako misliš na Tonku čini mi se da se onda varaš.zar on nije iz bosne?



Tonka iz bosne..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page
Page: of 613 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.64 seconds. Snitz Forums 2000