forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 613

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 12/03/2013 : 12:00:25  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

vrli novinari mu kopaju jamu



Slaven Alfirević.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 12/03/2013 : 22:10:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by Kruger

moras shvatiti da sam drzao stranu osobi koja navija za isti klub za koji ja navijam, a dalmatinac je


ako misliš na Tonku čini mi se da se onda varaš.zar on nije iz bosne?


tuta je iz bosne, tonka nije, valjda, pitaj ga
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/03/2013 : 21:26:22  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
mislin da je tonka negdi iz SZ Hr

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 14/03/2013 : 07:58:14  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

mislin da je tonka negdi iz SZ Hr



ne bogohuli
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 14/03/2013 : 15:03:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by Kruger

moras shvatiti da sam drzao stranu osobi koja navija za isti klub za koji ja navijam, a dalmatinac je


ako misliš na Tonku čini mi se da se onda varaš.zar on nije iz bosne?



Tonka iz bosne..


Tonka je iz Zagreba
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 17/03/2013 : 20:44:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
I onda Brni?Tko je ovaj puta potplatio da Hajduk izgubi dva boda? Sinovcic?
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 17/03/2013 : 21:15:38  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

I onda Brni?Tko je ovaj puta potplatio da Hajduk izgubi dva boda? Sinovcic?



Pa s obzirom da je Hajduku ponisten cisti gol Vukovica (zbog navodnog zaleđa) ne bi se cudia da je tako..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 17/03/2013 : 21:22:10  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

I onda Brni?Tko je ovaj puta potplatio da Hajduk izgubi dva boda? Sinovcic?



tonka, daj nam radije reci jesi bio na tekmi danas? ili si "učio"?
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 17/03/2013 : 21:59:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djule

quote:
Originally posted by Tonka24

I onda Brni?Tko je ovaj puta potplatio da Hajduk izgubi dva boda? Sinovcic?



tonka, daj nam radije reci jesi bio na tekmi danas? ili si "učio"?



Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 17/03/2013 : 22:00:30  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message  Reply with Quote
no, kaj guza radi ko meduza, pa lažeš i sad je problem se izvuć iz toga,ha? forza anži,jel tak?
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 17/03/2013 : 22:22:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djule

no, kaj guza radi ko meduza, pa lažeš i sad je problem se izvuć iz toga,ha? forza anži,jel tak?


Ti si jedan bezobrazni i besramni lažov.
Kako te nije sram tako provocirati, lagati i siriti zlo po forumu?
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 17/03/2013 : 22:24:13  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message  Reply with Quote
oćeš reći da nisi lagao za pravo i anži?


i o širenju zla na forumu odgovoril sam ti u tvom zaključanom topicu
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 18/03/2013 : 09:51:41  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by djule

no, kaj guza radi ko meduza, pa lažeš i sad je problem se izvuć iz toga,ha? forza anži,jel tak?


Ti si jedan bezobrazni i besramni lažov.
Kako te nije sram tako provocirati, lagati i siriti zlo po forumu?



Zaboravio si dodati "ostavi se mojih kćeri i sina" i eto ga novi mali Zdravko

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 19/03/2013 : 18:42:51  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Ja sam bio na tim UEFA mečevima(Radnički,Sparta,Totenham),i mogu reč da nisam nikad pomislia da možemo doč do nekog finala(niti iko oko mene gdje sam se tada kretao).Jednostavno željeli smo da traje što duže,i to je to.Kad smo prošli Spartu,to je bilo to,znali smo da nečemo proč Engleze.Bilo je samo pitanje kako čemo ispast,naravno uz neki biser kao i protiv HSV-a.Biser se kao što znate i desio,i to opet preko Bosanca(seljo Gudelj).U Englesku su išli pognute glave,samo da odigraju meč,naklone se Englezima i vrate kući.I ta godina mi je bila -TOČKA NA i- ,potpuno su me razočarali gubljenjem prvenstva zbog Kupa UEFA koji i onako nisu mogli osvojit.Nakon toga sam odgledao i taj meč protiv C.Zvezde gdje su prvenstvo,nikakvom igrom i potpuno iscijeđeni,predali Zvezdi.Nakon toga više nikad nisam bija na plac i uopče mi ne fale.I zadnjih godina mi zaista ide na živce kad slušam ove mlade kako pričaju o starim lipin i velikim vremenima,a tada nisu bili niti rođeni i nemaju pojma koliko je Hajduk tada bio zaista močan(bio je drugi sportski kolektiv u SFRJ iza C.Zvezde).Ja sam pratija Hajduk od 1970 do sezone 1983-84,i koja je to bila moč... vi to nemožete ni sanjat,a mi smo tada živili i to pratili.Tad je samo Split u Evropi ima klubove koji su mogli igrat finala u dva prva sporta nogomet/košarka,i mi smo toga bili svjesni i uživali u tome.Uopče koja je tada bila financijska moč ovog bazena... ,mi smo za vas danas bili Amerika.Sićan se kad je prije MIS-a 79 u luku stigla USNAVY(ispred luke je bio parkiran nosač Saratoga,koji je to pogled bio sa dna Marmontove),i kad su mornari obilazili Split i naše prodavaonice i bili iznenađeni sa onim što vide.Mislili su da su stigli u Tunguziju,kad ono kao da su u nekoj zapadnoj zemlji.A vi živite u ovoj jadnoj i opljačkanoj zemlji gdje kriminalac može bit predsjednik vlade a pijanac tvorac ustava.Kako ste jadni i patetični.Odkad je HDZ-e upao u klub,i čini se namjerno ga uništio,ja se privatno smijen onima šta idu na utakmice.Od kluba koji je igrao sa velikanima i večinom ih tukao, postao je klub koji gubi od momčadi Kaštala(neznan jeli to bila reprezentacija cijelih Kaštela,ako je onda je to bila olakotna okolnost),velesila kakve su Marsonija,Inker,Dragovoljac,Lučko,Istra,Zadar... ,nisu izgubili samo od Primorca iz Stobreča jer je klub na sreču ugašen(inače bi igubili i od njih).A što da vam kažen na kraju nego da ste rođeni u pogrešno vrime u pogrešnoj zemlji.Moja sućut
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by globinjo

Starijim navijačima "bijelih" još uvijek je u sjećanju ona prečka protiv Tottenhama u Londonu. Vrti li se taj trenutak vama katkada po glavi?


Još se sjećam one razorne prečke s 40 metara. E da je ušla, osvojili bismo Kup Uefa.

Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 19/03/2013 : 18:49:45  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Ne triba meni Liga prvaka da bi pratia voljeni klub..ne kazem da Hajduk ne bi triba i mora biti bolji ali to nije razlog da mu okrenem leđa..najaci su mi takvi, kao navijaci smo dok Hajduk igra dobro..samo se ti smij tima sta idu na utakmicu i zivi u 70-tima i cekaj novog Jerkovica kako bi se moga vratit na tribinu..svasta..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 19/03/2013 18:55:48
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 19/03/2013 : 23:33:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
a e

covjek vas malo opro
a sto rec, bilo bi dobro da hnl ima barem pet sest jakih klubova koji ce se borit za naslov prvaka
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 19/03/2013 : 23:51:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
i ja sam gleda hajduka uživo u tim velikim osamdesetima,ali opet malim kad se govori o trofejima...jer dva osvojena kupa i polufinale uefe su premalo za onu generaciju...i dana danas idem,pretplatnik sam...a šta reći odbjeglim navijačima koji više ne prate hajduka,a hvala Bogu,takve ne poznajem...lipo na youtube pa se prisjetite kako je nekad bilo...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 19/03/2013 : 23:52:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

covjek vas malo opro




ja ne bih od srama pisao da se odričem hajduka...zato jer nije sve kao u bajci...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 19/03/2013 : 23:54:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
globinjo, ti ne znas odbjegle navijace hajduka, a eto ja ih znam iako sam dinamovac

onaj tko zivi u neznanju ne opravdava ga
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 19/03/2013 : 23:57:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

globinjo, ti ne znas odbjegle navijace hajduka, a eto ja ih znam iako sam dinamovac

onaj tko zivi u neznanju ne opravdava ga


naravno,znam bar 200 ljudi koji su se odrekli dinama,jer su vidjeli da žive u zabludi...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 19/03/2013 : 23:58:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
dobro je to znati, jer ja znam 347 navijaca hajduka koji su se odrekli hajduka
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 20/03/2013 : 08:07:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
Zato se nitko nije odrekao Rijeke (mozda jer i nema bas navijaca:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 20/03/2013 : 22:03:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote



It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

fred perry
Average Member

526 Posts

Member since 19/01/2008

Posted - 21/03/2013 : 19:31:40  Show Profile Show Extended Profile  Send fred perry a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MSBlueberry

Ja sam bio na tim UEFA mečevima(Radnički,Sparta,Totenham),i mogu reč da nisam nikad pomislia da možemo doč do nekog finala(niti iko oko mene gdje sam se tada kretao).Jednostavno željeli smo da traje što duže,i to je to.Kad smo prošli Spartu,to je bilo to,znali smo da nečemo proč Engleze.Bilo je samo pitanje kako čemo ispast,naravno uz neki biser kao i protiv HSV-a.Biser se kao što znate i desio,i to opet preko Bosanca(seljo Gudelj).U Englesku su išli pognute glave,samo da odigraju meč,naklone se Englezima i vrate kući.I ta godina mi je bila -TOČKA NA i- ,potpuno su me razočarali gubljenjem prvenstva zbog Kupa UEFA koji i onako nisu mogli osvojit.Nakon toga sam odgledao i taj meč protiv C.Zvezde gdje su prvenstvo,nikakvom igrom i potpuno iscijeđeni,predali Zvezdi.Nakon toga više nikad nisam bija na plac i uopče mi ne fale.I zadnjih godina mi zaista ide na živce kad slušam ove mlade kako pričaju o starim lipin i velikim vremenima,a tada nisu bili niti rođeni i nemaju pojma koliko je Hajduk tada bio zaista močan(bio je drugi sportski kolektiv u SFRJ iza C.Zvezde).Ja sam pratija Hajduk od 1970 do sezone 1983-84,i koja je to bila moč... vi to nemožete ni sanjat,a mi smo tada živili i to pratili.Tad je samo Split u Evropi ima klubove koji su mogli igrat finala u dva prva sporta nogomet/košarka,i mi smo toga bili svjesni i uživali u tome.Uopče koja je tada bila financijska moč ovog bazena... ,mi smo za vas danas bili Amerika.Sićan se kad je prije MIS-a 79 u luku stigla USNAVY(ispred luke je bio parkiran nosač Saratoga,koji je to pogled bio sa dna Marmontove),i kad su mornari obilazili Split i naše prodavaonice i bili iznenađeni sa onim što vide.Mislili su da su stigli u Tunguziju,kad ono kao da su u nekoj zapadnoj zemlji.A vi živite u ovoj jadnoj i opljačkanoj zemlji gdje kriminalac može bit predsjednik vlade a pijanac tvorac ustava.Kako ste jadni i patetični.Odkad je HDZ-e upao u klub,i čini se namjerno ga uništio,ja se privatno smijen onima šta idu na utakmice.Od kluba koji je igrao sa velikanima i večinom ih tukao, postao je klub koji gubi od momčadi Kaštala(neznan jeli to bila reprezentacija cijelih Kaštela,ako je onda je to bila olakotna okolnost),velesila kakve su Marsonija,Inker,Dragovoljac,Lučko,Istra,Zadar... ,nisu izgubili samo od Primorca iz Stobreča jer je klub na sreču ugašen(inače bi igubili i od njih).A što da vam kažen na kraju nego da ste rođeni u pogrešno vrime u pogrešnoj zemlji.Moja sućut
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by globinjo

Starijim navijačima "bijelih" još uvijek je u sjećanju ona prečka protiv Tottenhama u Londonu. Vrti li se taj trenutak vama katkada po glavi?


Još se sjećam one razorne prečke s 40 metara. E da je ušla, osvojili bismo Kup Uefa.



Gudelj-Bosanac

SAMO HAJDUK!!!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 21/03/2013 : 19:57:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fred perry

quote:
Originally posted by MSBlueberry

Ja sam bio na tim UEFA mečevima(Radnički,Sparta,Totenham),i mogu reč da nisam nikad pomislia da možemo doč do nekog finala(niti iko oko mene gdje sam se tada kretao).Jednostavno željeli smo da traje što duže,i to je to.Kad smo prošli Spartu,to je bilo to,znali smo da nečemo proč Engleze.Bilo je samo pitanje kako čemo ispast,naravno uz neki biser kao i protiv HSV-a.Biser se kao što znate i desio,i to opet preko Bosanca(seljo Gudelj).U Englesku su išli pognute glave,samo da odigraju meč,naklone se Englezima i vrate kući.I ta godina mi je bila -TOČKA NA i- ,potpuno su me razočarali gubljenjem prvenstva zbog Kupa UEFA koji i onako nisu mogli osvojit.Nakon toga sam odgledao i taj meč protiv C.Zvezde gdje su prvenstvo,nikakvom igrom i potpuno iscijeđeni,predali Zvezdi.Nakon toga više nikad nisam bija na plac i uopče mi ne fale.I zadnjih godina mi zaista ide na živce kad slušam ove mlade kako pričaju o starim lipin i velikim vremenima,a tada nisu bili niti rođeni i nemaju pojma koliko je Hajduk tada bio zaista močan(bio je drugi sportski kolektiv u SFRJ iza C.Zvezde).Ja sam pratija Hajduk od 1970 do sezone 1983-84,i koja je to bila moč... vi to nemožete ni sanjat,a mi smo tada živili i to pratili.Tad je samo Split u Evropi ima klubove koji su mogli igrat finala u dva prva sporta nogomet/košarka,i mi smo toga bili svjesni i uživali u tome.Uopče koja je tada bila financijska moč ovog bazena... ,mi smo za vas danas bili Amerika.Sićan se kad je prije MIS-a 79 u luku stigla USNAVY(ispred luke je bio parkiran nosač Saratoga,koji je to pogled bio sa dna Marmontove),i kad su mornari obilazili Split i naše prodavaonice i bili iznenađeni sa onim što vide.Mislili su da su stigli u Tunguziju,kad ono kao da su u nekoj zapadnoj zemlji.A vi živite u ovoj jadnoj i opljačkanoj zemlji gdje kriminalac može bit predsjednik vlade a pijanac tvorac ustava.Kako ste jadni i patetični.Odkad je HDZ-e upao u klub,i čini se namjerno ga uništio,ja se privatno smijen onima šta idu na utakmice.Od kluba koji je igrao sa velikanima i večinom ih tukao, postao je klub koji gubi od momčadi Kaštala(neznan jeli to bila reprezentacija cijelih Kaštela,ako je onda je to bila olakotna okolnost),velesila kakve su Marsonija,Inker,Dragovoljac,Lučko,Istra,Zadar... ,nisu izgubili samo od Primorca iz Stobreča jer je klub na sreču ugašen(inače bi igubili i od njih).A što da vam kažen na kraju nego da ste rođeni u pogrešno vrime u pogrešnoj zemlji.Moja sućut
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by globinjo

Starijim navijačima "bijelih" još uvijek je u sjećanju ona prečka protiv Tottenhama u Londonu. Vrti li se taj trenutak vama katkada po glavi?


Još se sjećam one razorne prečke s 40 metara. E da je ušla, osvojili bismo Kup Uefa.



Gudelj-Bosanac




https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page
Page: of 613 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.56 seconds. Snitz Forums 2000