forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Stavljanje zemlje odnosno države
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/03/2013 : 20:22:16  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Predlažen da se uvede obvezno stavljanje države jer 4905 članova nema ništa upisano u tu rubriku.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu

izivko
Advanced Member



Germany
12306 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 29/03/2013 : 20:52:08  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote

Ti si iz Kolumbije?

Have mercy
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16811 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 29/03/2013 : 21:19:18  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Predlažen da se uvede obvezno stavljanje države jer 4905 članova nema ništa upisano u tu rubriku.


Pa bolje je da nema ništa nego lažno.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 29/03/2013 : 21:39:24  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Zbog čega bi to trebalo biti obavezno?
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 29/03/2013 : 21:58:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Moje zemlje nema u ponudi
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 29/03/2013 : 22:36:30  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

Moje zemlje nema u ponudi


Kako nema djavole?
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 29/03/2013 : 22:43:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Nema je, nema
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 29/03/2013 : 22:58:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

Nema je, nema



Niska Republika
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 29/03/2013 : 23:02:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Juzno(ili jug)oslavija
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/03/2013 : 23:15:56  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko


Ti si iz Kolumbije?



a ti si iz ništavila?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/03/2013 : 23:16:27  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

Juzno(ili jug)oslavija



ne plači nego nađi neku drugu. npr Alžir

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 29/03/2013 : 23:17:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Ne placem, nego kaem da je neam (i ne zalim se)
Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 29/03/2013 : 23:34:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message  Reply with Quote
Stvarno nema smisla da osoba koja ima lažnu državu ispod imena uopće otvara ovakav topic,ispravi me ako griješim...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/03/2013 : 23:36:07  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Otto Kraus

Stvarno nema smisla da osoba koja ima lažnu državu ispod imena uopće otvara ovakav topic,ispravi me ako griješim...



evo ispravljan te

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 29/03/2013 : 23:44:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message  Reply with Quote
bolje ispravi ime države ispod imena...
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 29/03/2013 : 23:46:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Otto Kraus

Stvarno nema smisla da osoba koja ima lažnu državu ispod imena uopće otvara ovakav topic,ispravi me ako griješim...



Zar je Kolumbija lazna drzava?
Da nemaju i oni preambulu?
Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 29/03/2013 : 23:49:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message  Reply with Quote
ko baba iz bolesti...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/03/2013 : 23:57:15  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Otto Kraus

bolje ispravi ime države ispod imena...



šta bi se tebi sviđalo da stavin ?? Gvatemalu?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/03/2013 : 23:58:43  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by Otto Kraus

Stvarno nema smisla da osoba koja ima lažnu državu ispod imena uopće otvara ovakav topic,ispravi me ako griješim...



Zar je Kolumbija lazna drzava?
Da nemaju i oni preambulu?



da,stvarno mi nije jasno o čemu on priča.
u biti za ovo je moga popit ban jerbo vriđa jednu od članica UN-a.
al eto oprostičemo mu na neznanju

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 30/03/2013 : 00:13:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message  Reply with Quote
samo vas dvojica nastavite pisati svoje superpametne replike,taman mi je poker u dosadnoj fazi,a radim do ujutro,gluposti nikad dosta
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/03/2013 : 00:17:40  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Otto Kraus

samo vas dvojica nastavite pisati svoje superpametne replike,taman mi je poker u dosadnoj fazi,a radim do ujutro,gluposti nikad dosta



a ti mi objasni šta tebi u stvari smeta?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 30/03/2013 : 00:23:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message  Reply with Quote
ma ne smeta mi ništa,ako živiš u kolumbiji...
ako ne živiš,onda cijeli topic gubi smisao...
sad,šta je istina od to dvoje?

ako si otvorio topic,a sam ispod imena imaš državu u kojoj ne živiš,očito si ga otvorio znajući da će to neko primjetiti i eto besmislene rasprave oko ničega

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/03/2013 : 00:30:05  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Otto Kraus

ma ne smeta mi ništa,ako živiš u kolumbiji...
ako ne živiš,onda cijeli topic gubi smisao...
sad,šta je istina od to dvoje?

ako si otvorio topic,a sam ispod imena imaš državu u kojoj ne živiš,očito si ga otvorio znajući da će to neko primjetiti i eto besmislene rasprave oko ničega





rasprava uopče nije besmislena.
ko meni može potvrdit da ti živiš u HR?



depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 30/03/2013 : 00:45:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message  Reply with Quote
rasprava je definitivno besmislena,jer sad već ideš u neko dokazivanje tko je odakle(hoces scan domovnice možda?),a na početku ti je samo smetalo što se pojedinci nisu izjasnili iz koje države potječu ili šta već...ne širiti temu.


Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/03/2013 : 00:52:24  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Otto Kraus

rasprava je definitivno besmislena,jer sad već ideš u neko dokazivanje tko je odakle(hoces scan domovnice možda?),a na početku ti je samo smetalo što se pojedinci nisu izjasnili iz koje države potječu ili šta već...ne širiti temu.






oh kako si skočia čin triba pokazat sken a?
tia san ti dokazat da tvoja logika nema smisla.
jednostavno bi bilo bolje da pišu države a ne crtice.


depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 30/03/2013 : 01:13:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message  Reply with Quote
Care,toliko sam puta stavio scan osobnih dokumenata na internet da bi sa smješkom na licu to napravio i ovdje.
Moja logika u ovom slučaju ne postoji,tebe smeta što pojedincima pišu crtice a ne države.Meni ne smeta.Nije mi neugodno napisati državu iz koje dolazim,pogotovo na forumu gdje se istovremeno igram s aukcijama pa bi mi stvarno odgovaralo da su svi podaci istiniti.U tvom slučaju nisu,pa mi nije jasno šta se buniš oko nečega čega se sam ne pridržavaš.To mi je jedina nedoumica u cijeloj priči.
A sad me izvini,turnir mi je uletio u kritičnu fazu pa ću se suzdrzati od daljnjih komentara...

pozdrav
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.76 seconds. Snitz Forums 2000