forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Stavljanje zemlje odnosno države
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/03/2013 : 01:16:38  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Otto Kraus

Care,toliko sam puta stavio scan osobnih dokumenata na internet da bi sa smješkom na licu to napravio i ovdje.
Moja logika u ovom slučaju ne postoji,tebe smeta što pojedincima pišu crtice a ne države.Meni ne smeta.Nije mi neugodno napisati državu iz koje dolazim,pogotovo na forumu gdje se istovremeno igram s aukcijama pa bi mi stvarno odgovaralo da su svi podaci istiniti.U tvom slučaju nisu,pa mi nije jasno šta se buniš oko nečega čega se sam ne pridržavaš.To mi je jedina nedoumica u cijeloj priči.
A sad me izvini,turnir mi je uletio u kritičnu fazu pa ću se suzdrzati od daljnjih komentara...

pozdrav



ne smeta mi da bi mi smetalo.
mislin da je estetski bolje da pišu države nego crtice,
isti q šta imamo različite nickove.
ili možda misliš da bi nam tribali pisat samo brojevi?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 30/03/2013 : 01:25:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message  Reply with Quote
koja si ti legenda,uhvatio se estetike ma kakve brojeve,odmah će se naći neki dežurni dušebrižnik koji će biti zgrožen takvim načinom
obilježavanja članova te izvući negativne sličnosti povezane s agonijom jednog naroda u prošlom desetljeću

Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 30/03/2013 : 01:37:59  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Mene niti najmanje ne tangiraju ni avatari ni države članova. Ono što gledam je jesu li svojim postovima konstruktivni ili destruktivni za forum u cjelini.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/03/2013 : 01:40:11  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Otto Kraus

koja si ti legenda,uhvatio se estetike ma kakve brojeve,odmah će se naći neki dežurni dušebrižnik koji će biti zgrožen takvim načinom
obilježavanja članova te izvući negativne sličnosti povezane s agonijom jednog naroda u prošlom desetljeću





pa to i pokušavan reč,gademn!
lipše je da su nickovi nego brojevi.
lipše je da su države nego crtice.


depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Barney
Average Member



Croatia
685 Posts

Member since 20/03/2011

Posted - 30/03/2013 : 05:19:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Barney a Private Message  Reply with Quote
Forum i avatar su manje bitne stvari.

Mislim da bi bilo najbolje da svi članovi koji su prijavili nekakvu bezveznu adresu na aukcijama, a koja je netočna i nepotpuna i koja nema veze sa njihovom pravom adresom niti je povezana sa bilo kime od rodbine i poznanika da to isprave.

Nije mi logično da prilikom registracije ukoliko imaš namjeru prodavati stripove, da moraš dati sve točne podatke i svoj OIB a onda ti aukciju osvoji kupac koji je prijavio adresu poput:

Alen .........

alen@email.t-com.hr

,,,,,,,,, ,,,

,,,,,,,, Zagreb

Hrvatska


i to ti je adresa koja ti dođe na mail.

Ne znam zašto administracija uopšte dozvoljava takve stvari?

Žene gutaju tablete da muškarce ne bi boljela glava
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29202 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 30/03/2013 : 09:06:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Adresa se provjerava prilikom registracije, a očito je ljudi nakon toga promijene. Ne mogu ja sad trčati za njima i provjeravati stalno te promjene. Ali time ionako nisu ništa postigli što se tiče skrivanja podataka, samo ispadaju neozbiljni pred svojim partnerima na aukcijama.

Trouble will find me
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12306 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 30/03/2013 : 12:00:42  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by izivko


Ti si iz Kolumbije?



a ti si iz ništavila?


Princeza se našla uvrijeđenom?

Have mercy
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/03/2013 : 12:11:56  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by izivko


Ti si iz Kolumbije?



a ti si iz ništavila?


Princeza se našla uvrijeđenom?



ne djevojčice. pišeš pizdarije ka i obično.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12306 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 30/03/2013 : 12:26:46  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Daj, pustite ga da bude moderator! Čovjek ima pametne prijedloge.

Have mercy
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/03/2013 : 12:28:02  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Daj, pustite ga da bude moderator! Čovjek ima pametne prijedloge.



ne triba mi to.ne patin ja od takvih funkcija ka neki poput tebe šta ne znaju ni di su ni šta su

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12306 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 30/03/2013 : 12:29:49  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote

Have mercy
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12306 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 30/03/2013 : 12:33:04  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Valja li sad? Sad znamo odkud sam?

Have mercy
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/03/2013 : 12:35:30  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
objasnia san ottu jučer na šta mislin.ako ti je preteško to protumačit šta ču ti ja.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 30/03/2013 : 13:18:32  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Barney

Forum i avatar su manje bitne stvari.



Kako kome.Nekoga je bas briga sto se desava na aukcijama.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 30/03/2013 : 13:20:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

Ne placem, nego kaem da je neam (i ne zalim se)


Moja se država raspala 1991. i više ne postoji.
Od tada ne percipiram više ni jednu državu kao svoju i nemam patiotskih osjećanja.
No, ovdje se ipak traži država u kojoj sada živiš, javljaš se, trguješ (aukcije) i tako...
No, nije toliko važno, može biti i prazno polje, neće propast država...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 30/03/2013 13:21:25
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 30/03/2013 : 13:24:23  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Jasko

Ne placem, nego kaem da je neam (i ne zalim se)


Moja se država raspala 1991. i više ne postoji.



A ja tek ocekujem stvaranje svoje..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1556 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 30/03/2013 : 15:21:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Jasko

Ne placem, nego kaem da je neam (i ne zalim se)


Moja se država raspala 1991. i više ne postoji.



A ja tek ocekujem stvaranje svoje..



"United states of Brni"
Al mislim da bi ti tiula predsjednika bila pre obična
Možda emperor

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 30/03/2013 : 15:47:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni



A ja tek ocekujem stvaranje svoje..



Radi se i radice se na stvaranju Nishke Republike, samo nisam ukapirao da si i ti Nishlija
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 30/03/2013 : 16:07:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Izgleda sasavo, ali sada se osecam mnogo bolje (ni ledja me vise ne bole)
:D
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/03/2013 : 16:30:26  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
dašta. čin je je estetski nešto bolje odma se i osječaš bolje.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 30/03/2013 : 17:14:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

Izgleda sasavo, ali sada se osecam mnogo bolje (ni ledja me vise ne bole)
:D


Eto vidiš...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Barney
Average Member



Croatia
685 Posts

Member since 20/03/2011

Posted - 30/03/2013 : 18:48:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Barney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by Barney

Forum i avatar su manje bitne stvari.



Kako kome.Nekoga je bas briga sto se desava na aukcijama.



Jasna stvar.
Razlika je što se na aukcijama vrti lova, plača provizija i takve stvari a sa ovakvim adresama možeš napraviti puno sranja i ne platiti ništa a prodavaču nabijati proviziju, prebidati mu ozbiljne kupce i td... i to nije za zajebanciju i sprdačinu.
Mislim da je forum u usporedbi sa ovakvim stvarima ipak manje bitna stvar.
Ovdje na forumu dođeš i komentiraš razno razne teme, družiš se sa ljudima a ako prekšiš pravila ponašanja, budeš baniran na par dana. Ispod avatara ti može pisati i da si iz Zimbabvea i opet je to nebitna stvar.



Žene gutaju tablete da muškarce ne bi boljela glava
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 30/03/2013 : 20:26:33  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan


Eto vidiš...


Stvarno radi ;)
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000