forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 IZBOR ZA RECENZIJU MESECA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 172

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 04/04/2013 : 19:17:24  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
NOVO!NOVO!NOVO!

Od danas samo u vašem gradu!!!!!


Potpuni hit!!!!


O čemu je riječ??!








BLIC INTERVIEW-i!!!


Vaši omiljeni recenzenti odgovaraju na podmuklo sročena pitanja i otkrivaju pravu, duboko skrivenu istinu o sebi!!
Da, sve što ste htjeli saznati o njima, a bojali ste se da bi možda moglo biti istina, uskoro izlazi na vidjelo!!

BLIC INTERVIEW 1 - bonjovi4ever


Koliko si recki do sada napisao?
5 (zadnja čeka na objavu).

Koja ti je tvoja recka najdraža?
Midnight nation.

Izdvoji par recenzenata čije radove posebno cijeniš.

Kiky, Deecay, Jerry Krause...

Koliko ti prosječno vremenski treba za jednu recku?
3-4 sata, oko 5-6 ako se radi o recenziji s više zanimljivosti.

koji ti je najomiljenij strip junak?

Dylan Dog.

Voliš li Zagora?
Da, iako sam ga više čitao dok sam bio mlađi.

Koliko su, po tvome mišljenju, recenzije bitne za ovaj sajt?
Po meni dosta, pogotovo one koje obrađuju manje poznata izdanja. Barem mene nerijetko privuku na kupnju istih, tj. nerijetko posluže kao preporuka.

Koliko stripova imaš u kolekciji?
Zbilja ne znam, mislim da blizu 2000.

Jesi koji put u životu odustajao od stripa pa mu se vraćao ili je tvoj strip put pravocrtan?

Jesam, ali samo do prije par godina, i to najčešće od stranih stripova (dok nisam proširio eng. vokabular.


Nešto za kraj?
I za kraj lp,
Tomica














COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 04/04/2013 : 22:46:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
BLIC INTERVIEW 2 - selanne

Koliko si recki do sada napisao?
Koja ti je tvoja recka najdraža?
Izdvoji par recenzenata čije radove posebno cijeniš.
Koliko ti prosječno vremenski treba za jednu recku?
koji ti je najomiljenij strip junak?
Voliš li Zagora?
Koliko su, po tvome mišljenju, recenzije bitne za ovaj sajt?
Koliko stripova imaš u kolekciji?
Jesi koji put u životu odustajao od stripa pa mu se vraćao ili je tvoj strip put pravocrtan?
Nešto za kraj?


1)Dosada sam napisao 33 recke (3 Lazarusa, 2 Mister Noa i 28 Texova).

2)Ako baš moram odlučiti, onda biram Sedmoricu ubojica, jer mi je ona donijela prvi naslov recenzenta mjeseca. :-P

3)Prvo bih izdvojio Deeja, ne trebam ni pojašnjavati zašto. Poslije njega ide moj susjed Jerry, koji ne piše puno, ali piše kvalitetno. Na kraju, Deki86, kojega i ovim putem pozivam da nastavi s Texovim reckama jer je stao nakon lijepo početka.

4)Ovisi o puno faktora (slobodno vrijeme, i inspiracija ponajprije), tako da sam neke recke znao napisati za dva sata, a neke bih vukao po tjedan dana.

5)Mislim da odgovor na to možete pronaći u prvom pitanju.

6)Auuuuufffffff... Nije da mi je mrzak, ima epizoda koje jako cijenim (Teksaški rendžeri, Nestali istraživač, ...), ali ima puno više epizoda koje su mi jako loše (Demon ludila prije svih, pa onda ostale u kojima je ubačeno previše natprirodnih elemenata).

7)Bitne su, ako ništa drugo, onda iz razloga da je stranica šarenija i bogatija. Onima koji nemaju toliko određen i već definiran ukus, važne su i iz razloga što mogu stvoriti nekakvo mišljenje o epizodi prije samog čitanja, pa i odlučiti hoće li je kupiti ili neće, što posebno dolazi do izražaja kod skupljih izdanja.

8)Oko osamsto komada. Jako mi je žao što sam kao mlađi puno manje cijenio strip i praktički sam samo čitao epizode i bacao ih na tavan, bez nekog prevelikog kategoriziranja. Kao posljedica toga je došla činjenica da sam dijelio stripove rođacima ili prijateljima, pa veliki broj tih epizoda više nisam ni vidio, inače bi kolekcija bila koliko-toliko veća.

9)Bio sam odustao. Prelazak iz osnovne škole u prvi razred gimnazije je bio šokantan, jer sam tad nekad upao u seniorski tim, pa je učenje u kombinaciji s treninzima dva puta dnevno utjecalo na to da sam stripove totalno zapostavio. Otkriće ove stranice sredinom 2007. je uvelike pomoglo mom vraćanju u svijet stripa.

10)Ispričavam se ovim putem svima onima koji od mene očekuju recke (prije svega texoljupcima), ali toliko sam stisnut fakultetom i ostalim obavezama da nemam vremena otipkati ni neku kraću recenziju. Valjda će od šestog mjeseca biti malo bolje.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 04/04/2013 : 22:53:07  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
3 boda - Cash: I see a darkness ALBUM TINO 1 tinton 11.03.2013 1 472 76%
2 boda - Pyongyang A Journey in North Korea ALBUM DRAQU 1 acestroke 22.03.2013 1 358 91%
1 bod - Teritorij NN LIB 40b Jerry Krause 06.03.2013 3 1923 61%

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 04/04/2013 : 23:11:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
3 boda - The Filth (Mali_Mate)
2 boda - Crne Planine Juzne Dakote (Opti)
1 bod - Rendzer je Izdajnik! (bjelolasica)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 05/04/2013 : 15:24:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
BLIC INTERVIEW 3 - acestroke



Koliko si recki do sada napisao?
oko 25 ili 30, tako nesto.

Koja ti je tvoja recka najdraža?

Najdraza moja recka mi je "Americka Odiseja", to je prva koju sam napisao za ovaj sajt, i ima najvise nostalgije.

Izdvoji par recenzenata čije radove posebno cijeniš.
PijaniPatak i Luca_Torelli

Koliko ti prosječno vremenski treba za jednu recku?
Odprilike par sati, ako neprekidno radim na njoj.

koji ti je najomiljenij strip junak?
Ken Parker.

Volis li Zagora?

Naravno, Zagora sam uvijek volio, u uvijek cu ga voliti, pogotovo sve epizode ispod broja (originala) 300.

Koliko su, po tvome mišljenju, recenzije bitne za ovaj sajt?
Recenzije su veoma bitne, jer nam daju novu perspektivu na novi strip ili epizodu, i istovremeno krase ovaj sajt misljenjima raznih stripofila (komentarima).

Koliko stripova imaš u kolekciji?

Odprilike 1500.

Jesi koji put u životu odustajao od stripa pa mu se vraćao ili je tvoj strip put pravocrtan?
Kad sam bio mali, nisam mogao da podnesem Ken Parkera. Sjecam se da sam u to doba davao 5 ili 10 Kenova za jednog Zagora. Danas mi je Ken omiljeni, i nema tih para za koje bi se ga kutarisao.

Nesto za kraj?
Stripovi.com FOREVER!

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 05/04/2013 : 21:42:37  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
BLIC INTERVIEW 4 - Jerry Krause



Koliko si recki do sada napisao?
Statistika kaze 35.

Koja ti je tvoja recka najdraža?
Definitivno "Beskonacni univerzumi". Malo bizarno, ali ideju za pisanje recke sam dobio na jednom pogrebu.

Izdvoji par recenzenata čije radove posebno cijeniš.
Dee je bezvremenski uzor, a zadivljuje i strast prema jednom junaku koju u Texovim reckama prenosi selanne.

Koliko ti prosječno vremenski treba za jednu recku?
Recke nikad ne pisem u komadu, vec potpuno rascjepkano. Nekad mi je trebalo i po mjesec dana za jednu, a sad 10-15 dana.

Koji ti je najomiljenij strip junak?
Teska li pitanja, ali eto onaj sijedi SF junak mi je faca.

Voliš li Zagora?
Volim.

Koliko su, po tvome mišljenju, recenzije bitne za ovaj sajt?
Jako su bitne. One su u biti dusa sajta kao jedan trajni dokument ljubitelja stripova.

Koliko stripova imaš u kolekciji?
Oko 700.

Jesi koji put u životu odustajao od stripa pa mu se vraćao ili je tvoj strip put pravocrtan?
Odustao na nekoliko godina, Nathan me vratio iz provalije na pravi put.

Nešto za kraj?
Vodite ljubav, pravite djecu, ne podlijezite medijima, cijenite moralne vrijednosti, opustajte se uz stripove i nek vas uvijek drzi nada u bolje sutra.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 05/04/2013 : 23:47:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
BLIC INTERVIEW 5 - Paro!


Koliko si recki do sada napisao?
Dvajs i neš sitno.

Koja ti je tvoja recka najdraža?
Sve ili metak. Ta jedino nešto i valja.

Izdvoji par recenzenata čije radove posebno cijeniš.
DeeCay, Mali_Mate, Jerry Krause, Luca Torelli, Jasko (koji rijetko kad piše, al eto).

Koliko ti prosječno vremenski treba za jednu recku?
Nekad dvajs minuta, nekad dva dana, ovisno o raspoloženju.

Koji ti je najomiljenij strip junak?
Kod ovakvih pitanja prvi mi na pamet uvijek padne Mr.No.

Voliš li Zagora?
Naravno da volim Zagora. Svi vole Zagora.

Koliko su, po tvome mišljenju, recenzije bitne za ovaj sajt?
Recenzije su dapače, vrlo bitne. Najviše mi je žao što se neki od većih poznavatelja stripa na forumu ustručavaju od pisanja tekstova, iz nekih samo sebi poznatih razloga.

Koliko stripova imaš u kolekciji?
Oko 1200, najviše Zagora.


Jesi koji put u životu odustajao od stripa pa mu se vraćao ili je tvoj strip put pravocrtan?
Odustah od stripa davne 2006. na kratko vrijeme, al se ubrzo vratih...I više nikad neću da ga izdam.

Nešto za kraj?
Može hladna piva. Hvala.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 06/04/2013 : 12:10:17  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
BLIC INTERVIEW 6 - PAJDO!



Koliko si recki do sada napisao?
Koja ti je tvoja recka najdraža?
Izdvoji par recenzenata čije radove posebno cijeniš.
Koliko ti prosječno vremenski treba za jednu recku?
koji ti je najomiljenij strip junak?
Voliš li Zagora?
Koliko su, po tvome mišljenju, recenzije bitne za ovaj sajt?
Koliko stripova imaš u kolekciji?
Jesi koji put u životu odustajao od stripa pa mu se vraćao ili je tvoj strip put pravocrtan?
Nešto za kraj?



1) Mislim 8
2) Dvoumim se između Tigra i Jokera, ali malu prednost bi dao Jokeru jer sam zaista guštao dok sam je pisao.
3) Svaki recenzent je za mene posebna biljka, koju treba zalivati da ne uvene. Strip scena je toliko mala, a strip kao vid umjetnosti toliko zanemaren od strane društva da tko god šta napiše o stripu za mene je neprocjenjivo blago.
Ako bi izabrao neke posebno izdvojio bi Malog Matu i Luccu Torrelia čiji su tekstovi jednostavno savršeni. Naravno šta bi recenzije bile bez neumornog dee-a ili optija (predobre recenzije za AF-a) kao i acea, kinga, sellanea, patka, (blentavog) bjelolasice (ovo je za onaj morbidni topic). Baš sam ih izdvojio nekoliko
4) Kako za koju, za neke 7 i više dana za neke dan dva ovisi o stripu.
5) Zagor
6) vidi pod 4)
7) Jako bitne s dodatkom da su i komentari na recenzije jednako bitne. Nema boljeg vodiča za čitanje ili kupnju nekoga stripa od recenzija.
8) 2500+
9) Jesam. Bilo je to na početku srednje škole kad su mi neke druge stvari bile bitnije (barem su se meni činile bitnijima). Srećom kratko je trajalo (nekih po godine) kada sam shvatio da je strip meni nešto jako važno u životu.
10) Za kraj bi pozvao još par ljudi da napišu koju recenziju. Konkretno mislim na jakija, nesvrstanog i Difoola za koje znam da imaju znanja o stripu i pisanju. Kao i sve druge koji žele nešto napisati da to i naprave


COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 06/04/2013 : 18:53:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
BLIC INTERVIEW 7 - King Warrior!



Koliko si recki do sada napisao?
69. Nisam seksualno opterecen!

Koja ti je tvoja recka najdraža?
Nijedna! S danasnje tacke gledista sve su teski shit.

Izdvoji par recenzenata čije radove posebno cijeniš.
Nevezano sa simpatijama koje gajim prema forumasima, Djole, Mate, Luca i Stinky su najbolje tekstualno potkovani.
Cijenim i radove od ljudi kao sto su Dee, Jerry, Mhejl i Patak. Njih cetvorica su vrhunski analiticari i prefekcionisti.

Koliko ti prosječno vremenski treba za jednu recku?
Vecinom samo nekoliko sati(1-2, ako uopste), sjednem za komp i odradim posao. Preporucio bih ostalim autorima da se ne pridrzavaju mog primjera.

koji ti je najomiljenij strip junak?


Voliš li Zagora?


Koliko su, po tvome mišljenju, recenzije bitne za ovaj sajt?
Bitne su uvijek sve dokle imaju svoju publiku koja ih cita.

Koliko stripova imaš u kolekciji?
Pun podrum.

Jesi koji put u životu odustajao od stripa pa mu se vraćao ili je tvoj strip put pravocrtan?
Imao sam slicnih kriza koje su trajale po nekoliko sati.

Nešto za kraj?
Odmaknite se od tipicnih struktura narativnog teksta u recenzijama, budite svoji i prepoznatljivi(originalni). Malo vise humora bi bilo dobro. Nema nista gore vec citati tekst koji je dug i dosadan.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 06/04/2013 : 20:44:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
BLIC INTERVIEW 8 - DeeCay!




Koliko si recki do sada napisao?
Vjerujem da se približavam broju od 400...

Koja ti je tvoja recka najdraža?
Pakao, ovako nabrzinu

Izdvoji par recenzenata čije radove posebno cijeniš.
Cijenim i ljubim vas sve - fale samo ljudi kojih više ne rade racke - djole, flamboyant soul...

Koliko ti prosječno vremenski treba za jednu recku?
Ovisi, od jednog sata do nekoliko dana, tjedana i mjeseci...

koji ti je najomiljenij strip junak?
Zagor

Voliš li Zagora?
Ne, to prepuštam Chicu. Samo ga volim čitati.

Koliko su, po tvome mišljenju, recenzije bitne za ovaj sajt?
Iznimno su bitne, ovdje postoji nevjerojatna baza tekstova, sigurno najveća na ovim prostorima i šire.

Koliko stripova imaš u kolekciji?
Manje od tisuću

Jesi koji put u životu odustajao od stripa pa mu se vraćao ili je tvoj strip put pravocrtan?
Probao sam sve varijante... Nema pravila

Nešto za kraj?
Pišite samo dobre recenzije! (da urednik ima manje posla!)

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 09/04/2013 : 11:36:21  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote

Prva razina - 3 boda
Rendžer je izdajnik! - 2 boda
Crne planine Južne Dakote - 1 bod

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 09/04/2013 : 11:37:20  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
dobra je ideja s intervjuima ali ne znam zašto su svima postavljana ista pitanja, nema veze bravo na trudu

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 09/04/2013 : 13:02:41  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Zato što je lakše smisliti 10 pitanja nego 100
Glavna ideja je bila zapravo da to budu usporedni interviewi, pa da se vidi kako naši recenzenti razmišljaju odgovarajući na ista pitanja., da vidimo u čemu se slažu u čemu ne, isl...Sve u svemu, hvala svima na odgovorima! Naravno, nisam poslao pitanja svima, neke sam sačuvao i za drugu rundu (da se baš ne ispucamo odmah)

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Maki_Mostar
New Member



Bosnia and Herzegovina
229 Posts

Member since 27/02/2013

Posted - 09/04/2013 : 14:13:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Maki_Mostar a Private Message  Reply with Quote
Evo glasovi:
3- Moriscov povratak TX LU 84-86 (bjelolasica)
2- Crne planine Južne Dakote AF SA 100 (Opti)
1- Rendžer je izdajnik! TX VEC 6/7 (bjelolasica)
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 09/04/2013 : 16:24:27  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

BLIC INTERVIEW 8 - DeeCay!




Koliko si recki do sada napisao?
Vjerujem da se približavam broju od 400...

Koja ti je tvoja recka najdraža?
Pakao, ovako nabrzinu

Izdvoji par recenzenata čije radove posebno cijeniš.
Cijenim i ljubim vas sve - fale samo ljudi kojih više ne rade racke - djole, flamboyant soul...

Koliko ti prosječno vremenski treba za jednu recku?
Ovisi, od jednog sata do nekoliko dana, tjedana i mjeseci...

koji ti je najomiljenij strip junak?
Zagor


Voliš li Zagora?
Ne, to prepuštam Chicu. Samo ga volim čitati.

Koliko su, po tvome mišljenju, recenzije bitne za ovaj sajt?
Iznimno su bitne, ovdje postoji nevjerojatna baza tekstova, sigurno najveća na ovim prostorima i šire.

Koliko stripova imaš u kolekciji?
Manje od tisuću

Jesi koji put u životu odustajao od stripa pa mu se vraćao ili je tvoj strip put pravocrtan?
Probao sam sve varijante... Nema pravila

Nešto za kraj?
Pišite samo dobre recenzije! (da urednik ima manje posla!)



Ozbiljno? Ovo boldano nije tipfeler? Ja mislio da je Deecayu Marty najomiljeniji, pa onda Nathan, pa tek onda svi ostali... : )
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 09/04/2013 : 16:53:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Good point, nagor.

I ja se to isto pitam...

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 09/04/2013 : 17:17:51  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
evo ni ja nisam mislio da mu je to najdraži lik, ali me nije toliko začudilo

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 09/04/2013 : 17:40:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Želim se umiliti ljudstvu na forumu, pa koristim jeftine trikove poput ovoga...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 09/04/2013 : 18:27:30  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Želim se umiliti ljudstvu na forumu, pa koristim jeftine trikove poput ovoga...



I tako se (Marty) misterija nastavlja... nikad nećemo saznati pravu istinu... : )
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 09/04/2013 : 23:32:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
I meni je Zagor najbolji lik
Zagor je jednostavno Zagor i kraj priče
Tek poslije njega dolaze Marti Misterija, Nathan Nevere, ostali Bonellijevci, francuzi...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 10/04/2013 : 00:29:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Ja ne mogu smislit Zagora.
eto..rekla sam konacno.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/04/2013 : 01:28:37  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote



Ban mjesec dana

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 10/04/2013 : 01:50:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo




Ban mjesec dana



pusti.. trebale su godine da to izbacim iz sebe

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 10/04/2013 : 04:20:40  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Mladjo, u tebe nismo ni sumnjali, a Just_Charlie treba taman mjesec dana da se upozna sa best of epizodoma Zagora i to je to... : )
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/04/2013 : 16:18:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
BLIC INTERVIEW 9 - PijaniPatak!


Koliko si recki do sada napisao?
9 komada

Koja ti je tvoja recka najdraža?
Okrutni Hawak (ali i Chico Story, Tin-Hinan i Dan Nezavisnosti)

Izdvoji par recenzenata čije radove posebno cijeniš.

Jerry Crause, Luca_Torelli i DeeCay su stilistički i analitčki otprilike trenutno najistaknutiji i njihove tekstove rado čitam.
Tu su takođe Mali_Mate, King Warrior i grofica varga. Kažem "istaknuti". Inače, svaki recenzent pojedinačno zaslužuje pohvalu i respect svakog živog forumaša.

Koliko ti prosječno vremenski treba za jednu recku?

Zavisi od epizode koju recenziram. Za "Hawaka" mi je trebalo otprilike 40-ak minuta u naletu inspiracije. No za poslednju mi je trebalo par dana kapiranja u kom smeru da se okrenem sa tekstom koji treba da ispišem. Ponekad inspiraciju treba iščupati "na silu".

koji ti je najomiljenij strip junak?
Tako mi svih bubnjeva Darkwooda, kakvo je to pitanje?

Voliš li Zagora?


Koliko su, po tvome mišljenju, recenzije bitne za ovaj sajt?
Recenzije i tekstovi su otprilike kamen temeljac ovog sajta, neki njegov lični pečat koji ga izdvaja od ostalih. Oni su i razlog zbog kojeg sam mu se priključio.

Koliko stripova imaš u kolekciji?
U osnovnoj školi oko 1000 komada da bi ih prodao negde na početku srednje škole. Da sam malo mlađi, sad bih ih proplakao. Sada, nakon 3 godine povratka u svet stripa moja polica sadrži jadnih 478 komada...Do 2014. nameravam da taj broj makar uduplam. Biće to masovna poseta aukcijama

Jesi koji put u životu odustajao od stripa pa mu se vraćao ili je tvoj strip put pravocrtan?

Srednja škola, kao što rekoh. Za vreme faksa sam dobio jaku potrebu za "lakšom" literaturom. I sada ne bih mogao da se "skinem" sa stripa, pa makar me žena ostavila

Nešto za kraj?

preveo Goran Kričković. Tekst interpretirali: Ljubiša Bačić, Nada Blam, Vlastimir Đuza Stoiljković i Nikola Simić. Magnetoskop: Nikola Mamić. Ton majstor: Dragan Momčilovič. Realizacija: Slavko Tatić

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
Page: of 172 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.83 seconds. Snitz Forums 2000