forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 613

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 09/05/2013 : 19:08:54  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bosancicigor

quote:
Originally posted by dsormaz1

http://www.vecernji.hr/vijesti/azapovic-je-umro-prirodnom-smrcu-a-ne-premlacivanja-clanak-549776






http://www.vecernji.hr/vijesti/nalaz-potvrdio-azapovic-je-umro-trovanja-tramadolom-clanak-550979
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5250 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 09/05/2013 : 21:30:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by tinton

@brni

Hajduk je možda i bio borben, ali da je bio odličan - nije, ok imali su punno udaraca, dvije stative, ali koliko su izgubljenih lopti imali?

Nego i meni se učinilo da su Zapad i Istok bili praktički prazni.



Ma dobro..odlican je s obzirom kako stvari stoje..sta se tice izgubljenih baluna u onakvoj jurnjavi to niti ne cudi..no 80% tih baluna je izgubia Caktas..ovaj sta je Okiju velikom znalcu baluna jucer jedan od boljih..


Ma naravno da nisam znalac,pogotovo zbog toga što niti ne pratim HNL,ali volim dobar nogomet pa kažem...jučer sam odgledao samo prvo poluvrijeme i vidio more izgubljenih lopti na jednoj i drugoj strani,a primjetio sam Caktaša samo zbog toga što je jedini pucao na gol kada mu se ukazala i najmanja prilika...svi ostali (izuzev Koluassia) previše petljaju jer idu rješavati situacije jedan na jedan a za takvo rješenje uopće nisu sposobni pa zbog toga i toliko izgubljenih lopti,a nekih izrađenih akcija i timskog rada uopće nije bilo. Bilo mi je to toliko ružno i negledljivo prvo poluvrijeme tako da mi niti nije žao što nema HNL-a na uobičajenim tv programima...
Kada bi na ovoj utakmici zbrojili pretrčane kilometre svih 22igrača na terenu dobili bi cifru koja je bar pet puta manja od nekog europskog prosjeka...da nebi krivo shvatio,ne kritiziram samo Hajduk,već općenito naš cijeli klupski nogomet jer meni je smješno kada ovakvu igru nazivaš borbenom i srčanom...ovakav nogomet je meni dosadan i negledljiv i mislim da svi ti igrači koji su preplačeni da igraju moraju pustiti mnogo više znoja pa bi i stadioni bili popunjeniji bez obzira na to tko s kim igra....
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/05/2013 : 11:00:51  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by bosancicigor

quote:
Originally posted by dsormaz1

http://www.vecernji.hr/vijesti/azapovic-je-umro-prirodnom-smrcu-a-ne-premlacivanja-clanak-549776






http://www.vecernji.hr/vijesti/nalaz-potvrdio-azapovic-je-umro-trovanja-tramadolom-clanak-550979



zanimljivo,kad je u pitanju smrt navijača Hajduka spreman si čak branit policiju i bivšeg udbaša.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 10/05/2013 : 11:50:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Svako bi se ušlagira analgeticima ako ga neko prethodno izrazbija.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 10/05/2013 : 14:56:35  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4454 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 10/05/2013 : 21:14:15  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
gledao sam utakmicu iz znatizelje, da vidim do koje amaterske razine je hajduk stigao. Opet mi se ovi iz obrane i Caktas cine nekako jos gori od ostatka. dosao sam do zakljucka da igraci iz hajdukove skole ne znaju osnovne stvari s loptom. Ovi sa strane jos nesto i znaju.Hajduk bi se po meni trebao orijentirati na kupnju igraca iz tudih skola, pa mozda i nesto bude. Kuasi je odlican. Onaj seljak Krsticevic ga je protiv dinama ostavio na klupi cijelu utakmicu, pod izgovorom da je premlad. sva sreca da je taj trenerski talog otisao. mozda je covjek OK privatno, ali nije za trenera u 1. ligi. Nadam se da nece osvojit kup, tako da ne sramote hajdukovo ime u Europi.
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 10/05/2013 : 23:19:08  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by bosancicigor

quote:
Originally posted by dsormaz1

http://www.vecernji.hr/vijesti/azapovic-je-umro-prirodnom-smrcu-a-ne-premlacivanja-clanak-549776






http://www.vecernji.hr/vijesti/nalaz-potvrdio-azapovic-je-umro-trovanja-tramadolom-clanak-550979



zanimljivo,kad je u pitanju smrt navijača Hajduka spreman si čak branit policiju i bivšeg udbaša.


Ja? Nikad!
Ali znamo li baš sve činjenice o tom slučaju?
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 10/05/2013 : 23:27:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
ne znamo, ali staci prsa znamo
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 10/05/2013 : 23:29:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

Svako bi se ušlagira analgeticima ako ga neko prethodno izrazbija.



tvoje uslagiranje neb bilo zanimljivo s obzirom kak se nasladjujes tudjoj smrti
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 10/05/2013 : 23:30:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
eeeeeeessss
Go to Top of Page

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 11/05/2013 : 01:04:52  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Zlotvor

Svako bi se ušlagira analgeticima ako ga neko prethodno izrazbija.



tvoje uslagiranje neb bilo zanimljivo s obzirom kak se nasladjujes tudjoj smrti



meni je recimo zanimljive kako opet uspijevaš iščitavati nepostojeće. daj nam objasni, kako si iz ovog Zlotvorovog posta zaključio da se naslađuje sa tuđom smrću??


Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 11/05/2013 : 01:21:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bosancicigor

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Zlotvor

Svako bi se ušlagira analgeticima ako ga neko prethodno izrazbija.



tvoje uslagiranje neb bilo zanimljivo s obzirom kak se nasladjujes tudjoj smrti



meni je recimo zanimljive kako opet uspijevaš iščitavati nepostojeće. daj nam objasni, kako si iz ovog Zlotvorovog posta zaključio da se naslađuje sa tuđom smrću??




bah
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 11/05/2013 : 01:25:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
igore, ti si samo mene zamjtio
zar ne primjcujs stupidna raznaranja utakmice?

strucnost??
Go to Top of Page

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 11/05/2013 : 01:30:30  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message  Reply with Quote
samo koincidencija. :)


Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 11/05/2013 : 11:16:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bosancicigor

meni je recimo zanimljive kako opet uspijevaš iščitavati nepostojeće. daj nam objasni, kako si iz ovog Zlotvorovog posta zaključio da se naslađuje sa tuđom smrću??

Ne zamaraj se.
Ionako mi je na ignoreu jer mi se ne da čitat njegove bljuvotine.

Usput, to kaže čovik koji se, ne tako davno, naslađiva nečijom smrću tako da...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/05/2013 : 11:45:28  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by bosancicigor

quote:
Originally posted by dsormaz1

http://www.vecernji.hr/vijesti/azapovic-je-umro-prirodnom-smrcu-a-ne-premlacivanja-clanak-549776






http://www.vecernji.hr/vijesti/nalaz-potvrdio-azapovic-je-umro-trovanja-tramadolom-clanak-550979



zanimljivo,kad je u pitanju smrt navijača Hajduka spreman si čak branit policiju i bivšeg udbaša.


Ja? Nikad!
Ali znamo li baš sve činjenice o tom slučaju?



to bi znali jedino da neko izvana napravi analizu

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 11/05/2013 : 12:27:40  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by bosancicigor

meni je recimo zanimljive kako opet uspijevaš iščitavati nepostojeće. daj nam objasni, kako si iz ovog Zlotvorovog posta zaključio da se naslađuje sa tuđom smrću??

Ne zamaraj se.
Ionako mi je na ignoreu jer mi se ne da čitat njegove bljuvotine.


Kako objasnjavas svoj bivsi potpis onda?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 11/05/2013 : 18:27:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by bosancicigor

meni je recimo zanimljive kako opet uspijevaš iščitavati nepostojeće. daj nam objasni, kako si iz ovog Zlotvorovog posta zaključio da se naslađuje sa tuđom smrću??

Ne zamaraj se.
Ionako mi je na ignoreu jer mi se ne da čitat njegove bljuvotine.


Kako objasnjavas svoj bivsi potpis onda?

O čemu ti

Trljam ruke.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 11/05/2013 : 19:22:47  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
nije bila provokacija, zezao sam se da nebi bilo zabune, ne sijećaš se svog potpisa koji se odnosi na ignore?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 12/05/2013 : 10:35:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

nije bila provokacija, zezao sam se da nebi bilo zabune, ne sijećaš se svog potpisa koji se odnosi na ignore?

Kroz maglu, ali znan na što misliš sad.
Tjah, zajebi to sve, ovako uštedin živce.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

dnevni boravak
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 26/07/2008

Posted - 12/05/2013 : 21:14:46  Show Profile Show Extended Profile  Send dnevni boravak a Private Message  Reply with Quote
Neka 0:0 da barem malo zaplaši prepotentnog seronju da pripremi ekipu malo bolje za ZG uzvrat.

I'm working on a dream Though sometimes it feels so far away
I'm working on a dream And I know it will be mine someday......
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16955 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 12/05/2013 : 21:58:42  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Malo po malo, igrat će Hajduk kao Dortmund :)
Tako šta izjavit, a nemat blage veze o trenerskom poslu može samo prepotentni seronja...
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 20/05/2013 : 21:59:13  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

kak god izgledalo msbluberi je zasluzio izbacivanje, moderatori gdje ste?, pa covjek se bavi politiziranjem, a to je zabranjeno

Mr. Kruger, radi se o tome da je politika namjerno uništila močni Hajduk. To se sve lipo vidilo dok se događalo i ništa se nije moglo uradit da se to spriječi. Pa kad se politika počela bavit nama, i to iznimno uspješno (klub je zaista uništen), zašto ja to ne mogu spomenit? Zar je istina u ovoj zemlji zabranjena (?), i šta bi ti napisao da je ovako neko iz Splita (političkom direktivom) na isti način namjerno uništio Dinamo (doveja ga na stanje u kojem je Hajduk),...bio bi skrušen i ljubazan zar ne?
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 21/05/2013 : 15:49:17  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Evo staviti ću ja kao Dinamovac kad vi Hajdukovci nećete
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hajduk/tabid/83/articleType/ArticleView/articleId/210777/Default.aspx

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 21/05/2013 : 15:57:25  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Evo staviti ću ja kao Dinamovac kad vi Hajdukovci nećete
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hajduk/tabid/83/articleType/ArticleView/articleId/210777/Default.aspx



Jedva cekas da izađe zar ne?


"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page
Page: of 613 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.73 seconds. Snitz Forums 2000