forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Vodič kroz moje aukcije
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

co11ector
Starting Member



34 Posts

Member since 25/11/2011

Posted - 14/05/2013 : 13:50:09  Show Profile Show Extended Profile  Send co11ector a Private Message
Ovo je informativni vodič kroz moje aukcije i objašnjenje kako ocjenjujem stripove:

5 - samo onaj strip koji nema nikakvu manu na sebi, nikakvu naljepnicu niti oštećenje-ako ima naljepnicu iza na bar kodu onda ga ocjenim sa ovom ocjenom ali napišem da ima naljepnicu

između -5 i 5 dam kada ne znam dali bi stripu dao 5 ili -5

-5 - strip koji ima sitno oštećenje /npr. ima manje utore od uvezivanja ili slabi trag od savijanja

4+ - strip koji ima malo vidljiviji trag od savijanja

4 - kad ima malo veće utore od savijanja ili naljepnicu na naslovnici

-4 - ako je malo oštećena naslovnica

3 i niže većinom i ne ocjenjujem i stavim ih od kune pa eto...

Ukoliko imate dodatnih pitanja u vezi mojih aukcija slobodno se javite na mail ili na pm

Uživajte i sretno...

https://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&header=0&Action=1&Name=&NameDesc=0&SearchTypeCriteria=OR&SearchTypeDesc=0&Seller=co11ector&Buyer=&City=&Country=&aucCategoryID=0&SearchTypeTime=0&SearchTypeTimeValue=0&SearchType=0&submit=Tra%9Ei

Edited by - co11ector on 14/05/2013 13:58:21

mister-no
Average Member



Slovenia
895 Posts

Member since 06/08/2004

Posted - 14/05/2013 : 16:34:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit mister-no's Homepage  Send mister-no a Private Message
kako ocijeniš glanc ili onog kojeg pročitaš?

Moje aukcije (kad su)
My website - Joomla - Blog


Go to Top of Page

co11ector
Starting Member



34 Posts

Member since 25/11/2011

Posted - 14/05/2013 : 17:24:15  Show Profile Show Extended Profile  Send co11ector a Private Message
Onog kojeg pročitam ocjenim sa -5 ukoliko je ostao neki trag od čitanja da je vidljiv, ukoliko ne onda ocjenim 5 a ocjenu glanc u principu ne dajem osim ako je strip u foliji tvornički...

https://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&header=0&Action=1&Name=&NameDesc=0&SearchTypeCriteria=OR&SearchTypeDesc=0&Seller=co11ector&Buyer=&City=&Country=&aucCategoryID=0&SearchTypeTime=0&SearchTypeTimeValue=0&SearchType=0&submit=Tra%9Ei
Go to Top of Page

mister-no
Average Member



Slovenia
895 Posts

Member since 06/08/2004

Posted - 14/05/2013 : 17:39:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit mister-no's Homepage  Send mister-no a Private Message
ako je u foliji ne znači da je glanc. imam iskustva. folija jedno štiti pred prahom, suncem...

Moje aukcije (kad su)
My website - Joomla - Blog


Go to Top of Page

co11ector
Starting Member



34 Posts

Member since 25/11/2011

Posted - 14/05/2013 : 18:51:25  Show Profile Show Extended Profile  Send co11ector a Private Message
Dobro ne odnosi se to npr. na Ludense ili Strip-agente koji budu u foliji a imaju utore itd., većinom se to odnosi na Libellusova izdanja koja su prije davali u foliji, ako je vidljivo izvana da strip ima oštećenje a i dalje je u foliji nije ni po meni glanc...
Dakle ako je strip u foliji meni je glanc ako je ravan i sve na oko dobro, ne mogu baš odgovarati ako je slučajno grešku napravio izdavač a ja to ne mogu vidjeti ukoliko ga detaljno ne pregledam ali ako to bude slučaj onda ćemo već nekako to rješiti ali mislim da to nije baš toliko česta pojava...

https://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&header=0&Action=1&Name=&NameDesc=0&SearchTypeCriteria=OR&SearchTypeDesc=0&Seller=co11ector&Buyer=&City=&Country=&aucCategoryID=0&SearchTypeTime=0&SearchTypeTimeValue=0&SearchType=0&submit=Tra%9Ei
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000