forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Mafest?!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 30/05/2013 : 15:53:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Nisam bio ni na jednom Mafestu, i sad mi je itekako žao.
Uvijek sam nekako računao dogodine ću, bit će još prilike i sve u tom smislu.
Pa je sasvim logično da sam popušio.
Ali hajde, recimo da sam optimist pa da će se jednog dana (kad-tad stvari moraju krenuti na bolje, valjda) i Mafest obnoviti.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 30/05/2013 : 16:48:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Uvjek mi je bilo fascinantno kad neko prica o necemu a nikad nije vidio to nesto ? I jos uz to on zna razlog zbog cega je to propalo ? Zanimljivo ... Naravno u ovom slucaju se to odnosilo na MaFest i kako neki ljudi koji su ti upratili negdje na forumu ili nesto slicno najvise pricaju o MaFestu i razlogu njegovog gasenja ... Tuzno ...
Cak bi rekao da je jednim djelom MaFest propao radi takvih ljudi. Bolje sutiti ako u nesto nisi upucen, nego bezveze baljezgati.

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/

Edited by - Garfield_Mo on 30/05/2013 16:49:21
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12454 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 30/05/2013 : 17:25:56  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Uvjek mi je bilo fascinantno kad neko prica o necemu a nikad nije vidio to nesto ? I jos uz to on zna razlog zbog cega je to propalo ? Zanimljivo ... Naravno u ovom slucaju se to odnosilo na MaFest i kako neki ljudi koji su ti upratili negdje na forumu ili nesto slicno najvise pricaju o MaFestu i razlogu njegovog gasenja ... Tuzno ...
Cak bi rekao da je jednim djelom MaFest propao radi takvih ljudi. Bolje sutiti ako u nesto nisi upucen, nego bezveze baljezgati.



ma nemoj. Nisam bio na Mafestu, išao bi jednom sigurno ako bi još postojao ali nema ga više.
Razlozi zašto ga nema više sam čuo do drugih forumaša koji su bili tamo, dosta toga sam pročitao i na ovom forumu, čak sam pročitao izjeva od Dadota itd.....pa sam donio svoj vlastiti sud, zašto ga više nema ili u čemu je problem, da ga više nema. A tu sigurno veliku ulogu igra i novac. I šta sad hočeš reči, da ako bi ja bio tamo (na Mafestu) , da bi sada drukčije pričao? Da bi sada mislio kako je razlog što nema više Mafesta nešto treče?

ma daaaaaaaj, dosta stvari propadne zbog novca.....uvijek je novac u pitanju, prijatelji se posvađaju zbog novca, rođaci,....ne kažem ja da je Dado htio taj novac uzeti za sebe (SAČUVAJ BOŽE) ili da se htio obogatiti sa tim festivalom,...nego kažem ( ai sam je to rekao u intervjuju), da ga grad Makarska nije dovoljno podupirao donacijom, da nije bilo interesa (čitaj novca) od strane turističke zajednice ili saveza ili nešto u vezi turizma, neki ured....ono na kraju ispada, ko da želi Dado na silu izvuuči neki novac od svih tih zajednica u stilu "pa ja želim dovesti 10+ gostiju iz cijele Europe a vi mi ne dajete dovoljno novca," pa ja sam siguran da bi mu dali novac ako bi ga bilo.....jebiga...a tako u makarskoj nije sve samo Strip festival, trebaju oni podupirati i druge stvari, npr netko je spomenuo bočarski savez itd....pa ne čitaju svi ljudi stripove, neke zabole stripovi pa ih zanima bočanje, tenis, treba urediti plažu, parkirališta, gradska svijetla, promjetne znakove, cestu, pločnike,....i nestane novca.....

I da Mafest je privlačan jer je uz more, jer su ljudi ljubazni, opušteni, dođu na druženje iz cijele bivše juge itd.....a tim ljudima ne treba puno, ne treba im 12 gostiju kada je veča gužva na terasi hotela ili na plaži nego na tribini,...ljudi idu u Makarsku se družiti nisu im toliko važne tribine, crtanja,.....i ja sam siguran, da bi onako neki skromniji Mafest festival mogao lijepo da živi i da bi isto tako puno ljudi došlo i da ima samo 2 gosta iz Italije npr....pa dođu ljudi na okupljanje, na piče, na druženje,.....čemu ustrajati na tim nekim gostima, tribinama,....kada to ljude ne zanima baš toliko.....

Zamislite da se radi o festivalu Piva npr i na terasi se toči pivo, ljudi piju pivo, druže se, razgovaraju, kupuju pivo itd...a organizator želi da svi uđu u dvoranu, gdje če neki profesor održati predavanje koliko ječma i hmelja je potrebno da se napravi pivo itd....
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26506 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 30/05/2013 : 17:45:39  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Euro,ti si genije
Zašto uopće na strip festival zvati goste crtače i pisce stripova,kad lijepo se svi možemo okupiti i potrošiti doniranu lovu(ma koliko malo je bilo)na žderu i pijaču.
A sad ozbiljno,Dado i ekipa su origanizirali Mafest od prvog dana i njihovo je razmišljanje je bilo da svake godine Mafest bude bolji a to ujedno znači i većeg i dužeg trajanja i više gostiju.Za to treba i više novaca a grad i ministarstvo nisu pratile taj rast nego su čak i smanjili iznos.E sad,da li je Mafest se trebao prilagoditi tim smanjenim novčanim sredstvima ili odustati odluka je bila na njima i samo na njima. Ionako su oni bili ti koji su svojim radom(volonterskim)omogučili a ja bi doša,potrošija novaca koliko bi već ima za tu priliku,ija,pija,zajebava se ,vidija ekipu i uvatija programa što me zanima i adio do slijedeće godine.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 30/05/2013 : 19:20:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Bitno je da si ti od nekoga cuo i procitao negdje na forumu ... Uzmi neke novine Express ili nesto slicno pa nam javi kakva je situacija u svijetu. Ti ces to znati iz prve ruke ...

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

Krscho
Junior Member



Croatia
378 Posts

Member since 19/06/2011

Posted - 30/05/2013 : 19:27:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Krscho a Private Message  Reply with Quote
Nije ni čudo da propo kada u ovom formatu nije mogo živjeti, nemoš cijeli tjedan imati strip festival u nas jer glavni gosti su oni iz Hrvastke ili barem 75% gostiju mafesta su bili hrvati. Takvi festivali u nas mogu zivjeti jedinu u trodnevnom pakaetu peta do nedjelje, kamoli icjeli tjedan, pogotovo u ovoj krizi da netko dlaje od Makarske cijeli tjedan potrosi samo da ode tamo, gluposti, to je bio nista drugo nego lokalizirani festival
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 30/05/2013 : 19:44:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
mafest je bio zakon
kapa do poda na onome sto je bilo
a onima iz politike koji kvalitetu i brend nisu znali prepoznati ide na vlastitu dušu, ali kao da je njih ikad bilo/će biti briga...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26506 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 30/05/2013 : 20:08:50  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Krscho
[to je bio nista drugo nego lokalizirani festival


Ako misliš da se lokalo u pravu si.Nisam vidio nikad ovako LOKALIZIRAN festival
A šta ima veze šta su večinom posjeteitelji iz HR?Zar to nije i normalno da je večina ljudi na nekom festivalu iz te države u kojoj je festival?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18755 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 30/05/2013 : 20:12:16  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
bio 2009-te i oduševio se svime....Makarskom, ljudima, stripovima.....ma svime...
šteta što je entuzijazam splasnuo, još je bilo potenciala...
Odgovornim kapu dole za 7 godina divnih strip okupljanja...šteta što okruženje Mafest nije prepoznalo kao jedno od
top manifestacija Makarske i okoline...
možde je sa manje novca trebalo napraviti vikend Mafest...petak,subota,nedjelja...sa manje gostiju i obaveza...
možda je prvi Mafest ipak ponovljiv....uskoro.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 30/05/2013 : 21:36:58  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
nisam nikad bio
svake godine kažem iduće...
i nikad

najviše mi je žao tih buvljaka stripova jer ne pijem i ne volim druženja :D tog tipa

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12454 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 30/05/2013 : 21:38:13  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Bitno je da si ti od nekoga cuo i procitao negdje na forumu ... Uzmi neke novine Express ili nesto slicno pa nam javi kakva je situacija u svijetu. Ti ces to znati iz prve ruke ...



umjesto što se praviš pametan, hajde ti objasni što je bio razlog "ukidanja" Mafesta kada misliš da ja nisam u pravu?
Objasni TI KOJI SI BIO TAMO, nama koji nismo bili tamo....
Koliko vidim ljudi se dosta slažu sa mnom da bi Mafest trebao biti tri dana sa manje gostiju umjesto 7 dana sa puno gostiju i pod gostiju mislim na strip crtače, scenariste,...a ne posjetitelje (njih naravno treba biti puno haha).
Ali što ja to znam, ti češ nam sigurno umeti bolje objasniti jer si bio tamo
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 30/05/2013 : 22:20:07  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Slažem se s gore spomenutim mišljenjima da je festival predugo trajao.Tri dana dešavanja bi bila idealna.Ja sam bio na dva prošla Mafesta.Prvi put sam skoknuo na jedan dan,u nedelju i shvatio sam da sam fulao.Drugi put sam došao s ženom na produženi vikend,noćio,malo češljao po dešavanjima vezanim za strip a malo skitao gradom i bilo je ugodno.Od forumaša jedino sam žiknuo globinjovu odurnu facu a imao sam i više nego ugodnu priliku upoznati jednog od heroja svoga djetinjstva - dedu Kerca.Vrijedilo je dolaziti i sigurno bih opet to uradio da festival ponovo zaživi i nikad više ne bih bio prisutan ispod dva dana (niti više od tri)...

Wtf?

Edited by - bagi on 30/05/2013 22:50:41
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 30/05/2013 : 22:20:45  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Nisam bio ni na jednom Mafestu, i sad mi je itekako žao.
Uvijek sam nekako računao dogodine ću, bit će još prilike i sve u tom smislu.

Isti slučaj i kod mene svake godine stalo nađem neku obvzu i mislim si "Ma neće Mafest pobjeći"

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2817 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 30/05/2013 : 22:37:32  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jang

samo vikend festival bio bi premalo za mene iz SLovenije, jer je ipak 600+km do Makarske....



Kad mi je sinko bio star 14 dana, bilo je to 2010, seo sam u auto u 04:00 petak ujutro i krenuo iz Maribora, bio u Makarskoj u 10:00, a otisao kuci u subotu ujutro. Dakle ca. 1200 km u negdje 24 sati. I vrijedilo je :).

Inace bio sam na 5 Mafesta, prosle godine sa porodicom cijeli tjedan..

Ne mogu prezaliti sto festivala vise nema. Slava Dariju na veke vekova. I bit cu tamo medju prvima ako opet bude.

Jack the Black.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/05/2013 : 22:38:18  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mike

quote:
Originally posted by jang

samo vikend festival bio bi premalo za mene iz SLovenije, jer je ipak 600+km do Makarske....



Kad mi je sinko bio star 14 dana, bilo je to 2010, seo sam u auto u 04:00 petak ujutro i krenuo iz Maribora, bio u Makarskoj u 10:00, a otisao kuci u subotu ujutro. Dakle ca. 1200 km u negdje 24 sati. I vrijedilo je :).

Inace bio sam na 5 Mafesta, prosle godine sa porodicom cijeli tjedan..

Ne mogu prezaliti sto festivala vise nema. Slava Dariju na veke vekova. I bit cu tamo medju prvima ako opet bude.





svete riči

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

cbarks
Junior Member

Slovenia
339 Posts

Member since 22/09/2002

Posted - 30/05/2013 : 23:39:29  Show Profile Show Extended Profile  Send cbarks a Private Message  Reply with Quote
Bio mislim da 5 puta. Kakva ludnica i provod!
Hvala svima koji su radili na festivalima!!
Da se sutra nastavlja evo me dole!!!

Momci hvala na svemu.

It´s a must for every serious collector!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 30/05/2013 : 23:52:29  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Ja se nekako nadan da će Mafesta ipak opet bit.
U bilo kakvon obliku, samo da ga bude.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 31/05/2013 : 14:19:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Krscho

Nije ni čudo da propo kada u ovom formatu nije mogo živjeti, nemoš cijeli tjedan imati strip festival u nas jer glavni gosti su oni iz Hrvastke ili barem 75% gostiju mafesta su bili hrvati. Takvi festivali u nas mogu zivjeti jedinu u trodnevnom pakaetu peta do nedjelje, kamoli icjeli tjedan, pogotovo u ovoj krizi da netko dlaje od Makarske cijeli tjedan potrosi samo da ode tamo, gluposti, to je bio nista drugo nego lokalizirani festival


Gluposti? Pa ne mogu vjerovati da jedan strip fan može napisao tako potcjenjivački post, al očito si outsider čim pišeš ovako nešto. I hladno i bez ikakvog pozitivnog prizvuka. Nije mi jasno zašto ti uopće pada na pamet napadati pokušaj održavanja pravog profesionalnog strip festivala? Koliko si puta bio dolje? Zašto bi uopće morao doći na tjedan dana, ako si mogao doći i na tri dana? O razlozima gašenja sigurno pojma nemaš... (doduše, i meni je tri, max 4 dana uvrh glave, al nije to poanta)

U biti, ovdje kod nas je uopće čudno što i nešto uopće prolazi, kad i sami čitatelji i fanovi stripa bojkotiraju ovakve susrete.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 31/05/2013 14:23:53
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 31/05/2013 : 15:41:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Ja se nekako nadan da će Mafesta ipak opet bit.
U bilo kakvon obliku, samo da ga bude.


I ja se nadam. Osim ako jaki ima kakvih internih informacija, budući da je otvorio topic, možda na nešto cilja?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26506 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 31/05/2013 : 15:45:44  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
ma fali mi Mafest i ovaj peti mjesec mi je nekako prazan a na faceu sam naša ovaj članak pa...

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 31/05/2013 : 16:18:10  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
jebeš Minken,nije to to

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12454 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 31/05/2013 : 16:32:58  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

jebeš Minken,nije to to



Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 01/06/2013 : 14:26:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Ako te zanima razlog obrati se ljudima koji su organizovali MaFest i pitaj njih, a ne pravit se pametan i misliti da sve znas. Nije sve crno i bijelo kako to ljudi prikazuju...
Vjerovatno ima x razloga zasto je prekinut MaFest, ali to ni ti ni ja ne znamo. Samo sto si ti ocito puno toga procitao po forumu stripovi.com gdje 90% ljudi nisu bili na MaFestu i ne znaju ni kako izgleda a stalno komentarisu sto je ovo ovako, a sto onako i oni znaju zasto je propao ...

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Bitno je da si ti od nekoga cuo i procitao negdje na forumu ... Uzmi neke novine Express ili nesto slicno pa nam javi kakva je situacija u svijetu. Ti ces to znati iz prve ruke ...



umjesto što se praviš pametan, hajde ti objasni što je bio razlog "ukidanja" Mafesta kada misliš da ja nisam u pravu?
Objasni TI KOJI SI BIO TAMO, nama koji nismo bili tamo....
Koliko vidim ljudi se dosta slažu sa mnom da bi Mafest trebao biti tri dana sa manje gostiju umjesto 7 dana sa puno gostiju i pod gostiju mislim na strip crtače, scenariste,...a ne posjetitelje (njih naravno treba biti puno haha).
Ali što ja to znam, ti češ nam sigurno umeti bolje objasniti jer si bio tamo


http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12454 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 01/06/2013 : 18:44:09  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Ako te zanima razlog obrati se ljudima koji su organizovali MaFest i pitaj njih, a ne pravit se pametan i misliti da sve znas. Nije sve crno i bijelo kako to ljudi prikazuju...
Vjerovatno ima x razloga zasto je prekinut MaFest, ali to ni ti ni ja ne znamo. Samo sto si ti ocito puno toga procitao po forumu stripovi.com gdje 90% ljudi nisu bili na MaFestu i ne znaju ni kako izgleda a stalno komentarisu sto je ovo ovako, a sto onako i oni znaju zasto je propao ...

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Bitno je da si ti od nekoga cuo i procitao negdje na forumu ... Uzmi neke novine Express ili nesto slicno pa nam javi kakva je situacija u svijetu. Ti ces to znati iz prve ruke ...



umjesto što se praviš pametan, hajde ti objasni što je bio razlog "ukidanja" Mafesta kada misliš da ja nisam u pravu?
Objasni TI KOJI SI BIO TAMO, nama koji nismo bili tamo....
Koliko vidim ljudi se dosta slažu sa mnom da bi Mafest trebao biti tri dana sa manje gostiju umjesto 7 dana sa puno gostiju i pod gostiju mislim na strip crtače, scenariste,...a ne posjetitelje (njih naravno treba biti puno haha).
Ali što ja to znam, ti češ nam sigurno umeti bolje objasniti jer si bio tamo





što te uhvatila panika?
Samo opušteno.
Znači ni ti ne znaš a bio si tamo
Ali kako onda znaš, da ja ne znam pravi razlog, kada ni ti ne znaš koji je pravi razlog?
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 01/06/2013 : 20:37:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
Ja ću samo reći... svi vi koji tu sada imate razne scenarije, prihvatite se posla pa da vidimo koliko ćete biti uspješni.


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000