forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Mafest?!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 01/06/2013 : 22:47:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Zbog cega mislis da ti znas pravi razlog, a ne znas ni kako to izgleda, samo si mozda nekad vidio slike, niti poznajes ljude koji su to organizovali, niti si kad pricao s njima pa da su ti oni nesto rekli u vezi toga ???
Ja moram reci da sam imao cast upoznati citavu ekipu i cak ucestovati u nekim stvarima i sigurno sam puno bolje upoznat u vezi svega nego ti i sigurno nije zbog tih stvari sto ti navodis ...


quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Ako te zanima razlog obrati se ljudima koji su organizovali MaFest i pitaj njih, a ne pravit se pametan i misliti da sve znas. Nije sve crno i bijelo kako to ljudi prikazuju...
Vjerovatno ima x razloga zasto je prekinut MaFest, ali to ni ti ni ja ne znamo. Samo sto si ti ocito puno toga procitao po forumu stripovi.com gdje 90% ljudi nisu bili na MaFestu i ne znaju ni kako izgleda a stalno komentarisu sto je ovo ovako, a sto onako i oni znaju zasto je propao ...

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Bitno je da si ti od nekoga cuo i procitao negdje na forumu ... Uzmi neke novine Express ili nesto slicno pa nam javi kakva je situacija u svijetu. Ti ces to znati iz prve ruke ...



umjesto što se praviš pametan, hajde ti objasni što je bio razlog "ukidanja" Mafesta kada misliš da ja nisam u pravu?
Objasni TI KOJI SI BIO TAMO, nama koji nismo bili tamo....
Koliko vidim ljudi se dosta slažu sa mnom da bi Mafest trebao biti tri dana sa manje gostiju umjesto 7 dana sa puno gostiju i pod gostiju mislim na strip crtače, scenariste,...a ne posjetitelje (njih naravno treba biti puno haha).
Ali što ja to znam, ti češ nam sigurno umeti bolje objasniti jer si bio tamo





što te uhvatila panika?
Samo opušteno.
Znači ni ti ne znaš a bio si tamo
Ali kako onda znaš, da ja ne znam pravi razlog, kada ni ti ne znaš koji je pravi razlog?


http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12454 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 01/06/2013 : 22:50:28  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spiderman

Ja ću samo reći... svi vi koji tu sada imate razne scenarije, prihvatite se posla pa da vidimo koliko ćete biti uspješni.



tako je!
Eto sada prilike, da bi se ovakav festival preselio negdje u Istru npr.....
Istra bi bila pogodna zbog blizine Italije, Slovenije,Zagreba, Rijeke,Austrije, a ni Bih nije tako daleko....

Znači Mafest vam je pokazao kako se to radi, pošto ga više nema to ne znači, da ne bi negdje drugdje netko drugi mogao isto tako napraviti.
Recimo u Puli?
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12454 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 01/06/2013 : 22:51:28  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Zbog cega mislis da ti znas pravi razlog, a ne znas ni kako to izgleda, samo si mozda nekad vidio slike, niti poznajes ljude koji su to organizovali, niti si kad pricao s njima pa da su ti oni nesto rekli u vezi toga ???
Ja moram reci da sam imao cast upoznati citavu ekipu i cak ucestovati u nekim stvarima i sigurno sam puno bolje upoznat u vezi svega nego ti i sigurno nije zbog tih stvari sto ti navodis ...


quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Ako te zanima razlog obrati se ljudima koji su organizovali MaFest i pitaj njih, a ne pravit se pametan i misliti da sve znas. Nije sve crno i bijelo kako to ljudi prikazuju...
Vjerovatno ima x razloga zasto je prekinut MaFest, ali to ni ti ni ja ne znamo. Samo sto si ti ocito puno toga procitao po forumu stripovi.com gdje 90% ljudi nisu bili na MaFestu i ne znaju ni kako izgleda a stalno komentarisu sto je ovo ovako, a sto onako i oni znaju zasto je propao ...

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Bitno je da si ti od nekoga cuo i procitao negdje na forumu ... Uzmi neke novine Express ili nesto slicno pa nam javi kakva je situacija u svijetu. Ti ces to znati iz prve ruke ...



umjesto što se praviš pametan, hajde ti objasni što je bio razlog "ukidanja" Mafesta kada misliš da ja nisam u pravu?
Objasni TI KOJI SI BIO TAMO, nama koji nismo bili tamo....
Koliko vidim ljudi se dosta slažu sa mnom da bi Mafest trebao biti tri dana sa manje gostiju umjesto 7 dana sa puno gostiju i pod gostiju mislim na strip crtače, scenariste,...a ne posjetitelje (njih naravno treba biti puno haha).
Ali što ja to znam, ti češ nam sigurno umeti bolje objasniti jer si bio tamo





što te uhvatila panika?
Samo opušteno.
Znači ni ti ne znaš a bio si tamo
Ali kako onda znaš, da ja ne znam pravi razlog, kada ni ti ne znaš koji je pravi razlog?





whatever.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 01/06/2013 : 22:52:55  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Spiderman

Ja ću samo reći... svi vi koji tu sada imate razne scenarije, prihvatite se posla pa da vidimo koliko ćete biti uspješni.



tako je!
Eto sada prilike, da bi se ovakav festival preselio negdje u Istru npr.....
Istra bi bila pogodna zbog blizine Italije, Slovenije,Zagreba, Rijeke,Austrije, a ni Bih nije tako daleko....

Znači Mafest vam je pokazao kako se to radi, pošto ga više nema to ne znači, da ne bi negdje drugdje netko drugi mogao isto tako napraviti.
Recimo u Puli?


Istra i Kvarner ne dolazi u obzir, ako će se raditi na obali onda to mora biti dalmacija

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12454 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 01/06/2013 : 22:55:24  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Spiderman

Ja ću samo reći... svi vi koji tu sada imate razne scenarije, prihvatite se posla pa da vidimo koliko ćete biti uspješni.



tako je!
Eto sada prilike, da bi se ovakav festival preselio negdje u Istru npr.....
Istra bi bila pogodna zbog blizine Italije, Slovenije,Zagreba, Rijeke,Austrije, a ni Bih nije tako daleko....

Znači Mafest vam je pokazao kako se to radi, pošto ga više nema to ne znači, da ne bi negdje drugdje netko drugi mogao isto tako napraviti.
Recimo u Puli?


Istra i Kvarner ne dolazi u obzir, ako će se raditi na obali onda to mora biti dalmacija



zašto?
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/06/2013 : 01:44:57  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Spiderman

Ja ću samo reći... svi vi koji tu sada imate razne scenarije, prihvatite se posla pa da vidimo koliko ćete biti uspješni.



tako je!
Eto sada prilike, da bi se ovakav festival preselio negdje u Istru npr.....
Istra bi bila pogodna zbog blizine Italije, Slovenije,Zagreba, Rijeke,Austrije, a ni Bih nije tako daleko....

Znači Mafest vam je pokazao kako se to radi, pošto ga više nema to ne znači, da ne bi negdje drugdje netko drugi mogao isto tako napraviti.
Recimo u Puli?





depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/06/2013 : 01:48:20  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Spiderman

Ja ću samo reći... svi vi koji tu sada imate razne scenarije, prihvatite se posla pa da vidimo koliko ćete biti uspješni.



tako je!
Eto sada prilike, da bi se ovakav festival preselio negdje u Istru npr.....
Istra bi bila pogodna zbog blizine Italije, Slovenije,Zagreba, Rijeke,Austrije, a ni Bih nije tako daleko....

Znači Mafest vam je pokazao kako se to radi, pošto ga više nema to ne znači, da ne bi negdje drugdje netko drugi mogao isto tako napraviti.
Recimo u Puli?


Istra i Kvarner ne dolazi u obzir, ako će se raditi na obali onda to mora biti dalmacija



tako je


depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12454 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 02/06/2013 : 08:26:50  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Spiderman

Ja ću samo reći... svi vi koji tu sada imate razne scenarije, prihvatite se posla pa da vidimo koliko ćete biti uspješni.



tako je!
Eto sada prilike, da bi se ovakav festival preselio negdje u Istru npr.....
Istra bi bila pogodna zbog blizine Italije, Slovenije,Zagreba, Rijeke,Austrije, a ni Bih nije tako daleko....

Znači Mafest vam je pokazao kako se to radi, pošto ga više nema to ne znači, da ne bi negdje drugdje netko drugi mogao isto tako napraviti.
Recimo u Puli?










Što fali Puli?
Zar nisu Pula i Split slične (ono iz Rimskog doba i to....) a i Pula je puno veča nego Makarska.....
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12454 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 02/06/2013 : 08:29:12  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
uživajte!

https://www.google.com/search?q=pula&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=1-WqUfzkA4KBtAaq5IGIBw&sqi=2&ved=0CG4QsAQ&biw=1600&bih=796
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37807 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 02/06/2013 : 08:59:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

http://youtu.be/aW6-NrCaujA

;)



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 02/06/2013 : 12:13:15  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Spiderman

Ja ću samo reći... svi vi koji tu sada imate razne scenarije, prihvatite se posla pa da vidimo koliko ćete biti uspješni.



tako je!
Eto sada prilike, da bi se ovakav festival preselio negdje u Istru npr.....
Istra bi bila pogodna zbog blizine Italije, Slovenije,Zagreba, Rijeke,Austrije, a ni Bih nije tako daleko....

Znači Mafest vam je pokazao kako se to radi, pošto ga više nema to ne znači, da ne bi negdje drugdje netko drugi mogao isto tako napraviti.
Recimo u Puli?


Istra i Kvarner ne dolazi u obzir, ako će se raditi na obali onda to mora biti dalmacija



zašto?



To ti jekao da možeš raditi festival filma u SAD-u, ali ga ti odlučiš raditi u Afganistanu

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 02/06/2013 : 19:46:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message  Reply with Quote
Kod makarske se sve bilo poklopilo, veliki broj istinskih stripasa sa par vrhunskim organizatora i s ljudima koji vjerojatno vec imaju debelo stvorene radne navike... i plus da svi imaju volje to radit bez kune.... Di ces to jos nac? U bajci, mada ne virujen!

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign

Edited by - Rico on 02/06/2013 19:46:53
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 02/06/2013 : 19:48:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message  Reply with Quote
Euro, imas prijatelju ljudi koji jednostavno žele uvijek bolje i bolje, ne jebu kompromise i to je ok

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9341 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 02/06/2013 : 21:51:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by tinton


Istra i Kvarner ne dolazi u obzir, ako će se raditi na obali onda to mora biti dalmacija



zašto?



To ti jekao da možeš raditi festival filma u SAD-u, ali ga ti odlučiš raditi u Afganistanu



I dalje nisi objasnio svoju izjavu.

Mislim da lokacija nije toliko bitna koliko dobra organizacija a to je Mafest očito imao. Meni je nažalost kao studentu u vrijeme zadnjih kolokvija bio Mafest malo van puta tako da nisam bio nijednom. Naravno, ne možeš dugo radit nešto samo na entuzijazmu bez potpore, pogotovo od onih koji mogu imati koristi od takve manifestacije.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 02/06/2013 : 22:25:17  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by tinton


Istra i Kvarner ne dolazi u obzir, ako će se raditi na obali onda to mora biti dalmacija



zašto?



To ti jekao da možeš raditi festival filma u SAD-u, ali ga ti odlučiš raditi u Afganistanu



I dalje nisi objasnio svoju izjavu.



šta se ne možeš više ni zezat ovdje? ali još uvijek stojim iza toga da je Dalmacija bolja za ovo

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 03/06/2013 : 18:15:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Šteta što ga više nema i što grad Makarska, Ministarstvo kulture i ostali ne mogu (ne žele) pratiti ambicije organizatora. Sjećam se da sam Gastonu nakon trećeg MAFEST-a rekao da ako ovako nastavi da će za desetak godina na festivalu gostovati 50 svjetski poznatih crtaća i scenarista i 1000 nas ljubitelja stripa. Sudeći po posljednjem sedmom festivalu i nisam loše prognozirao.
Bilo je to sedam godina prekrasnih uspomena, od ludih druženja sa forumašima, do upoznavanja legendi iz svoje mladosti i sve to na jednom prekrasnom mjestu. Žao mi je svih koji slično misle, a nisu bili u mogućnosti navratiti.

A sad, da li bi se festival mogao vratiti u okvire prvog ili drugog, sa npr dva gosta, jednim crtačem i jednim scenaristom?! Pa bi, vjerujem bez problema što se tiče organizacije i financija, a forumašima bi bilo super, bilo bi puno druženja, razgovora, zabave, ali to bi u neku ruku bilo poražavajuće ako pogledamo u što se je MAFEST pretvorio zadnjih godina i da poznati autori sami zovu i pitaju mogu li doći.

Što se mene tiče, meni je i ove godine bio MAFEST, u neku ruku. Otišao sam dole u dalmaciju sa punom torbom stripova koji su se nagomilali za čitanje, obišli smo puno gradića i otoka i odlično se proveli. Makarsku sam zbog nostalgije zaobilazio u širokom luku.
Najbliže sam došao da Gradca, da sa Renkyjem popijem kavu!


Evo jedne fotke sa Mljeta. Ipak nisam čitao Texa na toj stijeni, to je samo bilo poziranje, jer malo dalje u hladu je ležaljka!






Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000