forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Pravilno postavljanje aukcija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

jaki
Advanced Member



Croatia
26500 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 20/11/2012 : 18:30:53  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ajde ljudi nije tako teško ko šta mislite.Postavite te aukcije u podgrupe kojima strip pripada a ne da u strip albume nalazim gomilu strip revija.
Najbolje da sve aukcije stavimo pod zagor bonelli

Ja sam fetišist papira!

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 20/11/2012 : 20:13:54  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message  Reply with Quote
Ma, ne znaju neki, šta imaju
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2313 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 21/11/2012 : 00:31:22  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message  Reply with Quote
Ja uglavnom što me zanima,stavim na pretraživanje,jer gotovo uvijek nisu sve stvari tamo gdje bi trebale biti,i otkad sam član oduvjek je tako,neki novi npr.ne znaju,a nekima se jednostavno ne da zafrkavati s detaljnim postavljanjem aukcija.Ja nisam puno toga prodavao na ovim aukcijama,ali uvijek proučim prije prodaje što piše o pojedinom predmetu,koji su sve nazivi i u koju grupu pripada,tako da ga je i lakše naći na pretraživanju,skroz mi je razumljivo da oni koji imaju puno predmeta male vrijednosti ne gube previše vremena oko toga.

#!??
Go to Top of Page

hua
Average Member



Serbia
768 Posts

Member since 04/01/2003

Posted - 25/11/2012 : 01:28:30  Show Profile Show Extended Profile  Send hua a Private Message  Reply with Quote
Julia i dalje nema kategoriju.... a raste.
Go to Top of Page

hua
Average Member



Serbia
768 Posts

Member since 04/01/2003

Posted - 09/06/2013 : 21:38:41  Show Profile Show Extended Profile  Send hua a Private Message  Reply with Quote
Pored Demiana ili Breda Barona koji su vec klasifikovani u pretrazivacu aukcija, ima definitivno serijala koji zasluzuju kategoriju. Tu je i Prica od Darkvuda uz Juliju koja ima vec 32 broja ne racunajuci 9 hrvatskih.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26500 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 09/06/2013 : 22:39:16  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
ostali Bonelli nije dovoljan?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

hua
Average Member



Serbia
768 Posts

Member since 04/01/2003

Posted - 10/06/2013 : 01:10:40  Show Profile Show Extended Profile  Send hua a Private Message  Reply with Quote
:)
To je i posebna tema.
Meni bi lično bilo bolje da se nešto promeni jer postoje 2 generalna Bonelli polja:



Bonelli - Ostali
http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&header=0&Action=1&Name=&NameDesc=0&SearchTypeCriteria=OR&SearchTypeDesc=0&Seller=&Buyer=&City=&Country=&aucCategoryID=3&SearchTypeTime=0&SearchTypeTimeValue=0&SearchType=0&submit=Tra%9Ei



Bonelli
http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&header=0&Action=1&Name=&NameDesc=0&SearchTypeCriteria=OR&SearchTypeDesc=0&Seller=&Buyer=&City=&Country=&aucCategoryID=3&SearchTypeTime=0&SearchTypeTimeValue=0&SearchType=0&submit=Tra%9Ei


Trebalo bi izbrisati jedanu od ove dve generalne opcije ili ih "merge"-ovati. Ovako mogu Juliu i neke druge junake naći u obe. Verovatno je "Bonelli" kategorija (druga od dve koje sam pomenuo) zamišljena kao nadskup (super set) svih bonelli stripova, ali nije dobro kod (code) pretraživača isprogramiran.

A čak i da nije napravljena ova zbrka, opet Julia koje već ima u 41 svesci i biće je sve više zaslužuje svoju kategoriju za razliku od Breda Barona koji je ograničen na 24 ako se ne varam, a ima svoje polje u listi.

Edited by - hua on 10/06/2013 01:20:19
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26500 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 10/06/2013 : 08:53:02  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
slažem se.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37805 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 10/06/2013 : 11:29:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

zanimljivo i kako se u kategoriji Bonelli nađu i Betmen Godina prva i Superstrip... :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000