forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 613

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 18/07/2013 : 19:07:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Sretno Hajduku nadam se bar 3:0 za Hajduk.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 18/07/2013 : 19:52:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
naprijed makedonci:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 18/07/2013 : 19:56:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Zasto ne igra KIš?!!!
Ova uefa je u kurcu sad su ponistili Turcima kaznu i Hajduk nije vise nositelj u trecem pretkolu... ma nabijem ih koji se kurac predomišljaju.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 18/07/2013 : 20:05:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Turci znaju bolje lobirat.
Mah, sve te što namištaju triba poslat u najnižu diviziju pa ćeš vidit kako će se opametit.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 18/07/2013 : 21:25:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Evo Kvasinu će sad razapet u medijima i čiča miča gotova je priča...

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 18/07/2013 : 21:27:35  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

Evo Kvasinu će sad razapet u medijima i čiča miča gotova je priča...


Nema šanse.

Inače, jako glup potez. I ja san mu lipo zabeštima.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 18/07/2013 21:30:56
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 18/07/2013 : 22:12:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Kolika je dioptrija u ovog linijskog majke ti mile...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 18/07/2013 : 22:35:00  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Jedan glup potez i utakmica je otušla ukrivo a na kraju je ipak dobar rezultat kako je moglo ispast.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 18/07/2013 : 23:19:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Pa ja nisam mogao doći sebi cijelu utakmicu.
Kakva sramota onako odigrati
Sreća sto je zavrsilo 2:1 trebalo je biti 2:2
Da oni jedva jedvimice dobiju igrace koji igraju za 50 eura, koji obilaze splitske kafiće uvecer dan prije utakmice...
Ajmo analiza tko je sada kriv?
Tramvaj liga u kojoj Hajduk igra?
Sudac?
Gledatelji?
Teren?
Tlak zraka?
Mamić?
Puno je toga utjecalo na ovakvu igru Hajduka protiv kluba u Makedonskoj selendri od 1000 stanovnika koji je 2 dana putovao busom!!
Ali naravno kontra mraku, kontra sili nareslo je ka iz vode i trkalo do europskih selendra sramotiti hrvatski nogomet.
Moze ih sramota biti kako su ginuli za dres koji nose.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 18/07/2013 : 23:53:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
http://www.index.hr/sport/clanak/tudor-zadovoljan-cestitam-svojoj-momcadi-bilo-je-zastrasujuce-igrati-u-ovom-ambijentu/689849.aspx

Sta sam rekao??
Kriv je teren njima je propadao a makedoncima nije koji panj
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/07/2013 : 00:03:17  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Pa ja nisam mogao doći sebi cijelu utakmicu.
Kakva sramota onako odigrati
Sreća sto je zavrsilo 2:1 trebalo je biti 2:2
Da oni jedva jedvimice dobiju igrace koji igraju za 50 eura, koji obilaze splitske kafiće uvecer dan prije utakmice...
Ajmo analiza tko je sada kriv?
Tramvaj liga u kojoj Hajduk igra?
Sudac?
Gledatelji?
Teren?
Tlak zraka?
Mamić?
Puno je toga utjecalo na ovakvu igru Hajduka protiv kluba u Makedonskoj selendri od 1000 stanovnika koji je 2 dana putovao busom!!
Ali naravno kontra mraku, kontra sili nareslo je ka iz vode i trkalo do europskih selendra sramotiti hrvatski nogomet.
Moze ih sramota biti kako su ginuli za dres koji nose.





depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/07/2013 : 00:04:08  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
baš imaju šta sramotit . takav kvalitet lige svit još nije vidija


depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4454 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 19/07/2013 : 16:05:03  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
ako hajduk slučajno prođe dalje, čekaju ih gruzijci koji će im uvalit 5,6 komada. bolje da ispadnu i da se jadni više ne sramote.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 19/07/2013 : 16:55:33  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
a šta je tu bilo sramotno?zar ste očekivali da ovi mladi momci pobijeđuju sve redom ko od šale?zar nisu bili bolji i glupo primili gol i unili nervozu u ostatak utakmice?zar na kraju ipak nisu pobijedili?zar se nema odigrati još jedna utakmica u kojoj se mogu pokazati u boljem svjetlu od ovoga?
ajde lipo odjebite od Hajduka i pustite momke da igraju pa makar ispali iz europe i bili 7 u ligi.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8236 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 19/07/2013 : 17:12:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

baš imaju šta sramotit . takav kvalitet lige svit još nije vidija






Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8236 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 19/07/2013 : 17:14:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

a šta je tu bilo sramotno?zar ste očekivali da ovi mladi momci pobijeđuju sve redom ko od šale?zar nisu bili bolji i glupo primili gol i unili nervozu u ostatak utakmice?zar na kraju ipak nisu pobijedili?zar se nema odigrati još jedna utakmica u kojoj se mogu pokazati u boljem svjetlu od ovoga?



+1
Svaka ti je na svom mistu.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 19/07/2013 : 17:50:05  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Odbijen zahtjev Hajduka za odgodu utakmice s Rijekom

Hajduk je tražio odgodu utakmice s Rijekom, koja je na programu ove nedjelje, ali je nije dobio jer nije imao potporu većine klubova. Ovu odluku potvrdio nam je povjerenik za natjecanje Josip Brezni. Naime, DINAMO, DINAMO II-LOKOMOTIVA,DINAMO III- RIJEKA, ISTRA i DINAMO IV-Hrvatski dragovoljac odlučili su ne dati potporu ovom zahtjevu Hajduka, koji je kao razlog za odgodu naveo koncert Rogera Watersa, zakazan za utorak. Hajduku je trebala potpora šest klubova, ali ostao je za jedan pristanak prekratak.

Dakle, Hajduk i Rijeka igraju u nedjelju u 19 sati, a za tu prigodu na zapadnoj tribini bit će posebno ograđen prostor u kojemu će biti smješteni gostujući navijači, pripadnici Armade, s obzirom da se ispred juga već počela graditi bina za spomenuti koncert.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 19/07/2013 : 17:52:52  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Još uvijek se ne zna ni sudbina drugog derbija, onog u narednom kolu kojeg bi na Kantridi trebali igrati Rijeka i Dinamo. Rijeka u četvrtak 25. srpnja gostuje u Walesu, a Dinamo bi u naredni utorak trebao odigrati prvu utakmicu 3. pretkola Lige prvaka. Ukoliko Dinamo svoju europsku utakmicu ne prebaci za srijedu, vjerojatno će se i ta utakmica prebaciti za neki kasniji termin.
------------------------------
Vidit ćemo kako će disati u ovom slučaju Istra,Dinamo II i Dinamo IV?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 19/07/2013 : 18:03:53  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

a šta je tu bilo sramotno?zar ste očekivali da ovi mladi momci pobijeđuju sve redom ko od šale?zar nisu bili bolji i glupo primili gol i unili nervozu u ostatak utakmice?zar na kraju ipak nisu pobijedili?zar se nema odigrati još jedna utakmica u kojoj se mogu pokazati u boljem svjetlu od ovoga?
ajde lipo odjebite od Hajduka i pustite momke da igraju pa makar ispali iz europe i bili 7 u ligi.




razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7232 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 19/07/2013 : 18:27:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

a šta je tu bilo sramotno?zar ste očekivali da ovi mladi momci pobijeđuju sve redom ko od šale?zar nisu bili bolji i glupo primili gol i unili nervozu u ostatak utakmice?zar na kraju ipak nisu pobijedili?zar se nema odigrati još jedna utakmica u kojoj se mogu pokazati u boljem svjetlu od ovoga?
ajde lipo odjebite od Hajduka i pustite momke da igraju pa makar ispali iz europe i bili 7 u ligi.

Sve je ovo ok sto si napisao i slazem se s tim, ali sto si nasao solit pamet adrianu koji je ovdje na forumu jedan od najvjernijih Hajdukovaca. Covjek je frustriran zbog silne nagomilane nemoci naseg kluba svih ovih godina, i ja sam frustriran pa ga shvacam. Da si ovo uputio Tonki onda bi bilo sve ok.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 19/07/2013 : 18:47:12  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Nenavijaći Hajduka me ne nerviraju. Navijači(?) me nerviraju kad počnu kukat nakon prve slabije utakmice i sve bacat u vodu.Ne valja ovo ništa,kako Mamić može,jedan vlasnik i druge pizdarije.
Bit će slabih utakmica,bit će poraza,bit će ispadanja ali mi moramo dati podršku ovom i ovakvom Hajduku(i svi ostali navijači koji vole nogomet a i ostali građani),jer ovo je veće od samo jednog osrednjeg hrvatskog nogometnog kluba.
Čovjek je sve napisa:
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hajduk/tabid/83/articleType/ArticleView/articleId/215939/Default.aspx
I tu su investitori, financijski analitičari, marketinški stručnjaci, brend menadžeri i ostala biznišnjad u posve neporecivom pravu. Hajduk je uvijek bio više od družine nogometaša, oduvijek klub-simbol: za vrijeme kurbe Auštrije i Karađorđevića simbol hrvatskog narodnjaštva, za vrijeme Drugog svjetskog rata simbol antifašizma, za vrijeme Titove Jugoslavije i Tuđmanove Hrvatske simbol splitskog i dalmatinskog identiteta, i konačno, u vrijeme imperijalnog kapitalizma, simbol javnog dobra - općeg, svačijeg i narodnog.

Zato je bitka za Hajduk danas mnogo važnija od bitke za jedan propali nogometni klubić iz kvalifikacija za Europsku ligu. Zato je – bez obzira je li vam Hajduka pola pizde mlake vode, ili pun kurac – u bitci za splitski klub važno izabrati stranu. Jednako je to, naime, bitka za javno dobro kao i bitka za Marjan ili za javne plaže.

To hoće li Hajduk ostati mali, amaterski, luzerski ali naš, splitski, vječno drugi u prvenstvu i vječno u kvalifikacijama za Europsku ligu, ili će mu neki konjokradica usuti milijardu eura, kupiti Neymara, Messija i Ronalda, obnoviti stadion i donijeti kantu Lige prvaka, izbor je potpuno isti kao izbor između naših pučkih Bačvica, javne i besplatne plaže za svakoga, ili Bačvica kao privatne hotelske plaže nekog čudovišnog resorta na Katalinića brigu.

A to, jebiga, nije bitka koju umjesto nas treba voditi konobar u Grašinom restoranu.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 21/07/2013 : 20:59:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
cestitke Hajduku na borbenosti! bili ste vecinu tekme dobri.
inace nista posebno od nijedne ekipe.
ps. jel ono bjese ruka i penal za Rijeku u zadnjim minutama?

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 21/07/2013 : 22:38:19  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Normalno da je bija penal,kad ste se navikli na kriterije suđenja od lani
Prije bi triba biti koji crveni za vas.Ispribivali ste nas ko zadrani.
By the way,Hajduk je bija puno bolji a još je bolji kad se pogleda koliko novca je uloženu u Rijeku a kOLiko u Hajduka.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16954 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 21/07/2013 : 23:01:10  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Ovaj Hajduk nakon puno vremena liči na nešto...
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 21/07/2013 : 23:02:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ajde prekinite vise srat i kukat stalno, jednom u zivotu priznajte slabost i nemoc.
Vas da dobije Barcelona 10:0 krivili bi suce, novac i ko zna sta vec ne.
Dosadni ste vise s tim jadikovanjem!!
Go to Top of Page
Page: of 613 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.09 seconds. Snitz Forums 2000