forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 613

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/07/2013 : 00:12:00  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
koji q čitaš topic ako su ti dosadni?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 22/07/2013 : 00:39:23  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Tonka24:
Mi ne kukamo nego se radujemo ovakvom Hajduku a ti slobodno lijeći svoje komplekse na Dinamovim topicima.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4454 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 22/07/2013 : 09:07:13  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Nenavijaći Hajduka me ne nerviraju. Navijači(?) me nerviraju kad počnu kukat nakon prve slabije utakmice i sve bacat u vodu.Ne valja ovo ništa,kako Mamić može,jedan vlasnik i druge pizdarije.
Bit će slabih utakmica,bit će poraza,bit će ispadanja ali mi moramo dati podršku ovom i ovakvom Hajduku(i svi ostali navijači koji vole nogomet a i ostali građani),jer ovo je veće od samo jednog osrednjeg hrvatskog nogometnog kluba.
Čovjek je sve napisa:
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hajduk/tabid/83/articleType/ArticleView/articleId/215939/Default.aspx
I tu su investitori, financijski analitičari, marketinški stručnjaci, brend menadžeri i ostala biznišnjad u posve neporecivom pravu. Hajduk je uvijek bio više od družine nogometaša, oduvijek klub-simbol: za vrijeme kurbe Auštrije i Karađorđevića simbol hrvatskog narodnjaštva, za vrijeme Drugog svjetskog rata simbol antifašizma, za vrijeme Titove Jugoslavije i Tuđmanove Hrvatske simbol splitskog i dalmatinskog identiteta, i konačno, u vrijeme imperijalnog kapitalizma, simbol javnog dobra - općeg, svačijeg i narodnog.

Zato je bitka za Hajduk danas mnogo važnija od bitke za jedan propali nogometni klubić iz kvalifikacija za Europsku ligu. Zato je – bez obzira je li vam Hajduka pola pizde mlake vode, ili pun kurac – u bitci za splitski klub važno izabrati stranu. Jednako je to, naime, bitka za javno dobro kao i bitka za Marjan ili za javne plaže.

To hoće li Hajduk ostati mali, amaterski, luzerski ali naš, splitski, vječno drugi u prvenstvu i vječno u kvalifikacijama za Europsku ligu, ili će mu neki konjokradica usuti milijardu eura, kupiti Neymara, Messija i Ronalda, obnoviti stadion i donijeti kantu Lige prvaka, izbor je potpuno isti kao izbor između naših pučkih Bačvica, javne i besplatne plaže za svakoga, ili Bačvica kao privatne hotelske plaže nekog čudovišnog resorta na Katalinića brigu.

A to, jebiga, nije bitka koju umjesto nas treba voditi konobar u Grašinom restoranu.

Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4454 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 22/07/2013 : 09:10:56  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
sve si dobro rekao, ali ja bi htio da hajduk bar jednom nešto napravi u Europi, pa me živcira činjenica da ispadnu prije Gospe svako ljeto. Jednostavno klub ne zaslužuje takve navijače s ovakvim rezultatima. Ne živi se od povijesti, jer će se i ona jednom zaboravit.
quote:
Originally posted by jaki

Nenavijaći Hajduka me ne nerviraju. Navijači(?) me nerviraju kad počnu kukat nakon prve slabije utakmice i sve bacat u vodu.Ne valja ovo ništa,kako Mamić može,jedan vlasnik i druge pizdarije.
Bit će slabih utakmica,bit će poraza,bit će ispadanja ali mi moramo dati podršku ovom i ovakvom Hajduku(i svi ostali navijači koji vole nogomet a i ostali građani),jer ovo je veće od samo jednog osrednjeg hrvatskog nogometnog kluba.
Čovjek je sve napisa:
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hajduk/tabid/83/articleType/ArticleView/articleId/215939/Default.aspx
I tu su investitori, financijski analitičari, marketinški stručnjaci, brend menadžeri i ostala biznišnjad u posve neporecivom pravu. Hajduk je uvijek bio više od družine nogometaša, oduvijek klub-simbol: za vrijeme kurbe Auštrije i Karađorđevića simbol hrvatskog narodnjaštva, za vrijeme Drugog svjetskog rata simbol antifašizma, za vrijeme Titove Jugoslavije i Tuđmanove Hrvatske simbol splitskog i dalmatinskog identiteta, i konačno, u vrijeme imperijalnog kapitalizma, simbol javnog dobra - općeg, svačijeg i narodnog.

Zato je bitka za Hajduk danas mnogo važnija od bitke za jedan propali nogometni klubić iz kvalifikacija za Europsku ligu. Zato je – bez obzira je li vam Hajduka pola pizde mlake vode, ili pun kurac – u bitci za splitski klub važno izabrati stranu. Jednako je to, naime, bitka za javno dobro kao i bitka za Marjan ili za javne plaže.

To hoće li Hajduk ostati mali, amaterski, luzerski ali naš, splitski, vječno drugi u prvenstvu i vječno u kvalifikacijama za Europsku ligu, ili će mu neki konjokradica usuti milijardu eura, kupiti Neymara, Messija i Ronalda, obnoviti stadion i donijeti kantu Lige prvaka, izbor je potpuno isti kao izbor između naših pučkih Bačvica, javne i besplatne plaže za svakoga, ili Bačvica kao privatne hotelske plaže nekog čudovišnog resorta na Katalinića brigu.

A to, jebiga, nije bitka koju umjesto nas treba voditi konobar u Grašinom restoranu.

Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 22/07/2013 : 10:53:17  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

sve si dobro rekao, ali ja bi htio da hajduk bar jednom nešto napravi u Europi, pa me živcira činjenica da ispadnu prije Gospe svako ljeto. Jednostavno klub ne zaslužuje takve navijače s ovakvim rezultatima. Ne živi se od povijesti, jer će se i ona jednom zaboravit.
quote:
Originally posted by jaki

Nenavijaći Hajduka me ne nerviraju. Navijači(?) me nerviraju kad počnu kukat nakon prve slabije utakmice i sve bacat u vodu.Ne valja ovo ništa,kako Mamić može,jedan vlasnik i druge pizdarije.
Bit će slabih utakmica,bit će poraza,bit će ispadanja ali mi moramo dati podršku ovom i ovakvom Hajduku(i svi ostali navijači koji vole nogomet a i ostali građani),jer ovo je veće od samo jednog osrednjeg hrvatskog nogometnog kluba.
Čovjek je sve napisa:
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hajduk/tabid/83/articleType/ArticleView/articleId/215939/Default.aspx
I tu su investitori, financijski analitičari, marketinški stručnjaci, brend menadžeri i ostala biznišnjad u posve neporecivom pravu. Hajduk je uvijek bio više od družine nogometaša, oduvijek klub-simbol: za vrijeme kurbe Auštrije i Karađorđevića simbol hrvatskog narodnjaštva, za vrijeme Drugog svjetskog rata simbol antifašizma, za vrijeme Titove Jugoslavije i Tuđmanove Hrvatske simbol splitskog i dalmatinskog identiteta, i konačno, u vrijeme imperijalnog kapitalizma, simbol javnog dobra - općeg, svačijeg i narodnog.

Zato je bitka za Hajduk danas mnogo važnija od bitke za jedan propali nogometni klubić iz kvalifikacija za Europsku ligu. Zato je – bez obzira je li vam Hajduka pola pizde mlake vode, ili pun kurac – u bitci za splitski klub važno izabrati stranu. Jednako je to, naime, bitka za javno dobro kao i bitka za Marjan ili za javne plaže.

To hoće li Hajduk ostati mali, amaterski, luzerski ali naš, splitski, vječno drugi u prvenstvu i vječno u kvalifikacijama za Europsku ligu, ili će mu neki konjokradica usuti milijardu eura, kupiti Neymara, Messija i Ronalda, obnoviti stadion i donijeti kantu Lige prvaka, izbor je potpuno isti kao izbor između naših pučkih Bačvica, javne i besplatne plaže za svakoga, ili Bačvica kao privatne hotelske plaže nekog čudovišnog resorta na Katalinića brigu.

A to, jebiga, nije bitka koju umjesto nas treba voditi konobar u Grašinom restoranu.




Ovo nije reka Jaki nego Dežulović.
Zašto klub ne zaslužuje navijače????
Ako ih je ikad zasluživa, zaslužuje ih danas.
Bez obzira na rezultat.
Ispadanje prije velike gospe, pa šta?
Evo prije par godina smo igrali evropu do 11-og miseca, i šta nan je dobra ta evropa donila?
Svaguši i njegovoj ekipi je donila. Ibričiću je donila. Navijačima koji kurca ne razume je donila trenutno zadovoljstvo.
Al šta je Hajduk ima od toga svega skupa???
Više je vridila ona jedna utakmica protiv Intera nego svih 6 utakmica odigranih u EL.

Hajduk je na pravome putu, a koliko će taj pravi put izgenerirat dobrih rezulata tek ćemo vidit.
Mene ovo šta se dešava u Rijeci ne privlači ni najmanje.Rađe ću gladat Mujana, Mikanovića, Pašalića, Kalinića, Jozinovića i Kiša nego Tomečaka, Benka, Brezovca, Alispahića i Pokrivača, ili do jučer kod nas Sharbinija, Tomasova, Jerteca i Vejića.
Mislin da ovih 5 nabrojanih ima primanja ka kompletni Hajdukov kadar, a kako se i jučer vidilo, opet smo bili bolji.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4454 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 22/07/2013 : 12:35:10  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
ja ne vjerujem da je hajduk na pravom putu, jer će već nagodinu prodat one koji nešto valjaju i tako svake godine isto.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 22/07/2013 : 12:48:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
pa hajduk ima ukupno skuplje igrace od Rijeke. 22 naprema 19 miliona prema onom transfermarketu.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 22/07/2013 : 13:19:52  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Misliš,igrače koji više vrijede ali ne igrače koji su bolje plaćeni.
Vi ste krenuli putem koji mi se ne sviđa(instant uspjeh-premda uspjeha lani nije bilo) a vama će biti dobar sve dok se ulijevaju svježe pare u klub.Ako to stane,vrlo je vjerovatna propast kluba.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 22/07/2013 : 13:21:55  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

pa hajduk ima ukupno skuplje igrace od Rijeke. 22 naprema 19 miliona prema onom transfermarketu.


Ja nisan pisa o vridnosti igrača, odnosno o visinama njihovih odšteta.
Pišen o plaćama
Upravo u tome grmu i leži zec.
Mi smo recimo plaćali Buljata, Jerteca i Vejića cca 700-800k eura godišnje a njihova vridnost je bila 0 kuna, eura, tolara, drahmi.
Milić, Mikanović, Mujan, Pašalić zajedno koštaju(O plaći pričamo) 100k eura godišnje, a vridnost in je 1M eura. Sutra možda i 10M eura.
Odšteta i vrijednos igrača i njegova plaća su različite stvari. Valjda kužiš razliku.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 22/07/2013 : 13:27:39  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

ja ne vjerujem da je hajduk na pravom putu, jer će već nagodinu prodat one koji nešto valjaju i tako svake godine isto.


A koji je pravi put?
Opet dat Tomasovu i Šarbinijima 200-300k godišnje za drugo misto, samo umisto 15 će bit 12 bodova razlike na kraju?
Pa GNK je po riječima velikog gazde pun ko brod pa opet svake godine proda 3-4 najjača igrača.
Kako misliš da Hajduk može zadržavat svoje igrače???
Pa Borussija Dortmund ili Valencija nemogu zadržat svoje igrače.
Ja ne vidin tragediju ako ćemo svake godine prodat 1-2 igrača.
Naravno pod pretpostavkon da se ti igrači utepe na način da sa lovon dobivenon za njih onima koji ostaju i to zaslužuju povećaš plaće, a onda dobrin skautingon za 5 puta manju lovu dovedeš igrača koji će ako ne odma, već naredne sezone igrat u prvoj momčadi.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 22/07/2013 : 13:31:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Normalno da je bija penal,kad ste se navikli na kriterije suđenja od lani
Prije bi triba biti koji crveni za vas.Ispribivali ste nas ko zadrani.
By the way,Hajduk je bija puno bolji a još je bolji kad se pogleda koliko novca je uloženu u Rijeku a kOLiko u Hajduka.


pa ako igrac takne rukom loptu u sesnaestercu onda je to penal. a nije sudjen.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 22/07/2013 : 13:35:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by mamlaz

pa hajduk ima ukupno skuplje igrace od Rijeke. 22 naprema 19 miliona prema onom transfermarketu.


Ja nisan pisa o vridnosti igrača, odnosno o visinama njihovih odšteta.
Pišen o plaćama
Upravo u tome grmu i leži zec.
Mi smo recimo plaćali Buljata, Jerteca i Vejića cca 700-800k eura godišnje a njihova vridnost je bila 0 kuna, eura, tolara, drahmi.
Milić, Mikanović, Mujan, Pašalić zajedno koštaju(O plaći pričamo) 100k eura godišnje, a vridnost in je 1M eura. Sutra možda i 10M eura.
Odšteta i vrijednos igrača i njegova plaća su različite stvari. Valjda kužiš razliku.



pa placa nije ono o cemu ja pricam vec o tome da Hajduk ima prema transfermarketu jacu momcad od Rijeke.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4454 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 22/07/2013 : 13:40:19  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
mislim da trenutno hajduku fali bar jedan iskusan i kreativan vezni igrač i jedan isto takav u obrani, a ostali nek budu hajdukova dica.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 22/07/2013 : 13:55:17  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

mislim da trenutno hajduku fali bar jedan iskusan i kreativan vezni igrač i jedan isto takav u obrani, a ostali nek budu hajdukova dica.


upravo mu to nedostaje, kreacija (prema naprijed su skoro nule)...svi su igrači djeca božja, zar ima veze tko je otkud i kakve boje kože?

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 22/07/2013 : 14:11:29  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by adriano

mislim da trenutno hajduku fali bar jedan iskusan i kreativan vezni igrač i jedan isto takav u obrani, a ostali nek budu hajdukova dica.


upravo mu to nedostaje, kreacija (prema naprijed su skoro nule)...svi su igrači djeca božja, zar ima veze tko je otkud i kakve boje kože?



Bas tako..da igra 11 Kouassija ali da su momci kako triba, da se boru i da nisu preplaceni meni dosta..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 22/07/2013 : 14:16:58  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by adriano

mislim da trenutno hajduku fali bar jedan iskusan i kreativan vezni igrač i jedan isto takav u obrani, a ostali nek budu hajdukova dica.


upravo mu to nedostaje, kreacija (prema naprijed su skoro nule)...svi su igrači djeca božja, zar ima veze tko je otkud i kakve boje kože?



Bas tako..da igra 11 Kouassija ali da su momci kako triba, da se boru i da nisu preplaceni meni dosta..



baš to

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 22/07/2013 : 15:10:27  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by mamlaz

pa hajduk ima ukupno skuplje igrace od Rijeke. 22 naprema 19 miliona prema onom transfermarketu.


Ja nisan pisa o vridnosti igrača, odnosno o visinama njihovih odšteta.
Pišen o plaćama
Upravo u tome grmu i leži zec.
Mi smo recimo plaćali Buljata, Jerteca i Vejića cca 700-800k eura godišnje a njihova vridnost je bila 0 kuna, eura, tolara, drahmi.
Milić, Mikanović, Mujan, Pašalić zajedno koštaju(O plaći pričamo) 100k eura godišnje, a vridnost in je 1M eura. Sutra možda i 10M eura.
Odšteta i vrijednos igrača i njegova plaća su različite stvari. Valjda kužiš razliku.



pa placa nije ono o cemu ja pricam vec o tome da Hajduk ima prema transfermarketu jacu momcad od Rijeke.


Ako ti o tome pričaš, onda pričaš sam sa sobom jer vridnost igrača niko nije spominja.
Kad se kaže da neko ima jeftiniju momčad misli se na iznos koji je potreban za plaće na misečnom/godišnjen nivou.
Vridnost igrača na transfermarktu je nešto sasvin drugo, a opet je pokazatelj onoga šta zastupamo u ovoj raspravi Jaki i ja.
Dakle, mi imamo jeftiniju momčad koja vridi više od Rijekine i zbog toga smatran da je Hajduk na boljen putu nego je to Rijeka koja skupo plaća igrače koji imaju malu tržišnu vrijednost.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 22/07/2013 : 15:34:03  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

mislim da trenutno hajduku fali bar jedan iskusan i kreativan vezni igrač i jedan isto takav u obrani, a ostali nek budu hajdukova dica.


Pa imamo ozlijeđenog Andrijaševića.Nije baš preiskusan ali u HNL on bi nam dao ono što nam fali.A jučer su nam povrijeđena dvojica ponajboljih s balunom pa smo imali više od igre.
Mjesta za napredak ima,sezona je duga i ja bi bija zadovoljan sa izborenom europom ove godine.A u kupu što Bog da,tj. uzet ono što nam se i ako ponudi.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 22/07/2013 : 15:35:00  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

mislim da trenutno hajduku fali bar jedan iskusan i kreativan vezni igrač i jedan isto takav u obrani, a ostali nek budu hajdukova dica.



Ovo je upravo ono šta mi najviše diže živce kad krene priča o Hajduku.
Ne ti osobno, nago ovaj stav.
Mislin, otkrija si toplu vodu.
Hajduku ne tribaju 2 igrača kako ti kažeš, nego bar 5-6 igrača.
Ali nema novaca i jednostavno ovu priču triba zaboravit.
Nije uopće bitno jesu li hajdukova dica ili nisu. Bitno je da ih mi možemo platit.
I koga bi to Hajduk moga dovest?
Jel ti stvarno oćeš ponovno Šarbinije i Tomasove u ekipi?
Koga ćemo dovest?
Hrvoja Štroka?

Hajduk u Andrijaševiću, Sušiću, čak i Caktašu, a prije svega u Pašaliću ima kreacije sasvin dovoljno i ja san zadovoljan kako Hajduk trenutno igra.
Kažen trenutno, jer se nadan da će kako se budu uigravali igrat još bolje, ali prizivat nekakve iskusnjare ka riješenje mi je suludo.
Hajduk je dobrin dijelon tu di je baš zbog plaćanja tih iskusnoh koji su priko kurca igrali utakmice za velike novce.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4454 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 22/07/2013 : 16:11:12  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
ja se nadam da će nešto bit od tih mladih koje spominješ. Meni se zasad svidio samo Kuasi.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 22/07/2013 : 16:45:22  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

ja se nadam da će nešto bit od tih mladih koje spominješ. Meni se zasad svidio samo Kuasi.


Kuasi ima potencijala i već sad odskače, ali mi se čini da će s njin tribat posebno radit jer pokazuje neke stvari koje mi se baš i ne sviđaju.
Zna bit sebičan, često drži glavu u podu ka Carević i bez obzira šta nije da nismo navikli u HNL-u, preteatralan je u padovima nakon najmanjeg kontakta.
Meni Pašalić recimo izgleda ka igrač s najviše potencijala. Nisan ga puno gleda, al već činjenica da igra isto sa obe noge i zna kvalitetno prominit stranu puno znači. Ima mi nešto u načinu na koji igra, neznan kako bi ti to objasnija.
Mikanović mi se čini ka igrač koji bi moga imat dobru karijeru.
Kiš je još uvik potencijal, i ova sezona će pokazat oće li bit igrač ili neće. Ja nekako mislin da oće, i da će na kraju sezone bit na baren 15-ak golova(u svin natjecanjima)
Milić je isto tako veliki potencijal, i lani je do ozljede igra fenomenalno. Drugi dio sezone nakon povratka je bija loš, al ove godine mislin da će pokazat šta može.
Jozo je solidan bek za naše prilike, a nije ni on "star".
Anđelković se pokazuje ka pravo pojačanje.
Ovi mladi ka šta je Mujan i Tomičić mi se čine motorični igrači kakve Hajduk baš do sada nije ima.
Čak i ovi Maglica pokazuje da može bit koristan. Jedini se zna zagradit, otrest igrača s leđe, a evo daje i golove. Samo jebi ga mi smo se i Kaliniću smijali.

Po meni ova ekipa može puno, samo je triba pametno vodit a čini mi se da Tudor s njima dobro radi.
Neznan kako ti, al ja san se nagleda kendavanja baluna na "sidrune" Deranju, Baturinu, Krpana, Bulu, Vučka, Paraibu, i to mi se više ne gleda.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4454 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 22/07/2013 : 17:03:40  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
to nema govora. ovo je korak naprijed u odnosu na nabijanja lopte kod recimo Vulica i Space.
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by adriano

ja se nadam da će nešto bit od tih mladih koje spominješ. Meni se zasad svidio samo Kuasi.


Kuasi ima potencijala i već sad odskače, ali mi se čini da će s njin tribat posebno radit jer pokazuje neke stvari koje mi se baš i ne sviđaju.
Zna bit sebičan, često drži glavu u podu ka Carević i bez obzira šta nije da nismo navikli u HNL-u, preteatralan je u padovima nakon najmanjeg kontakta.
Meni Pašalić recimo izgleda ka igrač s najviše potencijala. Nisan ga puno gleda, al već činjenica da igra isto sa obe noge i zna kvalitetno prominit stranu puno znači. Ima mi nešto u načinu na koji igra, neznan kako bi ti to objasnija.
Mikanović mi se čini ka igrač koji bi moga imat dobru karijeru.
Kiš je još uvik potencijal, i ova sezona će pokazat oće li bit igrač ili neće. Ja nekako mislin da oće, i da će na kraju sezone bit na baren 15-ak golova(u svin natjecanjima)
Milić je isto tako veliki potencijal, i lani je do ozljede igra fenomenalno. Drugi dio sezone nakon povratka je bija loš, al ove godine mislin da će pokazat šta može.
Jozo je solidan bek za naše prilike, a nije ni on "star".
Anđelković se pokazuje ka pravo pojačanje.
Ovi mladi ka šta je Mujan i Tomičić mi se čine motorični igrači kakve Hajduk baš do sada nije ima.
Čak i ovi Maglica pokazuje da može bit koristan. Jedini se zna zagradit, otrest igrača s leđe, a evo daje i golove. Samo jebi ga mi smo se i Kaliniću smijali.

Po meni ova ekipa može puno, samo je triba pametno vodit a čini mi se da Tudor s njima dobro radi.
Neznan kako ti, al ja san se nagleda kendavanja baluna na "sidrune" Deranju, Baturinu, Krpana, Bulu, Vučka, Paraibu, i to mi se više ne gleda.

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 22/07/2013 : 17:46:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

ako hajduk slučajno prođe dalje, čekaju ih gruzijci koji će im uvalit 5,6 komada. bolje da ispadnu i da se jadni više ne sramote.



nije bas tak, gruzijci?, oprostri na komentaru, ali nisu li to neki manje jaki protivnici ?
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 22/07/2013 : 18:56:17  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
http://www.index.hr/sport/clanak/najbolji-igrac-hajduka-protekle-sezone-izvrijedjao-tudora-i-otisao-u-juznu-koreju-/690493.aspx

još jedan kvalitetan igrač napustil klub. Ali samo da nisu s njim na gubitku.

@nesvrstani
pored nabrojanog fali Kouassiju i igra glavom (a napadač je) kao i smirivanje (štopanje) lopte u prijemu. Ali je mlad i ima vremena da to istrenira.

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 22/07/2013 : 19:05:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
http://sportske.jutarnji.hr/rasprodaja-na-poljudu-vukovic-bijelima--oprasta-100-000-eura-i-leti-za-juznu-koreju-/1115850/

Jadnog li kluba s ovakvim amaterima koji ih vode...
I onda se žale kako nema para, kako Mamić prodaje panjeve za milijune, kako u repki nema nijedan hajdukovac... ma vi bi dali guzice da imate Mamića... osvojili bi odavno Ligu prvaka.
Go to Top of Page
Page: of 613 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.36 seconds. Snitz Forums 2000