forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 613

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 28/07/2013 : 23:44:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

ma i cijelu utakmicu su provocirali nije mi jasno kakav je to bojkot kad su navijaci ipak dosli


jesu,došli su navijači hajduka,ali koliko sam vidio,jug je bio prazan...ja ne dolazim iz principa...80 kuna karta...nije zbog love,nego za dišpet...a s torcidom nema nikakve veze već kusur godina...tako da su mi bili smiješni neki koji su čekali službenu objavu bojkota pa će vidjeti oće li ići ili ne...da braća SKAPAVAJU OD GLADI I NEMAJU LOVE JOŠ BI I RAZUMIO toliku cijenu...i sad ti usporedi hajdukov zapad koji je 80 kn i splitovu bilo koju tribinu...a glede transparenta...glupo je,ali tko zna šta je zapravo bilo...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 28/07/2013 : 23:45:32  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Ist, pit - Hajduk Split..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 29/07/2013 : 00:00:46  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
bilo je oko deset ljudi na jugu

ako neko zeli navijat za hajduka, super, ali za to postoji jug

da je skupo je, ali svima je jednako

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/07/2013 : 00:11:17  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Na tribinama debilana.
Ono šta je važnije, na terenu vrhunski.
Anđelković je za sada pokaza je pravo pojačanje.
Možda i najbolji igrač u ovih par utakmica od početka sezone.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 29/07/2013 : 00:19:37  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
jozinovic mi se cinio najbolji, iako nisam najbolje vidio od debila koji su mi skretali pozornost

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 29/07/2013 : 12:20:16  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Nije mi jasno kakvi to sve kreteni navijaju za Hajduk, pripiti (a ionako imaju polupismene face), blesavi sa glazurom klošarije. Od samog početka su počeli radit nerede, prvo nasuprot nas a onda i na našoj zapadnoj tribini. Ko je te profile uopče pustija na utakmicu, zgadili su nam cilu večer. Jasno je zašto ih tiraju na svim Europa mečevima, zadnji su to uradili Makedonci, a u zadnje vrime nesmiju ni na Poljud. Ovi stariji ljudi oko mene su bili šokirani njihovim ponašanjem. Bilo bi bolje da kao i prošle godine nisu došli na plac, nego su svoje gadarije radili napadajuči auta i prolaznike van na cesti. Sva srića da do idučeg meča sa njima ima dosta vrimena pa ćemo opet u miru uživat u nastupima RNK Splita u ovoj rasulo ligi. Ova moderna vrimena i stvaraju namjerno takve jadne, bez perspektive ljude, drago mi je da nisan ka oni.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 29/07/2013 : 12:27:33  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MSBlueberry

Nije mi jasno kakvi to sve kreteni navijaju za Hajduk, pripiti (a ionako imaju polupismene face), blesavi sa glazurom klošarije. Od samog početka su počeli radit nerede, prvo nasuprot nas a onda i na našoj zapadnoj tribini. Ko je te profile uopče pustija na utakmicu, zgadili su nam cilu večer. Jasno je zašto ih tiraju na svim Europa mečevima, zadnji su to uradili Makedonci, a u zadnje vrime nesmiju ni na Poljud. Ovi stariji ljudi oko mene su bili šokirani njihovim ponašanjem. Bilo bi bolje da kao i prošle godine nisu došli na plac, nego su svoje gadarije radili napadajuči auta i prolaznike van na cesti. Sva srića da do idučeg meča sa njima ima dosta vrimena pa ćemo opet u miru uživat u nastupima RNK Splita u ovoj rasulo ligi. Ova moderna vrimena i stvaraju namjerno takve jadne, bez perspektive ljude, drago mi je da nisan ka oni.




ja bio na istoku budale su zapalile baklje na tribini gdje okolo ima i male djece

a ono sa žužule turčine, crvena banda i bilić plaćenik neću ni komentirati

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 29/07/2013 : 12:43:19  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MSBlueberry

Nije mi jasno kakvi to sve kreteni navijaju za Hajduk, pripiti (a ionako imaju polupismene face), blesavi sa glazurom klošarije. Od samog početka su počeli radit nerede, prvo nasuprot nas a onda i na našoj zapadnoj tribini. Ko je te profile uopče pustija na utakmicu, zgadili su nam cilu večer. Jasno je zašto ih tiraju na svim Europa mečevima, zadnji su to uradili Makedonci, a u zadnje vrime nesmiju ni na Poljud. Ovi stariji ljudi oko mene su bili šokirani njihovim ponašanjem. Bilo bi bolje da kao i prošle godine nisu došli na plac, nego su svoje gadarije radili napadajuči auta i prolaznike van na cesti. Sva srića da do idučeg meča sa njima ima dosta vrimena pa ćemo opet u miru uživat u nastupima RNK Splita u ovoj rasulo ligi. Ova moderna vrimena i stvaraju namjerno takve jadne, bez perspektive ljude, drago mi je da nisan ka oni.


Za Hajduk navijaju gomile ljudi pa u toj velikoj gomili se nađe i kretena.
Shodno tome,vjerovatno vi Crveni Đavoli nemate problem sa kretenima.
Sad vam je rasulo liga kad više niste na Gazdinoj sisi?
E vidiš,nama je ta rasulo liga već ohoho godina.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/07/2013 : 13:01:44  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by MSBlueberry

Nije mi jasno kakvi to sve kreteni navijaju za Hajduk, pripiti (a ionako imaju polupismene face), blesavi sa glazurom klošarije. Od samog početka su počeli radit nerede, prvo nasuprot nas a onda i na našoj zapadnoj tribini. Ko je te profile uopče pustija na utakmicu, zgadili su nam cilu večer. Jasno je zašto ih tiraju na svim Europa mečevima, zadnji su to uradili Makedonci, a u zadnje vrime nesmiju ni na Poljud. Ovi stariji ljudi oko mene su bili šokirani njihovim ponašanjem. Bilo bi bolje da kao i prošle godine nisu došli na plac, nego su svoje gadarije radili napadajuči auta i prolaznike van na cesti. Sva srića da do idučeg meča sa njima ima dosta vrimena pa ćemo opet u miru uživat u nastupima RNK Splita u ovoj rasulo ligi. Ova moderna vrimena i stvaraju namjerno takve jadne, bez perspektive ljude, drago mi je da nisan ka oni.


Za Hajduk navijaju gomile ljudi pa u toj velikoj gomili se nađe i kretena.
Shodno tome,vjerovatno vi Crveni Đavoli nemate problem sa kretenima.
Sad vam je rasulo liga kad više niste na Gazdinoj sisi?
E vidiš,nama je ta rasulo liga već ohoho godina.


Ma ovaj bluberi je trolčina samo takva.
Svako malo izroni iz neke rupice i prospe 5-6 "pametnih"
On je kao stariji, pametniji.
On se kao sića 70-ih i Hajduka kakav je nekad bija.
On ne razumi kako ovo, kako ono., al zato ja razumin da on ne razumi kurca.
Niko normalan ne opravdava navijačke pizdarije al ovi kompleksaš je dosadan ka dizenterija.

Bluberi aj molin te, onako direktno rečeno, zašto ne odjebeš odavde?
Dosadan si svima osin tintonu koji navija za istu lakrdiju ka i ti.
Samo on je mlad, greške mu se mogu oprostit.
Ti si jednostavno iskompleksirani ..., da ne rečen šta.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 29/07/2013 13:02:11
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 29/07/2013 : 13:06:47  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI


Ma ovaj bluberi je trolčina samo takva.
Svako malo izroni iz neke rupice i prospe 5-6 "pametnih"
On je kao stariji, pametniji.
On se kao sića 70-ih i Hajduka kakav je nekad bija.
On ne razumi kako ovo, kako ono., al zato ja razumin da on ne razumi kurca.
Niko normalan ne opravdava navijačke pizdarije al ovi kompleksaš je dosadan ka dizenterija.

Bluberi aj molin te, onako direktno rečeno, zašto ne odjebeš odavde?
Dosadan si svima osin tintonu koji navija za istu lakrdiju ka i ti.
Samo on je mlad, greške mu se mogu oprostit.
Ti si jednostavno iskompleksirani ..., da ne rečen šta.



+1

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 29/07/2013 : 13:09:13  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

cini mi se ili jozinovic jedini nije imo tommyja na dresu

Više igrača nije imalo logo na dresu što mi je bilo čudno. Izgleda da u Hajduku opet neko prima plaču i ne radi (nije se valjda opet vratija onaj propalitet Fiorentini).
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 29/07/2013 : 13:16:20  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Tudor je dobar i pametan kao osoba, očito je to zadržao ulaskom u trenersku branšu (što je rijetkost). Vidićemo oče li mu dat da takav i ostane, s obzirom na stalno sve prisutno bankrot stanje u klubu. Napokon, hrvatskim nogometom vladaju neki ˝čudni˝ ljudi.
quote:
Originally posted by tinton

tudor je kao primjer dobrog i pametnog trenera, mrsic je bezveznjak, ali igraju igraci :)

Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 29/07/2013 : 13:19:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Tudor je igra u Serie A i to u godinama kad je liga bila superjaka, a njezin najveći trademark je bila taktička disciplina.
Trenira ga je Lippi, a bia je i Rejin šegrt.

Tako da, potencijala svakako ima za postat vrlo dobar trener.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/07/2013 : 13:20:39  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MSBlueberry

quote:
Originally posted by tinton

cini mi se ili jozinovic jedini nije imo tommyja na dresu

Više igrača nije imalo logo na dresu što mi je bilo čudno. Izgleda da u Hajduku opet neko prima plaču i ne radi (nije se valjda opet vratija onaj propalitet Fiorentini).


U hajduku je primat plaću a ne radit modus operandi.
To bi bar tebi pametnome tribalo bit jasno.
U stvari seren, zaboravija san da tebi ništa nije jasno.

Mike, javi se.
Zašto se nikad nisi udostojia odgovorit nekome na post nego brabonjaš svoje?
u stvari znan.
Ti si iznad nas i nemaš se šta s nama ti objašnjavat.
Ti si stariji i sićaš se Hajduka iz 70-ih.

U stvari stvarno znan.
Ti si iskompleksirano sralo koje ne jebe argumente nego pegla svoju priču sve dublje se ukapajući u blato vlastite šizologike.
Živio rođo!!!

Evo sad san malo priča sam sa sobon ka i ti, i stvarno je dobro.
Kad tako razgovaraš sam sa sobon nekako sam sebi pariš pun kurac pametan, jel da?

E, i još nešto, nemoj mi odgovarat.
Sve znan.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 29/07/2013 : 13:46:35  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Meni je ova ˝Markovič rasulo liga˝ rasulo od početka (Njegovim dolaskom dekretom šefa partije F. Tuđmana). Odlaskom velikog vođe Vlatko ostao, a njegovim odlaskom ostao njegov stil rada. Ja nisam u nikakvim Crvenim Đavolima, ja sam malo stariji navijač koji več četvrtu godinu plača godišnju kartu od 450 kn. I zamisli da san slučajno doša sa malom nećakinjom od 5 godina, a ti vaši (svagdje ima kretena,kako ti kažeš) bi bili na 5-6 metara od nas...šta bi ja treba tad radit? I zašto te i takve kretene ne maknete od sebe, da ljudi (kao što to rade van Balkana) mogu doč sa dicom provest normalno popodne?
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by MSBlueberry

Nije mi jasno kakvi to sve kreteni navijaju za Hajduk, pripiti (a ionako imaju polupismene face), blesavi sa glazurom klošarije. Od samog početka su počeli radit nerede, prvo nasuprot nas a onda i na našoj zapadnoj tribini. Ko je te profile uopče pustija na utakmicu, zgadili su nam cilu večer. Jasno je zašto ih tiraju na svim Europa mečevima, zadnji su to uradili Makedonci, a u zadnje vrime nesmiju ni na Poljud. Ovi stariji ljudi oko mene su bili šokirani njihovim ponašanjem. Bilo bi bolje da kao i prošle godine nisu došli na plac, nego su svoje gadarije radili napadajuči auta i prolaznike van na cesti. Sva srića da do idučeg meča sa njima ima dosta vrimena pa ćemo opet u miru uživat u nastupima RNK Splita u ovoj rasulo ligi. Ova moderna vrimena i stvaraju namjerno takve jadne, bez perspektive ljude, drago mi je da nisan ka oni.


Za Hajduk navijaju gomile ljudi pa u toj velikoj gomili se nađe i kretena.
Shodno tome,vjerovatno vi Crveni Đavoli nemate problem sa kretenima.
Sad vam je rasulo liga kad više niste na Gazdinoj sisi?
E vidiš,nama je ta rasulo liga već ohoho godina.

Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 29/07/2013 : 13:59:41  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Dear NESVRSTANI,
Nisi valjda i ti ˝Dr/Akademik˝ bez završene osnovne škole¨? Gledajuči tvoj stil pisanja i vokabular pitam se imaš li uopče završeno zabavište (to ti je ovde kod nas ´Dječji vrtić´-znaš ono sa dicom).
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 29/07/2013 : 14:39:21  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MSBlueberry
Ja nisam u nikakvim Crvenim Đavolima, ja sam malo stariji navijač koji več četvrtu godinu plača godišnju kartu od 450 kn. I zamisli da san slučajno doša sa malom nećakinjom od 5 godina, a ti vaši (svagdje ima kretena,kako ti kažeš) bi bili na 5-6 metara od nas...šta bi ja treba tad radit? I zašto te i takve kretene ne maknete od sebe, da ljudi (kao što to rade van Balkana) mogu doč sa dicom provest normalno popodne? [quote]


Naši/Vaši?Ne radi on nered zato što je naš/vaš nego zato jer je kreten.
Zašto ih ne maknem od sebe?Pa to bi i ja moga pitat tebe.Ti si bija kraj njih jučer i zašto ih nisi maka?Valjda zato jer to nije tvoj posa već policije i redara.
Nemoj pljucati po Balkanu i glumit neku kulturu.Nismo mi ništa lošiji(ni bolji)nego li europljani.Uostalom onni imaju prednost više desetljeća demokracije od nas a nisu nam nimalo odmakli.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/07/2013 : 14:43:48  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MSBlueberry

Dear NESVRSTANI,
Nisi valjda i ti ˝Dr/Akademik˝ bez završene osnovne škole¨? Gledajuči tvoj stil pisanja i vokabular pitam se imaš li uopče završeno zabavište (to ti je ovde kod nas ´Dječji vrtić´-znaš ono sa dicom).


Nisan ni sumnja da nećeš odgovorit na pitano.
Najbolji znak da je neko obično sralo je upravo ovaj.
Izbjegavanje odgovora i spuštanje na dičji nivo. Sori Mike, tu te neću pratit.

Stil pisanja kažeš?
Nikad nisan patija od stila, i još uvik mislin da je važnije šta se napisalo a ne kako se napisalo.
A i ne mislin da mi je stil baš toliko loš, samo jebi ga tebi ne odgovara.

Vokabular?
Macane ja od svoga vokabulara živin. A živin od njega baš zato šta ga znan prilagodit sugovorniku.
Prema tome, ako s tobon razgovaran ka s običnin krelcen to je vjerovatno zato šta i jesi obični krelac.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 29/07/2013 : 15:28:04  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
NESVRSTANI,
samo jedna stvar ako ti se ne svidja neki moj komentar nemoj nonstop s
"mlad je" nego reci u cemu je problem i raspravimo, ovako me samo
ponizavas bez razloga

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/07/2013 : 16:00:05  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

NESVRSTANI,
samo jedna stvar ako ti se ne svidja neki moj komentar nemoj nonstop s
"mlad je" nego reci u cemu je problem i raspravimo, ovako me samo
ponizavas bez razloga


Oprosti ako si to doživija ka ponižavanje, nije mi bila namjera.
Ali mislin da momak od 15-ak godina(Jesan pogodija?) ne može imat dovoljno kapaciteta za kužit neke stvari. Pogotovo šta san nažalost okružen puno starijima od tebe koji kuže još manje, a boga mi evo pišu i po našin podforumima.
Ti si mi simpatičan, i "gluposti" koje pišeš me ne tangiraju, baš zato šta san i ja sa 15 godina vjerovatno priča puno gluposti samo u to vrime nije bilo interneta pa te moje "gluposti" nije triba svako čitat.
Šta ja i ti imamo raspravit?
Ništa.
Ti zbog neiskustva vrlo često nemaš širu sliku, a možda ti se ne da ni zamarat širon slikon, al kad mi se neki "čiča" koji kao ima nekog iskustva svako malo u topicu o Hajduku onako krajnje kurvanjski pojavi redovito sa iston rečenicon tipa "Nek mi objasni neki navijač Hajduka..." i onda krene verbalna dijareja, ti ispadneš kolateralna žrtva jer si navijač istoga kluba.

Kako da ja tebi objasnin da je klub za koji navijaš najobičnije smeće koje je pribrisalo svaku vezu sa onin šta je RNK u originalu i bija?
Kako da ja tebi objasnin da je to klub izgrađen na parama od gospodarskog kriminala?
Ko da ti objasnin da svako, al apsolutno svako ko u bilo kojen trenutku surađuje sa grobaron Hr nogometa ne zaslužuje da ga se spominje?
Kako da ja tebi objasnin da rasprava o "igraču" Anti Rukavini nema smisla jer razlog Antinog postojanja nisu njegove igre nego je savršena marioneta za isisavanje novaca iz Dinama?
Kako da ja tebi objasnin da nije normalno ovo šta se događa na relaciji GNK-Rijeka?

A onda mi dođe neka MSBorovnica čudi se ka tele na šarena vrata i već misecima drži moralne prodike????

Tintone, mnogo si osjetljiv.
Ubuduće ću te zvat "stari"


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 29/07/2013 16:01:22
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 29/07/2013 : 16:35:58  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
14

mos me zvati i mali ako oces, ali ovako ispada da sam glup jer sam mladji. i da ne mogu normalno razgovarati

ovo ostalo cu ti kasnije odgovorit

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/07/2013 : 16:51:04  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

14

mos me zvati i mali ako oces, ali ovako ispada da sam glup jer sam mladji. i da ne mogu normalno razgovarati

ovo ostalo cu ti kasnije odgovorit



Očito smo se krivo razumili.
Ni u jednon trenu nisan tija od tebe napravit "glupana"
Ti nisi glup nego neiskusan.
Uostalon da si malo iskusniji ne bi nosija Žužula misec dana

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 29/07/2013 : 17:28:12  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Jedna od većih ironija hrvatskog nogometa je da klub koji u svom nazivu nosi ime Radnički Nogometni Klub je u stvari prčija kapitaliste hrvatskog tipa i da mu je taj tip vratio ime i crvenu boju i time kupio stare navijače.O drugovi na šta ste spali
Dok jedan drugi klub je ponosno u svoje ime utkao pridjev "Građanski" a kad pogledaš tko ga vodi smuči ti se.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 29/07/2013 : 19:22:59  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Nego, zna li neko zašto na ovim lokalnim televizijama nema izvještaja sa Max TV 1.liga. Prošle sezone to je sasvim normalno bilo, istina sa dan ili dva zakašnjenja, ali je bilo (sport tv, tv jadran). Mislin da je te emisije vodija mladi Sušec (bar neke koliko se sićan), razni gosti u studiju, suci, treneri..., ove sezone ništa. Zna li neko razlog (zaista, pouzdano) ove situacije?
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 29/07/2013 : 19:43:56  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Sto se smeca tice...

U jednom gradu postoje dva kluba

Prvi klub je stariji, zivi na staroj slavi, mijenja uprave I trenere kao godisnja doba. Novce cijelo vrijeme trpi iz grAdskog proracuna. Vecina navijaca je horda primitivnih alkoholicara koji se kunu u svoj klub a da ih pitas nebi znali nabrojati pet igraca. Nazivaju se najboljim navijacima na svijetu, ali manje navijaju za svoj klub nego sto naviaju protiv drugih, a brojni ustaski poklici samo odmazu njihovom klubu. Da se radi o nekom drugom klubu mozda bi vec, radi dugovanja, bio I izbacen iz prve lige. Za sve su I'm krivi sudci, ali kad su naklonjeni njima onda je u redu

Drugi klub je mladji, uvijek je bio I zadugo ce ostat I sijeni starijeg brata. Izmedju ostalog I od strane gradske vlasti (pogotovo one bivse mafijaske) koja svoje novce daje jedino u ove potonje. Zbog raznih razlog davnih je dana taj klub od starijeg brata izbacen iz prve jugoslavenske lige. Trebao je stvaranjem HNL uci u prvu ligu, ali je politicarima bilo bitnije da podrucje Istre ima svog predstavnika u prvoj ligi. Klub je tako dosao do cetvrte lige - samog dna. Dolazi ulagac sa tragicnom igrackom karijerom za koje se znalo da nisu postenjacine I zajedno sa svojom firmom dove klub u cetiri sezone do prve lige. Trenutno ima vise novaca od potonjeg I trosi ih u svrhu kluba iako bi to trebao ciniti grad.Navijaci su kulturne osobe koje zanima nogomet a ne gluposti I politika, a iskljucivo navijanje za svoj klub dok druge ne mrze vec ih postuju.I iako ih je malo se trude.

Neznam, ja bih "smecem" prije nazvao ovaj prvi klub iako I njega volim I navijam kad ne igra protiv mog. Tako da...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 613 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.14 seconds. Snitz Forums 2000