forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 613

roby05
Advanced Member



Croatia
3010 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 17/08/2013 : 22:15:38  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Kruger

eli, mozes li barem pomalo pokazat osjecaje i priznati pogresku, kako sto sam ja to ucinio


Oprosti, jel ovo mene nešto pitaš?
Ako da, pomogni mi da nađem pogrešku i neće mi bit problem priznat



ne, tice se robyija05
nisam ocekivao da ce netko postaviti post nakon sto sam procitao njegov post i planirao odgovoriti
ali dogodilo se, ljudi pogrijese, pa tako u ovom slujaju ja


A u vezi cega???

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 17/08/2013 : 22:21:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
roby05, ocito je mamlaz bio u pravu kad je za tebe trazio milost jer si postao topice koji su na granici izbacivanja ili za izbacivanje

sto da ti recem, mlad si na ovom forumu, trazis se, eto, pronadji se i sve O.K.
budi iskren kad postas sa mnom, nisam izdajnik ni licemjer, cijenicu to, vjeruj mi vise nego sto ocekujes od vecine takozvanih poluprijatelja
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 17/08/2013 : 22:22:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Kruger

eli, mozes li barem pomalo pokazat osjecaje i priznati pogresku, kako sto sam ja to ucinio


Oprosti, jel ovo mene nešto pitaš?
Ako da, pomogni mi da nađem pogrešku i neće mi bit problem priznat



ne, tice se robyija05
nisam ocekivao da ce netko postaviti post nakon sto sam procitao njegov post i planirao odgovoriti
ali dogodilo se, ljudi pogrijese, pa tako u ovom slujaju ja


Ok.
Nisi nikoga quota pa pitan



ma sve O.K
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 17/08/2013 : 22:36:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Kruger

pomaloNESVRSTANI
.eba te ajduk i globinjo


šta je krugi,svrbe te prsti



pomalo, ka i tebe kad je dinamo u pitanju


meen svrbe prsti jedino kad moram dobit neku lovu...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

roby05
Advanced Member



Croatia
3010 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 17/08/2013 : 22:37:59  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Ne zelim i ne trazim milost nikad i nigdi,pa ni ovdi.Neka me izbace sto se toga tice,samo ne znam...je li se ti to vracas na ono prije ili sad nesto!?Sto se tice ovog topica i samog Hajduka,mogu govoriti cinjenice,kako o Hajduku,tako i o drugim klubovima.E sad ako ce to nekoga zabolit,meni je zao...Ja volim Hajduk i sve kritike na racun njega sa strane cu rado argumentirat i vrlo lako.Samo ne zelim da mi netko soli pamet sa necim sto je bezvezarija,ali ako nekad ispadne pretjerano,sigurno nije u zloj namjeri.Ja i ti se sigurno necemo slozit,ako ti navijas za Dinamo,ali to ne znaci da moramo ic na noz,prije svega sto je ovaj forum ipak za ljubitelje stripova.Cinjenica jest da sam ja novi ovdi,ali vidim da i ti nekad pretjeras,kao i mnogi sto su ovdi prije mene.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 17/08/2013 : 23:29:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Kruger

pomaloNESVRSTANI
.eba te ajduk i globinjo


šta je krugi,svrbe te prsti



pomalo, ka i tebe kad je dinamo u pitanju


meen svrbe prsti jedino kad moram dobit neku lovu...



eli, pa ocekujes li neku paru?
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 17/08/2013 : 23:40:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
roby
ti i ja se mozda nikad nogometno ne cemo slozit jer ja navijam za dinamo, a ti za hajduk, dakle sto se tog tice tu smo na " nozu " i to je za mene O.K., nema milosti, mi smo po tom pitanju razliciti i trebamo se boriti za svoj klub

no, u nekim pitanjima moguce je da cemo imati slicno ili isto misljenje, pa pokusaj zaboraviti da sam ja dinamovac a ti hajdukovac

napr. pogledaj za.ebanciju izmedju globinja i mene, to ti je to, on je hajdukovac a ja dinamovac, znamo se, ali eto za.ebavamo se, pokusaj se opustiti, pusti sad hajduk, zagorci mi zivot po pitanju hajduka ali nemoj po ostalim pitanjima
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 17/08/2013 : 23:43:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
kad sam mislio " zagorci mi zivot " nisam mislio do kraja, nego onako uz za.ebanciju
Go to Top of Page

roby05
Advanced Member



Croatia
3010 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 17/08/2013 : 23:48:34  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Ma sve O.K.,istina vas se dosta tu zna,za razliku od mene.Ne uzimam nista bas zdravo za gotovo,nadam se da i necu.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 18/08/2013 : 00:30:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
odlicno, svaka cast.
Go to Top of Page

roby05
Advanced Member



Croatia
3010 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 18/08/2013 : 21:28:39  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Ali kad se malo zbroji i oduzme,najvaznije je da smo uzeli nova 3 boda.Sve ostalo trenutno nije vazno.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 18/08/2013 : 21:42:30  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Nismo odigrali ništa naročito, al Slaven je odigra još manje.
Zaslužena 3 boda.
Palac doli torcidi.
Debilni su bili i mom sedmogodišnjen malom.
Krenilo "ubi srbina", a on me pogleda i pita" Iz koje države je ovaj Slaven?"

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

roby05
Advanced Member



Croatia
3010 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 18/08/2013 : 21:45:47  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Nismo odigrali ništa naročito, al Slaven je odigra još manje.
Zaslužena 3 boda.
Palac doli torcidi.
Debilni su bili i mom sedmogodišnjen malom.
Krenilo "ubi srbina", a on me pogleda i pita" Iz koje države je ovaj Slaven?"


Gleda sam na TV sve.Eh,jbg...

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8236 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 18/08/2013 : 21:46:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Nismo odigrali ništa naročito, al Slaven je odigra još manje.
Zaslužena 3 boda.
Palac doli torcidi.
Debilni su bili i mom sedmogodišnjen malom.
Krenilo "ubi srbina", a on me pogleda i pita" Iz koje države je ovaj Slaven?"




Nova roba u gradu!?

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 19/08/2013 : 11:41:14  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Navijacke gluposti u rvatskoj me vise ne cude, no nisam znao da je i Maloca ima nekih problema

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 19/08/2013 : 12:20:02  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI


Krenilo "ubi srbina", a on me pogleda i pita" Iz koje države je ovaj Slaven?"



Pa mislim da je jasan razlog zasto su to vikali..

http://www.tportal.hr/sport/kosarka/280380/Srpski-navijaci-u-Vukovaru-Ovo-je-srbija.html

Naravno ovo nije opravdanje, problem je sta kad vicu Mamiću cigane onda se ljudi zatvaraju i dobivaju zabrane a kad vicu ubi Srbina ili Vukovar je Srbija onda nikom nista..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 19/08/2013 12:20:23
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 19/08/2013 : 13:00:12  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by NESVRSTANI


Krenilo "ubi srbina", a on me pogleda i pita" Iz koje države je ovaj Slaven?"



Pa mislim da je jasan razlog zasto su to vikali..

http://www.tportal.hr/sport/kosarka/280380/Srpski-navijaci-u-Vukovaru-Ovo-je-srbija.html

Naravno ovo nije opravdanje, problem je sta kad vicu Mamiću cigane onda se ljudi zatvaraju i dobivaju zabrane a kad vicu ubi Srbina ili Vukovar je Srbija onda nikom nista..



Ma sve je to meni jasno.
Samo meni je glupo kad se neko ponaša ko debil kontrirat još većin debilizmon

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 19/08/2013 13:01:28
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 19/08/2013 : 13:06:46  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI


Samo meni je glupo kad se neko ponaša ko debil kontrirat još većin debilizmon



Ma jasno..ovo sam stavia samo da ti mali zna kako svijet funkcionira..
Ne bi tija da mu tata prodaje demagogiju..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 19/08/2013 : 13:32:41  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
meni nije jasno zakaj se mi uopće obaziremo i dajemo značaj šačici iskompleksiranih Srba!? Nek viču kaj ih je volja a ako stvari postaju ozbiljnije onda se ionak zna koji je rezultat, bar je dosad u prošlosti navek bil isti. Stvarno nema razloga za strah!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 19/08/2013 : 14:44:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

meni nije jasno zakaj se mi uopće obaziremo i dajemo značaj šačici iskompleksiranih Srba!? Nek viču kaj ih je volja a ako stvari postaju ozbiljnije onda se ionak zna koji je rezultat, bar je dosad u prošlosti navek bil isti. Stvarno nema razloga za strah!


bas si malen

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 19/08/2013 : 14:49:40  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
a čuj ti se onda opterečuj kaj budale po stadionima i dvornama skandiraju....

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 19/08/2013 15:05:59
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 19/08/2013 : 14:59:57  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni
Naravno ovo nije opravdanje, problem je sta kad vicu Mamiću cigane onda se ljudi zatvaraju i dobivaju zabrane a kad vicu ubi Srbina ili Vukovar je Srbija onda nikom nista..



http://www.index.hr/sport/clanak/hajduku-30-tisuca-kuna-kazne-za-gori-si-od-ijednog-cigana--mrzimo-te-vise-od-ikoga--mamicu-umri/695633.aspx

a Hajduk pun love baš za ovakve kazne

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 19/08/2013 : 15:09:31  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by brni
Naravno ovo nije opravdanje, problem je sta kad vicu Mamiću cigane onda se ljudi zatvaraju i dobivaju zabrane a kad vicu ubi Srbina ili Vukovar je Srbija onda nikom nista..



http://www.index.hr/sport/clanak/hajduku-30-tisuca-kuna-kazne-za-gori-si-od-ijednog-cigana--mrzimo-te-vise-od-ikoga--mamicu-umri/695633.aspx

a Hajduk pun love baš za ovakve kazne



Tribalo bi se drzat samo navijanja..nema smisla se s rogatima bost..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 19/08/2013 : 15:11:17  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
apsolutno se treba držati afirmativnog navijanja prema svom klubu i ne nasjedat na gluposti, samo teško je to objasniti izmanipuliranim masama (:

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 19/08/2013 : 16:17:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote

Maloča: Katalinić je pokazao kako je zapravo mali trener!

Hajdukov kapetan Mario Maloča nije štedio gostujućeg trenera Ivana Katalinića nakon Hajdukove pobjede nad Slaven Belupom.

- Ne znam stvarno što su mu trebale onakve izjave prije utakmice. Govorio je u stilu da dolazi po bodove, da ima bolju momčad... Mislim da je on iskusan trener i da mu takve izjave ne trebaju jer smo danas pokazali da ekipe poput Belupa ovdje nemaju što tražiti. Hvala mu što nas je dodatno motivirao, ali time je samo pokazao kako je on ustvari mali trener - oštar je bio Maloča, a zatim se osvrnuo i na samu utakmicu.

- Mi smo cijelu utakmicu dominirali, na poluvremenu smo rekli da moramo tako nastaviti i gol će doći. Na kraju je Maglica zabio iz tog odbijanca za nova tri boda i mislim da smo ih osvojili potpuno zasluženo. Pokazali smo da ova ekipa ima kvalitetu, ostali smo na vrhu, posebno su mladi igrači pokazali da se na njih može računati - dodao je kapetan "bijelih".

Susret je prokomentirao i Avdija Vršajević. Upravo je on sjajnim centaršutom započeo akciju za pogodak.

- Bila je dosta tvrda utakmica, htjeli smo je riješiti odmah na početku, ali nije nas išao gol. Pobjeda je pobjeda, na kraju 1-0, ali potpuno zasluženo. Ako dajemo sve od sebe, nagrada će uvijek doći - kazao je Vršajević.

Sada su pred Hajdukom tri zahtjevna gostovanja, prvo je na rasporedu sljedećeg vikenda kod Istre u Puli.

- Svaku utakmicu idemo na pobjedu, Istra je neugodan protivnik, ali uz maksimalnu ozbiljnost možemo dobiti. Ima još rezerve u nama, još dosta prostora za napredak. Slijede nam tri teška gostovanja, nadamo se da ćemo uzeti što više bodova, te da ćemo nakon njih biti prvi na tablici - zaključio je Vršajević.






https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page
Page: of 613 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 2.28 seconds. Snitz Forums 2000