forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Je li Bonelli nepravedno obilježen kao pulp-štivo?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

teller
Advanced Member



Slovenia
18738 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 19/08/2013 : 05:24:29  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

U svakom slucaju Zagora ne treba mijenjati.Po meni je vec promijenjen dovoljno i jos vise zadirati u to bilo bi fatalno,bar za mene.Ja sam svoje rekao,ugh...


pametno zboris brate...hauk

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
5044 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 19/08/2013 : 07:57:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by grofica Varga

Bonelli jest pulp ali u smislu laganog komercijalnog štiva koje je pisano za razbibrigu i zabavu. Jer neki revolucionaran trag u umjetnosti neće ostaviti

A što se tiče širokih narodnih masa za njih me boli k.. što misle.
Svakoj budali njegovo veselje. Ako netko voli skupljati salvete neka skuplja, ako netko voli skakati padobranom neka skače, ako netko želi imati kolekciju svih Kubrickovih filmova neka ih skupi, ako netko želi otiči na svaku utakmicu KK Zadra neka ide, ako netko želi svaki dan trčati 5 km po šumi neka trči, ako netko voli svaku jesen brati gljive neka ih bere... Mogla bi do sutra nabrajati. Ja skupljam stripove, to je moj hobi, razbibriga i moja malena strast.

Da upoznam osobu koja uzgaja orhideje i da mi krene pričati koliko vrsta orhideja postoji i kako ih se njeguje, zaljeva, na kojoj temperaturi najbolje rastu i slično to bi u mojim očima bio veliki plus kod te osobe. Iako mene za orhideje nije puno briga, kod te osobe bi barem prepoznala da ima neku strast, i s te strane bi imala neki respekt od mene. Tako da svaka osoba koja za mene misli "vidi one glupače skuplja tamo neke stripove kao malo dijete" pitala bih ga ja - A što ti imaš reći o sebi? Čime se ti baviš kada odradiš svoje obaveze u vezi škole/fakulteta, posla, obitelji/djece? Sjedneš ispred televizije, šaltaš programe i psuješ kako nema ničeg što bi te zabavilo?
Smatram da nerazumijevanje masa ide najviše od onih koji nemaju neki hobi i nešto u što će se uložiti, jer da imaju išta takvog prepoznali bi i cijenili to kod onog drugog, čak i u slučaju da njihovi hobiji nemaju baš ništa zajedničko.

Kad ulovim zlatnu ribicu poželjet ću samo jednu želju-da oženim djevojku koja voli stripove. Pa zamisli taj suživot-red stripa/red ljubavi. Nema onog kvocanja "pa šta će ti to..." Eh,da...



i nema hvalospjeva za frizure - za frizuru ode 4oo kn, onda operu kosu i opet nanovo... a za stripove kažu "koje bacanje novaca..." .. navedeno dovoljno govori o mjerilu vrijednosti i nedostatku pameti

44 godine Alan Forda u HR

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 19/08/2013 : 08:48:24  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatko900
Kad ulovim zlatnu ribicu poželjet ću samo jednu želju-da oženim djevojku koja voli stripove. Pa zamisli taj suživot-red stripa/red ljubavi. Nema onog kvocanja "pa šta će ti to..." Eh,da...


A znaš kako će Zagor 12 kada nađe djevojku koja mu se sviđa? "Pa zgodna je ona i volim je. Ali ja bi jedan reboot, da recimo ima veće sise, pa frizura da je kosa ravna i da se oboja u plavo. Pa će je odvesti plastičnom kirurgu i frizeru! Neka žena bude sexy i novim generacijama!"

PS Zagor12 nemoj se uvrijedit, malo se šalim, da ne bude zabune.
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 19/08/2013 : 10:39:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Zaboravila si odjeću s uzorkom američke zastave. 'Murica!

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Rider of the lighting
Starting Member

5 Posts

Member since 17/12/2011

Posted - 19/08/2013 : 12:17:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Rider of the lighting a Private Message  Reply with Quote
Zagore12,jeste da treba modernizovati Zagora,ali ti ga brate pretera,to nije Zagor,to je nesto sasvim drugo.Kao da stavljas Princa Valijanta na Divlji Zapad,ne ide brate...
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 19/08/2013 : 13:42:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by grofica Varga

quote:
Originally posted by zlatko900
Kad ulovim zlatnu ribicu poželjet ću samo jednu želju-da oženim djevojku koja voli stripove. Pa zamisli taj suživot-red stripa/red ljubavi. Nema onog kvocanja "pa šta će ti to..." Eh,da...


A znaš kako će Zagor 12 kada nađe djevojku koja mu se sviđa? "Pa zgodna je ona i volim je. Ali ja bi jedan reboot, da recimo ima veće sise, pa frizura da je kosa ravna i da se oboja u plavo. Pa će je odvesti plastičnom kirurgu i frizeru! Neka žena bude sexy i novim generacijama!"

PS Zagor12 nemoj se uvrijedit, malo se šalim, da ne bude zabune.



Ma šta bi se uvrijedio, svašta, ne sviđa vam se, ja sam s tim u redu.

Ali istina je, najviše volim plavuše...

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Tommy.H
New Member



Croatia
212 Posts

Member since 13/06/2013

Posted - 19/08/2013 : 14:03:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tommy.H a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

quote:
Originally posted by grofica Varga

quote:
Originally posted by zlatko900
Kad ulovim zlatnu ribicu poželjet ću samo jednu želju-da oženim djevojku koja voli stripove. Pa zamisli taj suživot-red stripa/red ljubavi. Nema onog kvocanja "pa šta će ti to..." Eh,da...


A znaš kako će Zagor 12 kada nađe djevojku koja mu se sviđa? "Pa zgodna je ona i volim je. Ali ja bi jedan reboot, da recimo ima veće sise, pa frizura da je kosa ravna i da se oboja u plavo. Pa će je odvesti plastičnom kirurgu i frizeru! Neka žena bude sexy i novim generacijama!"

PS Zagor12 nemoj se uvrijedit, malo se šalim, da ne bude zabune.



Ma šta bi se uvrijedio, svašta, ne sviđa vam se, ja sam s tim u redu.

Ali istina je, najviše volim plavuše...



ma vidi ko bi rekao barem se oko jedne stvari nas dvoje slažemo.
Go to Top of Page

Tommy.H
New Member



Croatia
212 Posts

Member since 13/06/2013

Posted - 19/08/2013 : 15:21:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tommy.H a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fikus

quote:
Originally posted by Tommy.H

quote:
Originally posted by Zagor12

quote:
Originally posted by grofica Varga

quote:
Originally posted by zlatko900
Kad ulovim zlatnu ribicu poželjet ću samo jednu želju-da oženim djevojku koja voli stripove. Pa zamisli taj suživot-red stripa/red ljubavi. Nema onog kvocanja "pa šta će ti to..." Eh,da...


A znaš kako će Zagor 12 kada nađe djevojku koja mu se sviđa? "Pa zgodna je ona i volim je. Ali ja bi jedan reboot, da recimo ima veće sise, pa frizura da je kosa ravna i da se oboja u plavo. Pa će je odvesti plastičnom kirurgu i frizeru! Neka žena bude sexy i novim generacijama!"

PS Zagor12 nemoj se uvrijedit, malo se šalim, da ne bude zabune.



Ma šta bi se uvrijedio, svašta, ne sviđa vam se, ja sam s tim u redu.

Ali istina je, najviše volim plavuše...



ma vidi ko bi rekao barem se oko jedne stvari nas dvoje slažemo.



Divno je osjećati se kao žena, ha?



nebih znao mozda mi ti mozes reci kako je to ?
Go to Top of Page

Tommy.H
New Member



Croatia
212 Posts

Member since 13/06/2013

Posted - 19/08/2013 : 15:42:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Tommy.H a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fikus

Mogu. Draga.



ma ovo nema smisla nisam se dosao ovamo prepirati s nekim mulc.. koji misli da je zabavno šaliti se na racun tuđih misljenja i ukusa nego raspravljati o stripovima.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 19/08/2013 : 19:35:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Glupe li ideje za "moderniziranje" zagora bas ga nisi moderniziro nego si ga samo sjebo i to zestoko sjebo jebo ga ti odakle ti padne napamet ta ideja!!!
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 19/08/2013 : 19:37:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Idaalje se slazem s mojim prijedlogom napraviti jednu fenomenalnu posljednju epizodu onako na nekih tisucu stranica i krvavu bitku izmedu bijelaca i indijanaca(po cijeloj americi)i da nam zagi napokon bude pokojni!!!
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

939 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 19/08/2013 : 19:37:58  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by grofica Varga

quote:
Originally posted by zlatko900
Kad ulovim zlatnu ribicu poželjet ću samo jednu želju-da oženim djevojku koja voli stripove. Pa zamisli taj suživot-red stripa/red ljubavi. Nema onog kvocanja "pa šta će ti to..." Eh,da...


A znaš kako će Zagor 12 kada nađe djevojku koja mu se sviđa? "Pa zgodna je ona i volim je. Ali ja bi jedan reboot, da recimo ima veće sise, pa frizura da je kosa ravna i da se oboja u plavo. Pa će je odvesti plastičnom kirurgu i frizeru! Neka žena bude sexy i novim generacijama!"

PS Zagor12 nemoj se uvrijedit, malo se šalim, da ne bude zabune.

To je ono što bi promijenilo Zagora u očima fanova,a lako je moguće-da bi se još više zainteresiralo čitaoce da se i tako nešto počne crtati. Pa barem crtač može Zagoru nacrtati ženu po želji,haha. A kad pročitamo strip i vratimo se u stvarnost-pa zar nije izgled manje bitan od toga kakva je ko osoba,da ima "ono nešto"???.Ljepota je prolazna,ali duša nije prelazna...
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 19/08/2013 : 19:42:08  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Bonelli je stavljen u pulp-štivo zato što nije poznat u svijetu. Da su snimili neke poštene filmove s ovim junacima onda bi bili hvaljeni naveliko.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 19/08/2013 : 19:51:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

Bonelli je stavljen u pulp-štivo zato što nije poznat u svijetu. Da su snimili neke poštene filmove s ovim junacima onda bi bili hvaljeni naveliko.

A ko da snimi talijani nebi to bilo poznato u svijetu,to trebaju ameri snimiti a cudi me sto nece bar bleka ili marka pa da nije bilo njih amerika sad nebi bila slobodna
Go to Top of Page

Tommy.H
New Member



Croatia
212 Posts

Member since 13/06/2013

Posted - 19/08/2013 : 19:52:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Tommy.H a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

Bonelli je stavljen u pulp-štivo zato što nije poznat u svijetu. Da su snimili neke poštene filmove s ovim junacima onda bi bili hvaljeni naveliko.



istina. a ne oni snime onoga DD koji ima toliko gresaka da to u zivotu nisam vidio(glavni glumac brandon routh neznam ko normalan moze njega staviti za dd pa covjek je visok 190 i tezak preko 100 kg pa koko pn moze glumiti dylana ,frizura kriva, nema graucha, auto mu je crni umjesto bijeli,i najbolje od svega dylan ima u filmu amercki naglasak pa mislim gdje toga ima) i to sam sve vidio iz 2 minutnog trailer nisam nikad smogao hrabrosti da pogledam film imam ga na kompu full hd ali jenostavno nakon onoga trailera nemogu to gledati.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 19/08/2013 : 19:56:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tommy.H

quote:
Originally posted by bjelolasica

Bonelli je stavljen u pulp-štivo zato što nije poznat u svijetu. Da su snimili neke poštene filmove s ovim junacima onda bi bili hvaljeni naveliko.



istina. a ne oni snime onoga DD koji ima toliko gresaka da to u zivotu nisam vidio(glavni glumac brandon routh neznam ko normalan moze njega staviti za dd pa covjek je visok 190 i tezak preko 100 kg pa koko pn moze glumiti dylana ,frizura kriva, nema graucha, auto mu je crni umjesto bijeli,i najbolje od svega dylan ima u filmu amercki naglasak pa mislim gdje toga ima) i to sam sve vidio iz 2 minutnog trailer nisam nikad smogao hrabrosti da pogledam film imam ga na kompu full hd ali jenostavno nakon onoga trailera nemogu to gledati.

Ja sam cuo davno za taj film aki to je jedino sto sam cuo to ni u kinu nije bilo jel ima to ikakve veze s dylanom(pravim dylanom)
Go to Top of Page

Tommy.H
New Member



Croatia
212 Posts

Member since 13/06/2013

Posted - 19/08/2013 : 20:02:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Tommy.H a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Tommy.H

quote:
Originally posted by bjelolasica

Bonelli je stavljen u pulp-štivo zato što nije poznat u svijetu. Da su snimili neke poštene filmove s ovim junacima onda bi bili hvaljeni naveliko.



istina. a ne oni snime onoga DD koji ima toliko gresaka da to u zivotu nisam vidio(glavni glumac brandon routh neznam ko normalan moze njega staviti za dd pa covjek je visok 190 i tezak preko 100 kg pa koko pn moze glumiti dylana ,frizura kriva, nema graucha, auto mu je crni umjesto bijeli,i najbolje od svega dylan ima u filmu amercki naglasak pa mislim gdje toga ima) i to sam sve vidio iz 2 minutnog trailer nisam nikad smogao hrabrosti da pogledam film imam ga na kompu full hd ali jenostavno nakon onoga trailera nemogu to gledati.

Ja sam cuo davno za taj film aki to je jedino sto sam cuo to ni u kinu nije bilo jel ima to ikakve veze s dylanom(pravim dylanom)



iskreno neznam u traileru sam vidi lika u dylanovom odijelu kako razgovara s nekim zombijima i kat sam vidio sve te greške nisam ni gledao film niti neču pogledao sam malo komentare po youtube i vidio sam da svi dylanovi fanovi se bune da je katastrofa od filma.
Go to Top of Page

Pavel
Senior Member

Croatia
1233 Posts

Member since 25/08/2005

Posted - 19/08/2013 : 21:01:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel a Private Message  Reply with Quote
Rahazlame, je li ti nekoć popularni forumaš Prof-inz što u rodu?
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 19/08/2013 : 21:06:44  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Pa i ja bi rat samo ne bih pobio sve indijance kakvog to ima smisla

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 19/08/2013 : 21:28:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel

Rahazlame, je li ti nekoć popularni forumaš Prof-inz što u rodu?

Nije zasto???
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 19/08/2013 : 21:29:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Pa i ja bi rat samo ne bih pobio sve indijance kakvog to ima smisla

Kako nema nebi valjda da indijanci ubiju sve bijelce??????
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 19/08/2013 : 22:25:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

Glupe li ideje za "moderniziranje" zagora bas ga nisi moderniziro nego si ga samo sjebo i to zestoko sjebo jebo ga ti odakle ti padne napamet ta ideja!!!



Tvoja ideja o kraju serijala je još debilnija pa te ne zasipam uvredama iako bih možda trebao.

Btw. zar nitko nije shvatio, a to sam rekao više puta, da ja u ovog Zagora ne bi dirao već bi moja verzija bila potpuno nova edicija u potpuno različitom univerzumu, namijenjena potpuno različitim čitateljima (i tržištu)?

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Tommy.H
New Member



Croatia
212 Posts

Member since 13/06/2013

Posted - 19/08/2013 : 22:29:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Tommy.H a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

quote:
Originally posted by Rahazlam

Glupe li ideje za "moderniziranje" zagora bas ga nisi moderniziro nego si ga samo sjebo i to zestoko sjebo jebo ga ti odakle ti padne napamet ta ideja!!!



Tvoja ideja o kraju serijala je još debilnija pa te ne zasipam uvredama iako bih možda trebao.

Btw. zar nitko nije shvatio, a to sam rekao više puta, da ja u ovog Zagora ne bi dirao već bi moja verzija bila potpuno nova edicija u potpuno različitom univerzumu, namijenjena potpuno različitim čitateljima (i tržištu)?



svatio sam ja sto si ti htio reci ali mislim da ti ideja nije isplativa jer jednostavnije je napraviti novoga lika nego raditi novu ediciju staroga jer to bi uvrijedilo regularne citatelje(jer zagor vise nebi bio unikat i kat bi netko spomenu zagora ne bi znao na kojega se misli) i a nezna se kako bi se prodavalo. najbolje bi ti bilo izmisliti svojega lika i pokusati ralizirati ideju.
Go to Top of Page

roby05
Advanced Member



Croatia
3007 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 19/08/2013 : 22:31:07  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Zagore12...Niste dostojni toga imena.Oduzimam vam sve zasluge i titule koje ste dosad imali,razrjesavam vas svega toga od ovog trenutka.Straza,vodite ga!

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.

Edited by - roby05 on 19/08/2013 22:32:27
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 19/08/2013 : 22:41:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

Zagore12...Niste dostojni toga imena.Oduzimam vam sve zasluge i titule koje ste dosad imali,razrjesavam vas svega toga od ovog trenutka.Straza,vodite ga!





Zanimljivo kako sada svi pljuju po mojoj ideji, a kada je Igman napravio kratki strip po vrlo sličnom principu nitko nije ni zucnuo, štoviše...

@Tommy.H: Tu si u pravu, ali sitne preinake koje bi dovele do toga da oba stripa postanu unikat su veoma lako izvedive. Naprimjer, dovoljno je i promijeniti ime (ovoj mojoj verziji, naravno), da pravi Zagor ostane jedinstven.


Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000