forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 613

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 19/08/2013 : 21:14:44  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Sad kad citam ovaj clanak od vecernjeg i ja moran ustvrdit sljedece..Maloca svaka cast..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 19/08/2013 : 21:15:38  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
E ovo nisam vidio, u slobodnoj nema nista, a ni Maloca se nije na to osvrnuo ;)

Bice da su novinari opet izvrtali rijeci, a ako nisu, onda je ovo stvarno bilo jadno od njega sto opet ne msanjuje njegove trenerske sposobnosti.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 19/08/2013 : 21:22:03  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

sad i vidim zašto si mentor tintonu



A ja se slazem cilo vrime s njima..


"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 19/08/2013 : 21:40:40  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Rapaić, Mornar,Erceg, Hibić, Štimac,Gabrić, Asanović, Vučević, Pralija. Priko Legije u Lp. Nema šta, to može samo trenerski genij.



osim Mikija i Aljoše sve sami panjevi kaj se potvrdilo kad su otišli iz Hajduka. I nije tu samo ulazak u skupinu več prolazak među 16 najboljih ekipa i ispadanje od kasnijeg prvaka Europe!


Eeee da mi je danas takvih panjeva u ekipi
Štimac je smradina, al igrački je bija zmaj.
Ovi ostali nisu nikakve svjetske klase al su bili jako dobri igrači.
Nikakvi panjevi.
Možeš ti njih volit ili ne volit ali pogotovo iz današnje perspektive kad se naši igrači nemogu prodat ni u Belgiju, svi ovi su imali pristojne karijere.




ne mogu se prodat ni u Beligiju....Radošević u Napoli, Livaja u Inter a Hajduk nije više čak ni viceprvak svoje države.
Štimca sam previdel a istina je da je bil dobar igrač i imal uspješnu igračku karijeru!


Radošević je iznimka.
Doduše i Vukušić se solidno proda.
Ja trenutno ne vidin u Hajduku ni jednoga igrača koji vridi te novce.
U budućnosti možda, trenutno ne.
Livaja nije prodan, Livaja je pobiga

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 19/08/2013 : 22:42:29  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Osin ovih šta si nabroja i Hibić je ima posli odličnu karijeru u Španjolskoj.
Mornar kakav god bija je ima odličnu karijeru.
Erceg i Pralija nisu igrali u vrhunskin klubovima al su svugdi di su bili igrali dobro.
Butorović je tada bija dobar i mislin da je do dan danas najbolji hajdukov desni bek od kad je Hrvatske.



izgleda da si odlučil popit one dvije male...

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Sve skupa fenomenalna i odlično izbalansirana ekipa.


točno, a tko ih je balansiral?

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 19/08/2013 : 23:43:07  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Osin ovih šta si nabroja i Hibić je ima posli odličnu karijeru u Španjolskoj.
Mornar kakav god bija je ima odličnu karijeru.
Erceg i Pralija nisu igrali u vrhunskin klubovima al su svugdi di su bili igrali dobro.
Butorović je tada bija dobar i mislin da je do dan danas najbolji hajdukov desni bek od kad je Hrvatske.



izgleda da si odlučil popit one dvije male...

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Sve skupa fenomenalna i odlično izbalansirana ekipa.


točno, a tko ih je balansiral?



Ne pijen.
Osin u Zagrebu, al to je zbog fikusa.
Jel ti to mene želiš uvjerit da Hibić nakon Hajduka nije 7-8 godina igra za Sevillu i Atletico Madrid?
Mornar je igrač koji je igra u Standardu, Anderlechtu, Rennesu, Sevilli.
Daj mi ime bilo kojeg hajdukovog igrača koji ne bi sad odma potpisa takvu karijeru.

Svaka čast Kati na ligi prvaka, al sve skupa na skali od 1 do 10 moja ocjena je slijedeća:
Liga prvaka 10
Šelburn -10
Sve ostalo 2-3

Sve skupa 2-3

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 20/08/2013 : 10:15:23  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

Zanimljivo da je ista situacija bila i u Ajaxu, kad su ga napustili večina njih su bili nule a pod van Galom su bili zmajevi!


Tek sad ovo vidin
Dosado drž se filma, tamo si dobar.
Van Gaal je faca, ali...
Onako, bez da puno mislin.
Davids, Seedorf, Overmars, Finidi, braća DeBoer, VanDer Saar.
Stvarno nule kako ti kažeš.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 20/08/2013 10:40:31
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 20/08/2013 : 10:56:03  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by dosada

Zanimljivo da je ista situacija bila i u Ajaxu, kad su ga napustili večina njih su bili nule a pod van Galom su bili zmajevi!


Tek sad ovo vidin
Dosado drž se filma, tamo si dobrar.
Van Gaal je faca, ali...
Onako, bez da puno mislin.
Davids, Seedorf, Overmars, Finidi, braća DeBoer, VanDer Saar.
Stvarno nule kako ti kažeš.



ne nule nego ni upola dobri kao kad su igrali za Ajax osim Seedorfa (još igra u Brazilu ) i van der Saara. Davids je također nastavil s dobrim igrama u svojim klubovima.
Overmars je bil član Arsenala i Barce gdje je u razdoblju od `97 do `04 skupil 20 nastupa uz 40 golova, koliko je dal u Ajaxu (36) u skoro upola kracem razdoblju.
Finidi je promenil 4 kluba nakon Ajaxa i jedino je dublji trag ostavil u osrednjem Betisu, daleko od titula.
Braća de Boer su jedno vrijeme još igrala za Barcu nakon čega slijede Rangersi, pa Azija...

e sad kad pogledaš imaš 4-5 igrača koji su nastavili igrati uspješno i 10-tak koji nisu od cijele ekipe. Znači, večina ih nije bila na razini koju su pružali pod van Gaalom, s tim da su i ovi koji su nastavili s dobrim igrama jedno vrijeme također igrali po trenerskom palicom van Gaala.


razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 20/08/2013 : 12:51:56  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Evo šta je reka pametan čovik na nekom drugom forumu:
ali priča o "kapetanu" se zakotrljala nakon Katinog monologa, i hvalospjeva o Mamiću, te da je Hajduk sam kriv šta ga sakate, kradu, šta mu se poništavaju regularni golovi, nesviraju penali, što se za potrebe Volpija i Jovanovića, šesnaesterac preimenuje u sedamnaesterac, što branići neknjažnjeno mogu biti golmani....
To je bio početak, i pokazatelj koliko je Kate posta mal, jalan, koliko je bijedan...
Svi trofeji zbog kojeg sam ga cjenija, sad su pali u vodu...
Nema te vode koja ga više može "oprati", ni njega ni prijatelja mu Špacu, ili kao šta je barba reka i Krešića, Štimca, Buljana, Rožića, i da ne zaboravimo glavnog igrača u ovoj priči, koju možemo nazvati, "što će ti neprijatelji, pored ovakvih prijatelja", velikog ljubitelja slatkog, velikog ljubitelja umjetnosti, rančeva u gorskom kotaru, ex-predjedničko kandidata, velikog i neponovljivog Nadana Vidoševića....

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 20/08/2013 : 13:20:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
pa i nije bas pametan...
katalinic je shvatio ono sto svi osim hajdukovaca vec dugo znaju
uvijek su hajduku svi drugi krivi, vjerojatno je mamic kriv i za ispadanje od dilda neki dan
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 20/08/2013 : 14:18:27  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

pa i nije bas pametan...
katalinic je shvatio ono sto svi osim hajdukovaca vec dugo znaju
uvijek su hajduku svi drugi krivi, vjerojatno je mamic kriv i za ispadanje od dilda neki dan


Drž se ti Barcelone

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 20/08/2013 : 14:32:42  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
ja nek se držim filma (iako mi je nogomet do pojave kčeri bil uvjerljivo na prvom mjestu u životu i igral sam ga aktivno 10 godina, a navijač sam hajduk od kad znam za sebe) a supermark pak barce. Znači svi koji s pravom kritiziraju gluposti Hajduka nisu dobrodošli. Stvarno doživljavate Hajduk kao svetu kravu (:

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 20/08/2013 14:33:40
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 20/08/2013 : 14:34:54  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
nemaš ti pojma o čemu pričaš a mark provocira.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 20/08/2013 : 14:38:57  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
provocira ili ne činjenica je da iz Hajduka stalno kukaju i cvile...dobro činjenica je da Hajduka potkradaju na određenim utakmicama i sl.

imal ja pojma ili ne ti sigurno nisi taj koji si mjerodavan o tome suditi...pitanje jesi ikad imal loptu u nogama u nekoj službenoj utaklmici HNS-a?

p.s. jedino ako misliš na ovo u vezi svete krave, to fakat nemam pojma jer fanatizam mi je oduvijek bil stran. Navijač jesam ali fanatik nisam!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 20/08/2013 14:51:20
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/08/2013 : 15:15:13  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

ja nek se držim filma (iako mi je nogomet do pojave kčeri bil uvjerljivo na prvom mjestu u životu i igral sam ga aktivno 10 godina, a navijač sam hajduk od kad znam za sebe) a supermark pak barce. Znači svi koji s pravom kritiziraju gluposti Hajduka nisu dobrodošli. Stvarno doživljavate Hajduk kao svetu kravu (:


A cega onda da se ja drzim?

Kata je mozda pretjerao, ali cinjenica je da se vasa cijenjena uprava drzi te price o novcu i mamicu ko pijan plota. Ko da se vas jedine potkrada, splitu protiv dinama nije sudjen penal, istra je pokradena protiv lokomotive, rijeku se krade non stop. Ali vi najvise kukate. Zasto?



Evo neki dan sam sluso nekog tipa u kaficu dok sam gledo utakimcu protiv rijeke, njemu u HNLu postoje sljedeci klubovi dinamo 1, dinamo 2 (lokosi), dinamo 3 (rijeka), dinamo 4 (split???), pretpostavljam da su mu dragovoljac i slaven 5 i 6 itd. A i cijela druga liga je valjda dinamo, eventualno priznaje solin (dugopolje ne jer su posudili stadion splitu :)) a to sto je hajduk sam zbog sebe upao u dogove i druge gluposti to nema veze, bitno da je cijela HNL dinamo


I jos da se slozim s konstatacijom o svetoj kravi...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 20/08/2013 : 16:06:51  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by dosada

Zanimljivo da je ista situacija bila i u Ajaxu, kad su ga napustili večina njih su bili nule a pod van Galom su bili zmajevi!


Tek sad ovo vidin
Dosado drž se filma, tamo si dobrar.
Van Gaal je faca, ali...
Onako, bez da puno mislin.
Davids, Seedorf, Overmars, Finidi, braća DeBoer, VanDer Saar.
Stvarno nule kako ti kažeš.



ne nule nego ni upola dobri kao kad su igrali za Ajax osim Seedorfa (još igra u Brazilu ) i van der Saara. Davids je također nastavil s dobrim igrama u svojim klubovima.
Overmars je bil član Arsenala i Barce gdje je u razdoblju od `97 do `04 skupil 20 nastupa uz 40 golova, koliko je dal u Ajaxu (36) u skoro upola kracem razdoblju.
Finidi je promenil 4 kluba nakon Ajaxa i jedino je dublji trag ostavil u osrednjem Betisu, daleko od titula.
Braća de Boer su jedno vrijeme još igrala za Barcu nakon čega slijede Rangersi, pa Azija...

e sad kad pogledaš imaš 4-5 igrača koji su nastavili igrati uspješno i 10-tak koji nisu od cijele ekipe. Znači, večina ih nije bila na razini koju su pružali pod van Gaalom, s tim da su i ovi koji su nastavili s dobrim igrama jedno vrijeme također igrali po trenerskom palicom van Gaala.





Ma OK u pravu si.
Očito nema smisla.
Podcijenjivanje samo Overmarsa i brojanje golova u Nizozemskoj u kojoj i Pranjić u jednoj sezoni da 20 komada mi je dovoljno da te okarakteriziran ka nogometnu neznalicu.
Šta dalje s tobon raspravljat????
Reizeger nije odigra priko 150 utakmica za Barcelonu????
DeBoer nije odigra 150 utakmica za Barcelonu?
R De Boer nije igra u Rangersima koji su tada bili odlična ekipa??? BTW u Aziju je otiša sa 35 godina.
Finidi u "osrednjem" Betisu???
Kanu nije 5 godina igra u Arsenalu???

Po tebi vjerovatno samo Messai i Ronaldo imaju dobre karijere

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 20/08/2013 : 16:31:22  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
zabijal je u europskim natjecanjima a ne samo u nizozemskoj!

ok, nemamo iste kriterije i to je to...

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 20/08/2013 : 16:48:03  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

nemaš ti pojma o čemu pričaš a mark provocira.

A ti kao znaš o čemu pričaš. Nego, jesu li tebi mater ili otac (ili oboje) kao mlađi čuvali ovce?
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 20/08/2013 : 17:06:39  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

provocira ili ne činjenica je da iz Hajduka stalno kukaju i cvile...dobro činjenica je da Hajduka potkradaju na određenim utakmicama i sl.
!


Jesi ti svjestan da si unutar jedne jedine rečenice skočija sam sebi u usta?
Znači kad nan recimo svira u Rijeci penal na 27 metara i mi konstatiramo da nan je ukralo penal, to je kukanje???

Isto tako mislin da ste licemjerni do neba, svi vi Mamićevi apologeti
jer ne priznajem onu priču, "Ja sam protiv Mamića, ali...". Nema jebenog "ali". Mamić je zlo, apsolutno dno, grobar, Sauron Hr nogometa. Još jednom, nema jedbenog "ali"
Ili je i Tito bija OK? Mislin i on je kra al je nešto i da. zar ne?
Šta se samog kmečanja tiče, ja većeg kmečanja od onog kad je Hajduku sviran penal u derbiju zbog golmana Calella i organizacije jebenog otvorenog na HTV-u u životu nisan vidija.
Ili ono plakanje zbog "austrijskog zločinca"

Preestanite srat na ovome topicu o kukanju i da nan je Mamić kriv za stanje u Hajduku jer kad mi na ovome topicu nađeš jednog jedinog Hajdukovca koji tvrdi da je mamić kriv za sve u Hajduka, doć ću ti na vrata u Brod(je li Brod?) i vodin te na večeru u restoran po izboru i u Mađarsku na kurve.


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 20/08/2013 : 17:13:16  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by dosada

ja nek se držim filma (iako mi je nogomet do pojave kčeri bil uvjerljivo na prvom mjestu u životu i igral sam ga aktivno 10 godina, a navijač sam hajduk od kad znam za sebe) a supermark pak barce. Znači svi koji s pravom kritiziraju gluposti Hajduka nisu dobrodošli. Stvarno doživljavate Hajduk kao svetu kravu (:


A cega onda da se ja drzim?

Kata je mozda pretjerao, ali cinjenica je da se vasa cijenjena uprava drzi te price o novcu i mamicu ko pijan plota. Ko da se vas jedine potkrada, splitu protiv dinama nije sudjen penal, istra je pokradena protiv lokomotive, rijeku se krade non stop. Ali vi najvise kukate. Zasto?



Evo neki dan sam sluso nekog tipa u kaficu dok sam gledo utakimcu protiv rijeke, njemu u HNLu postoje sljedeci klubovi dinamo 1, dinamo 2 (lokosi), dinamo 3 (rijeka), dinamo 4 (split???), pretpostavljam da su mu dragovoljac i slaven 5 i 6 itd. A i cijela druga liga je valjda dinamo, eventualno priznaje solin (dugopolje ne jer su posudili stadion splitu :)) a to sto je hajduk sam zbog sebe upao u dogove i druge gluposti to nema veze, bitno da je cijela HNL dinamo


I jos da se slozim s konstatacijom o svetoj kravi...



Ti se držiš dosade koji priča gluposti. Još ti je malo zatitra ego, pa si se valjda dodatno osilija.

I ne pričaj pizdarije, kad je ova uprava spominjala Mamića(osin odgovora na napade)?
BTW Mamiću ne može proć ni jedna presica a da se ne očeše o Hajduka.
Ko je tu sa kim opterećen?

Ne relativiziraj jer ispadaš glup.
Stavi na stranu sve priče, ali apsolutno sve. Sama činjenica da Lokomotiva igra u prvoj ligi govori da je liga neregularna.
Tebi je normalno poklanjanje 6 igrača klubu koji ti je baren na papiru glavni konkurent?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 20/08/2013 : 17:14:28  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MSBlueberry

quote:
Originally posted by jaki

nemaš ti pojma o čemu pričaš a mark provocira.

A ti kao znaš o čemu pričaš. Nego, jesu li tebi mater ili otac (ili oboje) kao mlađi čuvali ovce?


Aj odgmiži nazad u rupu is koje si izaša.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 20/08/2013 : 17:18:03  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
nisam si skočil u usta jer ne pita se baš za sve Mamića u HNL-u. Znači ima situacija kad se Hajduk potkrada, ali potkradaju se ponekad i drugi a to sve nije samo mamićevo maslo. Po meni su veči problem u Hajduku oni koji ga potkradaju sustavno vec dugih niz godina a za neuspjeh i manjak love krive druge (Mamića). Tu mislim na ljude iz Hajduka a ne na forumaše i ostale navijače. Jer ijedan od njih priznal da je krivo vodil klub, da je bil loš odabir igrača, trenera i sl.?
Da ne spominjem blesavu Torcu koja skuplja lovu za klub i onda sa par transparenata i skandiranja odnese klubu na desetke tisuća litara hajdučkog piva (: Pa gdje je tu pamet?

A sad da nisu kukali i iz DInama, naravno da jesu ali to sad nema veze jer ako kukama ja ne znači da ti ne kukaš. Mamić itekako kuka, pa čak i sad kad igraju Ligu prvaka ali za to me zaboli jer me zanima jedino Hajduk.

p.s. na kurve nejdemo samo na nogač, ja uvijek jebačinu mijenjam za nogomet! Nogomet, druga-alkohol i r`n`r

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 20/08/2013 : 17:23:07  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MSBlueberry

quote:
Originally posted by jaki

nemaš ti pojma o čemu pričaš a mark provocira.

A ti kao znaš o čemu pričaš. Nego, jesu li tebi mater ili otac (ili oboje) kao mlađi čuvali ovce?


Mater je a stari nije jer nisu imali ovaca.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 20/08/2013 : 17:28:43  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
[quote]Originally posted by dosada

nisam si skočil u usta jer ne pita se baš za sve Mamića u HNL-u.
[quote]
Tako je.Ne pita se jer on naredi pa nema tko šta pitati.
[quote]Originally posted by dosada
Po meni su veči problem u Hajduku oni koji ga potkradaju sustavno vec dugih niz godina a za neuspjeh i manjak love krive druge (Mamića). Tu mislim na ljude iz Hajduka a ne na forumaše i ostale navijače. Jer ijedan od njih priznal da je krivo vodil klub, da je bil loš odabir igrača, trenera i sl.?
[quote]
Nisam baš nešto primjetio da ljudi iz Hajduka(i bivši i sadašnji)krive Mamića.To je tvoja konstrukcija i tebi sličnih.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 20/08/2013 : 17:29:30  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
pitaj onog idiota Maleša!

p.s. samo idiot može biti ponosan na posjet madridskom groblju. Vjerujem da znaš na kaj mislim!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 20/08/2013 17:31:23
Go to Top of Page
Page: of 613 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.33 seconds. Snitz Forums 2000