forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 613

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 20/08/2013 : 17:30:47  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki


Nisam baš nešto primjetio da ljudi iz Hajduka(i bivši i sadašnji)krive Mamića.To je tvoja konstrukcija i tebi sličnih.



I meni je ovo misterij.
Ovo ponavljaju ka papige, a kad pitaš ko i kad ide mučna tišina.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 20/08/2013 : 17:32:10  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

r ne pita se baš za sve Mamića u HNL-u.



Možda ga se ne pita oće li brisat guzicu za Zewon ili Palomon, ostalo ga se pita.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 20/08/2013 : 17:34:10  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

pitaj onog idiota Maleša!

p.s. samo idiot može biti ponosan na posjet madridskom groblju. Vjerujem da znaš na kaj mislim!



Mi smo čudo od naroda.
Smijemo se onome koji je dokaza postojanje kriminala, a kriminalce relativiziramo.
Za Madrid je budala, nema dvojbe.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 20/08/2013 : 17:37:05  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton
Ali vi najvise kukate. Zasto?


A možda zato jer nas najviše kradu?
Uostalom to o kuknjavi je plod tebe i takvih koji unaprijed napadaju da kukamo prije nego li smo počeli i pomisliti kukati.Koliko nas je pokralo,iživljavalo se na nama protekle tri godine mogli bi smo zasluženo kukati slijedećih 20 godina.
Ako je ko u kukanju pravi majstor onda se sjetite izvanrednih emisija i austrijskih zločinaca.Nisam baš primjetija da se digla hajka na mamića da previše kuka(a je).Ili prošlog kola kad je gle čuda sviralo penal(glup ali ispravan) protiv Rijeke na kantridi a nije njima sviralo sedamnaesterac.




Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 20/08/2013 17:38:59
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 20/08/2013 : 17:37:12  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by dosada

r ne pita se baš za sve Mamića u HNL-u.



Možda ga se ne pita oće li brisat guzicu za Zewon ili Palomon, ostalo ga se pita.



nije točno, osobno znam nek članove nogometnih saveza u brodskoj i u zagrebačkoj županiji skojima sam svakodnevno u kontaktu...

Uz Maleša je i onaj mafijaški odvjetnik Pavosović o uroti protiv Hajduka govoril na HRT-u prije godinu-dvije...

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 20/08/2013 : 17:37:48  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada



A sad da nisu kukali i iz DInama, naravno da jesu ali to sad nema veze jer ako kukama ja ne znači da ti ne kukaš.



Činjenicu da nama kradu pa mi možda i imamo pravo pizdit ćemo zanemarit.
Isto tako ćemo zanemarit činjenicu da njih nije pokralo na Poljudu i da ih nije pokra "austrijski zločinac".

Nama šta, sve je to isto.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 20/08/2013 : 17:39:27  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
najviše se pokaralo Zagreb i Cibaliju koje se izbacilo u drugu ligu, te Veliku Goricu kojoj se nije ni dopustilo da uđe u prvu ligu iako je to razultatom zaslužila.

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 20/08/2013 : 17:39:44  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by dosada

r ne pita se baš za sve Mamića u HNL-u.



Možda ga se ne pita oće li brisat guzicu za Zewon ili Palomon, ostalo ga se pita.



nije točno, osobno znam nek članove nogometnih saveza u brodskoj i u zagrebačkoj županiji skojima sam svakodnevno u kontaktu...

Uz Maleša je i onaj mafijaški odvjetnik Pavosović o uroti protiv Hajduka govoril na HRT-u prije godinu-dvije...


A da zajebemo jedan čas Maleša kojeg BTW niko osin tebe nije spomenija.
Jel Maleš u ovoj trenutnoj upravi?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 20/08/2013 : 17:52:50  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
dosada[/i]-
Olak si u davanju pridjeva.Sve i ako je Maleš ustaša i seljak a Pavasović kriminalac to ne znači da u svojim tvrdnjama nisu u pravu.Bila je zavjera protiv Hajduka i još sada je i bit će je sve dok Gazda ne padne.Jer ako imamo snimljeno suce koji uzimaju pare za "pošteno" suđenje i sve ostane kako je a suce i cijeli HNS kotrolira Gazda ne treba puno misliti tko je u stvari glavni krivac.Svi ostali su se nakačili da uzmu svoj dio kolača(a ima ih puno).I shvatite,ne boji se Gazda Hajdukove igračke moči(trebat će nam još barem par godina da ravnopravno konkuriramo za naslov)nego ove pozitive sa NAŠim Hajdukom.To je trn u očima puno ljudi.Kako svim gazdama u klubovima tako i plačenim novinarima te svim onim kojima ne odgovora da navijači biraju NO,svim onima kojima ne odgovaraju čista posla.Jer ako Hajduk uspije izaći iz ogromnog minusa sa ovakvom upravom to je najbolji putokaz za sve sportske klubove u Hrvatskoj.



Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 20/08/2013 : 17:55:50  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by dosada

r ne pita se baš za sve Mamića u HNL-u.



Možda ga se ne pita oće li brisat guzicu za Zewon ili Palomon, ostalo ga se pita.



nije točno, osobno znam nek članove nogometnih saveza u brodskoj i u zagrebačkoj županiji skojima sam svakodnevno u kontaktu...

Uz Maleša je i onaj mafijaški odvjetnik Pavosović o uroti protiv Hajduka govoril na HRT-u prije godinu-dvije...


A da zajebemo jedan čas Maleša kojeg BTW niko osin tebe nije spomenija.
Jel Maleš u ovoj trenutnoj upravi?



e sad...pa tvrdim da se vec godinama iz Hajduka čuje kuknjava. Vi me pitate tko to iz Hajduka kuka. Ja navodim dva člana koji su itekako bili u svoje vrijeme (ili su i trenutno) uprava hajduka. A ti sad pustimo Maleša!? Pa o cemu onda raspravljamo????

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 20/08/2013 : 18:06:35  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki
Olak si u davanju pridjeva.Sve i ako je Maleš ustaša i seljak a Pavasović kriminalac to ne znači da u svojim tvrdnjama nisu u pravu.


ne kriminalac vec njihov odvjetnik, razlika postoji. tražil si da ti navedem tko kuka i ja sam navel, a u ovom kontekstu nije važno jesu li u pravu. Pavosović je govoril o toj perfidnoj krađi u kojoj hajduk gubi bodove na početku prvenstva u prvim kolim i tu se apsolutno slažem.
quote:
Originally posted by jaki
Bila je zavjera protiv Hajduka i još sada je i bit će je sve dok Gazda ne padne.Jer ako imamo snimljeno suce koji uzimaju pare za "pošteno" suđenje i sve ostane kako je a suce i cijeli HNS kotrolira Gazda ne treba puno misliti tko je u stvari glavni krivac.Svi ostali su se nakačili da uzmu svoj dio kolača(a ima ih puno).I shvatite,ne boji se Gazda Hajdukove igračke moči(trebat će nam još barem par godina da ravnopravno konkuriramo za naslov)nego ove pozitive sa NAŠim Hajdukom.To je trn u očima puno ljudi.Kako svim gazdama u klubovima tako i plačenim novinarima te svim onim kojima ne odgovora da navijači biraju NO,svim onima kojima ne odgovaraju čista posla.Jer ako Hajduk uspije izaći iz ogromnog minusa sa ovakvom upravom to je najbolji putokaz za sve sportske klubove u Hrvatskoj.



Zavjere ne postoji tj. postoji koliko postoji protiv svih koji u određenem trenutku prijete Dinamu. Hajduk je tu u istom loncu s drugim klubovima. Evo spomenul sam situaciju s Cibalijom. Klubom koji je prije dvije sezone pokraden u zadnjim kolima da ne izbori Europu (izborilju je Split), da bi lani bil poslan i u rang niže. Prije nekoliko godina takvu sudbinu je doživljaval Varteks, pa Belupo kad je bil malo jači i čitav niz drugih klubova. Hajduk nije nikakva iznimka. Sve svoditi na sukob hajduk-Dinamo je smiješno, ali bojim se da to delate jer niste nimalo upozbnati sa situacijom u ostalim krajevim RH. Posebno se bojim da niste upoznati sa situacijom kak se HNS odnosi prema slavonskim klubovima, osim Osijeka. I kad smo kod Osijeka, on je puno veča Dinamova filijala od same Lokomotive i to još iz vremena Jugo lige. A o tome uopće ne pišete, kaj tumačima da uopće niste dobro upoznati s nekim stvarima u našem nogometu. Pogotovo o tim odnosima koji su van sukoba Hajduk-Dinamo (:


p.s. isprika na malo previše brzopletosti u pisanju ali radim 3 stvari odjednom a sad mi se ne da ispravljati ovaj cijeli tekst

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 20/08/2013 18:27:56
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/08/2013 : 18:07:30  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by dosada

ja nek se držim filma (iako mi je nogomet do pojave kčeri bil uvjerljivo na prvom mjestu u životu i igral sam ga aktivno 10 godina, a navijač sam hajduk od kad znam za sebe) a supermark pak barce. Znači svi koji s pravom kritiziraju gluposti Hajduka nisu dobrodošli. Stvarno doživljavate Hajduk kao svetu kravu (:


A cega onda da se ja drzim?

Kata je mozda pretjerao, ali cinjenica je da se vasa cijenjena uprava drzi te price o novcu i mamicu ko pijan plota. Ko da se vas jedine potkrada, splitu protiv dinama nije sudjen penal, istra je pokradena protiv lokomotive, rijeku se krade non stop. Ali vi najvise kukate. Zasto?



Evo neki dan sam sluso nekog tipa u kaficu dok sam gledo utakimcu protiv rijeke, njemu u HNLu postoje sljedeci klubovi dinamo 1, dinamo 2 (lokosi), dinamo 3 (rijeka), dinamo 4 (split???), pretpostavljam da su mu dragovoljac i slaven 5 i 6 itd. A i cijela druga liga je valjda dinamo, eventualno priznaje solin (dugopolje ne jer su posudili stadion splitu :)) a to sto je hajduk sam zbog sebe upao u dogove i druge gluposti to nema veze, bitno da je cijela HNL dinamo


I jos da se slozim s konstatacijom o svetoj kravi...



Ti se držiš dosade koji priča gluposti. Još ti je malo zatitra ego, pa si se valjda dodatno osilija.

I ne pričaj pizdarije, kad je ova uprava spominjala Mamića(osin odgovora na napade)?
BTW Mamiću ne može proć ni jedna presica a da se ne očeše o Hajduka.
Ko je tu sa kim opterećen?

Ne relativiziraj jer ispadaš glup.
Stavi na stranu sve priče, ali apsolutno sve. Sama činjenica da Lokomotiva igra u prvoj ligi govori da je liga neregularna.
Tebi je normalno poklanjanje 6 igrača klubu koji ti je baren na papiru glavni konkurent?


oprosti, zaboravio sam da sam mulac koji nebi trebao razgovaarati s odraslima

inace, bas mi treba priznanje nepoznatog covjeka da bimi zatitro ego

ja ne opravdavam mamica, ali on krade svima, a iz nekog razloga se vas najviše čuje pokrade se Hajduk - ljudi, mediji itd. dizu skandal. Pokrade se Istra - nikom nista.

Liga je neregularna, ali je jednako regularna i Splitu i Slavenu i Hajduku i Istri - no opet je vama najveci problem.

Vlastito neznanje i nesposobnost se nebi trebali opravdavati Mamićem.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/08/2013 : 18:12:03  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by MSBlueberry

quote:
Originally posted by jaki

nemaš ti pojma o čemu pričaš a mark provocira.

A ti kao znaš o čemu pričaš. Nego, jesu li tebi mater ili otac (ili oboje) kao mlađi čuvali ovce?


Aj odgmiži nazad u rupu is koje si izaša.


Kulturno, nema sta.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 20/08/2013 : 18:16:36  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
[quote]Originally posted by dosada
Zavjera protiv Hajduka ne postoji jer se kradu i drugi klubovi?
Ali ne krade ih se toliko puno kao Hajduka u zadnji par godina i sam si rekao da se na početku sezone sasječe Hajduk a ko ga je i zašto sasjekao.Follow the money.
Nije ga slučajno sasjeklo tri godine zaredom?ili ti misliš da je?
Cijela liga nam je prčija jednog čovjeka i podređena interesima jedne obitelji a ti da zavjere nema?Ima zavjere a to je zavjera protiv cjelokupnog hrvatskog nogometa.I dok je takvih nema nam nabolje.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 20/08/2013 : 18:18:21  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
@nesvrstani
i vezano uz Tita i Mamića? To su previše kompleksne osobe da bi ocjenjival crno-bijelo tj. jesu li dobri ili loše. To ovisi iz kojeg ih kuta pratimo.A nije Titpo bil baš tak loš kak ga neki opisuju, jer povijesno gledano vrlo je upitno kaj bi s nama Hrvatima bilo nakon drugog svjetskog (s obzirom da smo službeno kao država bili na strani gubitnika) da nije bilo pokreta na čijem je čelu on bil....
Slicna je stvar i s Mamićem, jer je naša liga daleko najbolja na ovom prostoru. Klubovi su svake godine sve bolji a to je opet možda zasluga Dinama koji dovodi strana pojačanja pa onda naši igrači igraju u ostalim hrvatskim klubovima. Kvaliteta je svakako u porastu!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/08/2013 : 18:23:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by tinton
Ali vi najvise kukate. Zasto?


A možda zato jer nas najviše kradu?
Uostalom to o kuknjavi je plod tebe i takvih koji unaprijed napadaju da kukamo prije nego li smo počeli i pomisliti kukati.Koliko nas je pokralo,iživljavalo se na nama protekle tri godine mogli bi smo zasluženo kukati slijedećih 20 godina.
Ako je ko u kukanju pravi majstor onda se sjetite izvanrednih emisija i austrijskih zločinaca.Nisam baš primjetija da se digla hajka na mamića da previše kuka(a je).Ili prošlog kola kad je gle čuda sviralo penal(glup ali ispravan) protiv Rijeke na kantridi a nije njima sviralo sedamnaesterac.






krade se svakoga podjednako, krade se i Zadra, i Splita, i Istru, i Hajduka, i Slaven. Svakoga opasnoga.

Males mi je zbog Djedovica (tako se zoe) bio faca, da bi se na kraju ispostavilo da je primitivac.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 20/08/2013 : 18:26:41  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki
I dok je takvih nema nam nabolje.



kaj se tiče HNL-a on je iz godine u godinu sve bolji, a to pokazuju i rezultati u Europi...imamo daleko najjaču ligu od svih susjeda i šire (bugarska, rumnjska, austrija, češka, slovačka, poljska)!

p.s. al me zbunjuješ tim svojim citiranjem, moram se baš naprezati da odvojim kaj je tvoj upis

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

roby05
Advanced Member



Croatia
3010 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 20/08/2013 : 19:01:22  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Nemamo mi najjacu ligu,pricate bezvezarije.Mi,tj.Hrvatska ima najjaci klub,tj.Nacionalni klub,koji je produkt demokracije i njihova prvog covjeka koji je isto produkt te demokracije.Jer vodje i demokracija idu zajedno,zar ne?Kad shvatite to,u kakvoj drzavi zivimo,tj.sustavu,onda ce vam puno stvari biti jasnije.Svi se klubovi,osim Dinama potkradaju,slazem se,ali cinjenica je da krajnja i najveca steta ide samo jednome,tj.Hajduku.Nije problem Mamic i Dinamo,neka se izgubi od njih,ali problem je kad je Hajduk ostecen protiv Splita,Rijeke,Intera...(neke se ne uvrijede navijaci ostalih klubova).Ako to neki ovdje i negdje drugdje ne vide ili ne zele vidit,onda su ili bezobrazni ili s njima nesto nije u redu.Hajduk smeta i uvijek je prijetnja Dinamovim mocnicima.Zasto?Zato sto ima vojsku navijaca iza sebe,za razliku od njegovog Dinama i zato sto je to najveci i najtrofejniji nogometni klub.Neka netko argumentira ako moze!?

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 20/08/2013 : 19:05:44  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

Nemamo mi najjacu ligu,pricate bezvezarije.Mi,tj.Hrvatska ima najjaci klub,tj.Nacionalni klub,koji je produkt demokracije i njihova prvog covjeka koji je isto produkt te demokracije.Jer vodje i demokracija idu zajedno,zar ne?Kad shvatite to,u kakvoj drzavi zivimo,tj.sustavu,onda ce vam puno stvari biti jasnije.Svi se klubovi,osim Dinama potkradaju,slazem se,ali cinjenica je da krajnja i najveca steta ide samo jednome,tj.Hajduku.Nije problem Mamic i Dinamo,neka se izgubi od njih,ali problem je kad je Hajduk ostecen protiv Splita,Rijeke,Intera...(neke se ne uvrijede navijaci ostalih klubova).Ako to neki ovdje i negdje drugdje ne vide ili ne zele vidit,onda su ili bezobrazni ili s njima nesto nije u redu.Hajduk smeta i uvijek je prijetnja Dinamovim mocnicima.Zasto?Zato sto ima vojsku navijaca iza sebe,za razliku od njegovog Dinama i zato sto je to najveci i najtrofejniji nogometni klub.Neka netko argumentira ako moze!?



s obzirom kaj si napisal nisam siguran da je to moguće argumentirati

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 20/08/2013 : 19:09:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
nekima stvarno treba crtat...tintone,nemoj se ljutit,možeš ti imat 15 ili 55 godina,ali lupaš da je to čudo...ko papiga ponavljaš jedno te isto...mlad si,nisi se nagledao onog čega smo se jaki,nesvrstani i ja nagledali...previše si navijački nastrojen i nisi objektivan...nema veze,ja sam bio još gori tvojih godina...dosado,ostavi se tita i rata...meni nije jasno spominjanje tita u kontekstu hajduka...daj neka me prosvijetli neko pametan...u kontekstu sporta a ne rata...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

roby05
Advanced Member



Croatia
3010 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 20/08/2013 : 19:11:16  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

nekima stvarno treba crtat...tintone,nemoj se ljutit,možeš ti imat 15 ili 55 godina,ali lupaš da je to čudo...ko papiga ponavljaš jedno te isto...mlad si,nisi se nagledao onog čega smo se jaki,nesvrstani i ja nagledali...previše si navijački nastrojen i nisi objektivan...nema veze,ja sam bio još gori tvojih godina...dosado,ostavi se tita i rata...meni nije jasno spominjanje tita u kontekstu hajduka...daj neka me prosvijetli neko pametan...u kontekstu sporta a ne rata...


Di san ja u svemu tome???

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 20/08/2013 : 19:27:55  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

nekima stvarno treba crtat...tintone,nemoj se ljutit,možeš ti imat 15 ili 55 godina,ali lupaš da je to čudo...ko papiga ponavljaš jedno te isto...mlad si,nisi se nagledao onog čega smo se jaki,nesvrstani i ja nagledali...previše si navijački nastrojen i nisi objektivan...nema veze,ja sam bio još gori tvojih godina...dosado,ostavi se tita i rata...meni nije jasno spominjanje tita u kontekstu hajduka...daj neka me prosvijetli neko pametan...u kontekstu sporta a ne rata...



spomenul ga je nesvrstani pa sam mu odgovaral u kontekstu kompleksnosti neke ličnosti, a ne politike!

a možemo ga spomenuti i u kontekstu Hajduka ;)
http://www.youtube.com/watch?v=IutKIQfhmhM

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 20/08/2013 19:31:10
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 20/08/2013 : 19:32:06  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
i posljednji maršalov kup je kod Hajduka!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 20/08/2013 : 19:32:42  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

quote:
Originally posted by globinjo

nekima stvarno treba crtat...tintone,nemoj se ljutit,možeš ti imat 15 ili 55 godina,ali lupaš da je to čudo...ko papiga ponavljaš jedno te isto...mlad si,nisi se nagledao onog čega smo se jaki,nesvrstani i ja nagledali...previše si navijački nastrojen i nisi objektivan...nema veze,ja sam bio još gori tvojih godina...dosado,ostavi se tita i rata...meni nije jasno spominjanje tita u kontekstu hajduka...daj neka me prosvijetli neko pametan...u kontekstu sporta a ne rata...


Di san ja u svemu tome???



u potrazi za argumentima

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 20/08/2013 : 20:21:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by globinjo

nekima stvarno treba crtat...tintone,nemoj se ljutit,možeš ti imat 15 ili 55 godina,ali lupaš da je to čudo...ko papiga ponavljaš jedno te isto...mlad si,nisi se nagledao onog čega smo se jaki,nesvrstani i ja nagledali...previše si navijački nastrojen i nisi objektivan...nema veze,ja sam bio još gori tvojih godina...dosado,ostavi se tita i rata...meni nije jasno spominjanje tita u kontekstu hajduka...daj neka me prosvijetli neko pametan...u kontekstu sporta a ne rata...



spomenul ga je nesvrstani pa sam mu odgovaral u kontekstu kompleksnosti neke ličnosti, a ne politike!

a možemo ga spomenuti i u kontekstu Hajduka ;)
http://www.youtube.com/watch?v=IutKIQfhmhM


nije ti neka usporedba...daj nešto konkretnije...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page
Page: of 613 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.97 seconds. Snitz Forums 2000