forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 613

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 21/08/2013 : 13:53:23  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by tinton


oprosti, zaboravio sam da sam mulac koji nebi trebao razgovaarati s odraslima

inace, bas mi treba priznanje nepoznatog covjeka da bimi zatitro ego

ja ne opravdavam mamica, ali on krade svima, a iz nekog razloga se vas najviše čuje pokrade se Hajduk - ljudi, mediji itd. dizu skandal. Pokrade se Istra - nikom nista.

Liga je neregularna, ali je jednako regularna i Splitu i Slavenu i Hajduku i Istri - no opet je vama najveci problem.

Vlastito neznanje i nesposobnost se nebi trebali opravdavati Mamićem.


O tome kako nečiji upisi utiču na tvoj ego dosta govori i ovaj upis.
Očito ti je teško palo kad san te nazva mladin kad opet to izvlačiš
mada san ti se iskreno ispriča i objasnija da u mom upisu tada nije bilo loše namjere.

Liga jee neregularna, hvala na odgovoru.
Drugi klubovi me ne interesiraju.
Ako ih se krade neka kmeče sami, mi imamo dovoljno materijala .



nisam ja izvlačio ono od prije nesto tjedana, vec o nacinu na koji si počeo pričati sa mnom. Ono smo riješili pa nema razloga da se to opet spominje.

Dakle suđenje te ipak zanima? Mijenjaš ploču?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 21/08/2013 : 13:55:27  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by MSBlueberry

quote:
Originally posted by jaki

nemaš ti pojma o čemu pričaš a mark provocira.

A ti kao znaš o čemu pričaš. Nego, jesu li tebi mater ili otac (ili oboje) kao mlađi čuvali ovce?


Aj odgmiži nazad u rupu is koje si izaša.


Kulturno, nema sta.



Sori ali o mojoj kulturi nemaš pojma.
Ono šta je tebi nekultura je meni nazivanje stvari pravin imenon.
MS je najobičniji provokator koji nema muda uć u raspravu, nego se drži onako iznad svih, sam sebi strašno pametan, a onda čeka da neko treći napiše nešto protiv osobe s kojon ima problem pa se priključi onako usitno.



ne pričam ja o tvojoj kiulturi nego samo o ovome postu. Ja o MSB - u nemam ni pozitivno ni negativno mišljenje. No neznam zašto, čim se dirne u Hajduka, vi počnete vrijeđati pojedince

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 21/08/2013 : 14:00:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

@ tinton

E nešto san ti zaboravija reć.

Znaš kako se između ostaloga razlikuje pizda od čovika, ili u tvome slučaju mulac od čovika?
Jedan mulac(tinton naprimjer) i jedan čovik(brni na primjer) pročitaju neku vijest.
Onda onako vrući krenu komentirat tu vijest na nekon portalu ili forumu, ili uživo, nebitno.
Međutim barataju polovičnin informacijama, zbog toga imaju krivu procjenu, i u konačnici nekog neargumentirano pljuju(Maloča na primjer),a nekog neargumentirano dižu u nebesa(Kate naprimjer).

Onda se pojavi neko ko in da malo širu sliku i još poneku informaciju(moja malenkost na primjer) koja jednin dijelon onoga po kojen se pljucalo opravdava a onoga visoko u oblacima vraća na zemlju.

I šta se onda dogodi.
Čovik(brni naprimjer) obradi sada potpune informacije i kaže "U jebo te falija san, nije baš onako kako san mislija"
Mulac(tinton naprimjer), ne jebe živu silu i dalje gura svoj krivi film.


pa ja sam reko da nisam znao da je Kata to reko i da mu nije trebalo jedino što sam napomenuo da to neumanjuje njegovo trenersko umijeće

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

roby05
Advanced Member



Croatia
3010 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 21/08/2013 : 15:08:57  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by roby05

Nemamo mi najjacu ligu,pricate bezvezarije.Mi,tj.Hrvatska ima najjaci klub,tj.Nacionalni klub,koji je produkt demokracije i njihova prvog covjeka koji je isto produkt te demokracije.Jer vodje i demokracija idu zajedno,zar ne?Kad shvatite to,u kakvoj drzavi zivimo,tj.sustavu,onda ce vam puno stvari biti jasnije.Svi se klubovi,osim Dinama potkradaju,slazem se,ali cinjenica je da krajnja i najveca steta ide samo jednome,tj.Hajduku.Nije problem Mamic i Dinamo,neka se izgubi od njih,ali problem je kad je Hajduk ostecen protiv Splita,Rijeke,Intera...(neke se ne uvrijede navijaci ostalih klubova).Ako to neki ovdje i negdje drugdje ne vide ili ne zele vidit,onda su ili bezobrazni ili s njima nesto nije u redu.Hajduk smeta i uvijek je prijetnja Dinamovim mocnicima.Zasto?Zato sto ima vojsku navijaca iza sebe,za razliku od njegovog Dinama i zato sto je to najveci i najtrofejniji nogometni klub.Neka netko argumentira ako moze!?



a kad je obratno? kad se pokrade u korist hajduka? a događa se


Zmaju,mislim da sam bio jasan,u svakom postu,sve je ok.Ako i jest bilo nesto za Hajduk,onda je bilo svakako malo,ali to Hajduk i ne trazi,a nije ni navikao.Problem je taj sto se u nas posteno sudjenje treba platit.To valjda znamo svi.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 21/08/2013 : 16:16:45  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Bio is jasan, samo is spomenuo da se hajduk krade i protiv drugih klubova pa sam ja upito, a sto lad je obratno? Sve je u redu

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 22/08/2013 : 01:28:02  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by tinton


oprosti, zaboravio sam da sam mulac koji nebi trebao razgovaarati s odraslima

inace, bas mi treba priznanje nepoznatog covjeka da bimi zatitro ego

ja ne opravdavam mamica, ali on krade svima, a iz nekog razloga se vas najviše čuje pokrade se Hajduk - ljudi, mediji itd. dizu skandal. Pokrade se Istra - nikom nista.

Liga je neregularna, ali je jednako regularna i Splitu i Slavenu i Hajduku i Istri - no opet je vama najveci problem.

Vlastito neznanje i nesposobnost se nebi trebali opravdavati Mamićem.


O tome kako nečiji upisi utiču na tvoj ego dosta govori i ovaj upis.
Očito ti je teško palo kad san te nazva mladin kad opet to izvlačiš
mada san ti se iskreno ispriča i objasnija da u mom upisu tada nije bilo loše namjere.

Liga jee neregularna, hvala na odgovoru.
Drugi klubovi me ne interesiraju.
Ako ih se krade neka kmeče sami, mi imamo dovoljno materijala .



nisam ja izvlačio ono od prije nesto tjedana, vec o nacinu na koji si počeo pričati sa mnom. Ono smo riješili pa nema razloga da se to opet spominje.

Dakle suđenje te ipak zanima? Mijenjaš ploču?



Naravno da me zanima suđenje Hajduku.
Ostali me ne zanimaju.
Mijenjam ploču??

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 22/08/2013 : 01:36:19  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Mijenjam ploču??



koji gramofon imaš?

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/08/2013 : 07:13:31  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by tinton


oprosti, zaboravio sam da sam mulac koji nebi trebao razgovaarati s odraslima

inace, bas mi treba priznanje nepoznatog covjeka da bimi zatitro ego

ja ne opravdavam mamica, ali on krade svima, a iz nekog razloga se vas najviše čuje pokrade se Hajduk - ljudi, mediji itd. dizu skandal. Pokrade se Istra - nikom nista.

Liga je neregularna, ali je jednako regularna i Splitu i Slavenu i Hajduku i Istri - no opet je vama najveci problem.

Vlastito neznanje i nesposobnost se nebi trebali opravdavati Mamićem.


O tome kako nečiji upisi utiču na tvoj ego dosta govori i ovaj upis.
Očito ti je teško palo kad san te nazva mladin kad opet to izvlačiš
mada san ti se iskreno ispriča i objasnija da u mom upisu tada nije bilo loše namjere.

Liga jee neregularna, hvala na odgovoru.
Drugi klubovi me ne interesiraju.
Ako ih se krade neka kmeče sami, mi imamo dovoljno materijala .



nisam ja izvlačio ono od prije nesto tjedana, vec o nacinu na koji si počeo pričati sa mnom. Ono smo riješili pa nema razloga da se to opet spominje.

Dakle suđenje te ipak zanima? Mijenjaš ploču?



Naravno da me zanima suđenje Hajduku.
Ostali me ne zanimaju.
Mijenjam ploču??



Prosle godine nakon utakmice Splita s Istrom is napiso da te "takve stvari sa sudjenjem ne zanimaju" ili nesto u tom stilu. Na topicu RNK.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 22/08/2013 : 09:59:57  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Mijenjam ploču??



koji gramofon imaš?



Kako znaš da iman gramofon?

Pro-Ject RPM 1.3 Genie

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 22/08/2013 : 10:03:24  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton



Prosle godine nakon utakmice Splita s Istrom is napiso da te "takve stvari sa sudjenjem ne zanimaju" ili nesto u tom stilu. Na topicu RNK.



Sori, ne sićan se.
Niti se sićan konteksta u kojen san to napisa
Jedino šta san siguran je da me suđenje na utakmici Istra-RNK ne zanima nešto posebno.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/08/2013 : 10:08:58  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by tinton



Prosle godine nakon utakmice Splita s Istrom is napiso da te "takve stvari sa sudjenjem ne zanimaju" ili nesto u tom stilu. Na topicu RNK.



Sori, ne sićan se.
Niti se sićan konteksta u kojen san to napisa
Jedino šta san siguran je da me suđenje na utakmici Istra-RNK ne zanima nešto posebno.



Nije se radilo o toj utakmici vec o Hajduk _ RNK pred koju godinu

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 22/08/2013 : 13:27:30  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Mijenjam ploču??



koji gramofon imaš?



Kako znaš da iman gramofon?



pa jesi li ti old school ili nisi ;)

a i voliš kvalitetu, a nema kvalitetnijeg zvuk od pravog gramofona i gramofonske ploće

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 22/08/2013 : 14:48:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

meni nije jasno zakaj se mi uopće obaziremo i dajemo značaj šačici iskompleksiranih Srba!? Nek viču kaj ih je volja a ako stvari postaju ozbiljnije onda se ionak zna koji je rezultat, bar je dosad u prošlosti navek bil isti. Stvarno nema razloga za strah!



Nisu to Srbi, no budale, moroni, dosade...
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 22/08/2013 : 20:06:12  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by dosada

meni nije jasno zakaj se mi uopće obaziremo i dajemo značaj šačici iskompleksiranih Srba!? Nek viču kaj ih je volja a ako stvari postaju ozbiljnije onda se ionak zna koji je rezultat, bar je dosad u prošlosti navek bil isti. Stvarno nema razloga za strah!



Nisu to Srbi, no budale, moroni, dosade...



sve su od nabrojanog, kao i ovi kaj ovih dana imaju fešte po BiH

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 22/08/2013 : 20:14:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Mijenjam ploču??



koji gramofon imaš?



Kako znaš da iman gramofon?

Pro-Ject RPM 1.3 Genie



moram nabavit dobar gramofon...ili bar prominit zvučnicu...di ću to kupit?

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 22/08/2013 : 20:28:33  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
probaj u pekari ;)

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 23/08/2013 : 12:44:44  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo


moram nabavit dobar gramofon...ili bar prominit zvučnicu...di ću to kupit?



Provaj u "Dobar zvuk" u Gundulićevoj(Radničko šetalište).

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 23/08/2013 : 16:26:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by globinjo


moram nabavit dobar gramofon...ili bar prominit zvučnicu...di ću to kupit?



Provaj u "Dobar zvuk" u Gundulićevoj(Radničko šetalište).


hau jes nou...skuplji su od psg-a...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 23/08/2013 : 17:35:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
malo vadjenja masti globotu i robiju:
Dajte stuttgart da se igramoooo...
trala la :)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 23/08/2013 : 18:28:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

malo vadjenja masti globotu i robiju:
Dajte stuttgart da se igramoooo...
trala la :)


pa ako ih ne prođete,onda ste stvarno jadni...nikad lošiji stuttgart...a spušit ćete

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

roby05
Advanced Member



Croatia
3010 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 23/08/2013 : 18:29:11  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

malo vadjenja masti globotu i robiju:
Dajte stuttgart da se igramoooo...
trala la :)


O mamlazicu...Ma da sam ja znao da je Rijeka u Hrvatskoj,ne bi mi bilo drago sto je pobijedila.Kakav sam ja to kad mi je to drago?
I moram priznat da je dobra,nije to jos ni sjena Hajduka,ali pomalo,bit ce.U svakom slucaju Mamici bi mogli imat jedan klub u EL,iako ne znam sta mini Mamici rade tamo u Rijeci.Sto se tice masti,sinko davno je izvadjena.A ko ti je taj Globot?

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 23/08/2013 : 18:40:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

quote:
Originally posted by mamlaz

malo vadjenja masti globotu i robiju:
Dajte stuttgart da se igramoooo...
trala la :)


O mamlazicu...Ma da sam ja znao da je Rijeka u Hrvatskoj,ne bi mi bilo drago sto je pobijedila.Kakav sam ja to kad mi je to drago?
I moram priznat da je dobra,nije to jos ni sjena Hajduka,ali pomalo,bit ce.U svakom slucaju Mamici bi mogli imat jedan klub u EL,iako ne znam sta mini Mamici rade tamo u Rijeci.Sto se tice masti,sinko davno je izvadjena.A ko ti je taj Globot?


i nismo u hr, slobodna smo drzava:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 23/08/2013 : 19:24:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
Rijeka Drzava! Stato libero di Fiume!!! :)) hehehe gdje je sad dobra stara austro ugarska:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/08/2013 : 22:49:21  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Kiš htio nadmašiti Rukavinu

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

roby05
Advanced Member



Croatia
3010 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 24/08/2013 : 22:56:16  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Od dva puta je uspio...jbg.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page
Page: of 613 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.71 seconds. Snitz Forums 2000