forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Nedovršene aukcije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

weky13
New Member



116 Posts

Member since 18/06/2005

Posted - 22/08/2013 : 20:16:39  Show Profile Show Extended Profile  Send weky13 a Private Message  Reply with Quote
Molio bih još jednom sve koji imaju nedovršene aukcije kod mene da se jave i da to riješimo jer u protivnom stripove vraćam na aukciju i dajem negativne ocjene. Moram priznati da mi je neugodno uopće ovako javno pisati, ali vidim da sa nekim ljudima ne ide drukčije, neke čekam skoro tri mjeseca, uglavnom sami će se prepoznati ...
Ne ide mi u glavu da se nekima teško javiti nakon mjesec i više dana od kraja aukcije i bez obzira na moje poruke prave se 'gluhi' pa takve za ubuduće molim da ne bidaju na mojim aukcijama!

Hvala

Edited by - weky13 on 22/08/2013 20:17:33

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 28/08/2013 : 13:40:50  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by weky13

Molio bih još jednom sve koji imaju nedovršene aukcije kod mene da se jave i da to riješimo jer u protivnom stripove vraćam na aukciju i dajem negativne ocjene. Moram priznati da mi je neugodno uopće ovako javno pisati, ali vidim da sa nekim ljudima ne ide drukčije, neke čekam skoro tri mjeseca, uglavnom sami će se prepoznati ...
Ne ide mi u glavu da se nekima teško javiti nakon mjesec i više dana od kraja aukcije i bez obzira na moje poruke prave se 'gluhi' pa takve za ubuduće molim da ne bidaju na mojim aukcijama!

Hvala



Uz dužno poštovanje, najveću grešku radiš upravo ti.
3 mjeseca čekaš?????
Pogotovo ove šta se prave "gluhi".

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 30/08/2013 : 17:39:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by weky13

Molio bih još jednom sve koji imaju nedovršene aukcije kod mene da se jave i da to riješimo jer u protivnom stripove vraćam na aukciju i dajem negativne ocjene. Moram priznati da mi je neugodno uopće ovako javno pisati, ali vidim da sa nekim ljudima ne ide drukčije, neke čekam skoro tri mjeseca, uglavnom sami će se prepoznati ...
Ne ide mi u glavu da se nekima teško javiti nakon mjesec i više dana od kraja aukcije i bez obzira na moje poruke prave se 'gluhi' pa takve za ubuduće molim da ne bidaju na mojim aukcijama!

Hvala



Uz dužno poštovanje, najveću grešku radiš upravo ti.
3 mjeseca čekaš?????
Pogotovo ove šta se prave "gluhi".


NIJE TO NIŠTA...ima ih ovakvih još najmanje pun kufer koji čekaju promjene godišnjih doba...a svi se kao tresu zbog osvetničkih komentara...a koji bi im bili automatski izbrisani,ali,jebi ga,ne sluša se,ne čita se šta moderator idiot piše godinama...pa neka vas i varaju u vuku za nos,kad ste tvrdoglavi...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

weky13
New Member



116 Posts

Member since 18/06/2005

Posted - 30/08/2013 : 18:33:48  Show Profile Show Extended Profile  Send weky13 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by weky13

Molio bih još jednom sve koji imaju nedovršene aukcije kod mene da se jave i da to riješimo jer u protivnom stripove vraćam na aukciju i dajem negativne ocjene. Moram priznati da mi je neugodno uopće ovako javno pisati, ali vidim da sa nekim ljudima ne ide drukčije, neke čekam skoro tri mjeseca, uglavnom sami će se prepoznati ...
Ne ide mi u glavu da se nekima teško javiti nakon mjesec i više dana od kraja aukcije i bez obzira na moje poruke prave se 'gluhi' pa takve za ubuduće molim da ne bidaju na mojim aukcijama!

Hvala



Uz dužno poštovanje, najveću grešku radiš upravo ti.
3 mjeseca čekaš?????
Pogotovo ove šta se prave "gluhi".


NIJE TO NIŠTA...ima ih ovakvih još najmanje pun kufer koji čekaju promjene godišnjih doba...a svi se kao tresu zbog osvetničkih komentara...a koji bi im bili automatski izbrisani,ali,jebi ga,ne sluša se,ne čita se šta moderator idiot piše godinama...pa neka vas i varaju u vuku za nos,kad ste tvrdoglavi...



Evo da odgovorim obojici, što se tiče čekanja tri mjeseca, u ovom slučaju čovjek me jednostavno zavlačio, a ja sam vjerovao, prvo je kao bio na putu, pa je slao novac koji mu se kako kaže vratio i na kraju je čak i uplatio na moj račun samo na računu ni kinte, i evo nakupilo se skoro tri mjeseca. Mene osobno najviše smeta nejavljanje i muljanje. Nemam ništa protiv čak i ako se odustane od aukcije, ali red se javiti, a ne da prodavač mora naganjati kupca. Meni je to osobno i neugodno jer računam ako netko bida strip, da će se i javiti da ga preuzme.

Što se tiče negativnih komentara ja osobno nemam problema dati ih kod ovakvih slučajeva, nije da ih volim davati, ali kod bezobrazluka ih dajem. Evo Globinjo imaš priliku maknuti osvetničke komentare kod mene, bilo je to davno, ali nitko se nije trgao da mi ih makne iako su svi bili upoznati, mislim da sam to isto davno stavio na forum.

Edited by - weky13 on 30/08/2013 18:35:21
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 30/08/2013 : 21:44:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by weky13

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by weky13

Molio bih još jednom sve koji imaju nedovršene aukcije kod mene da se jave i da to riješimo jer u protivnom stripove vraćam na aukciju i dajem negativne ocjene. Moram priznati da mi je neugodno uopće ovako javno pisati, ali vidim da sa nekim ljudima ne ide drukčije, neke čekam skoro tri mjeseca, uglavnom sami će se prepoznati ...
Ne ide mi u glavu da se nekima teško javiti nakon mjesec i više dana od kraja aukcije i bez obzira na moje poruke prave se 'gluhi' pa takve za ubuduće molim da ne bidaju na mojim aukcijama!

Hvala



Uz dužno poštovanje, najveću grešku radiš upravo ti.
3 mjeseca čekaš?????
Pogotovo ove šta se prave "gluhi".


NIJE TO NIŠTA...ima ih ovakvih još najmanje pun kufer koji čekaju promjene godišnjih doba...a svi se kao tresu zbog osvetničkih komentara...a koji bi im bili automatski izbrisani,ali,jebi ga,ne sluša se,ne čita se šta moderator idiot piše godinama...pa neka vas i varaju u vuku za nos,kad ste tvrdoglavi...



Evo da odgovorim obojici, što se tiče čekanja tri mjeseca, u ovom slučaju čovjek me jednostavno zavlačio, a ja sam vjerovao, prvo je kao bio na putu, pa je slao novac koji mu se kako kaže vratio i na kraju je čak i uplatio na moj račun samo na računu ni kinte, i evo nakupilo se skoro tri mjeseca. Mene osobno najviše smeta nejavljanje i muljanje. Nemam ništa protiv čak i ako se odustane od aukcije, ali red se javiti, a ne da prodavač mora naganjati kupca. Meni je to osobno i neugodno jer računam ako netko bida strip, da će se i javiti da ga preuzme.

Što se tiče negativnih komentara ja osobno nemam problema dati ih kod ovakvih slučajeva, nije da ih volim davati, ali kod bezobrazluka ih dajem. Evo Globinjo imaš priliku maknuti osvetničke komentare kod mene, bilo je to davno, ali nitko se nije trgao da mi ih makne iako su svi bili upoznati, mislim da sam to isto davno stavio na forum.


a čuj...da si mi javio,ti komentari bi ti bili izbrisani...posalji link i potansko objasni i to je to...nije moj post osobno protiv tebe uperen,nego protiv svih koji otežu s tim trakavicama...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

weky13
New Member



116 Posts

Member since 18/06/2005

Posted - 01/09/2013 : 18:51:50  Show Profile Show Extended Profile  Send weky13 a Private Message  Reply with Quote
evo, što se tiče objašnjavanja, nema se tu puno reći, čovjek se nije javljao nakon osvojene aukcije sve dok nije dobio negativni komentar pa je onda i on meni ostavio isti iz osvete ...

http://www.stripovi.com/index.asp?page=user-feedback&UserID=2669&Type=1&FdbkType=0
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000