forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 613

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 03/09/2013 : 17:19:16  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Šok u EPH - Torcidin izvještaj čitaniji od Reićeve kolumne!
3. rujan 2013 u 4:38
Evo i zbirno izvješće za 8. kolo 'Izravnog ruganja s hrvatskom nogometnom ligom'

O “rekordnoj” prodaji Ante Rebića i tome kako je svojedobno nije prošao u Hajduku znate sve. Svaki djelić prodaje je dokumentiran zahvaljujući Ozrenu Maršiću (Večernji List), Tomislavu Gabeliću (24 sata), Frani Vulasu (Slobodna Dalmacija), Davoru Burazinu (Sportske novosti) i fotoreporteru Vladimiru Dugandžiću koje su vlasnici RNK Split vodili na ekskurziju u Firenzu. Na listi putnika nije bilo Zdravka Reića pa očekivano u svojoj kolumni “Glava kao balun” nije niti spomenuo ovu prodaju za koju je čak i osvjedočeni mrzitelj svega južno od Masleničkog mosta Tomislav Židak osjetio potrebu demantirati priču o “najvećem transferu u gradu pod Marjanom”. Drug Reić se pak priprema za skoru sjednicu gradskog vijeća o Hajduku uvjeravajući, one koji ga još smatraju relevantnim, da Hajduk nije Torcidin, niti od Udruge Naš Hajduk, pa, eto ti vraga, niti Grada Splita koji ima 56% dionica. I nitko od njih ne bi trebao utjecati na ono što se događa u klubu, osim njega jer samo on ima pravo pojasniti tko treba igrati, tko treba biti trener, a tko sportski direktor. Naravno, on je i jedan od onih koji bi prvi prodao Hajduk jednom gazdi iako nikako da nam pojasni koliko stvarnih novaca taj gazda treba uplaćivati godišnje da se ostvare najave o uspješnom klubu. Jer, eto, nije li i Volpi s Rijekom i svojom lovom neuspješno složio klub, pa je morao posuditi od nogometnog kamatara Zdravka Mamića pola proračuna? Zamislite da eventualni gazda Hajduka prvo što napravi kad uđe u klub poljubi prsten Zdravku? Baš kao i ruski “tajkun” Ščeglov kad je Istru trebalo administrativno ostaviti u Prvoj ligi, što je kasnije ponovljeno i za Rijeku? Šjor Reji to nije teško zamisliti - on je već više kolumni posvetio tome kako Zdravku Mamiću treba skinuti kapu, jer je uspješan nogometni menadžer. A i o tom području on dosta zna - početkom devedesetih bio je direktor Hajduka i pionir nogometnih transfera koje istražuje policija (transfer Aljoše Asanovića).
Promatrajući plejadu likova sa splitske sportsko-novinarske “scene” pozorni čitatelj sigurno se zapitao: a di je Pezzi? Edo je za to vrijeme bio u Čapljini gdje je s Nenadom Pralijom bio u izaslanstvu Hajduka (?!) koje je dogovaralo prijateljsku utakmicu u tom hercegovačkom gradu. Ali ni to nije bilo dosta pa je svoje mjesto u tom izaslanstvu našao i bivši sportski direktor, Sergije Krešić, koji je za šest (6) mjeseci (ne)rada nagrađen otpremninom od devet (9) dobrih, debelih mjesečnih plaća (ako je vjerovati izvješćima sa zatvorene pressice, pardon “druženja s prijateljima” koju je organizirao baš Pezzi).

Vratimo se Hajduku koji je prošlu srijedu pregazio Lokomotivu kao plitak potok. Istina, igrači Lokomotive su bili u šoku, jer nisu znali hoće li zbog ispadanja Dinama iz Lige prvaka njihov proračun biti upitan. Upisao je Hajduk, uz tri boda, i drugi penal u drugom gostovanju ove sezone na Maksimiru (do njega smo imali nekoliko pogrešno suđenih zaleđa, pa se valjda više nije moglo nategnut sudačko uvjerenje). Za to vrijeme su se čelnici Lokomotive liječili od šoka zabranom ulaska dijelu Hajdukove delegacije u “prepunjene” lože zagrebačkog stadiona i zabranu ulaska automobilima na službeni parking Kluba. Sa zanimanjem očekujemo Hajdukov odgovor na ponašanje Dinama 2. Putokaz im može biti trener Tudor koji je odbio ispriku Tome Ivkovića oko ćebovanja, a nadamo se da se s njim nije ni rukovao, jer bi bila šteta da, nakon što smo ostali bez pola momčadi zbog ozljeda, ostanemo i bez trenera zbog trudnoće.

Sve dobro od srijede, Hajduk je upropastio u subotu. Vjerujemo da je rukovodstvo bilo dobro ugošćeno na domjenku uz nezaobilaznog osječkog tamburaša Širića, međutim igrači Osijeka nisu bili gostoljubivi. Tako su Hajdukovi tići izgubili od jednako mladih osječkih poletaraca, koji svoje trostruko manje plaće nisu vidjeli tri puta duže. Čak je i teren bio pogodan za igru, ali ni to nije bilo dovoljno da Hajduk ubaci loptu u mrežu ekipi koja prima tri (3!) pogotka po utakmici i koja ove sezone baš niti jednu utakmicu nije završila bez primljenog gola. Je da je njihov gol pao iz ofsajda, ali znate kako nam uvijek kažu kad odigramo loše, a dogodi se sudački previd: “što niste zabili dva gola”. Ma nema veze - kad nismo dobili u Osijeku zadnjih pet (5) godina i s puno jačim ekipama, strpit ćemo se još.

Malo o Dinamu: glavni, onaj zagrebački, se u Europi iščuđavao kako im se ne sude penali kao u HNL-u. Dinamo 2 je otišao u goste riječkoj filijali na podjelu bodova. HNK Rijeka zvana Filijala je dovela još jednog igrača iz Dinama - Kramarića - a još ne znamo koliko su i jesu li platili odštetu. Veliki vođa hrvatskog nogometa je nakon smjene sado-mazo Jurčića trabunjao o stranom treneru, ali kako nema ozbiljnog trenera koji bi došao trenirati tu smješnu korporaciju po treći put se dogodio profesor Ivanković. U svom obraćanju naciji Mamić se dotaknuo i nas iz Splita - ustvrdivši da smo na istoj liniji s ministrom Jovanovićem kao i onda s Titom. Eh, da je Tito stvarno volio Hajduk ko strane diplomatkinje vjerujem da bismo imali 45 titula prvaka i kupa - uostalom baš nam Mamić može ispričati kako je to kad ti klub voli glavni general ili kad UDBAško - kriminalnim metodama osvajaš titule. Kad već spominjemo bilo bi dobro da priupita svog prijatelja Miškovića tko je točno na liniji s Jovanovićem - jer otkad je sedam (7!) igrača Dinama, bez odštete, Zagreb zamijenilo Rijekom i riječki ministar se više ne javlja. Zanimljivo da je drugog ministra iz Rijeke (Linića) okarakterizirao kao jedinog ministra s vizijom - strašna je to vizija kad ti pobjegne PDV na milijune kuna transfera iz Dinama u Rijeku! Baljezgao je Zdravko i o hrvatstvu, ali o tome ne želimo trošiti ni riječi - vjerujemo da će on sam o tome detaljnije progovoriti tijekom ovog tjedan kad s “repkom” pređe Dunav - očekujemo još pesama sa ciganima, Lepom Brenom, recitiranje FK Partizanovih pesama, a možda sklada i sam pokoju, jer ipak mu je, kako je sam priznao, Jugoslavija najljepša zemlja na svijetu.

Na spomen Jugoslavije treba se sjetiti i jednog od, kako sam kaže, najvećih brendova regiona - Davor Brend Šuker koji voli završiti na čašici razgovora u krčmi “USKOK” (ne na Klisu, nego u Zagrebu). Prošli tjedan je bio, kako sam kaže, pozvan na “najnormalniji razgovor”, te je istaknuo kako to nije “ništa neuobičajeno“!? Pa jasno - jebeš nogometnog djelatnika koji tjedno ne odradi svjedočenje ili barem kavu s organima reda. Navodno se pričalo o HNS-ovim automobilima i navodno je Šuker otkucao sve kojih se sjetio. Tako navodno istražuju i onaj Dinamov Mercedes koji je gorio početkom sezone direktoru Lokomotive ispred kuće, ali ne u potrazi za piromanima, već mogućim kaznenim dijelom zlouporabe položaja. Navodno će i Hrvatska jednom biti normalna zemlja u kojoj se poštuju zakoni.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 03/09/2013 : 17:24:19  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
HNK Hajduk je na službenim stranicama reagirao na najnovije izjave Zdravka Mamića.

"Svjedoci smo još jednog u nizu javnih nastupa izvršnog predsjednika zagrebačkog Dinama Zdravka Mamića u kojem, ničim izazvan, svojim izjavama koje ni u kakvom slučaju nisu dio sportske i zdrave poslovne komunikacije, diskreditira sve one koji nisu na njegovoj liniji razmišljanja.

U sinoć emitiranoj emisiji Bujica Velimira Bujanca na Mreži TV prvi čovjek zagrebačkog Dinama je ponovno grubo nasrnuo na najvećeg rivala, koji mu je očito stalno u mislima i bez kojega svoj javni nastup, pomislit ćemo, ne bi smatrao uspješnim. Istovremeno, takvim se nastupima značajno pridonosi podizanju tenzija i potiče na podjele u društvu, što stvara dodatne probleme između ostaloga, i u pripremi predstojećeg najvećeg derbija hrvatskog sporta što će se između Hajduka i zagrebačkog Dinama u iduću subotu 14. rujna od 19 sati igrati na Poljudu.

Put kojim je krenuo HNK Hajduk dobio je podršku najvećeg dijela javnosti, gledatelja je na utakmicama naše momčadi tradicionalno uvjerljivo najviše, a o rekordnom broju pretplatnika od čak 6.000 samo u aktualnoj sezoni bespotrebno je trošiti riječi. Bez obzira na to jesu li nekima te činjenice trn u oku ili ne, one se neće i ne mogu mijenjati, Hajduk će sa svojom vjernom i sve brojnijom vojskom navijača nastaviti svojim putem, vjerujući kako će se svi naši sportski i poslovni rezultati respektirati i od strane nogometnih suparnika, što je, uostalom, i u duhu fair-playa kao temelja zdravog sporta.

Neke se stvari, znamo svi, ne mogu kupiti novcem..."

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

roby05
Advanced Member



Croatia
3010 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 03/09/2013 : 19:11:01  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Sto nas vise lome,to smo jaci!!!
GNK-Uzalud vam trud sviraci!
Rijeka-Plesala je jedno ljeto!
Samo HAJDUK ZIVI VJECNO!!!

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 03/09/2013 : 20:21:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
pa ovo je cak i tuzno. ajd necu vas vise sprdati. hajduk naj klub ikada. pozdrav i cestitke na svemu ikada.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 03/09/2013 : 20:31:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

pa ovo je cak i tuzno. ajd necu vas vise sprdati. hajduk naj klub ikada. pozdrav i cestitke na svemu ikada.


pa si to tek sad skužio

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 03/09/2013 : 20:34:30  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Meni je najsmisnije sta je Torcida uopce isla davati ikakve izjave zbog serucanja ovog dusevno bolesnog covjeka i klauna..tribali su u stvari samo dati tu izjavu "ne zelimo komentirati izjave dusevno bolesne osobe" i tocka..ovako ispada da je uspia isprovocirati..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 03/09/2013 20:37:03
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/09/2013 : 20:54:23  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Meni je najsmisnije sta je Torcida uopce isla davati ikakve izjave zbog serucanja ovog dusevno bolesnog covjeka i klauna..tribali su u stvari samo dati tu izjavu "ne zelimo komentirati izjave dusevno bolesne osobe" i tocka..ovako ispada da je uspia isprovocirati..



I meni je ovo malo dopizdilo jer je nevjerovatno da ne može proć ni jedno njegovo obraćanje novinarima u kojen se neće očešat o Hajduka.

Ili ga triba po nekoj osnovi prijavit(doduše neznan kome) ili triba mučat.

Ono šta se mora napravit je da se tome čoviku zabrani ulaz u poljudsku ložu i točka.
Ko još u goste zove čovika koji te vriđa di god stigne?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 03/09/2013 20:57:41
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 03/09/2013 : 21:40:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by mamlaz

pa ovo je cak i tuzno. ajd necu vas vise sprdati. hajduk naj klub ikada. pozdrav i cestitke na svemu ikada.


pa si to tek sad skužio


bio sam ironican. stvarno previse cendrate.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 03/09/2013 : 22:29:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by mamlaz

pa ovo je cak i tuzno. ajd necu vas vise sprdati. hajduk naj klub ikada. pozdrav i cestitke na svemu ikada.


pa si to tek sad skužio


bio sam ironican. stvarno previse cendrate.


čuj,kad ti netko pokloni 7 igrača i kad glumiš dinamo 3-to je za ubit se od stida i srama a ne za cendranje...a cendraš jer je to jedino što možeš...sami protiv svih...a vi ste s njima i ostalima protiv nas...ali nećete uspjeti...nije uspjele razne klike i države,pa nećete ni vi...kontra mraku,kontra sili...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 03/09/2013 : 22:30:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by mamlaz

pa ovo je cak i tuzno. ajd necu vas vise sprdati. hajduk naj klub ikada. pozdrav i cestitke na svemu ikada.


pa si to tek sad skužio


bio sam ironican. stvarno previse cendrate.


čuj,kad ti netko pokloni 7 igrača i kad glumiš dinamo 3-to je za ubit se od stida i srama a ne za cendranje...a cendraš jer je to jedino što možeš...sami protiv svih...a vi ste s njima i ostalima protiv nas...ali nećete uspjeti...nije uspjele razne klike i države,pa nećete ni vi...kontra mraku,kontra sili...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/09/2013 : 22:50:32  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

Sto nas vise lome,to smo jaci!!!
GNK-Uzalud vam trud sviraci!
Rijeka-Plesala je jedno ljeto!
Samo HAJDUK ZIVI VJECNO!!!





depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 10/09/2013 : 18:14:09  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Izgleda da su ameri podmazali di treba
Baldasaru smeće jedno.
Zanimljivo kako je dug "narastao" u par dana više nego duplo i kako se njegovo mišljenje promjenilo za 180% od prije misec dana
http://www.dalmacijanews.com/Hajduk/View/tabid/88/ID/127867/Baldasar-Dug-Hajduka-se-povecava-ovaj-model-treba-hitno-mijenjati.aspx

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 10/09/2013 : 18:21:22  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Izgleda da su ameri podmazali di treba
Baldasaru smeće jedno.
Zanimljivo kako je dug "narastao" u par dana više nego duplo i kako se njegovo mišljenje promjenilo za 180% od prije misec dana
http://www.dalmacijanews.com/Hajduk/View/tabid/88/ID/127867/Baldasar-Dug-Hajduka-se-povecava-ovaj-model-treba-hitno-mijenjati.aspx



baš čitam... i mislim si kako se o tome digla prava hajka od ljudi, a o ovom skandalu nema ni komantara http://www.dalmacijanews.com/Ostalisportovi/View/tabid/90/ID/127868/Gripe-u-mraku-HEP-zbog-duga-iskljucuje-KK-Splitu-struju.aspx

mislim, shvaćam da su ljudi frustrirani zbog moguće prodaje kluba, ali gašenje struje trostrukom prvaku Europe je dno dna, pogotovo akd je komentar na to:

Kada se vratim, vidjet ćemo što ćemo napraviti. Za par dana mraka ništa se posebno neće dogoditi



ali sve boli briga jer postoji nek mogućnost da će se veliki Hajduk prodati

i da se razumijemo - niej ovo protiv Hajduka, nego mi stvarno ne ide u galvu da jje građane Splita u potpunosti briga za njihov najuspješniji sportski klub

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 10/09/2013 : 18:33:11  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
KK Split je već 10 godina u kurcu i njemu jedino preostaje nekav investitor dok za Hajduk još ima nade da se može sam izvući a nedaju mu.Ipak u nogometu je lakše zaraditi novce prodavajući igrače a i Hajduk ima višestruko veću posjetu od KK Splita.Ovaj dodatak KK Splita u ponudi amera je samo kozmetika da bi se dobilo na popularnosti.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

roby05
Advanced Member



Croatia
3010 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 10/09/2013 : 20:57:53  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Kakva je razlika izmedju,recimo neke "propale" firme u HR demokraciji i Hajduka?Nikakva,osim sto su firme sjebane do kraja,a Hajduka jebu godinama,ali bit je ista.Hajduka ne treba nikad i nikome prodavat,puno je razloga za to.Ne bi trebalo ni KK Split,ali politika vodi glavnu ric i za posa skovaca,a kamoli takvo nesto.Dobro je reka jedan prof.iz Italije neki dan,"ovo je socijalizam za bogate",i dobro je reka,samo sto mi to vec znamo,valjda.Ne kazem da se neki klubovi nisu "digli" otkako su se privatizirali,ali Hajduk je ipak nesto vise od nogometnog kluba.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 11/09/2013 : 10:13:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Mogli su bar parsto tisuća € ugrabit za njega....

http://www.hrsport.net/vijesti/466029/nogomet-ostale-lige/goran-blazevic-i-sluzbeno-postao-igracem-levskog-nakon-potpisa-dvogodisnjeg-ugovora/

Trljam ruke.
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4454 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 12/09/2013 : 15:46:54  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
Koja je alternativa prodaji amerikancima ili kome već? Možemo se samo nadat da neko uopće oće i kupit takvu ruševinu od kluba.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 12/09/2013 : 23:05:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
http://www.dalmacijanews.com/Hajduk/View/tabid/88/ID/128021/Odrzana-Vecer-Hajduka-na-Rivi-oboren-rekord-prodanih-pretplata-FOTO.aspx

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 14/09/2013 : 21:43:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Svaka ćast :D
Prvo poluvreme je bilo užasno, te drugo nisam otpratio 8)

Usputno, ona utakmica iz '90. što se vrti na indeksu, nameštena li je?
Dinamov drugi i treći veoma su suspektni :D
Go to Top of Page

roby05
Advanced Member



Croatia
3010 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 15/09/2013 : 08:56:48  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Ohoho...Onaj GNK ce moju drzavu predstavljati u Euro ligi i ja bi triba navijati za nase klubove,neka me neko poskaklje pa da se nasmijem...
Pobjeda i tri boda,ali sladja nego protiv nekog drugog,tiho i ladno,kad se najmanje nadaju,a nikad jaci u posljednjih par godina.Jedino zalim sto ovi danasnji igraci GNK nisu igrali 80-ih godina pa da ih docekaju Tipuric,Jerkan i Pejovic,tek onda bi dugo pamtili derbi.Ne bi se onako kocoperili i potcjenjivacki ponasali.Drago mi je i zbog Copa i posebno Ruben Lime,nisu znali sta su imali.
Hajduk i jedino Hajduk!!!

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16954 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 15/09/2013 : 09:34:34  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Čestitke Hajduku, zasluženo, više ste željeli, Dinamo nikad mekaniji.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/09/2013 : 09:53:20  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
U prvom poluvremenu Dinamo je bio čvršći,stabilniji,opasniji pa i oštriji nego Hajduk.
U drugom je Hajduk podigao agresiju i tempo a Dinamo ostao na istom.Uglavnom dva gola iz kornera i tri boda.Ne znam da li smo uopće imali još koji šut u/na gol ali pobjeda se piše.
Na stadionu je atmosfera bila super(i sa naše i njihove strane).Ali budale opet bacaju baklje u teren.I oni topovski udari na jadne vatrogasce i zaštitare nema nikakve veze s pameću.Koreo

Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 15/09/2013 09:56:00
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 15/09/2013 : 10:07:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
bravo Hajduk,
mozda ipak nesto bude od ovog prvenstva
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 15/09/2013 : 10:14:49  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
jaki, koji je problem s copom, pa nije li ga hajduk potjerao?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/09/2013 : 11:29:34  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
ugodno iznenađenje jučer

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page
Page: of 613 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.12 seconds. Snitz Forums 2000