forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 prvi poraz osovine zla?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 927

-jeremija-
Senior Member



Serbia
1611 Posts

Member since 14/08/2012

Posted - 09/12/2013 : 07:49:31  Show Profile Show Extended Profile  Send -jeremija- a Private Message
Glupi, glupi Ukrajinci, što hrle u topli zagrljaj debele kancelarke, da se u njemu uguše.


Edited by - -jeremija- on 30/02/2014 00:00:15

Edited by - -jeremija- on 09/12/2013 07:50:09
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 09/12/2013 : 08:52:15  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
Ništa čudno. Tko normalan još zeli biti popd teškom šapom ruskog medvjeda?
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16331 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 09/12/2013 : 09:48:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Nisu dobri ni jedni, ni drugi. Sta se koji q eu mesa u Ukrajinu, nije clanica, stoga, odbij.
Ne bi me cudilo da budu neka sranja, pa i da u dogledno vreme dodje do podele. Gotovo ceo istok zemlje je proruski, a ima i puno Rusa.
Smesna je eu.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/12/2013 : 11:09:48  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
eu se miša ka šta se i rusija miša.
i jedni i drugi imaju svoj interes

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/12/2013 : 11:14:08  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
http://www.index.hr/vijesti/clanak/quotizdrzat-cemo-do-krajaquot-prosvjednici-u-kijevu-ne-odustaju-usprkos-snijegu-i-hladnoci/715547.aspx

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16331 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 09/12/2013 : 11:22:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

eu se miša ka šta se i rusija miša.
i jedni i drugi imaju svoj interes


Ma naravno. Nego smesna su mi reagovanja eu. Licemeri.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/12/2013 : 11:30:32  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
Ukrajini bi bilo najpametnije da proglasi trajnu neutralnost i pošalje i jedne i druge u 3 pm

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12446 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 09/12/2013 : 11:59:19  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Ma dosadna je EU sa tim proširenjima. Zar stvarno čitav svijet treba da bude u EU?
Ionako mi svi koji smo več u Eu nikada nam nije išlo lošije, čak Nijemci nisu više onako gospodarski napredni kao što su bili, imaju i oni probleme,...no EU još uvijek se proširuje,....zar trebamo svi bankrotirati ili što,...svaka zemlja se zadužuje, baš me zanima kud ide sav tav novac, kojeg od jedanput nitko više nema,....i onda 50 milijuna Ukrajinaca želi uči u EU,....znači u EU trebamo još 50 milijuna siromaka,kao da nemamo svojih dovoljno.....nije nam dosta Grčka i njezini problemi, i ostalih 27 članica (ili koliko ih je več, ne mogu pratiti to više,...), trebamo još Ukrajince i Albance i šta ja znam koga sve ne....
Ironija je u tome, jer je EU kao pomahnitali vlak, bez pravog strojevođe (ima ih nekoliko i svatko se pravi pametan, ali nitko u stvari ne zna voziti taj vlak) i taj vlak ide punom brzinom ka nekoj provaliji i umjesto toga da svi iskačemo iz tog vlaka i spasavaj se tko se može, ljudi kao što su Ukrajinci npr, žele se ukrcati baš u taj pomahnitali vlak,....hahaha!!!!!!!!

evo za sve Ukrajince, koji se sada smrzavaju na tom trgu u želji da uđu na taj "EU vlak" poklanjam pjesmu u imenu preostalih članica koje su več na tom vlaku:

http://www.youtube.com/watch?v=Q22oGInO-uo

Welcome a board Ukraina!

PS:

Nemamo pojma kuda ide ovaj vlak niti kada če ispasti sa tračnica ali to ne može značiti da se u međuvremenu ne možemo zabavljati, pa sve dok se vozimo bit če sve u redu......

Edited by - 1Euro on 09/12/2013 12:13:00
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/12/2013 : 12:52:12  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
Kličko ima svoju stranku koja se zove Udar

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 09/12/2013 : 13:23:16  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
Pa i vidi se da ih Kličko vodi. Za sad su dosta "izudarali" Lenjinov kip. Raskomadali ga u dijelove. Vidjet ćemo hoće li i Januković dobiti po piksi, ili će možda biti obratno.
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4454 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 09/12/2013 : 13:57:54  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message
sad su možda na redu i ostali ruski i sovjetski spomenici, kako je to već i u nas bilo 90-tih. Treba im Rusija samo zavrnut plinsku pipu, pa nek se smrzavaju u EU.
Go to Top of Page

-jeremija-
Senior Member



Serbia
1611 Posts

Member since 14/08/2012

Posted - 09/12/2013 : 16:03:13  Show Profile Show Extended Profile  Send -jeremija- a Private Message
Ali gledaj ti samo bezobrazluk EU: nude jednu milijardu eura kao pomoć državi koja duguje preko 50 ili 150 milijardi, sad, nisam siguran. A po svaku cenu da im se pridruže, plus, da oslobode onu profuknjaču Timošenkovu koja je od tako ojađene države uzela 130 miliona eura.

A Kličko je posebna priča. Valjda je od tolikih udaraca u glavu postao pametniji, ne znam, ja sam čuo samo za obratne slučajeve u boksera.

Edited by - -jeremija- on 30/02/2014 00:00:15
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/12/2013 : 16:06:51  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ne vidin čemu vriđanje boxača? ne slažeš se s njim i to je ok. čemu vriđat dokazanog sportaša.
meni je isto glupo kad se sportaši petljaju u politiku al ok to je izabra njegova stvar,njegova država

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu

Edited by - lwood on 09/12/2013 16:07:16
Go to Top of Page

-jeremija-
Senior Member



Serbia
1611 Posts

Member since 14/08/2012

Posted - 09/12/2013 : 16:25:34  Show Profile Show Extended Profile  Send -jeremija- a Private Message
Ništa, nađi mi samo jedan primer gde je poznat sportista uspeo da se ostvari i kao političar, i iste sekunde povlačim reč.

Edited by - -jeremija- on 30/02/2014 00:00:15
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 09/12/2013 : 16:48:43  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by -jeremija-

Ništa, nađi mi samo jedan primer gde je poznat sportista uspeo da se ostvari i kao političar, i iste sekunde povlačim reč.


Švarceneger

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

-jeremija-
Senior Member



Serbia
1611 Posts

Member since 14/08/2012

Posted - 09/12/2013 : 16:56:47  Show Profile Show Extended Profile  Send -jeremija- a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by -jeremija-

Ništa, nađi mi samo jedan primer gde je poznat sportista uspeo da se ostvari i kao političar, i iste sekunde povlačim reč.


Švarceneger



Nisam pratio političku karijeru dotičnog, te nisam siguran jesi li ironičan il' ozbiljan, de elaboriraj

Edited by - -jeremija- on 30/02/2014 00:00:15
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 09/12/2013 : 18:36:03  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

eu se miša ka šta se i rusija miša.
i jedni i drugi imaju svoj interes



ma šta kažeš



Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 09/12/2013 : 18:43:24  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

Ovima je izgleda dozlogrlilo biti pod ruskom šubarom. Možda se previše guše pod njom...

http://www.vecernji.hr/svijet/cekicem-razvalili-lenjinov-kip-pa-gazili-po-njemu-907512

Čudi me da je kip tog idiota tako dugo stajao tamo.



Sve i da je pol Ukrajinaca proevropski orientisana, osta druga polovina koja je proruski..

Najsmešnije je kad kažu u medijama, digli se Ukrajinci protiv Rusije, to mi zvuči kao ono kad su se Sirijci digli protiv Asada ili Libijci protiv Gadafija... Opoziciju ovu sirijsku, libijsku pa i ukrajinsku podržava, indoktrininira, financira zapad
Go to Top of Page

-jeremija-
Senior Member



Serbia
1611 Posts

Member since 14/08/2012

Posted - 09/12/2013 : 19:00:57  Show Profile Show Extended Profile  Send -jeremija- a Private Message
Isto kao što su finansirali anti-Slobićevsku otporašku struju krajem devedesetih.

Edited by - -jeremija- on 30/02/2014 00:00:15
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 09/12/2013 : 19:01:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
Rusi naravno gledaju svoj interes,možda ne toliko ekonomski koliko politički....EU gleda na svoju ekonomsku korist i želi onemogućiti Rusiju u okupljanju manjih "satelita".
U svemu tome Ukrajina ima problem,ekonomski i energetski usko je povezana sa Rusijom,stoga logično razmišljaju ako ih EU želi približiti sebi red bi bio da barem pomognu investicijama u trenutku kada bi odbili Ruse.....jer bijes Rusije bi bio strašan.
EU to ne želi,osim davanja nekakve siće....koje je njihovo rješenje za dug plina i slične stvari?
Janukovič jučer govori Merkelici "ja sam tri godine sa Putinom 1 na 1,nitko ne pomaže".

Kako god okrene Ukrajina je najebala,slušati tvrdu Putinovu politiku i u svemu mu povlađivati ili odabrati EU i suočiti se sa ekonomskom,energetskom i možda nacionalnom krizom gdje bi istočni dio Ukrajine i Krim možda imao separatistička pretendiranja.
Postoji rizik da ta država postane trajno destabilizirana.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 09/12/2013 : 19:22:58  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by dsormaz1

Ovima je izgleda dozlogrlilo biti pod ruskom šubarom. Možda se previše guše pod njom...

http://www.vecernji.hr/svijet/cekicem-razvalili-lenjinov-kip-pa-gazili-po-njemu-907512

Čudi me da je kip tog idiota tako dugo stajao tamo.



Sve i da je pol Ukrajinaca proevropski orientisana, osta druga polovina koja je proruski..

Najsmešnije je kad kažu u medijama, digli se Ukrajinci protiv Rusije, to mi zvuči kao ono kad su se Sirijci digli protiv Asada ili Libijci protiv Gadafija... Opoziciju ovu sirijsku, libijsku pa i ukrajinsku podržava, indoktrininira, financira zapad


Znam da je istok Ukrajine uglavnom proruski.
Ali moglo bi se reći i da ove proruske snage financira, indoktrinira i podržava Rusija.
I EU i Rusija tu imaju interese.
A Ukrajina je strogo podijeljena po tom pitanju.
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 09/12/2013 : 19:25:08  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

Ništa čudno. Tko normalan još zeli biti popd teškom šapom ruskog medvjeda?



Svako normalna ko oće sebi i svojima dobro..Uzmi npr. Sloveniju, jedine firme koje rade sa profitom su one što posluju sa Rusijom, tu mislim na velika poduzeća, sve što je orientisano na zapad na nemačku, lipsava u dugovima il je u stečaju il prodano... Da vidiš dežele, svuda se vide cevi, gradi se Južni tok
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 09/12/2013 : 19:30:01  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1


Znam da je istok Ukrajine uglavnom proruski.
Ali moglo bi se reći i da ove proruske snage financira, indoktrinira i podržava Rusija.
I EU i Rusija tu imaju interese.
A Ukrajina je strogo podijeljena po tom pitanju.



Pa to je normalno da svoj svoga pomaže, a i reko sam davno, pa se elmudin sprdo, da je Rusiji geopolitčki cilj, obnova SSSR-a..

Ali šta će Gvido Vestervele sa Kličkom, đerman i ukrajinac, to mi smrdi na zaveru...

neznam sad tačno, ali braća kličko rade i porez plaćaju nemačkoj, čini mi se da jedan od njih ima i nemačko državljanstvo..eto kakva je to opozicija, nije ukrajinska već nemačka

to i jeste najveći problem, lako bi se rusi i ukrajinci dogovorili, isto kao što bi se lako srbi i hrvati dogovorili...da nema ovih germanskih barbara... nema druge, morat će ih opet Rusi u Berlinu učit pameti

Edited by - KRAS on 09/12/2013 19:46:49
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 09/12/2013 : 20:12:16  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
Postotak stanovnika u Ukrajini koji ruski smatraju materinskim jezikom, prema regijama.

Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 09/12/2013 : 20:13:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
samo o tome pišu, a otome ništa
http://rt.com/news/chevron-fracking-protest-clashes-884/
eh, ljudi, kako nas multinacionalke polako papaju, iskorištavaju resurse i kradu nas svaki dan...
a za ovo o Ukrajini, Assange iz Wikiliksa kaže da ima Timošenkova skrivene pare u Londonu. http://members5.boardhost.com/medialens/msg/1386533380.html
A nas ovčice svaki dan medjusobno stave u ring, da se pojedemo
Assange imao i intervju u Delu
http://rt.com/news/assange-wikileaks-pentagon-whistleblowers-901/
mislim, da je on jedini pravi novinar za nas...ljudi

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 09/12/2013 20:23:14
Go to Top of Page
Page: of 927 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 3.04 seconds. Snitz Forums 2000