forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 613

jaki
Advanced Member



Croatia
26521 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 16/12/2013 : 09:59:20  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
penal je bio kod ruke a onaj sumnjivi poslije prvog nije bio.
rijeku je spizdio onaj šta je falija praznu branku kod 0:2.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 16/12/2013 : 11:16:38  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Šta je s ovin klubon kad zadnjih nekoliko kola mora stalno spašavat negativan rezultat. I šta je najgore uvik in uspije (i to proglašavaju uspjehom). Sitimo se i one utakmice u kupu (bilo bi bolje da toga nije bilo), i još će opet pričat da ih suci zakidaju.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26521 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 16/12/2013 : 11:37:40  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
a šta je sa ljudima koji patološki mrze neki klub pa ne znaju šta će od sebe i pišu i neistinite komentare?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 16/12/2013 : 12:23:40  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Nema govora o prirodnom polozaju ruke kod drugog penala..dobro se vidi na snimci da je Males isa skupit ruku uz tijelo pa je pritom skupia i balun..prvi penal takoder je ispravno dosuden..kontakta je svakako bilo i tu nema price..ne bi sucu nitko moga zamjerit i da je sudia treci penal no s obzirom da je sudenje po obicaju bilo generalno lose i Rijeka je zakinuta u nekim situacijama moze se rec da je to to..

Sto se tice utakmice Hajduk je drugo poluvrime zgazia Rijeku..75% balun u nogama 14 udaraca na gol 7 u okvir govore u prilog tome..Rijeka je pokusala izlezavanjima i prekrsajima (mislim vise od 30 naspram Hajdukovih 13) sacuvati bodove no takva kukavicka igra nije urodila plodom..

Jucer je Hajduk ponovno dokaza jednu stvar..da nam ne tribaju pare od pituravanja tunela da bi bili druga ekipa u drzavi..za to nam tribaju samo ovi nasi mulci..i jedno veliko hajducko srce..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 16/12/2013 12:24:12
Go to Top of Page

roby05
Advanced Member



Croatia
3010 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 16/12/2013 : 14:07:40  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Ovo se moze vise kontat kao jedan veliki poraz velike Rijeke.Hajduk nije trebao nista dokazivat,pogotovo u ovoj utakmici,a s obzirom na tijek utakmice,ipak su pokazali nesto,a oni su pokazali da jos uvik nisu zreli za nesto vise.Po meni koliko god bio hvaljen trener Kek,nije veliki kapacitet sto se tice osjecaja i taktike.Tome u prilog mu ide i igracki kadar kojim raspolaze,ma koliko god oni bili sa ovim ili onim iskustvom.Bivsi igraci GNK-a tu sigurno ne bi bili da su bili nesto vise.Cak stavise,neki od njih su kupljeni od bivsih klubova samo da ne bi mozda zavrsili u Hajduku.Tko ih je god kupio od ljudi iz GNK,hvala mu na tome.U svakom slucaju,HNL je ipak dobila malo vecu dimenziju tj.kvalitetu,sto je ipak nesto.Jos je to daleko od stvarno dobrog,ali svaki pomak je dobar.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 16/12/2013 : 14:15:37  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Mi smo na poluvrime otisli sa rezultatom 0-2 iskljucivo zbog individualne kvalitete Rijeke u vidu Kramarica i Benka..oba dva gola su potvrda njihove klase a ne nekakve Rijekine igre..s druge strane Hajduk je upravo timskim radom i borbenoscu nadoknadia dva razlike..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 16/12/2013 : 15:57:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
stara hajdukova boljka-gosti zapucaju dva put i zabiju...ali ipak se može kad se oće,mogu mislit šta im je tudor sve izgovorija na poluvrime...ne puno prodavat,par igrača poklonit i bit će bolje...i ne prodajite brazilca sad,nego posli sp-a...u sridu dobit gnk i hajdučki u 2014.-tu...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 16/12/2013 : 15:57:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo
u sridu dobit gnk...


ne triba 6 komada,dovoljno je i 1:0

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 16/12/2013 : 17:53:51  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally
posted by
brni


Nema govora o prirodnom polozaju ruke kod drugog penala..dobro se
vidi na snimci da je Males isa skupit ruku uz tijelo pa je pritom skupia
i balun..prvi penal takoder je ispravno dosuden..kontakta je svakako
bilo i tu nema price..ne bi sucu nitko moga zamjerit i da je sudia treci
penal no s obzirom da je sudenje po obicaju bilo generalno lose i
Rijeka je zakinuta u nekim situacijama moze se rec da je to to..

Sto se tice utakmice Hajduk je drugo poluvrime zgazia Rijeku..75% balun u
nogama 14 udaraca na gol 7 u okvir govore u prilog tome..Rijeka je
pokusala izlezavanjima i prekrsajima (mislim vise od 30 naspram
Hajdukovih 13) sacuvati bodove no takva kukavicka igra nije urodila
plodom..

Jucer je Hajduk ponovno dokaza jednu stvar..da nam ne tribaju pare od
pituravanja tunela da bi bili druga ekipa u drzavi..za to nam tribaju
samo ovi nasi mulci..i jedno veliko hajducko srce..



Ajde nek neko postavi snimku tog penala jer po onom sto sam vidio na
televiziji nema govora u ruci. Inace ne znam sto te je nagnalo da opet
pocinjes pricu o tunelima, ali dobro.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 16/12/2013 : 18:23:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton
Inace ne znam sto te je nagnalo da opet
pocinjes pricu o tunelima, ali dobro.


a šta tebe nagoni da non stop nešto seruckaš protiv hajduka...što se tiče tunela,šta ti tu nije jasno...koliko je puta gazda splita bio puta prijavljen,optužen,zadržan...zbog tunela i ostalih pizdarija...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 16/12/2013 : 18:46:32  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by tinton
Inace ne znam sto te je nagnalo da opet
pocinjes pricu o tunelima, ali dobro.


a šta tebe nagoni da non stop nešto seruckaš protiv hajduka...što se tiče tunela,šta ti tu nije jasno...koliko je puta gazda splita bio puta prijavljen,optužen,zadržan...zbog tunela i ostalih pizdarija...



Di sam ja rekao išta protiv Hajduka

Je li Hajduk igrao utakmicu protiv RNK ili Rijeke?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 16/12/2013 : 21:22:08  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Je bija je prijavljivan i priveden ali i pušten, jer in je valjda reka da se javu Kalmeti. A Kalmeti se čini se niko nesmi javit (pa onda ni Žužula više ne zovu).
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 18/12/2013 : 19:29:37  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Još jedna sušna godina



na žalost...kad se prestanemo baviti mamićem, dinamom i drugima i počnemo voditi računama samo o ajduku osvajat cemo i trofeje.

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

roby05
Advanced Member



Croatia
3010 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 18/12/2013 : 19:52:43  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Je,neko bi se drugi triba baviti Mamicima,ali nece niko nego mi,jbg...javna tajna je zajebana stvar,skoro ka i susa u glavi.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 18/12/2013 : 20:02:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
kako je zavrsio uzvrat?

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 18/12/2013 : 20:09:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
ps. cujem da je onaj fiuman od suca zaustavio tekmu zbog protuustavnog skandiranja:)
Bravo Bebek!!

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26521 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 18/12/2013 : 20:18:40  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Je zaustavija je i bila je opomena ali nakon par minuta opet se skandiralo pa nije prekinija utakmicu.Čini mi se da nam je poništen regularan gol zbog nepostojećeg zaleđa?
Uglavnom danas neka čudna utakmica bez naboja,boysi pored nas,skupa protiv velike glave i ostale pizdarije.Hajduk loš a i Dinamo nije bija bolji.
Sudac peder.I oni specijalni pandur na ulazu koji me je isprepipa po onim dijelovima

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 18/12/2013 : 20:23:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
jel to sudac peder uvreda ili pohvala? hehehe:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26521 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 18/12/2013 : 20:55:54  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
ma to je konstanta.ko je ikad vidija da sudac nije peder

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 18/12/2013 : 20:57:34  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Sta mu vise ne vicu cigane..


"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 18/12/2013 : 21:31:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

ma to je konstanta.ko je ikad vidija da sudac nije peder


hehe

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 19/12/2013 : 13:44:21  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Jednostavno, nisam mogao da odolim...

Smesno i skroz blesavo



http://www.vijestio.com/sport/zasto-je-hajduk-split-srbski-nogometni-klub/
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 19/12/2013 : 13:49:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Kasniš doco, već smo se ismijali

Trljam ruke.
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 19/12/2013 : 13:50:34  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Vala, svasta ima covek da procita na netu... i svasta bre pisu! Sta li jos tek nema da izmisle?
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 19/12/2013 : 13:54:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by docA

Vala, svasta ima covek da procita na netu... i svasta bre pisu! Sta li jos tek nema da izmisle?



Ma ajd što pišu, nego što ima bre budala, veruju u to
Go to Top of Page
Page: of 613 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.17 seconds. Snitz Forums 2000