forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 prvi poraz osovine zla?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 927

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 02/06/2014 : 21:18:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by Risar_69

a ja mislio da su Advance nezavisne novine. Čitam ti ja i ostalo.




Vijesti su im proruske, na stranici stoji direktan link za Ruski vjesnik (sada su dodali doduše Glas Amerike i neki kineski portal, ali Ruski vjesnik je stajao jedini dugo vremena), a osim toga, većinu vijesti prvo vidim da se pojavi na RT pa zatim na Advance prijevod na hrvatski.
Inače, najbolje je pročitati iz više različitih izvora, jer istina je negdje u sredini.



imaš ove vijesti iz Advancea i na Facebooku-jedna pro Sirijska stranica(?) na FB.


Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3459 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 02/06/2014 : 21:19:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message
Zla ima i u Rusiji i u Americi, nijedna velika sila nije dobra. Advance s pravom osuđuje američku politiku u Siriji, ali ne želi osuditi rusku politiku u Ukrajini.
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3459 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 02/06/2014 : 21:21:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message
quote:
Originally posted by Risar_69

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by Risar_69

a ja mislio da su Advance nezavisne novine. Čitam ti ja i ostalo.




Vijesti su im proruske, na stranici stoji direktan link za Ruski vjesnik (sada su dodali doduše Glas Amerike i neki kineski portal, ali Ruski vjesnik je stajao jedini dugo vremena), a osim toga, većinu vijesti prvo vidim da se pojavi na RT pa zatim na Advance prijevod na hrvatski.
Inače, najbolje je pročitati iz više različitih izvora, jer istina je negdje u sredini.



imaš ove vijesti iz Advancea i na Facebooku-jedna pro Sirijska stranica(?) na FB.





Znam, podrška Asadu s Balkana, oni uzimaju linkove sa Advance-a.
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 02/06/2014 : 21:22:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

Zla ima i u Rusiji i u Americi, nijedna velika sila nije dobra. Advance s pravom osuđuje američku politiku u Siriji, ali ne želi osuditi rusku politiku u Ukrajini.

znam, ali sve te vijesti su komplet objavljivane na FB- koji je američki, čudno da nije blokiran. to je tad kad ti advance potamni sliku-tekst prepastiraš i izbaci ti na neki pro sirijski kanal na FB-zanimljivo
t.j svi ti ratovi su igra bogatih i multinacionalki(ok neču o tome, znamo svi)

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 02/06/2014 21:24:14
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3459 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 02/06/2014 : 21:28:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message
quote:
Originally posted by Risar_69

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

Zla ima i u Rusiji i u Americi, nijedna velika sila nije dobra. Advance s pravom osuđuje američku politiku u Siriji, ali ne želi osuditi rusku politiku u Ukrajini.

znam, ali sve te vijesti su komplet objavljivane na FB- koji je američki, čudno da nije blokiran. to je tad kad ti advance potamni sliku-tekst prepastiraš i izbaci ti na neki pro sirijski kanal na FB-zanimljivo
t.j svi ti ratovi su igra bogatih i multinacionalki(ok neču o tome, znamo svi)



Dobra strana interneta je upravo to što možeš sam pronalaziti informacije iz različitih izvora i na taj način steći potpuniju sliku nego gledanjem HRT dnevnika.
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 02/06/2014 : 21:28:38  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by Risar_69

Ajde neču više stavljat, svaki to može čitat kao i sve ostale portale.
Znamo ko i šta je zlo na tom svijetu.

stavim još ovo i gotovo :) mi nečemo ništa na bolje promijeniti kopiranjem članaka iz raznih medija

http://www.advance.hr/vijesti/godisnje-okupljanje-kluba-bilderberg-u-copenhagenu-kljucne-teme-sastanka-ocuvanje-unipolarnog-svijeta-zabrinutost-zbog-udara-euroskeptika-na-eu-projekt-i-preispitivanje-obamine-politike-u-siriji-i-ukrajini/


Ne trebaš se ustručavati stavljati te linkove, nisu ni drugi mediji puno objektivniji po nekim pitanjima.
Treba o tim događajima čitati iz više izvora, pa tako i iz advancea.
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 02/06/2014 : 21:30:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
ok, neču. imaš pravo. bez veze.

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 02/06/2014 : 21:32:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by Risar_69

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

Zla ima i u Rusiji i u Americi, nijedna velika sila nije dobra. Advance s pravom osuđuje američku politiku u Siriji, ali ne želi osuditi rusku politiku u Ukrajini.

znam, ali sve te vijesti su komplet objavljivane na FB- koji je američki, čudno da nije blokiran. to je tad kad ti advance potamni sliku-tekst prepastiraš i izbaci ti na neki pro sirijski kanal na FB-zanimljivo
t.j svi ti ratovi su igra bogatih i multinacionalki(ok neču o tome, znamo svi)



Dobra strana interneta je upravo to što možeš sam pronalaziti informacije iz različitih izvora i na taj način steći potpuniju sliku nego gledanjem HRT dnevnika.



ove komercialne tv stanice svugdja ne vrede ništa. Ja razmišljam kritično ali ne idem u detalje.
A svidja se mi jedino to, da sve više ljudi več razmišlja svojom glavom kritično do tog sustava danas
šteta je samo kad čitam različite ljude, kako jedan vuče na svoju a drugi na svoju stranu, a svi smo u istom sosu

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 02/06/2014 21:36:13
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/06/2014 : 21:35:00  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ma da,triba uvik više izvora pogledat.kad smo tek počeli s ovin topicon tamo pri početku stavlja san razne linkove .
razlika je ako se sičate bila ogromna.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3459 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 02/06/2014 : 21:35:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message
Pa da, Internet je kako rekoh učinio alternativne izvore informacija lako dostupnima.

Edited by - Zoroasterixx on 02/06/2014 21:36:08
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/06/2014 : 21:36:41  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ali je ujedno i posta pun raznog smeča,tako da je možda i teže odvagat koliko su neke stvari točne nego ikad prije

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 02/06/2014 : 21:38:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

ma da,triba uvik više izvora pogledat.kad smo tek počeli s ovin topicon tamo pri početku stavlja san razne linkove .
razlika je ako se sičate bila ogromna.




lwoode odlično si stavljao sa svih strana malo. Samo nastavi.
ja ču odsad samo gledati BZ je stavljati samo jednu stranicu(moj primjer) i filati ljude samo jednom stranom informacija.

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3459 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 02/06/2014 : 21:41:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

ali je ujedno i posta pun raznog smeča,tako da je možda i teže odvagat koliko su neke stvari točne nego ikad prije



Evo npr. ja pogledam i CNN i Russia Today, znam dobro koju stranu zauzimaju i jedni i drugi, i znam da je prava istina negdje u sredini.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/06/2014 : 21:54:40  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ove stranice su bile al čemo ih ponovit:

http://en.alalam.ir/news/1599268

http://www.syrianews.cc/

http://sana.sy/index_eng.html

ovu zadnju nažalost je vrlo teško otvorit a i često je blokana.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 03/06/2014 : 00:39:44  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

Kras

malo si kontradiktoran gleda tog fašizma
s jedne strane ti je normalno da su rusi fašisti i podržavaju mnogo toga nevaljalog, a s druge strane ti je nenormalno da su ukrajinci domoljubi i podržavaju pozitivno razmišljanje
a to domoljubno razmišljanje ukrajinaca nazivaš fašizmom

mada je zanimljivo kako su extremno desne opcije u rusiji podržale proruske napade, ali još je zanimljivije kako su desne opcije u rusiji podržale ukrajinsku opciju ( Krase to mnogo govori )



niš ja nisam kontradiktoran

toliko puta sam već reko pa mogu opet, nije mi teško, dapače

ja podržavam-rezolutno- rusku federaciju, crvenu armiju, KGB i predsednika Putina

smatram takođe, da sve slavenske zemlje trebaju pod rusku šubaru- milom ili silom

nadam se, da će jednog dana rusija uspostavit marionetne režime u svim slavenskim zemljama i nadam se potajice, da ću i ja sudjelovati u pogromu demokrAta kad kucne čas, sve sa petokrakom na čelu kličući velikom tovarišu vladimiru, dok mi o boku visi Tula Tokarev 7,65 mm, a o ramenu na gotovs spreman AK-47 malo zbog nostalgije malo zbog učinkovitosti...

a što se tiče domoljuba, fašista, ošišanih, liberala i sličnih zapadnih parazita...

i tu je moj stav jasan

uza zid i u radne logore snjima- ko u dobra stara vremena...

ruski neonacisti su ionako pod kontrolom FSB-a i potrebni su zasad..tu su zbog svrhe. kad se bude demokracija odlagala na smetlište povijesti, oni će biti jedan od razloga..

to sve da narod lakše preboli smrt te pošasti...

Edited by - KRAS on 03/06/2014 00:43:36
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 03/06/2014 : 00:41:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
risar, tebe nitko za ništa nije prozvao

osim za ono što stavljaš informacije o ukrajini sa proruske stranice i u čemu je problem?, nitko ti to ne zabranjuje i ne vidim razloga da to i dalje ne činiš
mi koji se s tim ne slažemo stavit ćemo neke drugačije informacije iz drugih medija

no mislim da je problem u tome kad trebamo sami razmišljati o svim informacijama koje nam dolaze iz više izvora
ti se na neki način sam pozivaš ( ili će biti kako rasprava ide u tom smjeru kako bi bilo poželjno malo razmisliti svojom glavom vezano uz ovu situaciju )
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 03/06/2014 : 00:54:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by Kruger

Kras

malo si kontradiktoran gleda tog fašizma
s jedne strane ti je normalno da su rusi fašisti i podržavaju mnogo toga nevaljalog, a s druge strane ti je nenormalno da su ukrajinci domoljubi i podržavaju pozitivno razmišljanje
a to domoljubno razmišljanje ukrajinaca nazivaš fašizmom

mada je zanimljivo kako su extremno desne opcije u rusiji podržale proruske napade, ali još je zanimljivije kako su desne opcije u rusiji podržale ukrajinsku opciju ( Krase to mnogo govori )



niš ja nisam kontradiktoran

toliko puta sam već reko pa mogu opet, nije mi teško, dapače

ja podržavam-rezolutno- rusku federaciju, crvenu armiju, KGB i predsednika Putina

smatram takođe, da sve slavenske zemlje trebaju pod rusku šubaru- milom ili silom

nadam se, da će jednog dana rusija uspostavit marionetne režime u svim slavenskim zemljama i nadam se potajice, da ću i ja sudjelovati u pogromu demokrAta kad kucne čas, sve sa petokrakom na čelu kličući velikom tovarišu vladimiru, dok mi o boku visi Tula Tokarev 7,65 mm, a o ramenu na gotovs spreman AK-47 malo zbog nosalgije malo zbog učinkovitosti...

a što se tiče domoljuba, fašista, ošišanih, liberala i sličnih prozapadnih parazita...

i tu je moj stav jasan

uza zid i u radne logore snjima- ko u dobra stara vremena...

ruski neonacisti su ionako pod kontrolom FSB-a i potrebni su zasad..tu su zbog svrhe. kad se bude demokracija odlagala na smetlište povijesti, oni će biti jedan od razloga..

to sve da narod lakše preboli smrt te pošasti...



biti će kako baš i nisi shvatio moje razmišljanje
ili će biti kako se pomalo pokušavaš izvući praveći se bedast
ni u jednom trenutku tvoj stav i tvoje razmišljanje o ovoj situaciji nitko nije stavio u pitanje, to je tvoje pravo i ne trebaš se toga stidjeti
problem je kad počneš prozivati i napadati

napr., vratiću se na početak

čudno kako ti ne smeta ruski fašizam, a smetati “ ukrajinski “ ( iako ukrajinski fašizam ne postoji, ali ruski itekako postoji )
ako bi i postojao ukrajinski fašizam, ta činjenica što ne postoji ukrajinski fašizam, još uvijek ne umanjuje tvoju kontradiktornost s obzirom kako mediji prikazuju situaciju, jer ti koristiš medijsku situaciju i ističeš nepostojeći ukrajinski fašizam, a u svojim medijskim pisanjem ( ili ispadima ), kako god, zaobilaziš sveprisutni i postojeći ruski fašizam

to je ipak kontradiktorno
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 03/06/2014 : 01:10:03  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
oni koji su za tebe ukrajinski domoljubi za mene su prozapadni fašisti

a ruski fašizam za mene ne postoji a za tebe postoji

ne smisla o tome raspravljati

povijest pišu pobjednici
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 03/06/2014 : 01:19:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
dobro kras, nije baš dobro isticati svoje mišljenje o nečemu o čemu nemaš pojma

ti nemaš dokaza da postoje ukrajinski fašisti, a ja imam da postoje ruski fašisti

mislim svaki prosječan bedak ( kao ja ) koji nešto zna o rusiji zna o skinsima u rusiji i extremizbu glede nekih rusa

ti blage veze nemaš što bi to u ukrajini moglo zvučati kao nešto ekstremno, ali ipak pod utjecajem medija spominješ extremizam u ukrajini
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 03/06/2014 : 01:39:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message

kras, da li znaš kako desni sektor ne zanimaju dvije istočne regije i krim
ali će se vrlo žestoko boriti za svaki pedalj ukrajinskog teritorija

iako je njihovo razmišljanje na jednoj opciji iz II svj. rata. opciji koja je shvatila da s nacistima neće ostvariti slobodu za ukrajinu, iako se protivila i borila protiv crvene armije
ta opcija se počela boriti i protiv nacista i protiv komunista, zanimljivo protiv komunista i desetak godina nakon 45-ete

tako ti je i danas to jedina opcija za ukrajinu ni s rusima ni s europom, to jest sa svima dobri u korist ukrajinskog naroda

ako ovaj sukob uzme veći zamah desni sektor će biti prvi na udaru jer zauzima neutralno stajalište glede europe i rusa, ali vrlo radikalno stajalište glede dobrobiti ukrajinaca
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3459 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 03/06/2014 : 08:21:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by Kruger

Kras

malo si kontradiktoran gleda tog fašizma
s jedne strane ti je normalno da su rusi fašisti i podržavaju mnogo toga nevaljalog, a s druge strane ti je nenormalno da su ukrajinci domoljubi i podržavaju pozitivno razmišljanje
a to domoljubno razmišljanje ukrajinaca nazivaš fašizmom

mada je zanimljivo kako su extremno desne opcije u rusiji podržale proruske napade, ali još je zanimljivije kako su desne opcije u rusiji podržale ukrajinsku opciju ( Krase to mnogo govori )



niš ja nisam kontradiktoran

toliko puta sam već reko pa mogu opet, nije mi teško, dapače

ja podržavam-rezolutno- rusku federaciju, crvenu armiju, KGB i predsednika Putina

smatram takođe, da sve slavenske zemlje trebaju pod rusku šubaru- milom ili silom

nadam se, da će jednog dana rusija uspostavit marionetne režime u svim slavenskim zemljama i nadam se potajice, da ću i ja sudjelovati u pogromu demokrAta kad kucne čas, sve sa petokrakom na čelu kličući velikom tovarišu vladimiru, dok mi o boku visi Tula Tokarev 7,65 mm, a o ramenu na gotovs spreman AK-47 malo zbog nostalgije malo zbog učinkovitosti...

a što se tiče domoljuba, fašista, ošišanih, liberala i sličnih zapadnih parazita...

i tu je moj stav jasan

uza zid i u radne logore snjima- ko u dobra stara vremena...

ruski neonacisti su ionako pod kontrolom FSB-a i potrebni su zasad..tu su zbog svrhe. kad se bude demokracija odlagala na smetlište povijesti, oni će biti jedan od razloga..

to sve da narod lakše preboli smrt te pošasti...



Znači, u biti podržavaš povratak sovjetskog bloka i realsocijalizma...
To je već bilo pa propalo...danas čak ni Rusija više tako ne radi. Pokušavaju stvoriti svoj pandan EU, ali više ne sa Slavenima toliko koliko sa azijskim narodima.
Zašto su Putinu potrebni neonacisti?
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 03/06/2014 : 09:19:27  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS
niš ja nisam kontradiktoran

toliko puta sam već reko pa mogu opet, nije mi teško, dapače

ja podržavam-rezolutno- rusku federaciju, crvenu armiju, KGB i predsednika Putina

smatram takođe, da sve slavenske zemlje trebaju pod rusku šubaru- milom ili silom

nadam se, da će jednog dana rusija uspostavit marionetne režime u svim slavenskim zemljama i nadam se potajice, da ću i ja sudjelovati u pogromu demokrAta kad kucne čas, sve sa petokrakom na čelu kličući velikom tovarišu vladimiru, dok mi o boku visi Tula Tokarev 7,65 mm, a o ramenu na gotovs spreman AK-47 malo zbog nostalgije malo zbog učinkovitosti...

a što se tiče domoljuba, fašista, ošišanih, liberala i sličnih zapadnih parazita...

i tu je moj stav jasan

uza zid i u radne logore snjima- ko u dobra stara vremena...

ruski neonacisti su ionako pod kontrolom FSB-a i potrebni su zasad..tu su zbog svrhe. kad se bude demokracija odlagala na smetlište povijesti, oni će biti jedan od razloga..

to sve da narod lakše preboli smrt te pošasti...


Bez uvrede, ali jesi li svjestan toga da si ti, ako stvarno sve ovo misliš ozbiljno, nekakva inačica velikoslavenskog fašista?
Osim toga Putku se živo fućka za nekakve komunističke simbole (crvenu petokraku i slično), on za to mari koliko i za lanjski snijeg.
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 03/06/2014 : 09:22:10  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by Zoroasterixx
Znači, u biti podržavaš povratak sovjetskog bloka i realsocijalizma...
To je već bilo pa propalo...danas čak ni Rusija više tako ne radi. Pokušavaju stvoriti svoj pandan EU, ali više ne sa Slavenima toliko koliko sa azijskim narodima.
Zašto su Putinu potrebni neonacisti?



Fućka se Rusiji i Putinu za nekakav realsocijalizam, danas se samo zadnji opsjenari (da ne upotrijebim neku težu riječ) s tim glupostima zanose.
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3459 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 03/06/2014 : 09:35:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message
Ma da, ali u svom postu je spomenuo dobra stara vremena kada se "domoljube, fašiste i liberale" stavljalo uza zid ili u logor, pa znam na što je mislio.

Edited by - Zoroasterixx on 03/06/2014 09:35:55
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 03/06/2014 : 10:20:48  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
http://www.index.hr/vijesti/clanak/sad-podrzao-novu-palestinsku-vladu-jedinstva-izrael-razocaran-/751088.aspx
Go to Top of Page
Page: of 927 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 4.46 seconds. Snitz Forums 2000