forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 prvi poraz osovine zla?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 927

Poli
Advanced Member



Slovenia
37782 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 08/06/2014 : 15:18:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

pa obicno i je



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 08/06/2014 : 15:35:16  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
MOSKVA - Ruski Volgograd ponovo bi mogao biti preimenovan u Staljingrad u čast jedne od najvećih bitaka iz Drugog svjetskog rata, najavio je ruski predsjednik Vladimir Putin.

Staljingrad je bio potpuno uništen u nastojanju nacističkih trupa da uđu u grad. Velikim žrtvama ruskog stanovništva i Crvne armije grad je odbranjen.

Putin je, odgovarajući na pitanje ratnog veterana o povratku naziva Staljingrad, naveo da bi o tome mogli da odluče stanovnici na referendumu.

"Učinićemo ono što kažu građani", poručio je Putin.
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 08/06/2014 : 15:40:27  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

Bez uvrede, ali jesi li svjestan toga da si ti, ako stvarno sve ovo misliš ozbiljno, nekakva inačica velikoslavenskog fašista?
Osim toga Putku se živo fućka za nekakve komunističke simbole (crvenu petokraku i slično), on za to mari koliko i za lanjski snijeg.



vjerojatno nisi pratio poslednju PARADU PONOSA održanu 9. maja ove godine...

evo, probaj nać neki kurac a da nema petokraku, čak i sat što otkucava na početku ima petokraku...


Edited by - KRAS on 08/06/2014 15:41:20
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 08/06/2014 : 20:09:42  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by dsormaz1

Bez uvrede, ali jesi li svjestan toga da si ti, ako stvarno sve ovo misliš ozbiljno, nekakva inačica velikoslavenskog fašista?
Osim toga Putku se živo fućka za nekakve komunističke simbole (crvenu petokraku i slično), on za to mari koliko i za lanjski snijeg.



vjerojatno nisi pratio poslednju PARADU PONOSA održanu 9. maja ove godine...

evo, probaj nać neki kurac a da nema petokraku, čak i sat što otkucava na početku ima petokraku...




Osim na par povijesnih zastava iz onog vremena i na kapama nekih veterana nisam drugdje primjetio da ih nose. Uz ogradu da nisam cijelu snimku pogledao.
A na onom satu je na sredini sjecišta kazaljki nekakva mala žuta petokraka.

Edited by - dsormaz1 on 08/06/2014 20:10:13
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 08/06/2014 : 20:14:45  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/p403x403/1385050_274306049408051_7851938453177438855_n.jpg



Dakle, kad si već našao link (klikom desne tipke miša otvori ti se izbornik u kojem odabereš opciju "copy adress", a to si kako vidim napravio), razlijepiš taj link s "paste". Ispred linka staviš , pa onda postaš.
Mislim da ti je Poli objasnio kako stavljaš ove uglate zagrade [ ]:

držiš pritisnutu tipku "Alt gr" pa onda pritisneš i "f", a za ovu drugu uglatu zagradu također držiš pritisnutu tipku "Alt gr" pa još pritisneš i tipku "g".

Edited by - dsormaz1 on 08/06/2014 20:35:23
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 08/06/2014 : 20:17:27  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

Osim na par povijesnih zastava iz onog vremena i na kapama nekih veterana nisam drugdje primjetio da ih nose. Uz ogradu da nisam cijelu snimku pogledao.
A na onom satu je na sredini sjecišta kazaljki nekakva mala žuta petokraka.



pogledaj još jednom-skini paučinu sa očiju

svaki rešot ima tri flagista što nose sovjetske zastave

svaki vojnik nosi petokraku

svako vozilo- jebem mu miša- nosi petokraku na boku bode u oči

50 min, uživaj
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 08/06/2014 : 20:52:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Citajuci zadnje dvije stranice otkrih da je topic prelud danas a Kruger zvijezda dana. :)
Keep going :)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 08/06/2014 : 20:57:19  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
Za Krugija: ovo moje objašnjenje bi te moglo zbuniti zbog onog "image" u tekstu, zato radije uđi u taj moj post pa onda pročitaj što sam točno napisao.

Edited by - dsormaz1 on 08/06/2014 20:58:25
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37782 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 08/06/2014 : 21:45:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Charlica, ocigledno ovaj vikend nisi citala BeHafudbal topica, jer tamo ima jedan specifican ... ovaj lik :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 08/06/2014 : 23:35:11  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

Bez uvrede, ali jesi li svjestan toga da si ti, ako stvarno sve ovo misliš ozbiljno, nekakva inačica velikoslavenskog fašista?
Osim toga Putku se živo fućka za nekakve komunističke simbole (crvenu petokraku i slično), on za to mari koliko i za lanjski snijeg.



druže

žao mi je što si izbačen

ali evo i ti si se sjetio mene dok sam bio na lađenju

samo želim da čuješ ovo

MOSCOW - President Vladimir Putin (news - web sites) agreed Tuesday to reinstate the Soviet-era red star as the Russian military's official emblem--in the latest reincarnation of Communist symbols that has sparked fears of a return to the repressive past...

On Putin's initiative, the Russian parliament earlier resurrected the music of the old Soviet anthem, albeit with a new words, and brought back the Soviet-era red banner as the military's flag.


osim toga, današnji predsednik Egipta general- naserovac- Sisi, kad je dolazio velikom tovarišu na noge... šta da ti pričam, evo fotke

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/06/2014 : 11:19:45  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message


koliko san skužia ukrajinci kontroliraju samo plavo označeno područje

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 10/06/2014 : 00:22:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by Poli


Charlica, ocigledno ovaj vikend nisi citala BeHafudbal topica, jer tamo ima jedan specifican ... ovaj lik :D






rijetko navratim ali cu potraziti da vidim o cemu se radi.

edit: bila, vidila, zanijemila. I tko zna sta sam svega jos propustila zbog neredovitog (citaj: Nikad) navracanja na taj topic.


~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 10/06/2014 00:31:52
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 10/06/2014 : 00:49:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by lwood



koliko san skužia ukrajinci kontroliraju samo plavo označeno područje



opcije:
- ako ćemo gledati tvoju i moju sliku, istina je negdje u sredini
- rusi uglavnom vele lugansk, a ukrajinci ljugansk, tako da je tvoja slika sumljiva
- napadači su obično u težem položaju, no s obzirom kako nema informacija o sukobima u odesi i ostalim istočnim ukrajinskim gradovima, što reć?, ukrajinci pomalo ulaze u ukrajinska proruska područja i oslobađaju ih
- možda po prvi put promatramo kontrolirani sukob ( većina sukoba i ratova su bila kontrolirana ) samo na strateški bitnim točkama
- rusi možda odigravaju svoju ulogu za gospodare svijeta igrajući se u ukrajini ili pokušavaju tu ulogu dobiti potpisivanjem vrlo važnih ugovora s kinom i ostalim
- estulin je napisao knjigu o bidelberškoj skupini ( a bio je rus ) vrlo jasno opisao rusku ulogu sa svjetskim moćnicima , vjerojatno se ta igra i dalje nastavlja
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37782 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 10/06/2014 : 10:19:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by Poli


Charlica, ocigledno ovaj vikend nisi citala BeHafudbal topica, jer tamo ima jedan specifican ... ovaj lik :D






rijetko navratim ali cu potraziti da vidim o cemu se radi.

edit: bila, vidila, zanijemila. I tko zna sta sam svega jos propustila zbog neredovitog (citaj: Nikad) navracanja na taj topic.





bolje je i ne povratiti (se)


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/06/2014 : 21:25:25  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
http://www.index.hr/vijesti/clanak/sirijske-izbjeglice-predstavljaju-cetvrtinu-stanovnistva-libanona-i-trosak-od-45-milijardi-dolara/752611.aspx

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/06/2014 : 21:26:23  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
http://www.index.hr/vijesti/clanak/vlasti-bespomocne-krvavi-sukobi-u-iraku-se-nastavljaju-pobunjenici-zauzeli-mosul/752513.aspx

cc,ISIL zauzea drugi grad u državi .koje ruganje

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17756 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/06/2014 : 21:28:45  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
to je proljev u lice svima...a najviše nevinim ljudima

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/06/2014 : 21:31:04  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ovo in je največi zalogaj dosad. skoro 2 milijuna ljudi.
ako uspiju uspostavit potpunu vlast nad gradom to če bit brat bratu bar po 20 smaknuča dnevno prosjek.
konzervativna procjena

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 10/06/2014 : 21:43:18  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
kAAD pogledamo deset godina iračke demokracija

ispada, da je tiranija dobrog huseina bila još i milostiva
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/06/2014 : 21:44:52  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

kAAD pogledamo deset godina iračke demokracija

ispada, da je tiranija dobrog huseina bila još i milostiva



kako kome.Kurdima je sad neusporedivo bolje.
a arapske frakcije šijita i sunita moraju rješit ko je gazda u državi.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 10/06/2014 : 21:48:42  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
mene da se pita

ja bi taj irak razbio

i razdvojio pustinjare silom

to bi bilo efikasno rešenje, svakako bolje nego ovo mrcvarenje ljudi
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/06/2014 : 00:47:51  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
to bi bilo najbolje rješenje.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/06/2014 : 10:45:01  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
evo još na istu temu:
http://www.jutarnji.hr/al-qaida-preuzima-kontrolu-nad-irakom--pao-je-mosul--drugi-najveci-grad-u-drzavi/1198199/

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/06/2014 : 10:51:57  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12301 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 11/06/2014 : 17:42:39  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Evo kako Amerika donosi iračkom narodu slobodu, mir i demokraciju

Have mercy
Go to Top of Page
Page: of 927 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 4.87 seconds. Snitz Forums 2000