forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Kolekcija ludosti i zanimljivosti iz novina
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 678

lwood
Advanced Member



Colombia
47010 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/07/2014 : 12:00:08  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by kiky

http://www.index.hr/vijesti/clanak/objektiv-todoric-ima-drzavnu-dozvolu-za-ubijanje-ugostitelja-otvara-na-tisucu-kafica-u-kioscima-tiska/759019.aspx

ovome je stari pljačkao i varao po jugoslaviji pa su ga komunisti lijepo zatvorili.
ovaj sad pljačka i vara po hrvatskoj i za to ga ova država i dalje nagrađuje...



Ja čekan dan kad će se na blagajni konzuma moć napravit CT glave, a tete s bar code čitačen radit lasersku operaciju očiju.





taman. još da ti dok kupuješ zagora na kiosku ljubazna teta izvadi krv
i nalaz odma obradi


Dobar dan.
Molin vas kutiju biloga valtera i bris uretre.



ili dobar dan,kutiju crvenog winstona i evo bočica s urinom za laboratorij

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 12/07/2014 : 13:10:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Ali tako će uskoro i biti.
Todoriću je s plaćanjem računa i slanjem paketa najprije dopušteno da upropaštava kvartovske pošte, onda je u kioske najprije uveo coffee to go a sad stižu i pravi kafići, što će svakako smanjiti promete kvartovskim birtijama a dio njih vjerojatno i upropastiti.
Tko kaže da sutra paralelno s "reorganizacijom" i "racionalizacijom" bolnica tj. pripajanjem manjih gradskih većim županijskim i regionalnim neće ljubaznoj trafikantici biti moguće predati urin na analizu, a ona će nam na pultu iza kioska moći izvaditi krv.
I to za početak, dok pored kioska ne niknu K + ambulante s na tečajevima osposobljenim sestrama i sa svom uslugom i s posebnim popustom za one s recimo Sunce dopunskim osiguranjem, ili onim s kojim vrhovni hrvatski feudalac ima sklopljen posebno povoljan ugovor o suradnji.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47010 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/07/2014 : 13:31:28  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
pa ne bi me začudilo ni najmanje.
taman da uz trafiku dežuraju i kirurzi za sitne intervencije.
uostalom sve je rečeno:

http://youtu.be/09CQz3Q0bp8

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 12/07/2014 : 13:50:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Nekidan sam na kavi doznao da su nakon Todorićeve kupnje Mercatora od 01. 07. svim radnica(i)ma u Konzumu plaće navodno smanjene 23 %.
U razgovoru s jednom radnicom iz Konzuma, s kojom sam dobar još otkad je prije 20-ak godina radila u malom Unikonzumu u kvartu u kojem sam tada živio, jučer sam doznao da je to gadna istina.
23 %, u božju mater, pa to je četvrtina plaće! A puran u dvorcu se deblja.
A odgovor radnica je uvijek isti - što nam preostaje.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 12/07/2014 13:53:22
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47010 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/07/2014 : 14:18:39  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Nekidan sam na kavi doznao da su nakon Todorićeve kupnje Mercatora od 01. 07. svim radnica(i)ma u Konzumu plaće navodno smanjene 23 %.
U razgovoru s jednom radnicom iz Konzuma, s kojom sam dobar još otkad je prije 20-ak godina radila u malom Unikonzumu u kvartu u kojem sam tada živio, jučer sam doznao da je to gadna istina.
23 %, u božju mater, pa to je četvrtina plaće! A puran u dvorcu se deblja.
A odgovor radnica je uvijek isti - što nam preostaje.





pa da,to i je najžalosnije. alternativu nemaju.
ili radit za sitniš ili ne radit uopče.
a onda če opet doč neki pop,demograf,kurac palac pa kmečat o izumiranju i odseljavanju

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 12/07/2014 : 14:21:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Jedan prelet drona i da vidiš baraškade

Trljam ruke.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 12/07/2014 : 19:03:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
http://www.index.hr/black/clanak/ian-thorpe-priznao-da-je-gay/759656.aspx

Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 12/07/2014 : 19:06:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
http://www.index.hr/black/clanak/kad-bradati-frajer-zvuci-u-potpunosti-kao-zena/759646.aspx

fantastično!
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 12/07/2014 : 20:08:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Nekidan sam na kavi doznao da su nakon Todorićeve kupnje Mercatora od 01. 07. svim radnica(i)ma u Konzumu plaće navodno smanjene 23 %.
U razgovoru s jednom radnicom iz Konzuma, s kojom sam dobar još otkad je prije 20-ak godina radila u malom Unikonzumu u kvartu u kojem sam tada živio, jučer sam doznao da je to gadna istina.
23 %, u božju mater, pa to je četvrtina plaće! A puran u dvorcu se deblja.
A odgovor radnica je uvijek isti - što nam preostaje.





pa da,to i je najžalosnije. alternativu nemaju.
ili radit za sitniš ili ne radit uopče.
a onda če opet doč neki pop,demograf,kurac palac pa kmečat o izumiranju i odseljavanju

Ma nema izumiranja. Kljucna rijec je imigracija. U Njemacku je se prosle godine doselilo 900.000 ljudi. Pola iz EU zemalja pola iz Afrike i Azije. Dok ti komsije ne budu Chan,Kimbo i Cem,nema od drzave i napretka nista.

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47010 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/07/2014 : 20:36:33  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
je,moš mislit šta se ubijaju za doč u hr
da bi privuka nekog triba nešto i nudit.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/07/2014 : 20:53:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
A tek kad nam susjedi postanu Kongolo i Bongolo očekuje se pravi napredak.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 12/07/2014 : 22:44:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Sjeverna Koreja će biti svjetski prvak, a navijači u Brazilu oduševljeno pozdravljaju Kim Jong-una!


http://www.index.hr/black/clanak/sjeverna-koreja-na-spu-pobijedila-japan-sad-i-kinu-i-gazi-prema-finalu/759676.aspx


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/07/2014 : 23:12:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Pa nije valjda da su u S. Koreji ljudi toliko naivni da povjeruju u to.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47010 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/07/2014 : 00:03:18  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
a misliš da u sj koreji obični ljudi imaju internet? necenzuriranu tv?
ne bi uopče bilo čudno da in ovo vrte

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 13/07/2014 : 00:16:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Sjeverna Koreja će biti svjetski prvak, a navijači u Brazilu oduševljeno pozdravljaju Kim Jong-una!


http://www.index.hr/black/clanak/sjeverna-koreja-na-spu-pobijedila-japan-sad-i-kinu-i-gazi-prema-finalu/759676.aspx





Mislim da je nameštaljka. Sumnjam, jer nisu dozvoljeni komentari.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 13/07/2014 : 00:20:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Ako su ovakve "vijesti" s Mundijala koje se emitiraju, a ne može se ništa gledati ni slušati osim državnog radija i televizije, o internetu da se i ne govori, onda je moguće da ovo puši dosta Korejanaca.
Neka mnogi i znaju da im se laže, ali recimo da će zaključiti da im se laže 50 % ali ne baš sve, recimo da neće povjerovati da su pobijedili u sve tri utakmice i da pobjeda nad SAD-om nije bila baš 7:0 nego manja, ali i ovako je svrha postignuta.
Navijači iz čitavog svijeta pred stadionom odmahuju Velikom Vođi na displayu!


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 13/07/2014 00:21:21
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47010 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/07/2014 : 00:26:53  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
kad dobiju humanitarnu pomoč da ne riknu od gladi onda in na vijestima vrte da in to ameri daju od straha da ih ne napadnu.
pametnom dosta

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 13/07/2014 : 01:49:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Organizacija UN Women, objavila je početkom tjedna vijest o suradnji s Emmom Watson, britanskom glumicom koja se proslavila ulogom Hermione Granger u serijalu o Harry Potteru.

Kao ambasadorica rodne ravnopravnosti glumica će promovirati kampanju HeForShe, koja potiče muškarce da se angažiraju oko rodne ravnopravnosti.

Objava ove vijesti izazvala je veliku pozornost, o čemu svjedoči činjenica da se internetska stranica UN Women nakon objave srušila, a bila je nedostupna oko 12 sati. "Ovo je moć Emme Watson", komentirala je Elizabeth Nyamayaro iz UN Women.

Prema istraživanju UN-a, žene diljem svijeta susreću se s diskriminacijom tijekom školovanja, traženja zaposlenja i sudjelovanja u političkoj sferi, dok je u zemljama u razvoju i dalje kroničan problem nasilje nad ženama i siromaštvo koje onemogućava mladim djevojkama da se obrazuju.

Phumzile Mlambo-Ngcuka , zamjenica glavnog tajnika i izvršna direktorica UN Women, istaknula je da Emma Watson utjelovljuje vrijednosti koje promovira UN Women te da će njezina ulogu, ovaj put društvena, biti poticanje mladih ljudi na promišljanje i angažman oko rodne ravnopravnosti.

Emma Watson, koja je nedavno diplomirala na Sveučilištu Brown, izjasnila se kao feministica i često zagovarala ženska prava, uključujući ekonomsko osnaživanja, političku participaciju i dokidanje nasilja nad ženama.

„Ženska prava nešto su neodvojivo od moje biti, nešto osobno i ukorijenjeno u mom životu“, komentirala je Emma, uzbuđena zbog suradnje s UN Women. [J.J.] HuffingtonPost...

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/07/2014 : 07:50:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

a misliš da u sj koreji obični ljudi imaju internet? necenzuriranu tv?
ne bi uopče bilo čudno da in ovo vrte


Malo mi je čudno da u 21. stoljeću postoje ljudi kojima internet nije dostupan (jedino ako baš žive u džungli i pustinji) ali ako je zbilja tako onda je S. Koreja najluđa zemlja na svijetu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 13/07/2014 : 09:13:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Sjeverna Koreja će biti svjetski prvak, a navijači u Brazilu oduševljeno pozdravljaju Kim Jong-una!


http://www.index.hr/black/clanak/sjeverna-koreja-na-spu-pobijedila-japan-sad-i-kinu-i-gazi-prema-finalu/759676.aspx





Mislim da je nameštaljka. Sumnjam, jer nisu dozvoljeni komentari.



naravno da je ovo najobičnija zapadnjačka namještaljka.
koju su domači desničari i neoliberali odmah popušili.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 13/07/2014 : 10:43:49  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Oni su osvojili i zadnji mundijal, nakon sto su pobjedili Brazil.

Meni nije jedino jasno sto taj savez nogometni kaze kad dodju doma.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 13/07/2014 : 10:47:28  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Sjeverna Koreja će biti svjetski prvak, a navijači u Brazilu oduševljeno pozdravljaju Kim Jong-una!


http://www.index.hr/black/clanak/sjeverna-koreja-na-spu-pobijedila-japan-sad-i-kinu-i-gazi-prema-finalu/759676.aspx





Mislim da je nameštaljka. Sumnjam, jer nisu dozvoljeni komentari.



naravno da je ovo najobičnija zapadnjačka namještaljka.
koju su domači desničari i neoliberali odmah popušili.


Sta ne odes onda zivit tamo kad je tako lijepo?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47010 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/07/2014 : 11:30:06  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by lwood

a misliš da u sj koreji obični ljudi imaju internet? necenzuriranu tv?
ne bi uopče bilo čudno da in ovo vrte


Malo mi je čudno da u 21. stoljeću postoje ljudi kojima internet nije dostupan (jedino ako baš žive u džungli i pustinji) ali ako je zbilja tako onda je S. Koreja najluđa zemlja na svijetu.



šta ti je čudno? imaju režim od 45.-te.
ili si mislia da su sve države na svitu demokratske?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 13/07/2014 : 11:50:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
evo, mi smo demokratska zemlja pa nam nikada u povijesti nije bilo bolje. i biće još i bolje.

bog i hrvati!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 13/07/2014 : 11:51:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
quote:
Originally posted by tinton


Sta ne odes onda zivit tamo kad je tako lijepo?



joj, nemoj tako oštro napadat... sad me sram.
Go to Top of Page
Page: of 678 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.91 seconds. Snitz Forums 2000