forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Kolekcija ludosti i zanimljivosti iz novina
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 678

lwood
Advanced Member



Colombia
47010 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/07/2014 : 12:15:28  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

evo, mi smo demokratska zemlja pa nam nikada u povijesti nije bilo bolje. i biće još i bolje.

bog i hrvati!



to šta smo mi u kurcu ne znači da je tamo bolje .
ako ništa drugo bar nemamo radne logore

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 13/07/2014 : 12:18:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
http://www.index.hr/black/clanak/video-o-uspjehu-sjeverne-koreje-na-spu-ipak-je-samo-dobra-parodija-a-ne-propaganda/759722.aspx

tinton se osramotio.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47010 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/07/2014 : 12:20:37  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
http://www.index.hr/vijesti/clanak/sestero-agresivnih-i-drogiranih-partijanera-s-ultre-otpremljeno-na-splitsku-psihijatriju-/759709.aspx

parti za ekipu

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 13/07/2014 : 12:21:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by kiky

evo, mi smo demokratska zemlja pa nam nikada u povijesti nije bilo bolje. i biće još i bolje.

bog i hrvati!



to šta smo mi u kurcu ne znači da je tamo bolje .
ako ništa drugo bar nemamo radne logore



mislis?

(prva rijec koja pada na pamet nakon ovog pitanja?)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47010 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/07/2014 : 12:22:52  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by kiky

evo, mi smo demokratska zemlja pa nam nikada u povijesti nije bilo bolje. i biće još i bolje.

bog i hrvati!



to šta smo mi u kurcu ne znači da je tamo bolje .
ako ništa drugo bar nemamo radne logore



mislis?

(prva rijec koja pada na pamet nakon ovog pitanja?)



ne mislin ,siguran san.

i ako odeš iz hr niko na tebe neče pucat na granici niti če ti rodbinu pozatvarat u logor.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 13/07/2014 : 12:26:37  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

http://www.index.hr/black/clanak/video-o-uspjehu-sjeverne-koreje-na-spu-ipak-je-samo-dobra-parodija-a-ne-propaganda/759722.aspx

tinton se osramotio.


Jako sam se osramotio.
To sto ovo nije istina nema veze, s obzirom da je toliko slicnihnslucajeva istinito.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 13/07/2014 : 12:38:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

To sto ovo nije istina nema veze, s obzirom da je toliko slicnihn slucajeva istinito.



To mi ne znamo.

Medijima ne verujem ni rečcu.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 13/07/2014 : 12:50:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

ne mislin ,siguran san.

i ako odeš iz hr niko na tebe neče pucat na granici niti če ti rodbinu pozatvarat u logor.


nisam mislila doslovno. Znam da nemamo radne logore. Sta ce nam.
Mi imamo Agrokor i jos pokoji koncern..i tak.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47010 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/07/2014 : 12:51:44  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by tinton

To sto ovo nije istina nema veze, s obzirom da je toliko slicnihn slucajeva istinito.



To mi ne znamo.

Medijima ne verujem ni rečcu.



ima si reportaža otamo ,imaš ljudi koji su bili.
ili stvarno misliš da je tamo raj a mediji serekaju po nalogu cia-e?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47010 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/07/2014 : 12:53:39  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by lwood

ne mislin ,siguran san.

i ako odeš iz hr niko na tebe neče pucat na granici niti če ti rodbinu pozatvarat u logor.


nisam mislila doslovno. Znam da nemamo radne logore. Sta ce nam.
Mi imamo Agrokor i jos pokoji koncern..i tak.




i tak i netak. odavde ako ništa drugo moš otič da te niko ništa ne pita.
moš govorit šta očeš više manje.moš se slobodno kretat.
moš prilično stvari šta ti tamo ne bi ni napamet palo.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 13/07/2014 : 12:56:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by lwood


ima si reportaža otamo ,imaš ljudi koji su bili.
ili stvarno misliš da je tamo raj a mediji serekaju po nalogu cia-e?




Hm, nisi me razumeo
Inače, vesti iz medija su uglavnom igra gluvih telefona bez izvora
U prevodu, radio Mileva

Otud to da su nepouzdani
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47010 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/07/2014 : 13:00:08  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
kako koja ka i sve drugo.
imaš gomilu materijala na netu o sj. koreji pa procijeni sam

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47010 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/07/2014 : 13:03:53  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
http://youtu.be/la56_BtwpNM

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 13/07/2014 : 13:13:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

kako koja ka i sve drugo.
imaš gomilu materijala na netu o sj. koreji pa procijeni sam



Uopšte ne mislim na Koreju
Pišem uopšteno
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/07/2014 : 16:44:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

http://www.index.hr/black/clanak/video-o-uspjehu-sjeverne-koreje-na-spu-ipak-je-samo-dobra-parodija-a-ne-propaganda/759722.aspx


Da, bilo bi previše čudno da je drugačije.
Čak i da nemaju pristup internetu ljudi bi morali znati barem to da im se nogometna reprezentacija uopće nije ni plasirala na prvenstvo.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 13/07/2014 : 16:53:28  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Ja tebe ne razumijem. Kako bi to mogli znati ako nemaju internet i imaju strogo cenzuriranu televiziju.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/07/2014 : 17:16:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Ja tebe ne razumijem. Kako bi to mogli znati ako nemaju internet i imaju strogo cenzuriranu televiziju.


Pa zar oni svoje kvalifikacijske utakmice igraju pred praznim tribinama? Ne vjerujem baš.
Za praćenje domaćih utakmica nije potrebno imati ni internet ni televiziju ako si prisutan na stadionu gdje se one igraju. A navijači i publika koji su uživo gledali te utakmice znaju kakvo je stanje sa plasmanom. Dovoljno je da to zna samo 100 najvjernijih navijača i ubrzo se to usmenim putem proširi dalje pa onda sazna puno veći broj ljudi... čista logika, zar ne.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/07/2014 : 17:44:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Evo potvrde onoga o čemu pričam; S. Koreja je ispala u trećoj rundi kvalifikacija od ukupnih 4, odigrali su 3 domaće utakmice i sve u Pyongyangu na 2 stadiona koji su bili odlično popunjeni s obzirom na svoj kapacitet, baci pogled na ovaj link http://en.wikipedia.org/wiki/2014_FIFA_World_Cup_qualification_%E2%80%93_AFC_Third_Round#North_Korea_v_Japan
Sve šanse za plasman u narednu rundu su izgubili još 2 kola prije kraja pa je tako jako velik broj ljudi bio upoznat sa neuspjehom u kvalifikacijama bez obzira koliko to mediji skrivali.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua

Edited by - DODSFERD on 13/07/2014 17:49:23
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9927 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 13/07/2014 : 20:14:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Ja tebe ne razumijem. Kako bi to mogli znati ako nemaju internet i imaju strogo cenzuriranu televiziju.


hehe sori ali moram pitati. jesi ti uopce punoljetan?

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 13/07/2014 : 20:27:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
ako je sjeverna koreja uistinu zla i pokvarena zemlja, prijetnja susjednim zemljama i miru u svijetu, sve to bi bilo lako dokazati... zar ne? stoga, čemu ovakva podmetanja? čemu ovakve manipulacije i laži? u krajnjem slučaju, zapadna propaganda ovakvim potezima se samo blamira i možebitno stvara kontraefekt... ili..? ili je u pitanju nešto puno ozbiljnije i opasnije?

naime, ovo nije prvi put da se ovako nešto dogodilo, a medijski napadi, medijske manipulacije te totalno medijsko demoniziranje sjeverne koreje od strane zapada, koje je u posljednje vrijeme eskaliralo, može značiti samo jedno; priprema se napad na tu zemlju. sprema se rat.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 13/07/2014 : 23:05:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Ma vraga, tko će napasti Sjevernu Koreju i zašto bi bilo tko napadao zemlju koja se i sama sasvim dobro upropaštava.
Pa veliki vođa je prije par mjeseci dao rastrgati vlastitog strica koji je odigrao ključnu ulogu u njegovu dolasku na vlast, narod umire od gladi i bijede, izolacija je potpuna i najveći sin njihovog naroda periodički prijeti susjedima i svijetu napadima raketama za koje sumnjam da uopće postoje, a ovo što gledamo je obična zajebancija i ismijavanje.
Tko zna, možda su se nekad i s nama tadašnjim jugovićima zajebavali na sličan način, a mi za to nismo znali jer nismo smjeli znati.
Pa nam je ugled stalno rastao, otprilike kao i industrijska proizvodnja i žetva pšenice, nije bilo tjedna a da ne bi bio oboren rekord u proizvodnji ili urodu nečega, a istodobno smo propadali i makar podsvjesno to znali.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47010 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/07/2014 : 23:40:14  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ma da napašče taj raj na zemlji.aha kako ne,baš nemaju pametnijeg posla nego se zajebavat s tin pacijentima

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 14/07/2014 : 00:02:32  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by tinton

Ja tebe ne razumijem. Kako bi to mogli znati ako nemaju internet i imaju strogo cenzuriranu televiziju.


hehe sori ali moram pitati. jesi ti uopce punoljetan?


Samo ti pitaj.
I ne moras se ispricavati.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 14/07/2014 : 00:05:04  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

ako je sjeverna koreja uistinu zla i pokvarena zemlja, prijetnja susjednim zemljama i miru u svijetu, sve to bi bilo lako dokazati... zar ne? stoga, čemu ovakva podmetanja? čemu ovakve manipulacije i laži? u krajnjem slučaju, zapadna propaganda ovakvim potezima se samo blamira i možebitno stvara kontraefekt... ili..? ili je u pitanju nešto puno ozbiljnije i opasnije?

naime, ovo nije prvi put da se ovako nešto dogodilo, a medijski napadi, medijske manipulacije te totalno medijsko demoniziranje sjeverne koreje od strane zapada, koje je u posljednje vrijeme eskaliralo, može značiti samo jedno; priprema se napad na tu zemlju. sprema se rat.


Neko na internetu je napravio parodiju, nije iza svega na svijetu CIA.
A ja te stvarno pitam, mako tamo vlada takva idila, msto ne odes zivit tamo?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 14/07/2014 : 00:05:44  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by tinton

Ja tebe ne razumijem. Kako bi to mogli znati ako nemaju internet i imaju strogo cenzuriranu televiziju.


hehe sori ali moram pitati. jesi ti uopce punoljetan?


Samo ti pitaj.
I ne moras se ispricavati.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 678 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.32 seconds. Snitz Forums 2000