forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Kolekcija ludosti i zanimljivosti iz novina
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 678

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 16/07/2014 : 09:55:45  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Pa prvo ste tupili da samo zelite zastititi ime, sad odjednom vam ni to nije dosta.
Ajde, recite, sto bi vi promjenili u ovom zakonu?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47010 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/07/2014 : 10:50:48  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Amos

Svaka čast Lombardijci.
Nisu za ništa jedna od najrazvijenijih regija na svijetu.

http://narod.hr/svijet/milano-odbacio-rodnu-ideologiju-stiti-prirodnu-obitelj/



koja provala gluposti.
zašto onda jemen i afganistan nisu među najrazvijenijima?



Nešto tu ipak ne štima prema toj liberalnoj predrasudi da samo najzaostalije sredine ne žele slijediti tzv. rodnu ideologiju. Bogata i razvijena Lombardija, koja nije Afganistan niti Jemen, demantira tu tipičnu liberalnu predrasudu.



nije to predrasuda. to je teza koju je amos bacija.
i kako to sad odjednom podržavaš odluke talijanskih regija a protiv si regionalizma?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 16/07/2014 : 12:19:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
http://www.index.hr/vijesti/clanak/sdpu-nije-problem-sto-ce-trudnice-morati-raditi-nocnu-smjenu/760139.aspx

Donošenje ZOR-a aktivistice Ženske fronte za radna i socijalna prava popratile su pjevanjem "Internacionale", na što su udaljene iz sabornice.


socijal-demokratska vlada?

bolje reći neoliberalna partijeska stoka koja zabija posljednji čavao u lijes radnika.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47010 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/07/2014 : 12:27:30  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

http://www.index.hr/vijesti/clanak/sdpu-nije-problem-sto-ce-trudnice-morati-raditi-nocnu-smjenu/760139.aspx

Donošenje ZOR-a aktivistice Ženske fronte za radna i socijalna prava popratile su pjevanjem "Internacionale", na što su udaljene iz sabornice.


socijal-demokratska vlada?

bolje reći neoliberalna partijeska stoka koja zabija posljednji čavao u lijes radnika.



jadno i žalosno.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47010 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/07/2014 : 12:30:26  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
sače se opet iščuđavat razne dosade i amosi sa svojin kurac filozofijama.
a kladia bi se da su svi ti likovi na državnoj sisi.
stoji uhljeb do uhljeba oni su brača svi...

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 16/07/2014 : 12:48:10  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

sače se opet iščuđavat razne dosade i amosi sa svojin kurac filozofijama.
a kladia bi se da su svi ti likovi na državnoj sisi.
stoji uhljeb do uhljeba oni su brača svi...



itekak se čudim, ali tome kaj tek sad dolazite pameti da ovo nije socijal-demokratska vlast. Pa zar ja ne pišem o tome već godinama ovdje na forumu i čak me se proziva da sam zbog toga i nekakav "desničar" (iako večina vas nema pojma kaj taj pojam znači, samog ga se bezveze pojedincima ljepi)!? Dosadan sam vec koliko kritiziram, nadajući se da budu ljudi na izborima ubuduće malo razmišljali prije nek nekog zaokruže. Koliko sam samo put rekel da ne valja gledati samo crveno ili plavo, ali badava sve mi se čini. I ajde neki su nakon ovog ZOR-a shvatil tko su i kaj su ovi na vlasti, valjda budu to kaznili tam gde treba. ali bojim se da dobar del ljudi još navek to ne kuži, a kuka ka se niš nemre (:

Inače lwoodine na čijoj bi "sisi" trebal bit djelatnik u osnovnoj školi?

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 16/07/2014 12:48:36
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 16/07/2014 : 12:53:08  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
Slutim da će uslijediti: "khm...politika".
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 16/07/2014 : 13:16:04  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by dosada


Inače lwoodine na čijoj bi "sisi" trebal bit djelatnik u osnovnoj školi?




Šokantno: Mladi Hrvati sve ranije piju, drogiraju se i kockaju, otkrili zašto to rade

Istraživanje koje je u prošloj i ovoj godini obuhvatilo više od 15 tisuća mladih pokazalo je kako se gotovo 30 posto učenika osmih razreda osnovnih škola u Hrvatskoj barem jednom u životu jako napilo, dok ih je oko 11 posto konzumiralo marihuanu ili hašiš. Mladima u Hrvatskoj niti kockanje nije strano, jer se svaki drugi barem jednom upustio u kockanje ili klađenje.





ako si učitelj, onda shvataš da si za ovakav rezultat i ti kriv
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 16/07/2014 : 13:23:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

sače se opet iščuđavat razne dosade i amosi sa svojin kurac filozofijama.
a kladia bi se da su svi ti likovi na državnoj sisi.
stoji uhljeb do uhljeba oni su brača svi...



kakvu mi ono nenormalnu računicu imamo?

da oko 30% zaposlenih u realnom sektoru prehranjuje oko 70% korisnika javnog sektora, tj. proračuna (službenika, prosvjetara, liječnika, umirovljenika, korisnika poticaja, socijalnih slučajeva i dr...)?
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 16/07/2014 : 13:31:42  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by kiky
da oko 30% zaposlenih u realnom sektoru prehranjuje oko 70% korisnika javnog sektora, tj. proračuna (službenika, prosvjetara, liječnika, umirovljenika, korisnika poticaja, socijalnih slučajeva i dr...)?



i još dobro stojimo jer situacija bi trebala biti obrnuta, 3/4 zaposlenih treba imati realni sektor da bi stvari funkcionirale.

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 16/07/2014 : 13:34:12  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

ako si učitelj, onda shvataš da si za ovakav rezultat i ti kriv




ja ih i poticem na život,ne samo da sam odgovoran

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 16/07/2014 : 13:40:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by kiky
da oko 30% zaposlenih u realnom sektoru prehranjuje oko 70% korisnika javnog sektora, tj. proračuna (službenika, prosvjetara, liječnika, umirovljenika, korisnika poticaja, socijalnih slučajeva i dr...)?



i još dobro stojimo jer situacija bi trebala biti obrnuta, 3/4 zaposlenih treba imati realni sektor da bi stvari funkcionirale.



ništa ne stoji dobro. živimo na kreditima.

kao juga.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 16/07/2014 : 13:59:53  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by kiky
da oko 30% zaposlenih u realnom sektoru prehranjuje oko 70% korisnika javnog sektora, tj. proračuna (službenika, prosvjetara, liječnika, umirovljenika, korisnika poticaja, socijalnih slučajeva i dr...)?



i još dobro stojimo jer situacija bi trebala biti obrnuta, 3/4 zaposlenih treba imati realni sektor da bi stvari funkcionirale.



ništa ne stoji dobro. živimo na kreditima.

kao juga.



al ona se mogla raspast da se dugovi ne vrate, ali sad toga nema. Dugovi se moraju vratiti....

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8097 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 16/07/2014 : 14:37:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by kiky

quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by kiky
da oko 30% zaposlenih u realnom sektoru prehranjuje oko 70% korisnika javnog sektora, tj. proračuna (službenika, prosvjetara, liječnika, umirovljenika, korisnika poticaja, socijalnih slučajeva i dr...)?



i još dobro stojimo jer situacija bi trebala biti obrnuta, 3/4 zaposlenih treba imati realni sektor da bi stvari funkcionirale.



ništa ne stoji dobro. živimo na kreditima.

kao juga.



al ona se mogla raspast da se dugovi ne vrate, ali sad toga nema. Dugovi se moraju vratiti....



ništa se ne mora
to je dogma koju su nam prodali linić i ostali neoliberali
kao, na svemu ćemo štedjeti, ali dugove moramo vraćati
a ti dugovi su u biti kamate
dakle čista fikcija, matrix
država koja želi zaštititi sebe i svoj narod, i ima hrabrosti da to učini, može se na sto načina usprotiviti belosvetskim pljačkašima koji ti kad upadneš u probleme snize kreditni rejting i povise kamate, tako da upadneš u još veče probleme i još ti povise kamate
a onima koji dobro stoje, njima snizuju
logika je u tri pm, čisti superhik

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47010 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/07/2014 : 15:33:22  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by kiky

quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by kiky
da oko 30% zaposlenih u realnom sektoru prehranjuje oko 70% korisnika javnog sektora, tj. proračuna (službenika, prosvjetara, liječnika, umirovljenika, korisnika poticaja, socijalnih slučajeva i dr...)?



i još dobro stojimo jer situacija bi trebala biti obrnuta, 3/4 zaposlenih treba imati realni sektor da bi stvari funkcionirale.



ništa ne stoji dobro. živimo na kreditima.

kao juga.



al ona se mogla raspast da se dugovi ne vrate, ali sad toga nema. Dugovi se moraju vratiti....



a misliš da se hr ne može raspast?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47010 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/07/2014 : 15:35:33  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

quote:
Originally posted by lwood

sače se opet iščuđavat razne dosade i amosi sa svojin kurac filozofijama.
a kladia bi se da su svi ti likovi na državnoj sisi.
stoji uhljeb do uhljeba oni su brača svi...



kakvu mi ono nenormalnu računicu imamo?

da oko 30% zaposlenih u realnom sektoru prehranjuje oko 70% korisnika javnog sektora, tj. proračuna (službenika, prosvjetara, liječnika, umirovljenika, korisnika poticaja, socijalnih slučajeva i dr...)?



imamo mislin nekih 230 000 zaposlenih na državnoj sisi.
skoro četvrtina.
a takvi najviše kenjaju i glume neke moralne veličine.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47010 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/07/2014 : 15:39:20  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
http://www.independent.co.uk/news/world/africa/nigerian-man-detained-in-mental-institute-in-kano-because-he-renounced-islam-9561511.html

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 16/07/2014 : 15:48:24  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by ken2
ništa se ne mora
to je dogma koju su nam prodali linić i ostali neoliberali
kao, na svemu ćemo štedjeti, ali dugove moramo vraćati
a ti dugovi su u biti kamate
dakle čista fikcija, matrix
država koja želi zaštititi sebe i svoj narod, i ima hrabrosti da to učini, može se na sto načina usprotiviti belosvetskim pljačkašima koji ti kad upadneš u probleme snize kreditni rejting i povise kamate, tako da upadneš u još veče probleme i još ti povise kamate
a onima koji dobro stoje, njima snizuju
logika je u tri pm, čisti superhik



ja posuđeno vracam..evo bas se vratil iz trgovine jer sam susjedima potrgal kantu pa sam kupoval novu!

kakva dogma, to je realnost...političari nam prodaju moda pod bubrege kad govore o nacinu na koji vratiti dugove. A tu se dalje onda ti i ja slažemo. Štednja nije način, a ni nova zaduživanja kojima samo otplačujemo kamate. Potrebna je potrošnja a zaduživanja samo u slučaju kad se ulaže u proizvodnju.

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47010 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/07/2014 : 15:51:51  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by lwood

sače se opet iščuđavat razne dosade i amosi sa svojin kurac filozofijama.
a kladia bi se da su svi ti likovi na državnoj sisi.
stoji uhljeb do uhljeba oni su brača svi...



itekak se čudim, ali tome kaj tek sad dolazite pameti da ovo nije socijal-demokratska vlast. Pa zar ja ne pišem o tome već godinama ovdje na forumu i čak me se proziva da sam zbog toga i nekakav "desničar" (iako večina vas nema pojma kaj taj pojam znači, samog ga se bezveze pojedincima ljepi)!? Dosadan sam vec koliko kritiziram, nadajući se da budu ljudi na izborima ubuduće malo razmišljali prije nek nekog zaokruže. Koliko sam samo put rekel da ne valja gledati samo crveno ili plavo, ali badava sve mi se čini. I ajde neki su nakon ovog ZOR-a shvatil tko su i kaj su ovi na vlasti, valjda budu to kaznili tam gde treba. ali bojim se da dobar del ljudi još navek to ne kuži, a kuka ka se niš nemre (:

Inače lwoodine na čijoj bi "sisi" trebal bit djelatnik u osnovnoj školi?



a koliko san ja puta napisa da za ove NISAN glasa?
šta se meni obračaš u vezi njih?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 16/07/2014 : 16:08:13  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message


quote:
Originally posted by lwood
šta se meni obračaš u vezi njih?




tebi se obračam u vezi onog kaj te i pitam...evo da ti ponovim:
quote:
Originally posted by dosada
Inače lwoodine na čijoj bi "sisi" trebal bit djelatnik u osnovnoj školi?

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 16/07/2014 16:10:35
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12292 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 16/07/2014 : 16:35:11  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Najbolje na sisi kakve dobre učiteljice

Have mercy
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 16/07/2014 : 18:18:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
http://www.index.hr/black/clanak/instagram-optuzen-za-diskriminaciju-ne-uklapam-se-u-njihovo-vidjenje-normalne-osobe/760325.aspx

netko bi trebao reći ovoj sirotoj i zabludjeloj curici da ona nema nikakve obline, nego samo ružnu nakupinu sala.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 16/07/2014 : 18:23:42  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
i da je pretilost je opasna po zdravlje...

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 16/07/2014 : 20:13:57  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by kiky

quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by kiky
da oko 30% zaposlenih u realnom sektoru prehranjuje oko 70% korisnika javnog sektora, tj. proračuna (službenika, prosvjetara, liječnika, umirovljenika, korisnika poticaja, socijalnih slučajeva i dr...)?



i još dobro stojimo jer situacija bi trebala biti obrnuta, 3/4 zaposlenih treba imati realni sektor da bi stvari funkcionirale.



ništa ne stoji dobro. živimo na kreditima.

kao juga.



al ona se mogla raspast da se dugovi ne vrate, ali sad toga nema. Dugovi se moraju vratiti....



a misliš da se hr ne može raspast?


Teoretski se svaka država može raspast, samo s Hr se to neće desiti, unatoč tome što bi to veselilo neke susjede i par posto unutrašnjih petokolonaša.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 16/07/2014 : 20:22:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
Pretpostavljam da su unutrašnji petokolonaši Jugosloveni, jugonostalgičari, jugoćetnici ili kako ih sve već nazivaš.
Nego, ne znam na koje to susede misliš?
Go to Top of Page
Page: of 678 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.92 seconds. Snitz Forums 2000