forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Kolekcija ludosti i zanimljivosti iz novina
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 678

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/07/2014 : 20:28:25  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by kiky

quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by kiky
da oko 30% zaposlenih u realnom sektoru prehranjuje oko 70% korisnika javnog sektora, tj. proračuna (službenika, prosvjetara, liječnika, umirovljenika, korisnika poticaja, socijalnih slučajeva i dr...)?



i još dobro stojimo jer situacija bi trebala biti obrnuta, 3/4 zaposlenih treba imati realni sektor da bi stvari funkcionirale.



ništa ne stoji dobro. živimo na kreditima.

kao juga.



al ona se mogla raspast da se dugovi ne vrate, ali sad toga nema. Dugovi se moraju vratiti....



a misliš da se hr ne može raspast?


Teoretski se svaka država može raspast, samo s Hr se to neće desiti, unatoč tome što bi to veselilo neke susjede i par posto unutrašnjih petokolonaša.



šta če se desit to ne zna ni baba vanga
bude li velikim silama odgovaralo rastaviče sve ove države na proste faktore

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/07/2014 : 20:40:46  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by dosada



quote:
Originally posted by lwood
šta se meni obračaš u vezi njih?




tebi se obračam u vezi onog kaj te i pitam...evo da ti ponovim:
quote:
Originally posted by dosada
Inače lwoodine na čijoj bi "sisi" trebal bit djelatnik u osnovnoj školi?



šta s tin pitanjen? visiš na državnoj sisi i sam to priznaješ.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 16/07/2014 : 20:43:08  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by kiky

quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by kiky
da oko 30% zaposlenih u realnom sektoru prehranjuje oko 70% korisnika javnog sektora, tj. proračuna (službenika, prosvjetara, liječnika, umirovljenika, korisnika poticaja, socijalnih slučajeva i dr...)?



i još dobro stojimo jer situacija bi trebala biti obrnuta, 3/4 zaposlenih treba imati realni sektor da bi stvari funkcionirale.



ništa ne stoji dobro. živimo na kreditima.

kao juga.



al ona se mogla raspast da se dugovi ne vrate, ali sad toga nema. Dugovi se moraju vratiti....



a misliš da se hr ne može raspast?


Teoretski se svaka država može raspast, samo s Hr se to neće desiti, unatoč tome što bi to veselilo neke susjede i par posto unutrašnjih petokolonaša.



šta če se desit to ne zna ni baba vanga
bude li velikim silama odgovaralo rastaviče sve ove države na proste faktore


Ako je narod plebiscitarno jedinstven po nekim pitanjima (sjeti se 1991.) onda se velike sile mogu j*****.
A u slučajevima neke velike prijetnje ili opasnosti od pogibelji narod se lako ujedini.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9927 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 16/07/2014 : 20:50:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by kiky
da oko 30% zaposlenih u realnom sektoru prehranjuje oko 70% korisnika javnog sektora, tj. proračuna (službenika, prosvjetara, liječnika, umirovljenika, korisnika poticaja, socijalnih slučajeva i dr...)?



i još dobro stojimo jer situacija bi trebala biti obrnuta, 3/4 zaposlenih treba imati realni sektor da bi stvari funkcionirale.



ništa ne stoji dobro. živimo na kreditima.

kao juga.


kao juga? pa i ti si potpao pod propagandu! na kakvim je crnim kreditima juga zivjela? ovo nisam ocekivao od tebe! molim ostale da ne odgovaraju na ovo pitanje uvjeravajuci i argumentirajuci to "podacima". ovo pitanje je upuceno samo kikiju, bratu po uvjerenjima. nadam se da se salio.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/07/2014 : 20:53:32  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
smetnia si s uma da se 1991. raspa i sssr. a plebisciti se inače održavaju tamo di dopuste.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 16/07/2014 : 20:53:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

i da je pretilost je opasna po zdravlje...


A sta je sljedece? Diskriminirat cemo astmaricare i leukemicare?
Naravno da je opasna po zdravlje, kao i isforsirana prevelika mrsavost.
Jeli to razlog da jundiskriminiramo? Naravno da nije.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9927 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 16/07/2014 : 20:54:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
ps. za dsormaza: Rijeka - Slobodna drzava:) a dalmosima ne dajte da se odvoje:) jedino jos Istri:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/07/2014 : 20:59:42  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
je baš. a riječani največi hrvati

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 16/07/2014 : 21:00:29  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

smetnia si s uma da se 1991. raspa i sssr. a plebisciti se inače održavaju tamo di dopuste.


Smetnuo si s uma da Hr nije federalna država, kao što su bili SSSR i Yuga ;)
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 16/07/2014 : 21:01:03  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

ps. za dsormaza: Rijeka - Slobodna drzava:)


Ma idite što prije :))
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/07/2014 : 21:01:27  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by lwood

smetnia si s uma da se 1991. raspa i sssr. a plebisciti se inače održavaju tamo di dopuste.


Smetnuo si s uma da Hr nije federalna država, kao što su bili SSSR i Yuga ;)



ne,al sve zavisi od međunarodnih okolnosti.
i odnosa velikih sila.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/07/2014 : 21:03:20  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by mamlaz

ps. za dsormaza: Rijeka - Slobodna drzava:)


Ma idite što prije :))






depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9927 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 16/07/2014 : 21:03:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by mamlaz

ps. za dsormaza: Rijeka - Slobodna drzava:)


Ma idite što prije :))


hehe

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 16/07/2014 : 21:18:00  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
...ili bolje da vas damo Mađarima u zamjenu za INU, oni su oduvjek patili za tim da im Rijeka bude luka na Jadranu.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9927 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 16/07/2014 : 21:25:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
pa i nije nam bilo lose sa madjarima i prije toga austrougarskom:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9927 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 16/07/2014 : 21:28:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
mada bi ja radje da nas venecuela, bolivija, ekvador ili paragvaj/urugvaj (ne mogu se sjetiti onoga predsjednika, mislim da je urugvaj) uzmu pod svoje:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 16/07/2014 : 21:46:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by kiky

quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by kiky
da oko 30% zaposlenih u realnom sektoru prehranjuje oko 70% korisnika javnog sektora, tj. proračuna (službenika, prosvjetara, liječnika, umirovljenika, korisnika poticaja, socijalnih slučajeva i dr...)?



i još dobro stojimo jer situacija bi trebala biti obrnuta, 3/4 zaposlenih treba imati realni sektor da bi stvari funkcionirale.



ništa ne stoji dobro. živimo na kreditima.

kao juga.


kao juga? pa i ti si potpao pod propagandu! na kakvim je crnim kreditima juga zivjela? ovo nisam ocekivao od tebe! molim ostale da ne odgovaraju na ovo pitanje uvjeravajuci i argumentirajuci to "podacima". ovo pitanje je upuceno samo kikiju, bratu po uvjerenjima. nadam se da se salio.



Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8097 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 16/07/2014 : 22:40:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
biti sudski vještak, to je poso
http://www.jutarnji.hr/nalaz-vjestaka-donio-preokret--na-terenu-nije-zaradio-nego-je-izgubio-milijun-/1206867/

kad već plaćamo homogeniziranja na terenu, što ne bismo i ferenčaku platili milijunčić

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 17/07/2014 : 00:53:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
O napadima panike, depresije i "malih smrti", bez razloga i s njima:


http://www.forum.tm/vijesti/panicni-atak-ili-kako-dnevno-umrem-nekoliko-puta-2021


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/07/2014 : 01:01:04  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

mada bi ja radje da nas venecuela, bolivija, ekvador ili paragvaj/urugvaj (ne mogu se sjetiti onoga predsjednika, mislim da je urugvaj) uzmu pod svoje:)



Urugvaj Mujica legenda

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/07/2014 : 08:00:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by mamlaz

mada bi ja radje da nas venecuela, bolivija, ekvador ili paragvaj/urugvaj (ne mogu se sjetiti onoga predsjednika, mislim da je urugvaj) uzmu pod svoje:)



Urugvaj Mujica legenda


A još veće legende su stari Mujo i Fata.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua

Edited by - DODSFERD on 17/07/2014 08:01:21
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 17/07/2014 : 08:31:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by mamlaz

mada bi ja radje da nas venecuela, bolivija, ekvador ili paragvaj/urugvaj (ne mogu se sjetiti onoga predsjednika, mislim da je urugvaj) uzmu pod svoje:)



Urugvaj Mujica legenda


A još veće legende su stari Mujo i Fata.


Dodje mi da vrisnem kad naidjem na Dodotov takt za duhovitost

(nije smijesno.) ;)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/07/2014 : 08:45:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Naravno, nisam ni ciljao na potpuno različite osobe od sebe.
Ipak nemoj vrištati da se nebi uzbunio netko od susjeda.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 17/07/2014 : 09:19:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Nis, idem zaplakati. Jecanje cu prigusiti jastukom koji ce ujedno upiti suze moje.
Kako smo do suza dosli?
Jednim postom- kao i Mujica do Muje..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 17/07/2014 : 09:20:07  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by lwood
šta s tin pitanjen? visiš na državnoj sisi i sam to priznaješ.


a kako ne priznati činjenicu

nego, pitam tko bi me po tebi trebal plačati? Jel imaš kakvu ideju? Jel da radim besplatno?

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 17/07/2014 09:21:19
Go to Top of Page
Page: of 678 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.97 seconds. Snitz Forums 2000