Začudo, ovaj maxi nisu imali kada sam danas bio u SNK pa sam ga bio prisiljen uzeti na kiosku, nije stopostotni glancer ali sam naletio na vrlo dobar primjerak.
Prosječan maxi iako je moglo bolje ispasti. Predugo se razvlači to hoće li napasti, pa uhićenje pa pitaj Boga što sve nisu ubacili u priču samo da je rastegnu na 288 stranica. Posebno nepotreban dio je bio kada se Zagor i kapetan tuku.
Dosta dobar Maxi. Uvijek mi je milo vidjeti Pleasant Point i njegove stanovnike te Zagorove pustolovine koje poteknu odande. Ovdje je stvar da se priča vrti manje-više oko Darkwooda pa je Zagorov i Chicov dom praktički baza iz koje kreću u lov na zlikovce. Jako mi se sviđaju i popratni detalji, npr. početak do 17. stranice, prikaz kako se živi u tome mjestu. Tu je i kapetan Rogers koji mi se svidio, drukčiji je od ostalih u Zagorovim pričama. Cure su... Drukčije. Laurenti ih je u Kradljivcu sjena nacrtao za pet. Sama je priča neloša. Jasno, malo su pretjerali jer za zatvor nismo čuli prije, nećemo ni poslije, kao šta nećemo čuti ni za vulkan iz prethodnog izdanja, no oslobađanje lopova koji, divnog li čuda, nije ubojica, i to na onakav način, može proći. Na prvu ruku scenarij možda zahtijeva koju korekciju tu i tamo, no neću se previše buniti. Crtež je solidan, neki su segmenti odlični, neki kako treba, neki su mogli i bolje. Kao šta rekoh, tri su mi cure najveća zamjerka. Ocjena: 7/10.
Prosječan maxi iako je moglo bolje ispasti. Predugo se razvlači to hoće li napasti, pa uhićenje pa pitaj Boga što sve nisu ubacili u priču samo da je rastegnu na 288 stranica. Posebno nepotreban dio je bio kada se Zagor i kapetan tuku.
Da, tipicno nabijanje broja stranica... Mignacco uopce to nije lose zamislio, ali efekt je daleko od zeljenog.
Mogla se priča malo i skratiti ali ne vjerujem da bi kupcima bilo drago dati tolike novce za maxi ispod 250 stranica... i ovako je to na nekom rubu isplativosti.
U jedno momentu sam mislia da citam Miste No,inace prica nije toliko losa kako neki kazu Najvise mi se svidilo prerusavanje milorda koji me podsjetia na Dečka Pik