forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Kolekcija ludosti i zanimljivosti iz novina
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 678

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8109 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 17/04/2015 : 12:47:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
mislio sam da govorimo o industriji, o proizvodima koji ubijaju
a ne o ljudima koji puše ili imaju kolesterol, a ipak jedu čevape
ili dijabetičarima koji se ne pridržavaju ničega pa dobiju gangrenu
ne radi se tu o neodgovornosti pojedinca, nego o pravilima koja bi trebalo uspostaviti
uostalom, pravila već postoje: nema reklamiranja, moraju pisat ona upozorenja, imaju visoke trošarine...
jedino što kod nas to još može i morat će ići gore, jer su u njemačkoj cigarete duplo skuplje, a u engleskoj trostruko

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/04/2015 : 12:49:42  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

mislio sam da govorimo o industriji, o proizvodima koji ubijaju
a ne o ljudima koji puše ili imaju kolesterol, a ipak jedu čevape
ili dijabetičarima koji se ne pridržavaju ničega pa dobiju gangrenu
ne radi se tu o neodgovornosti pojedinca, nego o pravilima koja bi trebalo uspostaviti
uostalom, pravila već postoje: nema reklamiranja, moraju pisat ona upozorenja, imaju visoke trošarine...
jedino što kod nas to još može i morat će ići gore, jer su u njemačkoj cigarete duplo skuplje, a u engleskoj trostruko



oče li usput uvest i njemački i engleski standard?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8109 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 17/04/2015 : 12:56:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by ken2

mislio sam da govorimo o industriji, o proizvodima koji ubijaju
a ne o ljudima koji puše ili imaju kolesterol, a ipak jedu čevape
ili dijabetičarima koji se ne pridržavaju ničega pa dobiju gangrenu
ne radi se tu o neodgovornosti pojedinca, nego o pravilima koja bi trebalo uspostaviti
uostalom, pravila već postoje: nema reklamiranja, moraju pisat ona upozorenja, imaju visoke trošarine...
jedino što kod nas to još može i morat će ići gore, jer su u njemačkoj cigarete duplo skuplje, a u engleskoj trostruko



oče li usput uvest i njemački i engleski standard?


e jebiga ti
mislim da cijena cigareta nema veze sa standardom
jer ćeš kod njih npr naći jeftiniju hranu po trgovinama
ali će kava i piće po kafićima bit neusporedivo skuplje
pametne države znaju zašto uvode neki porez
a ti bi htio da imaš engleski standard, pa da si opet možeš priuštit isto cigareta kao i s ovim našim standardom
e jegi ga ne može

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/04/2015 : 12:59:49  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ne pišen ja ovo zbog cigara nego da osjetin u forumašima duh 3. Reicha i SSSR-a .
i koliko vidin dobro mi ide.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8109 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 17/04/2015 : 13:02:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
molim da se mene svrsta među sovjete

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 17/04/2015 : 16:31:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
pitanje je koliko stvarno pusenje stvara troskova zdravstvu. puno je manja cifra od one koju svi zamisljaju i neprovjereno ponavljaju.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 17/04/2015 : 17:04:13  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by lwood

isto to se može reč i za pivo,jabuke,mliko itd.
samo nastavite. baš me zanimaju komentari.

Ne znan sto si se stica.
Mislin da su kruv, mliko pa cak i jabuke vise neophodne za zivot od duhana i piva.

Ti to gledas iz svoje pusacke perspektive i to je ok, da smo na cisto, ali dojma san ka da zaboravljas da ove temeljne namirnice konzumiraju i dica i odrasli te se bez njih gotovo i ne moze.

Bez duhana se moze. A i uvik mos svoj uzgojit pa motat.


S ovim bih se apsolutno složio.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 17/04/2015 : 17:15:17  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Da, ali pušenje je kul. ;)
Go to Top of Page

xilrion
Advanced Member



Croatia
3010 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 17/04/2015 : 18:08:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message
meni nisu jasni ljudi koji puše. zašto? čemu? uvlačit u sebe dim, wtf?! gdje je tu logika? da bi izgledali kul? zašto se uopće navući na takvu glupost. zbog društva? i ja sam kao klinac popustio utjecaju društva i znao zapalit ali nije prošlo puno dok nisam shvatio kakva je to glupost. držat u ruci zapaljeni komadić papira i duhana i uvlačit to smeće u sebe. smiješno. nije kul nimalo.

ali ipak pored toga što mi se gadi pušenje nisam za poskupljenje cigareta.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 17/04/2015 : 18:14:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
lako je biti moralist. zasto? sta smo u osnovnoj skoli za ovakva pitanja.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4597 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 17/04/2015 : 18:28:17  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
quote:
Originally posted by xilrion

meni nisu jasni ljudi koji puše. zašto? čemu? uvlačit u sebe dim, wtf?! gdje je tu logika? da bi izgledali kul? zašto se uopće navući na takvu glupost. zbog društva? i ja sam kao klinac popustio utjecaju društva i znao zapalit ali nije prošlo puno dok nisam shvatio kakva je to glupost. držat u ruci zapaljeni komadić papira i duhana i uvlačit to smeće u sebe. smiješno. nije kul nimalo.

ali ipak pored toga što mi se gadi pušenje nisam za poskupljenje cigareta.


dobro mamlaz kaže

čemu moraliziranje?

koji je tvoj porok?
alkohol?

kocka?

žene?

ili si ti bezporočna dušica?

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

xilrion
Advanced Member



Croatia
3010 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 17/04/2015 : 18:45:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message
quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by xilrion

meni nisu jasni ljudi koji puše. zašto? čemu? uvlačit u sebe dim, wtf?! gdje je tu logika? da bi izgledali kul? zašto se uopće navući na takvu glupost. zbog društva? i ja sam kao klinac popustio utjecaju društva i znao zapalit ali nije prošlo puno dok nisam shvatio kakva je to glupost. držat u ruci zapaljeni komadić papira i duhana i uvlačit to smeće u sebe. smiješno. nije kul nimalo.

ali ipak pored toga što mi se gadi pušenje nisam za poskupljenje cigareta.


dobro mamlaz kaže

čemu moraliziranje?

koji je tvoj porok?
alkohol?

kocka?

žene?

ili si ti bezporočna dušica?



apsolutno ne moraliziram nego se pitam i iznosim svoj stav prema pušenju. kome se ne sviđa, šta mu ja mogu. čemu odmah prebacivanje krivnje? i ja sam probao svašta ali mi zdrav razum nije dopustio da se uništavam samo da bi se uklopio ili se osjećao kul.
ja hvala bogu nisam ovisan o ničemu i nemam potrebu svakih pola sata unosit u sebe otrovne spojeve. ko voli nek izvoli ali meni je to bezveze. ljepše je ljubit curu kojoj iz usta ne bazdi po cigaretama.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4597 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 17/04/2015 : 18:51:34  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
quote:
Originally posted by xilrion

quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by xilrion

meni nisu jasni ljudi koji puše. zašto? čemu? uvlačit u sebe dim, wtf?! gdje je tu logika? da bi izgledali kul? zašto se uopće navući na takvu glupost. zbog društva? i ja sam kao klinac popustio utjecaju društva i znao zapalit ali nije prošlo puno dok nisam shvatio kakva je to glupost. držat u ruci zapaljeni komadić papira i duhana i uvlačit to smeće u sebe. smiješno. nije kul nimalo.

ali ipak pored toga što mi se gadi pušenje nisam za poskupljenje cigareta.


dobro mamlaz kaže

čemu moraliziranje?

koji je tvoj porok?
alkohol?

kocka?

žene?

ili si ti bezporočna dušica?



apsolutno ne moraliziram nego se pitam i iznosim svoj stav prema pušenju. kome se ne sviđa, šta mu ja mogu. čemu odmah prebacivanje krivnje? i ja sam probao svašta ali mi zdrav razum nije dopustio da se uništavam samo da bi se uklopio ili se osjećao kul.
ja hvala bogu nisam ovisan o ničemu i nemam potrebu svakih pola sata unosit u sebe otrovne spojeve. ko voli nek izvoli ali meni je to bezveze. ljepše je ljubit curu kojoj iz usta ne bazdi po cigaretama.


nisi ti nikad ljubio curu sa krnjavim zubima

onda bi bogu na pljugama i cugi zahvaljivo.

kakav mentos i žvake


Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

xilrion
Advanced Member



Croatia
3010 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 17/04/2015 : 18:54:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/04/2015 : 20:03:41  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

pitanje je koliko stvarno pusenje stvara troskova zdravstvu. puno je manja cifra od one koju svi zamisljaju i neprovjereno ponavljaju.





ma pusti nek se hitlerjugendovci otkriju.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 17/04/2015 : 20:56:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
Liberland
http://www.bbc.com/news/blogs-news-from-elsewhere-32332473

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/04/2015 : 23:20:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
http://www.jutarnji.hr/pobuna-pacijenata-u-splitskom-kbc-u--gladni-smo--jedna-kokos-dijeli-se-na-nas-deset-/1333175/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 17/04/2015 : 23:39:27  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by mamlaz

pitanje je koliko stvarno pusenje stvara troskova zdravstvu. puno je manja cifra od one koju svi zamisljaju i neprovjereno ponavljaju.





ma pusti nek se hitlerjugendovci otkriju.



Negdje sam čitao, da je isplativije državi dozvoliti pušačima, da se zapuše do smrti, nego ulagati u prevenciju odnosno zdravljenje "staračkih bolesti".
Manji je trošak za državu ako umreš u 65oj zbog raka plaća, nego da živiš do 90e i 30 godina trošiš zdravstvene usluge.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 17/04/2015 : 23:42:10  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by xilrion

meni nisu jasni ljudi koji puše. zašto? čemu? uvlačit u sebe dim, wtf?! gdje je tu logika? da bi izgledali kul? zašto se uopće navući na takvu glupost. zbog društva? i ja sam kao klinac popustio utjecaju društva i znao zapalit ali nije prošlo puno dok nisam shvatio kakva je to glupost. držat u ruci zapaljeni komadić papira i duhana i uvlačit to smeće u sebe. smiješno. nije kul nimalo.

ali ipak pored toga što mi se gadi pušenje nisam za poskupljenje cigareta.



Nisam nikad pušio. Možda koju pijan ispred diskača. Najviše mi je smetao smrad odjeće po dimu kad dođeš doma. To te uvali u probleme kod staraca i zasmrdiš najbolje obleke.
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4597 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 18/04/2015 : 07:49:41  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

http://www.jutarnji.hr/pobuna-pacijenata-u-splitskom-kbc-u--gladni-smo--jedna-kokos-dijeli-se-na-nas-deset-/1333175/


sve dok se pacijenti bune

dobro je

živi su
uostalom,nisu se došli prežderavat

nego liječit

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4597 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 18/04/2015 : 07:51:54  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by xilrion

meni nisu jasni ljudi koji puše. zašto? čemu? uvlačit u sebe dim, wtf?! gdje je tu logika? da bi izgledali kul? zašto se uopće navući na takvu glupost. zbog društva? i ja sam kao klinac popustio utjecaju društva i znao zapalit ali nije prošlo puno dok nisam shvatio kakva je to glupost. držat u ruci zapaljeni komadić papira i duhana i uvlačit to smeće u sebe. smiješno. nije kul nimalo.

ali ipak pored toga što mi se gadi pušenje nisam za poskupljenje cigareta.



Nisam nikad pušio. Možda koju pijan ispred diskača. Najviše mi je smetao smrad odjeće po dimu kad dođeš doma. To te uvali u probleme kod staraca i zasmrdiš najbolje obleke.


opa

ta naša poročna mladež

umjesto da su u nekoj stranačkoj mladeži i rade na prosperitetu

oni se oblokavaju po kvartovima

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4597 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 18/04/2015 : 07:58:00  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
a elvude

nek se i ova liječi na državni trošak

http://www.24sata.hr/sudbine/za-jedan-obrok-pojede-pizze-hamburgere-i-za-to-ju-jos-plate-414280

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 18/04/2015 : 11:14:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by DODSFERD

http://www.jutarnji.hr/pobuna-pacijenata-u-splitskom-kbc-u--gladni-smo--jedna-kokos-dijeli-se-na-nas-deset-/1333175/


sve dok se pacijenti bune

dobro je

živi su
uostalom,nisu se došli prežderavat

nego liječit







Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/04/2015 : 11:22:37  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 18/04/2015 : 11:29:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Izgleda da pacijenti čitaju Zagora pa hoće da imaju kokoš posebno za sebe kao i Chico.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 678 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.3 seconds. Snitz Forums 2000