forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Kolekcija ludosti i zanimljivosti iz novina
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 678

igor 12
stripovi.com suradnik



4597 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 23/04/2015 : 08:53:14  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Mislim, dakle, jebi ga!


http://www.index.hr/black/clanak/kako-je-putin-predlozio-stevena-seagala-kao-posrednika-izmedju-amerike-i-rusije/815962.aspx




ma stevica je precijenjen

al šta je,je
i dalje ostaje jedini koji se ne uznoji dok se tuče

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 23/04/2015 : 10:25:20  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
http://www.jutarnji.hr/saudijski-princ-poklanja-100-bentleyja-arapski--warren-buffett--nagraduje-sudionike-zracnih-napada-na-jemen/1336013/
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/04/2015 : 10:59:37  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

http://www.jutarnji.hr/saudijski-princ-poklanja-100-bentleyja-arapski--warren-buffett--nagraduje-sudionike-zracnih-napada-na-jemen/1336013/



ima se ,meže se

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/04/2015 : 13:24:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Koliku je frku ženska podigla na televiziji ja sam pomislio da je mala sigurno oteta kad ono pobjegla sa dečkićem... sličnih slučajeva danas ima koliko hoćeš.

http://www.jutarnji.hr/nestala-karla-se-vratila-kuci-mama--taj-dan-sam-joj-zabranila-da-ide-na-kavu-s-deckom--pobjegli-su-s-4-kune/1336181/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/04/2015 : 13:32:02  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

Koliku je frku ženska podigla na televiziji ja sam pomislio da je mala sigurno oteta kad ono pobjegla sa dečkićem... sličnih slučajeva danas ima koliko hoćeš.

http://www.jutarnji.hr/nestala-karla-se-vratila-kuci-mama--taj-dan-sam-joj-zabranila-da-ide-na-kavu-s-deckom--pobjegli-su-s-4-kune/1336181/



hrvacka verzija boni i klajda. pobigli s 4 kune
da su još orobili dječji vrtič moga je i film past

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 23/04/2015 : 14:33:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by igor 12

http://www.dnevno.hr/planet-x/alarmante-vijesti-pocelo-tajno-mikrocipiranje-novorodencadi-u-europi-sad-u-video



Zalosno je sto na ovim prostorima stvarno zivi poveca koncentracija morona koji puse ovakva sranja.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4597 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 23/04/2015 : 15:06:51  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
http://www.dnevno.hr/vijesti/svijet/stravicno-otvoren-put-prema-ljudskoj-apokalipsi-sud-u-sad-u-sveo-covjeka-na-zivotinjsku-razinu-jos-malo-pa-vjencanje-majmuna-covjeka

odličnjava

snimam jednu malu u ZOO-u već duže vreme

al sad mogu legalno

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/04/2015 : 15:26:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Ovako moćan komentar kao što je ovaj od Kaljužića dugo nisam vidio.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 23/04/2015 : 19:18:36  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message
Ljudi i zivotinje u braku dozvoljeno? Ubi Ameriku pod hitno! Citajuci neke stvari na ovim stranicama sve vise mi postaje jasno ove stvari o masonima i ostalim govnima... Ovih 2 sata sam nacitao stvari koje nikada nisam mislio da cu znati - no sto vise znas...
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 23/04/2015 : 19:39:40  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Pa što tebi nije pravo? Sam si rekao da bez šarplaninca ni u krevet ne liježeš. Eto, uskoro ćeš ga moći i ženiti
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4597 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 23/04/2015 : 19:58:04  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Ljudi i zivotinje u braku dozvoljeno? Ubi Ameriku pod hitno! Citajuci neke stvari na ovim stranicama sve vise mi postaje jasno ove stvari o masonima i ostalim govnima... Ovih 2 sata sam nacitao stvari koje nikada nisam mislio da cu znati - no sto vise znas...


prava ljubav ne gleda na vjeru i naciju

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 23/04/2015 : 20:09:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Ljudi i zivotinje u braku dozvoljeno? Ubi Ameriku pod hitno! Citajuci neke stvari na ovim stranicama sve vise mi postaje jasno ove stvari o masonima i ostalim govnima... Ovih 2 sata sam nacitao stvari koje nikada nisam mislio da cu znati - no sto vise znas...



Ne znaš, već vjeruješ.
Sjeti se, već sam ti rekla da ne vjerujem da postoji stvar u koju ti ne vjeruješ. Posebno je opasno ako kao takav počneš čitati dnevno.hr.
Tek tada nam slijedi apokalipsa.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 23/04/2015 : 20:26:45  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Ljudi i zivotinje u braku dozvoljeno? Ubi Ameriku pod hitno! Citajuci neke stvari na ovim stranicama sve vise mi postaje jasno ove stvari o masonima i ostalim govnima... Ovih 2 sata sam nacitao stvari koje nikada nisam mislio da cu znati - no sto vise znas...



Sve što piše na dnevno.hr je istina. Sunce kruži oko Zemlje.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 23/04/2015 : 20:43:43  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

Pa što tebi nije pravo? Sam si rekao da bez šarplaninca ni u krevet ne liježeš. Eto, uskoro ćeš ga moći i ženiti



Sarplaninca drzim u kuci jer se osjecam sigurnijim, a ako kada htjedne da skoci na mene ima da zavrsi kao krajnjske kobaje.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 23/04/2015 : 20:45:04  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Ljudi i zivotinje u braku dozvoljeno? Ubi Ameriku pod hitno! Citajuci neke stvari na ovim stranicama sve vise mi postaje jasno ove stvari o masonima i ostalim govnima... Ovih 2 sata sam nacitao stvari koje nikada nisam mislio da cu znati - no sto vise znas...



Ne znaš, već vjeruješ.
Sjeti se, već sam ti rekla da ne vjerujem da postoji stvar u koju ti ne vjeruješ. Posebno je opasno ako kao takav počneš čitati dnevno.hr.
Tek tada nam slijedi apokalipsa.



Pa dobro, vodka vecinom radi svoje...
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 23/04/2015 : 20:45:48  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Ljudi i zivotinje u braku dozvoljeno? Ubi Ameriku pod hitno! Citajuci neke stvari na ovim stranicama sve vise mi postaje jasno ove stvari o masonima i ostalim govnima... Ovih 2 sata sam nacitao stvari koje nikada nisam mislio da cu znati - no sto vise znas...



Sve što piše na dnevno.hr je istina. Sunce kruži oko Zemlje.



Ne vjerujem... Cek, mozda je istina... U jebote...!!!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 23/04/2015 : 20:55:10  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Ljudi i zivotinje u braku dozvoljeno? Ubi Ameriku pod hitno! Citajuci neke stvari na ovim stranicama sve vise mi postaje jasno ove stvari o masonima i ostalim govnima... Ovih 2 sata sam nacitao stvari koje nikada nisam mislio da cu znati - no sto vise znas...



Sve što piše na dnevno.hr je istina. Sunce kruži oko Zemlje.



Ne vjerujem... Cek, mozda je istina... U jebote...!!!



Krivo si me shvatio. Šalio sam se. Naime, Sunce ne kruži oko Zemlje.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 23/04/2015 : 20:58:29  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Ljudi i zivotinje u braku dozvoljeno? Ubi Ameriku pod hitno! Citajuci neke stvari na ovim stranicama sve vise mi postaje jasno ove stvari o masonima i ostalim govnima... Ovih 2 sata sam nacitao stvari koje nikada nisam mislio da cu znati - no sto vise znas...



Sve što piše na dnevno.hr je istina. Sunce kruži oko Zemlje.



Ne vjerujem... Cek, mozda je istina... U jebote...!!!



Krivo si me shvatio. Šalio sam se. Naime, Sunce ne kruži oko Zemlje.




U jebote onda je ona moja druga predpostavka!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/04/2015 : 20:59:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Ljudi i zivotinje u braku dozvoljeno? Ubi Ameriku pod hitno! Citajuci neke stvari na ovim stranicama sve vise mi postaje jasno ove stvari o masonima i ostalim govnima... Ovih 2 sata sam nacitao stvari koje nikada nisam mislio da cu znati - no sto vise znas...



Sve što piše na dnevno.hr je istina. Sunce kruži oko Zemlje.


Tko im je kriv kada se nisu potrudili nabaviti malo drugačije materijale koji se jasnije vide.


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 23/04/2015 : 21:02:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Nakon jedanaestosatnog zasjedanja, ekvadorska Narodna skupština odobrila je reformu državnog zakona kojom se štite radnička prava trudnica, etničkih manjina, LGBT radnika/ca, kao i prava žena koje obavljaju kućanske poslove.


Ekvadorski predsjednik Rafael Correa u svom govoru ističe da neplaćeni posao unutar doma čini čak 15% BDP-a. Reformama socijalnog osiguranja omogućit će olakšice za preko 1.5 milijuna kućanskih radnica, koje će biti uključene u sustav socijalne zaštite.

„Uvažavamo rad koji se obavlja unutar vlastitog doma. To nas čini dijelom socijalizma 21. stoljeća“, rekao je Correa.

Revolucionarni Zakon o radnim pravima i priznavanju kućanskog rada, izglasan s 91 glasom 'za' i 29 glasova 'protiv', a posebnu pažnju obraća na borbu protiv rodne diskriminacije, seksualne orijentacije ili rase. Također, poslodavci koji su ilegalno otpustili radnika/cu, bit će mu/joj dužni isplatiti godišnju plaću, prenosi.

Eliminirani su i ugovori o zapošljavanju na određeno vrijeme te zamijenjeni ugovorima na neodređeno, a jedna od kontroverznijih odluka je uvođenje demokratskih izbora za sindikate.

Za vrijeme Correine lijeve vlade, preko milijun ljudi izašlo je iz siromaštva. Ekvador je trenutno vodeća država u Južnoj Americi po količini društvenog ulaganja, a priznavanjem radničkog statusa stotinama tisuća žena koje rade u kućanstvu nastavljaju trend smanjivanja siromaštva. [D.K.] TeleSUR...

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 23/04/2015 : 21:04:23  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message
Il je Brega ili Loza...
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 23/04/2015 : 21:11:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Gren ..ne razumin više ovaj topic.

Sir Hunter nastupa.


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 23/04/2015 : 21:13:45  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message
Hvala, hvala, hvala na lijepom doceku. Znaci, il je Brega il je Loza...
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 23/04/2015 : 21:14:04  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Evo, Wolfe ovo je samo za tebe. Bilo bi ti bolje, da si ovo ispod proučavao dva sata, a ne gluposti na "dnevno".






Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 23/04/2015 : 21:17:44  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message
U jebote, ona planeta nosi ime po meni... Jao, ja sam vanzemaljac!!! :O
Go to Top of Page
Page: of 678 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.23 seconds. Snitz Forums 2000