forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Markose...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Verfalk2003
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
4761 Posts

Member since 19/05/2003

Posted - 28/10/2003 : 01:42:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Verfalk2003's Homepage  Send Verfalk2003 a Private Message  Reply with Quote
Malo sam čačkao po recenzijama i tražio nedostatke/greške. Evo spiska:
1. U recenziji Hodnik za pakao fali link za Veliku intrigu odnosno Teks u tamnici.
2. U recenziji Dobrodošlica u Trinidadu fale linkovi za Plaćenik, Rongo-Rongo, te crnu božicu.
3. U recenziji Povratak u Pilares fali link za Divovi dobra i zla.
4. U recenziji Crni Tigar nisu stavljene naslovnice Maverick izdanja ove epizode.
5. U recenziji Na tragu Titana fali Striscie naslovnice te epizode, brojevi 16-20, druga serija.
6. U recenziji Dugački pozdrav fali link za Poslednja stanica-Užas.
7. U recenziji U ponoru pamćenja fali link za Dugački pozdrav i Carsonova prošlost.
8. U recenziji Sukob fali link za www.stripovi.com.
9. U recenziji Užas beskonačnosti fali link za Dok padaju zvijezde i Netko nas zove odozgo.
10. U recenziji Dok padaju zvijezde fali link za Užas beskonačnosti i netko nas zove odozgo.
11. U recenziji Lovci i lovine možda bi trebalo da u Zanimljivosti stoji nešto u stilu:''Povratak na Đavolji otok koji smo posjetili u epizodi Zabranjena Zona.''
12. U recenziji Zabranjena Zona fali link za Iza zvijezda i Lovci i lovine.
13. U recenziji Zagor protiv SuperMike-a fali link za Zagor protiv Zagora i Zimska zmija.
14. U recenziji Tamnica od papira fali link za Hellingen je živ!
15. U recenziji Teks u tamnici fale naslovnice Tutto Texa za te epizode, 141-145.
16. U recenziji Netko nas zove odozgo fali link za Dok padaju zvijezde.
17. U recenziji Zimska Zmija fali link za Divovi dobra i zla i Svemirsku braću.
18. U recenziji Zaraza fali link za Iza zvijezda još piše da je Iza zvijezda broj 12.
19. U recenziji Hotel duhova fali link za Dugački pozdrav.
20. U recenziji Kazna za oholog pukovnika fali naslovnica Tutto Texa 91, za tu epizodu.
21. U recenziji Užas u Providenceu fali link za velika magija(ako je to Zlatna kobra?)
22. U recenziji Poslednja stanica-Užas fali link za Iz dubine i MN-ovu Anangu.
23. U recenziji Metallika fali talijanska naslovnica i piše da je LL Sjena zla broj 36 umjesto 37.
24. U recenziji Marti Misterija fali link za Specijalni agent Alfe.
25. U recenziji Ljudi i zvijeri fali link za Seminole i Vukodlak(Ja sam napisao Zvijeri, ako možeš prepravi to.)
26. U recenziji Neravna borba pogrešno je napisan naziv prvog dijela u ZS izdanju.
27. U recenziji Otočka skupina u Zanimljivosti piše da je to treći susret sa Natom Murdom. Nije već četvrti-Arktička sfinga, Aljaska Okršaj u Los Angelesu i ova epizoda.
28. U recenziji Djevojka iz torte fali link za Car demon.
29. U recenziji Zvjezdana prašina fali link za Nesmiljeni Hook.
30. U recenziji Iza zvijezda fali link za Zabranjena Zona i Bratstvo sjene.
31. U recenziji Ponori ludila fali link za Nick Raiderov home.
32. U recenziji Tajna velike piramide fali link za Prokleto pleme.
33. U recenziji Božić kalibra 45 fali naslovnica Ludens izdanja, tj. Zagor extra 52.
34. U recenziji Dečko Pik fali naslovnica Ludens izdanja Dečko Pik i Zvijeri.
35. U recenziji Crna božica fali naslovnica Crne božice.
36. U recenziji Maskirani osvetnik u zanimljivosti bi možda trebalo staviti da se pojavljuju Zagor i Chico.
37. U recenziji Morska strava fali link za Anđeo smrti.
38. U recenziji Čaura protiv Parkera fali link za Niski udarci (Zagrada sa vidi prošli broj.)
39. U recenziji Velika UROTA fale linkovi za Divove dobra i zla, Zimsku Zmiju i Horde zla.
40. U recenziji Zagor protiv Zagora fale naslovnice za Striscie brojevi 19-21, prva serija.
41. U recenziji Horde zla fali link za Divovi dobra i zla.
42. U recenziji Živi u plamenu fali link za Niski udarci.
43. U recenziji Prodavač vremena u Kratak sadržaj fali Dylan Dog na početku rečenice. Znači, biti će Dylan Dog istražuje čudne smrti itd.
44.U recenziji Mortimerova osveta fale linkovi za Bjegunci, Svemirska braća, Divovi dobra i zla i Hellingen je živ!




17/10 16:01

Edited by - Verfalk2003 on 10/02/2004 11:49:11

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 28/10/2003 : 07:20:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message  Reply with Quote


Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvaćas?
Go to Top of Page

Verfalk2003
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
4761 Posts

Member since 19/05/2003

Posted - 28/10/2003 : 08:13:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Verfalk2003's Homepage  Send Verfalk2003 a Private Message  Reply with Quote
Znao sam da ćeš ti to komentirati, samo sam očeikvao nešto u stilu:''Pa, ti zaista imaš slobodnog vremena?''

17/10 16:01
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 28/10/2003 : 09:20:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message  Reply with Quote
Verfalk, ako ne dobijes 5 iz kontrolnog iz matematike danas, poslacemo tvom razrednom ovaj gornji post, tek da vidi na sta ti trosis vreme
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29196 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/10/2003 : 09:42:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
O Boze. Znam da fali dosta linkova, ali to je zato zbog redoslijeda dodavanja recenzija, posto neke recenzije na koje se referira ona koju sam dodavao nisu postojale. A i svejedno, pa ne mora bas sve biti polinkano. Svaka cast na trudu, ali meni se zaista ne da sada ici popravljati 45 recenzija. Mozda malo pomalo to popravim...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Verfalk2003
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
4761 Posts

Member since 19/05/2003

Posted - 28/10/2003 : 13:38:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Verfalk2003's Homepage  Send Verfalk2003 a Private Message  Reply with Quote
44 recenzije. I znam da ti se ne da. No vrag mi nije dao mira.


I have a vision.../A vision of you my friend.../I see your name...
Engraved on the gray board.../Wait.../I see something else...
Ooooooh look at that.../Ain't it sweet.../Below your name it says...
R.I.P.


Go to Top of Page

Žiga
Senior Member



Slovenia
1980 Posts

Member since 10/11/2003

Posted - 10/02/2004 : 16:31:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Žiga a Private Message  Reply with Quote
Verfalk, ti bi mogao imeti nik Inspektor stripova

Baš mi ništa nije bilo jasno kad otvorim topic i vidim 28.10, a onda vidim da si ti to editirao.What a fanatic

It's nice to be important, but it's more important to be nice.
Go to Top of Page

Verfalk2003
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
4761 Posts

Member since 19/05/2003

Posted - 11/02/2004 : 00:31:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Verfalk2003's Homepage  Send Verfalk2003 a Private Message  Reply with Quote
Zadrti Perfekcionista, molim!

Btw. Editirao sam samo jednu graamtičku grešku, ali ovih dana razmišljam da ponovno krenem u lov na greške u recenzijama! Beware!

Prije sam bio uobražen, ali sad sam i tu manu iskorijenio. Sad sam savršen.
Go to Top of Page

Žiga
Senior Member



Slovenia
1980 Posts

Member since 10/11/2003

Posted - 11/02/2004 : 10:12:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Žiga a Private Message  Reply with Quote
Onda makni adresu sa profila, da nečeš vidjeti neke snipere koji se šunjaju oko kuče

It's nice to be important, but it's more important to be nice.
Go to Top of Page

Verfalk2003
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
4761 Posts

Member since 19/05/2003

Posted - 11/02/2004 : 11:24:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Verfalk2003's Homepage  Send Verfalk2003 a Private Message  Reply with Quote
Ako bude neki forumaš, nek' pokuca na vrata pa da prvo popijemo čaj od mente, a onda nek me ubije.

Prije sam bio uobražen, ali sad sam i tu manu iskorijenio. Sad sam savršen.
Go to Top of Page

igorpb
Senior Member

Australia
1931 Posts

Member since 24/08/2003

Posted - 12/02/2004 : 08:45:01  Show Profile Show Extended Profile  Send igorpb a Private Message  Reply with Quote
A i ti ocajavas.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000