forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Bihać informacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 28/12/2015 : 14:39:53  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Sretan Bozic vina koji su ga proslavili sada.
Imam par pitanja za one koji žive na području Bihaća i okolice.
Kako je radno vrijeme za 31.12? Kolika je cijena benzina95? Gdje se dobro jede (ćevapi i sl.)?
Još neka korisna info dobro dođe.

I da dao se ima gdje kupiti eksterni hard?

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30664 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 28/12/2015 : 16:41:49  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Bio sam u Bihaću par puta (punica je iz Bihaća), pa ti mogu reći kako je u Bihaću sve puno jeftinije nego u Zagrebu, punac tam ide i u ovlašteni servis za Hyundai, naravno i toči gorivo koje je jeftinije nego kod nas, a vjerujem da imaš i eksterni hard povoljnije za naći. za ćevape ne znam gdje ih ioma, jer u BiH ne jedem ćevape zbog probavnih problema sa njima :-), ali uz Unu su restorani što se tiče doživljaja baš super, ja tam pojedem patrvu i super, cuga je jeftina, ma sve jeftino moj dojam!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 28/12/2015 : 17:19:38  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
31.12 je za većinu puni radni dan.Cijena devedeset petice je 1.81 KM tj cca 7,2 Kn.Za dobru klopu posjeti hotel Emporium na ulazu u grad,restoran Paviljon u centru kod mosta te restoran-hotel Kostelski buk na cesti prema Cazinu.Eksterni hard drajv potraži u trgovini Unimatrix na Ozimicama ja sam tamo prošle godine uzeo WD-ov My passport od 500gb cijene se ne sjećam ali znam da nije puno odstupala od zagrebačkih it trgovina...

Wtf?
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 28/12/2015 : 17:22:27  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Ja sam taj dan slobodan pa javi se ako trebaš kakvu pomoć...

Wtf?
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10806 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 28/12/2015 : 17:58:25  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Ja sam cevape ljetos jeo u Cavkunovic centru i bili su izvrsni za razliku jedno ljeto u "Sojenici" kao mali ugljeni. U "Suncu" jos nisam bio.
Ne znam je li "Gurman" jos radi, za hotel "Park" nisam siguran, ali pitara preko puta muzeja i crkve je za one koji vole pite svih vrsta..ako je jos otvoreno..nisam zadnjih godina puno niti jeo "s nogu"...i mozda u "Riveru", valjda sluze pastrmku.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 28/12/2015 : 18:05:26  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Širiš dezinformacije...Čavkunovića više nema kao ni Gurmana,Sojenice također.Pitara radi i produkti su im odlični no za moj ukus malo premasni.River je ok,ambijent i pogled mu je prekrasan...

Wtf?
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1837 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 28/12/2015 : 21:29:35  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
bihać, bio sam samo jednom sa ženom i prijateljima išli na rafting, una-kiro rafting,
https://www.youtube.com/watch?v=B2ql5PSZsck
i bilo je vrhunski preporuke svima, ima i lakša i teža tura, doduše malo smo vidjeli od grada samo prošli kroz nj,
znam da smo na ulazu u grad jeli ćevape i bili su izvrsni, što se tiče goriva bi sam prije koji dan u bosanskoj kostajnici
tamo je bilo oko 1.70 znam da je bilo ispod 7 kn i rekli su mi da se plati karticom pošto oni računaju 1marka=4kune a karticom ide po tečaju koji je oko 3,9 nije nešto ali imaš za kavu :-)
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 29/12/2015 : 15:32:04  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Eh, još jedno ključno pitanje. Ako se kupuje odjeća i obuća je li bolje u trgovački centar (napravio. Bingo) ili po gradu u MALE trgovine

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 29/12/2015 : 16:43:21  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
U Bingu ti je ista ponuda i slične cijene kao u Zg dućanima -Deichmann,New yorker,Sport vision,S. Oliver i slično...Imaš po gradu razbacanih trgovina posebno u prekounju pa pogledaj...

Wtf?
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 29/12/2015 : 21:07:01  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
https://www.google.hr/maps/place/Gornje+Prekounje,+Bosna+i+Hercegovina/data=!4m2!3m1!1s0x47614070a5040c61:0xd2dc4b157cb3b45e?sa=X&ved=0ahUKEwjHnuCY74HKAhUD_SwKHfbPBBEQ8gEIGTAA

To je ovaj kvart?
OK hvala

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000