forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Poduzetnička ideja
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 05/01/2016 : 10:56:29  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by KRAS

kupi ovce




ili autobus



to nebi preporučio nikome
netreba mi konkurencija

novi bus košta 250iljada, ova pedesetka bi bila dovoljno za tri mjeseca lizinga i tri mjeseca goriva...a onda kako to obično biva, pukneš ko zrela tikva

statistika kaže, da više malih poduzetnika završi u doživotnim dugovima, nego što razviju biznis

pare treba potrošiti



pa neču kupiti autobus haha, bez brige, ako bi več kupio autobus, to bi bio neki stari "double decker" pa bi u njemu napravio pub....ili bi ga preuredio u neki "fast food truck" pa bi iz njega služio "fish and chips" gyros, kebab, pomfrit, čevape u lepinji,....

Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 05/01/2016 : 11:04:12  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
možda ne bi bilo loše preprodavati stare automobile, npr Porsche targa.....ako ga se kupi jeftino, malo ga se sredi,...ovo bi mogao da bude pravi "ride" za neke "jet setere" tipa odvetnici, bankari, menageri,....negdje sam čuo da vrijednost dobro očuvanih automobila kao što su Porsche, Ferrari, Lamborgini i Mercedes može s vrijemenom samo rasti....a Pošto su Ferrari i Lamborgini ipak nedostižni,...a Porsche 911 isto tako....jedino targa bi mogla da bude dobar izbor jer svi ostali Porsche modeli i nisu nešto,....kod Mercedesa ipak ima veči izbor ali ja mislim da bi neki Porsche Targa bio pun pogodak ako g ase dobije za pravu cijenu.....

https://www.google.si/search?q=old+porsche+targa&biw=1600&bih=763&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiBzqDItZLKAhUB2RQKHfnmAJgQsAQIGw
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 05/01/2016 : 11:24:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Just_Charlie

I ne bi dosao na ideju da pita prostitutku hoce li mu dati 50% popusta ako ga umoci do pola.




haha, ja nisam nikada ni išao kod prostitutke niti imam želju iči odnosno plačati za seks, pa bilo to 50% ili 20%,....ono je bila šala naravno.
A ne bi išao iz samo jednog razloga, jer se plašim spolnih bolesti (hiv, aids, sifilis, gonoreja, hpv,...) i čemu riskirati,...ionako se sve ovo može pokupiti i bez toga ali mogučnost je ipak manja.
A drugi razlog bi bio, da je potrebno za seks si uzeti vrijeme i uživati a ne da prostitutka non stop gleda na sat, oko nje zuje telefoni, sljedeči več kuca po vratima itd,...



Kako bi tek dobro znao nabrojati detalje i docarati atmosferu da jesi koristio usluge.
Ili nema ispustenog detalja poslovanja?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12303 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 05/01/2016 : 11:25:58  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Ko fol nije nikad bio

Have mercy
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12303 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 05/01/2016 : 11:27:11  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

možda ne bi bilo loše preprodavati stare automobile, npr Porsche targa.....ako ga se kupi jeftino, malo ga se sredi,...ovo bi mogao da bude pravi "ride" za neke "jet setere" tipa odvetnici, bankari, menageri,....negdje sam čuo da vrijednost dobro očuvanih automobila kao što su Porsche, Ferrari, Lamborgini i Mercedes može s vrijemenom samo rasti....a Pošto su Ferrari i Lamborgini ipak nedostižni,...a Porsche 911 isto tako....jedino targa bi mogla da bude dobar izbor jer svi ostali Porsche modeli i nisu nešto,....kod Mercedesa ipak ima veči izbor ali ja mislim da bi neki Porsche Targa bio pun pogodak ako g ase dobije za pravu cijenu.....

https://www.google.si/search?q=old+porsche+targa&biw=1600&bih=763&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiBzqDItZLKAhUB2RQKHfnmAJgQsAQIGw


Poveži se s bagijem. On ti je meštar u tom biznisu

Have mercy
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 05/01/2016 : 11:31:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
ma neee..kakvi

Muskarci idu u krajnost. Jedni se hvale da su bili, drugi ni za zivu glavu priznat da jesu

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12303 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 05/01/2016 : 11:34:56  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Priznajem, bio sam par puta

Have mercy
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 05/01/2016 : 11:39:19  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by 1Euro

možda ne bi bilo loše preprodavati stare automobile, npr Porsche targa.....ako ga se kupi jeftino, malo ga se sredi,...ovo bi mogao da bude pravi "ride" za neke "jet setere" tipa odvetnici, bankari, menageri,....negdje sam čuo da vrijednost dobro očuvanih automobila kao što su Porsche, Ferrari, Lamborgini i Mercedes može s vrijemenom samo rasti....a Pošto su Ferrari i Lamborgini ipak nedostižni,...a Porsche 911 isto tako....jedino targa bi mogla da bude dobar izbor jer svi ostali Porsche modeli i nisu nešto,....kod Mercedesa ipak ima veči izbor ali ja mislim da bi neki Porsche Targa bio pun pogodak ako g ase dobije za pravu cijenu.....

https://www.google.si/search?q=old+porsche+targa&biw=1600&bih=763&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiBzqDItZLKAhUB2RQKHfnmAJgQsAQIGw


Poveži se s bagijem. On ti je meštar u tom biznisu



pa bagi je stručnjak-mehaničar a ovdje se više radi o preprodavanju-trgovini.

Ali svakako bi trebalo imati nekakvog mehaničara ili neku radionicu slično kao što ima masa emisija na tu temu na Discovery chanel:

-Wheeler Dealer
-Gas Monkey Garage
-Misfit Garage
-Chasing Classic cars (Wayne Carini)
-itd....

Pa ne treba ni biti Porsche Targa,...ima puno nekih klasičnih automobila tipa Alfa Romeo spider, Fiat 750, Fiat Barchetta, Toyota MR 2, Mazda MX 5, Renault 4, VW buba,.....

Recimo ja volim cabriolete čitav život,....ima masa Cabrioleta Peugeot 206 cc i slično pa bi mogao imati rent a car za turiste da se provozaju Slovenijom, Hrvatskom,...
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 05/01/2016 : 11:54:53  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Just_Charlie

I ne bi dosao na ideju da pita prostitutku hoce li mu dati 50% popusta ako ga umoci do pola.




haha, ja nisam nikada ni išao kod prostitutke niti imam želju iči odnosno plačati za seks, pa bilo to 50% ili 20%,....ono je bila šala naravno.
A ne bi išao iz samo jednog razloga, jer se plašim spolnih bolesti (hiv, aids, sifilis, gonoreja, hpv,...) i čemu riskirati,...ionako se sve ovo može pokupiti i bez toga ali mogučnost je ipak manja.
A drugi razlog bi bio, da je potrebno za seks si uzeti vrijeme i uživati a ne da prostitutka non stop gleda na sat, oko nje zuje telefoni, sljedeči več kuca po vratima itd,...



Kako bi tek dobro znao nabrojati detalje i docarati atmosferu da jesi koristio usluge.
Ili nema ispustenog detalja poslovanja?



pa vidiš, isto bi ja tebe mogao pitati, kako ti znaš kakva je tamo atmosfera?

Zamisli da ribar ode po ribu u ribarnicu? Ne bi bilo fer....

ja sam uhvatim svoju lovinu tako je uvijek bilo i tako če biti i dalje a nemam ništa protiv prostitucije, mislim da bi super bilo, da se legalizira i da one plačaju porez i da idu kod doktora itd,...a tako je to "ruski rulet" za zdravlje,....možda kada jednom budem 60+ godina da ču iči....za sada ne razmišljam o tome....
Go to Top of Page

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 05/01/2016 : 12:03:32  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

dicmanjac, odakle si ti?



Iz Dicma
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 05/01/2016 : 12:19:52  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dicmanjac

quote:
Originally posted by 1Euro

dicmanjac, odakle si ti?



Iz Dicma



haha, ne bi nikada pomislio da je to ime grada....pogledao sam sad na google map.
Znači z tom selu ima dosta zainteresiranih za bočanje....ja mislim da je bočanje u porastu, igraju ga mladi i stari, postoje neke lige natjecanja,....možda nije loša ideja...ja sam jednom razmišljao da bi napravio igralište za badminton, na travi,...mislim da je badminton zanimljiv sport ali podcijenjen a mogao bi biti problem vjetar ako se igra vani a da bi se igrao u dvorani onda je to preveliki finančni zalogaj....
Onda sam dobio ideju da bi napravio "beach volley" ono na pijesku, dvojice, nagradni sklad npr 1000 eura,....pa bi ljudi došli da gledaju lijepa tijela, popiju piče, muzika,....ali su onda u blizini mene napravili neko igralište, mislim da čak dva igrališta na dve različite lokacije u razmaku 2 km a nitko ne igra,....

Ali svejedno mislim da nisu loše ideje sa tim nekakvim "rekreativnim sportovima" ili kafanskim sportovima tipa pikada, bilijard, kuglana,...ali trebalo bi imati neki program, moderatora,...a kasnije muzika i ples do jutra
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/01/2016 : 13:25:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ja sam prije 20-ak godina igrao badminton, iako je to bilo na rekreativnoj razini mogu reći da sam bio dobar u tome i da sam gubio jako malo mečeva.
Znali smo skupiti ekipu pa igrati vani, ali ne na pravom igralištu već smo imali visoku dvorišnu ogradu koja nam je služila umjesto mreže.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25129 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 05/01/2016 : 13:59:29  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
http://forum.stripovi.com/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=40066&whichpage=2

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Dranki
Senior Member



2549 Posts

Member since 03/06/2007

Posted - 05/01/2016 : 14:05:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Dranki a Private Message  Reply with Quote
Uzgoj činčila, razmnožavaju se geometrijskom progresijom (2, 4, 8, 16, 32, ...) a krzno činčile košta 50-60 €. U Rijeci jedan penzioner ih uzgaja u podrumu, bio sam tamo.

I am tormented with an everlasting itch for things remote.
I love to sail forbidden seas, and land on barbarous coasts.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25129 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 05/01/2016 : 14:22:33  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Za geometrijska progresija nije 2, 4, 8, 32, 256, 8192...?

Slab sam u matematici, samo pitam! ;)

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Dranki
Senior Member



2549 Posts

Member since 03/06/2007

Posted - 05/01/2016 : 14:34:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Dranki a Private Message  Reply with Quote
To dobiješ kad činčilama daješ vijagru *g*. U geom. progresiji se brojevi množe sa jednom konstantom, u slučaju činčila sa brojem 2.

I am tormented with an everlasting itch for things remote.
I love to sail forbidden seas, and land on barbarous coasts.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25129 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 05/01/2016 : 14:39:38  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ok, hvala!
Šta je onda ovo kad se broj množi sa predhodnikom? Ili to ne postoji?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Dranki
Senior Member



2549 Posts

Member since 03/06/2007

Posted - 05/01/2016 : 14:43:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Dranki a Private Message  Reply with Quote
Ja znam za Fibonacci-niz ali on se sastoji od sume a ne produkta dvaju uzastopnih broja.

I am tormented with an everlasting itch for things remote.
I love to sail forbidden seas, and land on barbarous coasts.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 05/01/2016 : 16:56:54  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Možda ne bi bilo loše baviti se restavratorstvom starog, može čak uništenog namještaja, kojeg ljudi bacaju, poklanjaju,...pa se onda to lijepo izbrusi, preboja, treba imati malo ideje,...pa se može napraviti neki novi unikatni komad namještaja npr neki "coffe table", klupa neka, ormarič za knjige, tv,....ljudi traže neke unikatne stvari, a uz to u biti ide za nekakvu reinkernaciju namještaja, odječe, igračaka,....ljudi previše svega toga bacaju,...znači ovdje bi ja imao nekakvu radionicu gdje bi od takvih predmeta napravili neke nove unikatne predmete i povratili ih u život a uz tu radionicu i trgovinicu (nekakav vintage shop) gdje bi se takvi predmeti mogli kupiti,....
Go to Top of Page

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 05/01/2016 : 17:01:01  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by dicmanjac

quote:
Originally posted by 1Euro

dicmanjac, odakle si ti?



Iz Dicma



haha, ne bi nikada pomislio da je to ime grada....pogledao sam sad na google map.
Znači z tom selu ima dosta zainteresiranih za bočanje....ja mislim da je bočanje u porastu, igraju ga mladi i stari, postoje neke lige natjecanja,....možda nije loša ideja...ja sam jednom razmišljao da bi napravio igralište za badminton, na travi,...mislim da je badminton zanimljiv sport ali podcijenjen a mogao bi biti problem vjetar ako se igra vani a da bi se igrao u dvorani onda je to preveliki finančni zalogaj....
Onda sam dobio ideju da bi napravio "beach volley" ono na pijesku, dvojice, nagradni sklad npr 1000 eura,....pa bi ljudi došli da gledaju lijepa tijela, popiju piče, muzika,....ali su onda u blizini mene napravili neko igralište, mislim da čak dva igrališta na dve različite lokacije u razmaku 2 km a nitko ne igra,....

Ali svejedno mislim da nisu loše ideje sa tim nekakvim "rekreativnim sportovima" ili kafanskim sportovima tipa pikada, bilijard, kuglana,...ali trebalo bi imati neki program, moderatora,...a kasnije muzika i ples do jutra



Selo, tj.općina. Ni blizu grada,haha.

Sve ovisi gdje stanuješ, u kojem podneblju i kakav je mentalitet ljudi koji tu žive, pa shodno tome procjenjuješ što može proći, a što ne.

Nema smisla u mene tako neke fency ideje, tipa moderatori i slično,badminton, ples sa zvijezdama, programi za djecu, tečaj talijanskog jezuka... Te sheme prolaze u modernijim sredinama.

U mene je idealno ovo šta sam napisa, boćanje, kartanje, balun (nogomet), alkohol, kocka... A to ti može potvrdit svaki Dalmatinac kojeg znaš, pogotovo ako je iz dalmatinske zagore.


Slažem se sa konstatacijom da je možda pre malo novaca za sve što sam nabroja u prvom postu, ali opet, ja imam zemlju, pa i građevine neke.

A to bitno mjenja svotu za ulaganje.

Posudiš mi 50k € pa ti i dokažem ;)
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 05/01/2016 : 17:04:47  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
Ma jok..kakvi automobili i polomljen namestaj..

Cuo sam da postoji trziste za nefunkcionalne kalasnjikove..evo ja bi jedan odma uzeo.9nako da je lepo izrezbaren kundak i naravno.cev mora biti plombirana...
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 05/01/2016 : 17:15:29  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

Ma jok..kakvi automobili i polomljen namestaj..

Cuo sam da postoji trziste za nefunkcionalne kalasnjikove..evo ja bi jedan odma uzeo.9nako da je lepo izrezbaren kundak i naravno.cev mora biti plombirana...



pa ovo nije loša ideja!!!!!! Da se oružje upotrebljava u umjetnosti!!!!!
Znači zašto bi oružje trebalo služiti za ubijanje,....bilo bi super dobiti nekakvo uništeno oružje pa iz njega napraviti nekakva umjetnička dijela za na zid (umjesto slike, postera, plakata,...).

Ima puno oružja kojeg onda valjarom unište,....bilo bi super kada bi ga dali meni u mjetničke svrhe,...naravno oni ga trebaju prije toga onesposobiti i sve to, tako da ne bi bio opasan za život a onda bi od njega napravili umjetničko djelo!!!

KRAS stari, ti si car!!!!!!!!!!!!

Gdje da dobijemo to staro oružje.....staro gvožđe.....možda neke vojašnice itd....

ideja nije loša stari!!!!!!! Samo tko če nam tek tako dati oružje.....ali ako ga dobijemo mi se možemo OBOGATITI!!!!!!!!!!!!
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 05/01/2016 : 17:18:24  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by 1Euro

možda ne bi bilo loše preprodavati stare automobile, npr Porsche targa.....ako ga se kupi jeftino, malo ga se sredi,...ovo bi mogao da bude pravi "ride" za neke "jet setere" tipa odvetnici, bankari, menageri,....negdje sam čuo da vrijednost dobro očuvanih automobila kao što su Porsche, Ferrari, Lamborgini i Mercedes može s vrijemenom samo rasti....a Pošto su Ferrari i Lamborgini ipak nedostižni,...a Porsche 911 isto tako....jedino targa bi mogla da bude dobar izbor jer svi ostali Porsche modeli i nisu nešto,....kod Mercedesa ipak ima veči izbor ali ja mislim da bi neki Porsche Targa bio pun pogodak ako g ase dobije za pravu cijenu.....

https://www.google.si/search?q=old+porsche+targa&biw=1600&bih=763&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiBzqDItZLKAhUB2RQKHfnmAJgQsAQIGw


Poveži se s bagijem. On ti je meštar u tom biznisu



pa bagi je stručnjak-mehaničar a ovdje se više radi o preprodavanju-trgovini.


Ali svakako bi trebalo imati nekakvog mehaničara ili neku radionicu slično kao što ima masa emisija na tu temu na Discovery chanel:

-Wheeler Dealer
-Gas Monkey Garage
-Misfit Garage
-Chasing Classic cars (Wayne Carini)
-itd....

Pa ne treba ni biti Porsche Targa,...ima puno nekih klasičnih automobila tipa Alfa Romeo spider, Fiat 750, Fiat Barchetta, Toyota MR 2, Mazda MX 5, Renault 4, VW buba,.....

Recimo ja volim cabriolete čitav život,....ima masa Cabrioleta Peugeot 206 cc i slično pa bi mogao imati rent a car za turiste da se provozaju Slovenijom, Hrvatskom,...



Imaš ga pravo,loš sam trgovac četvorotočkašima...Kupim za 10k€,uložim još cca 2k u mehaniku i optiku i onda sam nakon par mjeseci sretan ako izvučem početni ulog a vrlo često ni to ne uspijem...

Wtf?

Edited by - bagi on 05/01/2016 17:21:53
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 05/01/2016 : 17:20:53  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Serije sa tv-a na tu temu su čista fikcija i namještena predstava...Za ozbiljnu trgovinu vozilima što sa klasicima što bilo kojim drugima moraš prije svega biti prevarant...

Wtf?
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 05/01/2016 : 17:21:31  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dicmanjac

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by dicmanjac

quote:
Originally posted by 1Euro

dicmanjac, odakle si ti?



Iz Dicma



haha, ne bi nikada pomislio da je to ime grada....pogledao sam sad na google map.
Znači z tom selu ima dosta zainteresiranih za bočanje....ja mislim da je bočanje u porastu, igraju ga mladi i stari, postoje neke lige natjecanja,....možda nije loša ideja...ja sam jednom razmišljao da bi napravio igralište za badminton, na travi,...mislim da je badminton zanimljiv sport ali podcijenjen a mogao bi biti problem vjetar ako se igra vani a da bi se igrao u dvorani onda je to preveliki finančni zalogaj....
Onda sam dobio ideju da bi napravio "beach volley" ono na pijesku, dvojice, nagradni sklad npr 1000 eura,....pa bi ljudi došli da gledaju lijepa tijela, popiju piče, muzika,....ali su onda u blizini mene napravili neko igralište, mislim da čak dva igrališta na dve različite lokacije u razmaku 2 km a nitko ne igra,....

Ali svejedno mislim da nisu loše ideje sa tim nekakvim "rekreativnim sportovima" ili kafanskim sportovima tipa pikada, bilijard, kuglana,...ali trebalo bi imati neki program, moderatora,...a kasnije muzika i ples do jutra



Selo, tj.općina. Ni blizu grada,haha.

Sve ovisi gdje stanuješ, u kojem podneblju i kakav je mentalitet ljudi koji tu žive, pa shodno tome procjenjuješ što može proći, a što ne.

Nema smisla u mene tako neke fency ideje, tipa moderatori i slično,badminton, ples sa zvijezdama, programi za djecu, tečaj talijanskog jezuka... Te sheme prolaze u modernijim sredinama.

U mene je idealno ovo šta sam napisa, boćanje, kartanje, balun (nogomet), alkohol, kocka... A to ti može potvrdit svaki Dalmatinac kojeg znaš, pogotovo ako je iz dalmatinske zagore.


Slažem se sa konstatacijom da je možda pre malo novaca za sve što sam nabroja u prvom postu, ali opet, ja imam zemlju, pa i građevine neke.

A to bitno mjenja svotu za ulaganje.

Posudiš mi 50k € pa ti i dokažem ;)



koliko sam gledao u tom selu Dicmo živi 442 ljudi....tako da je to dosta veliki rizik da bi se zaradilo na njima,....ali dobro je to, jer je blizu Spli, Dalmacija, turisti,....možda ti čak uspije, ali naravno novce ti neču posuditi haha.
Ali ču rado doči u posjet pa da vidim kako si sve to sredio, pa da popijemo neko piče.
Možda ideš polakim stopama, najprije počneš sa nekim barom pa stazom za bočanje, pa onda kada ti se počne vračati novac dodavaš sve ostalo što si zamislio i izgradiš "Dalmatinski Bočarski imperij",...jednom je i Las Vegas bio samo pustinja....
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000