forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 FIFA WORLD CUP : RUSSIA 2018.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 153

Caleb
Advanced Member



Greece
16330 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 03/07/2018 : 18:01:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

Treba se znati snaći.
Ali zeznuo me Skomina.


Aj sto si ti ubo rez, al pogodio je i brni.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 03/07/2018 : 18:03:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Da su Šveđani poveli Ibrahimovića vjerojatno bi ispali već u skupini, što ti je sreća u nesreći.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 03/07/2018 : 18:05:20  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Kako je mirno u gradu, nema sirena i albanskih zastava. Kako će mi samo nedostajati...
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30659 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 03/07/2018 : 18:06:20  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Zeznuo mene, ja igrao 2:0 svih 8 utakmica, Brazil prošao

quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by Tutta

Nek švicarci izjednače i imam 420 Eura.


Šalji pola, i ja ću natezati onda za X.


Pola od jednog, pola od drugog...



Treba se znati snaći.
Ali zeznuo me Skomina.


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 03/07/2018 : 18:10:45  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Kako je mirno u gradu, nema sirena i albanskih zastava. Kako će mi samo nedostajati...



Zar se stvarno tako slave švicarske pobjede?
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 03/07/2018 : 18:12:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message  Reply with Quote
Odoše Švicarci kući, da ne kažem kuqi.
Ekipa koja bez pomoći sudije ne može da pobedi jednu Srbiju i ne zaslužuje četvrtfinale.

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - dis a war
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15756 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/07/2018 : 18:13:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Šveđani zasluženo idu dalje.
Ova šarena trupa ide kud koji, fala kurcu.


Cela Juga jedna avlija...odose kud koji..

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15756 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/07/2018 : 18:14:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Nista, cekam Kolumbiju veceras.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 03/07/2018 : 18:19:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Vamonos Inglaterra

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25128 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 03/07/2018 : 18:19:54  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by King Warrior

Kako je mirno u gradu, nema sirena i albanskih zastava. Kako će mi samo nedostajati...



Zar se stvarno tako slave švicarske pobjede?



I kod mene tišina, a nema ni zastava.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25128 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 03/07/2018 : 18:20:48  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
A Švedska će napraviti veeelike probleme i Col/Eng .

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 03/07/2018 : 18:22:05  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by King Warrior

Kako je mirno u gradu, nema sirena i albanskih zastava. Kako će mi samo nedostajati...



Zar se stvarno tako slave švicarske pobjede?


https://youtu.be/COqTtmLtrx0
Go to Top of Page

raic1922
Senior Member



Croatia
1388 Posts

Member since 05/07/2014

Posted - 03/07/2018 : 18:28:40  Show Profile Show Extended Profile  Send raic1922 a Private Message  Reply with Quote
Za zatvor
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25128 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 03/07/2018 : 18:28:58  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Kod mene je bilo još gore. Kad je Švajcarska pobedila Srbiju, u centru se slavilo (što je naravno potpuno legitimno i normalno), i bilo je otprilike 80% albanskih zastava, ovo ostalo nešto mešano.
Ispred glavne železničke stanice su zapalili srpsku zastavu, polupali par auta i tako... Policija nije reagovala, a živim u gradu od 70 hiljada stanovnika, policije na svakom koraku.

Kad smo pobedili Kostariku, ljudi su izašli da trube i mašu zastavama, više njih je policija zaustavila i pisala kaznu.

Mene lično albanska zastava ne smeta, ali ovde svi znamo o čemu se radilo.


Ali dobro, dosta je sa šarenim krpama, vamos Cocainos!!!

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 03/07/2018 18:32:43
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30659 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 03/07/2018 : 18:30:51  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Sumnjam, ovo im je maksimum!

quote:
Originally posted by manhunter

A Švedska će napraviti veeelike probleme i Col/Eng .


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 03/07/2018 : 18:32:41  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Kolumbijce sam uvijek smatrao drugorazrednim Brazilcima u fudbalu.
Ne znam koliko je interesantno da oni prodju.
Izvini, lwoode, znam da ih voliš.
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



4177 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 03/07/2018 : 18:33:48  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Svedani otkad su izbacili Italiju iz playoffa igraju jako disciplinirano i cvrsto
Nije polufinale nimalo iskljuceno za njih

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25128 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 03/07/2018 : 18:34:33  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Sumnjam, ovo im je maksimum!

quote:
Originally posted by manhunter

A Švedska će napraviti veeelike probleme i Col/Eng .





Više od ovog im ne treba. Meni su oni poput Urugvaja, kompaktni, uigran, čvrsti. Protiv Kolumbije mogu u svakom slučaju, a Engleska je uvek zagonetka.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 03/07/2018 : 18:35:13  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by King Warrior

Kako je mirno u gradu, nema sirena i albanskih zastava. Kako će mi samo nedostajati...



Zar se stvarno tako slave švicarske pobjede?


https://youtu.be/COqTtmLtrx0



quote:
Originally posted by manhunter

Kod mene je bilo još gore. Kad je Švajcarska pobedila Srbiju, u centru se slavilo (što je naravno potpuno legitimno i normalno), i bilo je otprilike 80% albanskih zastava, ovo ostalo nešto mešano.
Ispred glavne železničke stanice su zapalili srpsku zastavu, polupali par auta i tako... Policija nije reagovala, a živim u gradu od 70 hiljada stanovnika, policije na svakom koraku.



Eh, zbog takvih stvari mi drago da su ispali "Švicarci".

Edited by - nagor on 03/07/2018 18:36:03
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10806 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 03/07/2018 : 18:51:28  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Kao da je druga strana bila bolja.. Koji ste licemjeri… u Becu skandirali to sto jesu, a nikakve veze sa utakmicom.
Te albanske zastave su ziher bile zbog gola koji je dao Albanac pa su ponosni na to da je Svicarac mozda ne bi. Ali te spike modusa sa domacima na tenisu kako je fol grozno kakve sve primaju u repku, podsjeca na neki film kad bijelci u golf klubu vele kako sad pustaju crnce da nose torbe sa palicama.
Sve gospoda na visokoj nozi.
Skoro nitko ne spominje druge balkanjerose koji igraju, samo da je kontra Albanaca, pa makar igraju u zemlji u kojoj zivite.
Kaj vam je secer pal, pojedite si sampitu.


"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 03/07/2018 : 18:54:51  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Kao da je druga strana bila bolja.. Koji ste licemjeri… u Becu skandirali to sto jesu, a nikakve veze sa utakmicom.
Te albanske zastave su ziher bile zbog gola koji je dao Albanac pa su ponosni na to da je Svicarac mozda ne bi. Ali te spike modusa sa domacima na tenisu kako je fol grozno kakve sve primaju u repku, podsjeca na neki film kad bijelci u golf klubu vele kako sad pustaju crnce da nose torbe sa palicama.
Sve gospoda na visokoj nozi.
Skoro nitko ne spominje druge balkanjerose koji igraju, samo da je kontra Albanaca, pa makar igraju u zemlji u kojoj zivite.
Kaj vam je secer pal, pojedite si sampitu.




Naravno da su drugi bolji.
Je li Subašić nakon odbranjenih penala digao tri prsta u zrak? Nije! Eto vidiš.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 03/07/2018 : 18:58:41  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Kao da je druga strana bila bolja.. Koji ste licemjeri… u Becu skandirali to sto jesu, a nikakve veze sa utakmicom.
Te albanske zastave su ziher bile zbog gola koji je dao Albanac pa su ponosni na to da je Svicarac mozda ne bi. Ali te spike modusa sa domacima na tenisu kako je fol grozno kakve sve primaju u repku, podsjeca na neki film kad bijelci u golf klubu vele kako sad pustaju crnce da nose torbe sa palicama.
Sve gospoda na visokoj nozi.
Skoro nitko ne spominje druge balkanjerose koji igraju, samo da je kontra Albanaca, pa makar igraju u zemlji u kojoj zivite.
Kaj vam je secer pal, pojedite si sampitu.



Drugi balkanci? Nije isto. Da su igrale Albanija i Srbija i da su ukrali tu zastavu, ne bih ništa rekao. Igrale su Švicarska i Srbija.

Edited by - nagor on 03/07/2018 18:59:06
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25128 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 03/07/2018 : 19:01:39  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Licemeri?

Pa niko ne spominje druge Balkance zato što nema šta da se spominje.
Ja sam druže moj '98. slavio sa Hrvatima treće mesto, toliko od mene da sam velikosrbin.
Moja rođaka je udata za Albanca, evo i komšija Ilir komentariše svaki dan sa mnom.


Tako da me zaobiđi, vidim da ne kapiraš o čemu se radi.


Najkasnije kad Švica igra protiv Bosne, a za Švicu petorica bosanskih Srba. Pa neko id njih postigne gol i pojuri ka bosanskim navijačima sa tri prsta na obe ruke, onda ćeš ga valjda braniti kako je to normalno, čovek je ponosan na svoje korene.

Licemer.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10806 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 03/07/2018 : 19:03:38  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by emirem

Kao da je druga strana bila bolja.. Koji ste licemjeri… u Becu skandirali to sto jesu, a nikakve veze sa utakmicom.
Te albanske zastave su ziher bile zbog gola koji je dao Albanac




Naravno da su drugi bolji.
Je li Subašić nakon odbranjenih penala digao tri prsta u zrak? Nije! Eto vidiš.



Nisam se izrazio dobro, odnosilo se na navijace u svici gdje su 80%+/- bile alb. zastave, na drugu stranu mislim na srpske navijace u dijaspori i njihovo skandiranje mimo albanaca. Nama su jasne neke stvari i da mrznja me zamire.
A za Subasica sam cuo jucer kako ga je Sinovicic u Zadru provocirao sto su mu Jovo i Bora roditelji i nije mu dao da igra kao klinac. Ali to su druge spike. Ali eto sad kao naplavina yu-proslosti brani za RH.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 03/07/2018 : 19:07:16  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior


Je li Subašić nakon odbranjenih penala digao tri prsta u zrak? Nije! Eto vidiš.



Mogao je slobodna. Ipak ih je 3 obranio.
Go to Top of Page
Page: of 153 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000