forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 recenzije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 23/01/2004 : 17:14:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message  Reply with Quote
Evo vec sam pokusao multiplicirano puta ostaviti recenziju i stalno mi se pojavljivaju error.Moze li se sta uciniti

Neke se stvari ne mogu kupiti novcem.Te stvari kostaju puno para

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 23/01/2004 : 17:37:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
ja sam mijenjao nesto, dodavao sam opciju da recenzije citatelja mogu biti html formatirane, ne samo cisti tekst, ali meni sve radi kako treba. Probajte pa mi javite ako bude kakvih problema. Kakve errore dobijas?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

fishleg
Advanced Member



Slovenia
3341 Posts

Member since 03/09/2002

Posted - 25/01/2004 : 15:28:38  Show Profile Show Extended Profile  Send fishleg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

ja sam mijenjao nesto, dodavao sam opciju da recenzije citatelja mogu biti html formatirane, ne samo cisti tekst, ali meni sve radi kako treba. Probajte pa mi javite ako bude kakvih problema. Kakve errore dobijas?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


Ni meni ne ni popraviti recenziju niti je napisati.
Evo kod Zagor - Divovi dobra i zla sam najprije pokusao popraviti recenziju, a nije islo.
Onda sam je izbrisao, pa je poskusao jos jednom napisati, a kad kliknem na posalji recenziju ne ide, nista se ne desi.
Ne javi nista, osvim u donjem kutu explorera mi pise greska na stranici ( koristim win98)

Ima dana kad se smijem ima noci kada pijem
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/01/2004 : 21:13:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Hm. Koji browser koristis? (javi mi obavezno i verziju, ako je IE, bitno je da li je IE4,4.0,5.5, 6.0 ili nesto slicno)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

fishleg
Advanced Member



Slovenia
3341 Posts

Member since 03/09/2002

Posted - 25/01/2004 : 21:14:42  Show Profile Show Extended Profile  Send fishleg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Hm. Koji browser koristis? (javi mi obavezno i verziju, ako je IE, bitno je da li je IE4,4.0,5.5, 6.0 ili nesto slicno)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


Mislim da je IE 5.0

Ima dana kad se smijem ima noci kada pijem
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/01/2004 : 21:39:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Nemojte nista dodavati u recenzije dok to ne sredim, do sutra ujutro.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/01/2004 : 22:21:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Evo, sad sam vratio na staru verziju, sad bi sve trebalo raditi kako treba, ponovo.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 25/01/2004 : 22:27:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
marko, vjerovao ili ne, pripremam i ja jednu masovnu recenziju.
pogodices da je opet Batman, ali sad strip koji nisam cuo da se prica o njemu, pa reko da posaljem stagod...
nasao sam vecinu stvari, samo trebam sutra sastaviti tekst. ocekuj, znaci, i nemoj reci da nesto fali jer ne primama no as an answer :))

Kao i svi mrtvi, tiho i s tugom se prisjecamo bivših života, u koje nam nema povratka, jer karta za Titanik se kupuje samo u jednom smjeru.

Dario Džamonja
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/01/2004 : 22:30:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
OK, samo posalji.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

fishleg
Advanced Member



Slovenia
3341 Posts

Member since 03/09/2002

Posted - 26/01/2004 : 19:17:37  Show Profile Show Extended Profile  Send fishleg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Evo, sad sam vratio na staru verziju, sad bi sve trebalo raditi kako treba, ponovo.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


Sada radi

Ima dana kad se smijem ima noci kada pijem
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 13/02/2004 : 23:49:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
marko, sta je sa mojom recenzijom?
isto se i Brdar zalio da jedna njegova vec duze vrijeme stoji negdje na dnu tvog Hard Diska???

Kao i svi mrtvi, tiho i s tugom se prisjecamo bivših života, u koje nam nema povratka, jer karta za Titanik se kupuje samo u jednom smjeru.
Dario Džamonja
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/02/2004 : 09:03:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
brdaru sam rekao da mi se ne svidja nacin na koji pise recenzije i da mu ukoliko ga ne promijeni necu vise stavljai recenzije. tvoju nisam stavio jos imao sam previse obaveza ovaj tjedan, stavit cu drugi tjedan.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000