Ipak Kingu dajem glas, iako kako trenutno stvari stoje u pollu, neće mu nešto biti od pomoći, možda bi više Anto-u pomoglo. Ali uvijek ako nešto glasam, ne glasam jer nekome fali ili slično, glasam kako mislim iz srca. A ovaj put je to King.
odlično,brzo kapiraš - daš glas sam sebi,a onda napraviš celu tiradu za koga si i zašto glasao!! Mislim,to tako rade svi;normalno.
@Tonka/King/Mamlaz/Grofica - hvala vam, a King, što se tiče savjeta, ja savjete primam samo u vezi stripova i to je to
Što se tiče ponašanja, najbolje je biti ono što jesi, bez ikakve glume. Moj je moto "What you see is what you get", inače jedna rečenica iz filma Planes, Trains and Automobiles iz 87', jedna komedija koja meni ulazi u neku listu top 10 filmova ikad. Sjajni John Candy i Steve Martin u svojem primeu.
Iako je cijeli film pravi urnebes, smiješan, ali ima jedan emotivni trenutak koji baš dirne gledatelja, a kad je lik Del Griffith (John Candy) rekao:
You wanna hurt me? Go right ahead if it makes you feel any better. I'm an easy target. Yeah, you're right. I talk too much. I also listen too much. I could be a cold-hearted cynic like you, but I don't like to hurt people's feelings. Well, you think what you want about me. I'm not changing. I like me. My wife likes me. My customers like me. 'Cause I'm the real article. What you see is what you get.
To je to, što vidiš, to i dobiješ, nema drugo :)
Originally posted by anto
odlično,brzo kapiraš - daš glas sam sebi,a onda napraviš celu tiradu za koga si i zašto glasao!! Mislim,to tako rade svi;normalno.
Iskusno,Reem,iskusno
Nema šanse da bi za sebe glasao u bilo čemu, rađe onda ne bih uopće sudjelovao u izboru volim u životu radit sve na pošten način, iako te život nauči da to i nije pravi način, al' jbg. Savjest mi je bar čista.
Nema šanse da bi za sebe glasao u bilo čemu, rađe onda ne bih uopće sudjelovao u izboru volim u životu radit sve na pošten način, iako te život nauči da to i nije pravi način, al' jbg. Savjest mi je bar čista.
Tako je Reem. Pošten način je jedini pravi! Sve se vraća, sve se plaća!
Stoga, da bi se osigurala regularnost i tvoja zaslužena pobjeda, pozivam Antu na pokrene svoju mašineriju!
Ovde bi glas išao Antu, jer je čovek na mestu - sa svima je kul (po zasluzi), deli savete novajlijama i onima koji to nisu, ima bogato čitalačko iskustvo, stalno ostavlja osvrte, komentare, nije ograničen ni na jednu vrstu stripa, čita sve što mu padne šaka, deluje kao gotivac i u ril lajfu... jedina zamerka su mu prekratki zvanični osvrti kad se vodi polemika o stripu, onda se tek raspiše!
Doduše da sam ovde na forumu duže, verovatno bih glasao za svežu krv ReemCP-a jer ipak je Anto već 2x bio FG.